www.elenn-okienko.sk

25. 05. – 31. 05. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Zem sa otrasie v základoch. Budete prepočítavať každé euro, čo znamená, že sa ocitnete vo finančnej kríze a preto budete na čas obmedzení nedostatkom peňazí. Nezúfajte, pomerne rýchlo sa to upraví a vy pochopíte, že máte byť šťastní za všetko, teda aj za to málo, čo máte. Veľkým pomocníkom v tomto týždni vám bude nejaký blízky priateľ, ktorý vás podporí úplne vo všetkom. Tieto dni plne precitnete v sile partnerstiev a priateľstiev. Zistíte, kto skutočne stojí pri vás, ako sa hovorí, v dobrom aj v zlom. Posledné dni týždňa prežijete v spoločnosti príjemných ľudí, čo vás posilní na všetkých úrovniach. Zároveň sa tieto odviažete v komunikácii, čo znamená, že sa vám poriadne rozviaže jazyk a nastúpi 7 dní plných otvorenosti, priamosti, čo niektorí vo vašom okolí nebudú zvládať. Pozor na kľúče. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Budete naplno pohltení svojou prácou, povinnosťami a to málo zvyšného voľného času, čo vám zostane, zasvätíte, buď svojím koníčkom, alebo sa naplno oddáte myšlienkovým pochodom, čiže mentálnemu svetu. Popri tom trochu pozabudnete nielen na svoju rodinu, priateľov, ale aj na lásku. Takže, práca nie je zajac, preto sa pokúste svoj čas správne zadeliť. Zhruba v strede týždňa na vás zaútočí menší pocit neistoty a nespokojnosti, budete prepadať sebaspochybňovaniu. Stále totiž chcete žiariť pre druhých, chcete ich zaujať a ukázať im, že ste v niečom iní, výnimoční a chytrí. To im však dokazovať nemusíte, oni to vedia, preto, keď chcete niekoho presviedčať, začnite u seba. Uvedomte si, akí ste skvelí a začnite tomu konečne aj veriť. Hádky sa u vás odštartujú na sklonku víkendu, budete poriadne hašteriví, tak sa to pokúste ukorigovať a to prioritne vo vzťahu. Zdravie – psychika.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nechcete prijímať žiadne negatívne správy, ale uvedomte si, že aj to je život. Pred realitou neujdete a najlepšie spravíte, keď pred ňou prestanete utekať a postavíte sa jej priamo zoči-voči. Nebude to také strašné, ako si myslíte. Mimo toho budete postavení pred akési obvinenie z klamstva, v tomto smere ste však čistí, preto si za sebou a svojou pravdou stojte. Do vzťahu si nedajte strkať nos nikomu a to ani najbližšej rodine, pretože ste veľmi ľahko ovplyvniteľní a tento týždeň ešte viac ako zvyčajne. Vyhnete sa tak vzťahovej kríze, ktorá by na vás zaútočila priamo z prvej línie. V práci vás kolega/yňa poprosí o pomoc alebo menšiu službičku, stojí to za zváženie, nikdy neviete, kedy budete potrebovať na oplátku pomoc vy. Slobodní by nemali odmietnuť prípadné pozvanie na rande. Zdravie – močové cesty, obličky, kríže.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Budete pomerne rozbehaní, čo vám nedovolí myslieť na nič negatívne a škaredé. Pokiaľ už budete vo „švungu“, tak sa sústreďte na prácu a vaše napredovanie. Ak totiž budete vytrvalí, s odstupom kratšieho času sa to odrazí aj v oblasti financií, takže máte šancu si pekne prilepšiť. Mimo práce sa nedajte zlákať staršou osobou na zlé chodníčky, prvotne predostretý plán bude znieť fantasticky, až rozprávkovo, ale ukrýva sa za tým aj temnejšia stránka veci. Preto buďte poriadne opatrní, vyvarujete sa prípadnému a hlavne nepeknému pádu na nos. Keďže u vás sa bude všetko točiť okolo vzťahov, menšie naštrbenie dôvery príde ako blesk z jasného neba. Stane sa to medzi vami a vám blízkym človekom, potom budete poriadne „makať“ na obnovení viery, istoty a samotnej osobnej stability. Zdravie – kĺby, namáhavá chôdza.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Priťahujete k sebe zaujímavé situácie, v ktorých budete konfrontovaní s klamstvom a zavádzaním. Nedajte sa v ničom odradiť plejádou poloprávd a zavádzaním. Zároveň to chce viac opatrnosti, aby ste do sveta zahmlievania nepadli sami. Nie, nemusíte sa báť, sami vycítite, kto pravdu hovorí a kto nie. Každopádne, nedajte sa oklamať. Dostanete krásne vyznanie, kde druhá osoba vysype na vás fakt, že sa bojí, že by vás mohla prípadne stratiť, či už ako priateľa, partnera alebo spolupracovníka. Veľa ľudí vás uvidí emočne obnažených, ale pre nich o to viac krásnych. Druhá polovica týždňa je sladkým prísľubom na krásne chvíle plné nežnosti, jemnosti a krásnych pocitov. Práve preto je vhodné, aby ste ich aj vy využili práve na to, aby ste sa vyjadrili smerom k ľuďom, na ktorých vám záleží. Smelo do toho, objatiami a pusami nešetrite. Zdravie – únava, stuhnutosť, ospalosť.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Obávate sa nejakých skúšok, či situácií, ktoré na vás tieto dni čakajú? Nemáte sa čoho báť, nechajte stres opadnúť a ukážte svoju bezprostrednosť a to, akí ste skvelí, šikovní a múdri. Zvládnete každú jednu osobnú výzvu, ktorá vás čaká. Okrem tohto stresu celým týždňom preplávate ľahko ako pierko. Čakajú vás len pekné a ešte krajšie veci a to vo všetkom. Začne sa to prejavovať v oblasti lásky, pokračovať to bude v rodine a skončí sa to v práci, kde pomôžete vyriešiť závažnejšie pletky. Budete žiariť ako hviezdy na nebi, vaša energia sa postará o to, že budete k sebe priťahovať nových, zaujímavých ľudí, preto máte jedinečnú možnosť získať nových priateľov a známych. Ich zaujímavosť a osobnosť vás osvieži. Zdravie – paže, ramená, ruky, zápästia, prsty.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vnútorná nerozhodnosť bude dosahovať svoje maximum. Nestávalo sa vám to a preto sa nebudete spoznávať. Pocit neistoty bude natoľko silný, že sa toho budete desiť. Začnete si domýšľať a preto budete získavať, alebo, lepšie povedané, umelo si vytvárať skreslený pohľad úplne na všetko. Pokúste sa to zaraziť ešte v úplnom začiatku, inak vám to tieto dni poriadne skomplikuje a o to vy predsa nestojíte. Pokiaľ v to prepadnete, môžete sa ochudobniť alebo pripraviť o veľa pekných, príjemných a aj zdarných chvíľ. Okolo štvrtku vás čaká cesta, skúste nemeškať a radšej sa tam dopravte v predstihu. Muž, ktorý vás v minulosti oklamal, sa pokúsi znovu z vašej peňaženky vymámiť nejaké to euro pre zaručene veľkú vec, nenaleťte mu opakovane, prípadne, ak to bude silnejšie ako vy, majte peniaze a imaginárnu pokladničku pod kontrolou vy. Zdravie – tlak.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Úsmev vám zamrzne na perách. Váš pozitívny prístup sa kamsi vytratí a nebudete schopní robiť žiadne ústupky. Od každého budete chcieť reálne skutky, žiadne zaobalené ružové slová, ktorými ste už presýtení. Rovnako sa budete stavať aj k sebe, prestanete rozprávať a začnete konať. Veľmi silno sa to prejaví prioritne vo vzťahoch, kde si urobíte konečne poriadok. Následne budete pokračovať v práci, kde budete priam excelovať. Ideálne dni na prenesenie vízií minimálne na papier a to je už len krôčik k tomu, aby ste ich pretransformovali do reality. Preto máte na osobnom semafore zelenú a skonštatujem už len to, že sa môžete do toho smelo pustiť. Preneste obrazy z vašej hlavy a túžby z vášho srdca do vášho každodenného bytia. Je správny čas na to, aby ste znovu o kúsok narástli. Zdravie – vrchná časť hlavy vrátane tvárovej časti.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Do vášho života vstúpi pocit stagnácie hraničiaci s nudou. Preto budete vyhľadávať akúkoľvek formu, či možnosť zábavy. Chýba vám pocit a vedomie, že skutočne žijete, preto aj starší strelci budú mať tendenciu správať sa ako „-násťroční“. Naháňate ilúziu mladosti, no nezabúdajte na to, že nič z toho nesúvisí s vekom, pretože, v podstate sme vnútorne všetci stále mladí. Neurobte nič, čo by ste neskôr ľutovali, radšej robte všetko s patričnou triezvosťou. Obzvlášť opatrní by ste mali byť v oblasti lásky, v tomto smere nič neriskujte, sem tak úplne pochabé správanie nepatrí. Nezahrávajte si so svojou vlastnou prestížou. Bavte sa, žite, milujte, objavujte, ale všetko v rámci určitých hraníc, tie si však odhadnúť musíte už sami. Zdravie – krk (seknutie, zlá poloha pri spánku, zachladnutie a pod.).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Zaspali ste na vavrínoch, príliš rýchlo ste sa stotožnili s prípadným úspechom a pocitom vnútornej spokojnosti. Natoľko ste si všetkým istí, že sa samozrejme musí niečo stať, aby ste sa z tohto stavu prebrali a nebrali to za niečo isté. Všetko si treba vážiť každú jednu maličkosť. Preto budete vystavení pomerne náročným skúškam, ktoré zaútočia na vašu lojálnosť, schopnosť improvizácie, komunikácie a dokonca aj vernosti. Skúškou prejdú snáď všetky základné ľudské hodnoty. Nuž, budete mať čo robiť, aby ste sa obhájili v podstate sami pred sebou. Presne o to totiž ide, aby ste si uvedomili, kým vlastne ste. Každý z vás to zvládne v rôznom čase. Niekto, kto to pomerne rýchlo pochopí a prijme, si to celé môže odkrútiť v rámci jedného dňa, dokonca jednej situácie. Nič a nikoho neberte ako samozrejmosť. Zdravie – problémy intímneho charakteru (prechladnutia, bolesti a iné).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nad vašou hlavou bude svietiť slnko, aj keď nad ostatnými bude pršať. Vás veru nevytočí a nerozhodí vôbec nič. Pôjdete si po svojom a vlastne je to pre vás najlepšia cesta. Tá v tomto týždni vedie k rozuzleniu akýchkoľvek problémov, ktoré vás v minulých dňoch – týždňoch prenasledovali. Vo vašom živote sa vyjasní a dokážete si odpovedať na otázky. Po týchto odpovediach ste v minulosti pátrali na všetkých možných miestach, len nie vo svojom srdci. Zadaní by si mali dávať pozor na umelé vytváranie konfliktov (z druhej strany) a dokázať sa udržať v rovnováhe. Nedajte sa za žiadnych okolností vytočiť a vyviesť z miery. Nezadaní by pri „love“ nemali zo seba strúhať frajerov a frajerky, skúste na to myslieť, inak si zaujímavú osôbku môžete odplašiť už v úplnom začiatku. Zdravie – žalúdočné problémy.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nezanedbávajte svoje povinnosti. Nevyhovárajte sa na zaneprázdnenosť a veľké množstvo „akože práce“. Táto výhovorka vás uspokojí iba na veľmi krátky čas. Všetky povinnosti preto vybavujte v potrebnom poradí bez prekladania a odkladov, čím sa postaráte o to, aby vám nič neuniklo. V oblasti lásky nastane zmena, zlom, vaše srdce bude horieť láskou, ale vaša hlava a myšlienky budú úplne niekde inde, čo si všimne aj váš partner/ka. Urobte s tým niečo, inak máte poriadne našliapnuté na to, aby ste sa stali väzňami silného pocitu samoty, napriek tomu, že ste zadaní. Partneri vás zároveň budú mať tendenciu postaviť pred akési ultimátum. Nezadaní by nezmyselné flirty mali dať minimálne pre tieto dni bokom, inak si vyslúžite poriadnu potupnú „facku“. Zdravie – praskajúce cievky, žilky.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

                          

 

 

 

 

Leave a reply

TOPlist