www.elenn-okienko.sk

01. 06. – 07. 06. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Čaká vás rozhodnutie, v každom smere však voľte istotu. V utorok nastúpi silný pocit nervozity a práve nervozitu budete šíriť okolo seba doďaleka. Dôvodom je, že nastúpil proces čistenia, ktorý sa bude prejavovať aj touto formou. Vydržte, čoskoro to prejde. V oblasti lásky sa budete cítiť výnimočnými, pretože vaše polovičky ocenia každú jednu z vašich predností. Aj to dopomôže k celkovému procesu, ktorým prechádzate. S blížiacim sa koncom týždňa budete mať pocit, že ste zamrzli, no vaším vnútrom, emóciami, či napredovaním to ani nepohne. Ďalšia fáza, ktorá bude mať práve tieto prejavy a ktorá na vás čaká, bude zároveň poslednou. S jej zvládnutím príde pocit šťastia a spolu s ním postupne všetko, po čom túžite. Je však potrebné, aby ste si každú túžbu zadefinovali správne. Zdravie – pokožka (pocit svrbenia).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nesnažte sa ľuďom robiť neočakávané prekvapenia, niektorých by to bez predošlého varovania alebo upozornenia na to, čo chystáte, poriadne rozladilo. Vaša spontánnosť je obdivuhodná, vám vyhovujúca, ale pre niekoho neprijateľná. Preto buďte v tomto smere opatrnejší, inak tým vašim blízkym, ktorí sa dajú zaradiť medzi usadlejších a konzervatívnejším, pretečie pohár trpezlivosti a na čas s vami „seknú“. Niekto, priam s anjelskou tvárou, sa vás pokúsi oklamať a „spracovať“ až tak, že vás doslova zneužije vo svoj vlastný prospech. To by vás mohlo zasiahnuť natoľko, že na lásku a dôveru úplne zanevriete, čo samozrejme, nie je správne. Koniec týždňa máte neurčitý, čo znamená, že máte jedinečnú príležitosť si ho pripraviť bez akýchkoľvek pletiek a problémov podľa svojho gusta. Zdravie – pozor na nešikovnosť („narazeniny“, hlavne prsty na nohách).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

U niektorých žien sa prebudí materinský pud a preto sa začnú zahrávať s myšlienkou na rodinku. Iné, ktoré už patria medzi šťastné mamičky, sa začnú sústreďovať na svoju kariéru, či na samotný život, ku ktorému patrí zábava. Tu by si však mali dávať pozor, lebo je viac než pravdepodobné, že túžba dobiť „svet“ bude natoľko silná, že všetko ostatné pôjde bokom. Hlavne však priatelia a rodina. Vo všeobecnosti sa všetci Blíženci budú v tomto týždni „hľadať“, lebo sa trošičku stratili a dali vtiahnuť do menšej melanchólie. Vyhýbajte sa akýmkoľvek hádkam. Vylezte na slnko, nasajte jeho energiu a pustite sa do všetkého, na čo máte chuť. Hľadajte si lásku, lepšiu prácu, nové bývanie, jednoducho čokoľvek, čo vám chýba a na čom pracujete dlhšie, než  by ste chceli. Zdravie – absencia pohybu.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Dajte na rady starších, skúsenejších ľudí, tí vedia, čo a prečo hovoria. Nemusíte mať za každú cenu posledné slovo. Tiež sa u vás prejaví hádavá nálada, platí to špeciálne len pre rodinný kruh. Inak je dôležité, aby ste verili sebe, všetkému, čo robíte a hlavne, aby ste boli optimisticky naladení. Vďaka tomu sa dostanete z každého problému, alebo aspoň sa s ním ľahšie vysporiadate a dostanete sa cezeň. Druhá polovica týždňa je pekným prísľubom na pokoj, pohodu, radosť a úspech. Vychutnajte si všetko, čo vám život prinesie. Hrajte sa, zabávajte sa, rozprávajte sa s ľuďmi a šírte okolo seba len tie najčistejšie a najšťastnejšie energie. Napriek tomu, že v partnerstvách to bude vrieť a padne nejedna výčitka, nič sa nezmení. Láska je láska a ako sami zistíte, vďaka láske aj odpúšťame. Zdravie – silné predtuchy, sny, intuícia (podpíše sa to pod nespavosť, unavenosť, či slabšia koncentrácia).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Nepútajte na seba pozornosť účelovo, vzhľadom na to, že prirodzene vytŕčate z davu, by toho už bolo až veľa. Beztak ste videní každým a okolo vás sa zbieha veľa nových, zvedavých a hlavne zaujímavých ľudí. Viacero vecí z vašej minulosti sa vám poskladá do konečnej podoby, preto si budete vedieť zodpovedať na niektoré otázky, ktorých odpovede ste si mohli len domýšľať. Toto zistenie vás na malý moment omráči a paralyzuje, no verte, že ste sa k týmto odpovediam dopracovali dobrovoľne. Po spracovaní týchto záležitostí sa rozbehne kolotoč zmien, nastúpi túžba chcieť viac a presne podľa toho sa budete aj správať. Viac môžete chcieť a aj to dostanete. Vyriešia sa vám ako finančné, tak aj súkromné „boliestky“ a pletky. Kľúčovým slovom v tomto týždni je pre vás dualita a rozhodnosť. Zdravie – pitný režim, celková hydratácia pokožky a celého organizmu.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Zmenili ste sa. Začalo to zmenou zvnútra a pokračovalo to vizážou, či samotnou svojou prezentáciou (obliekanie, mimika a pod.), čím vyrazíte niektorým ľuďom dych. Bude na vás „zavesené“ nejedno zvedavé a dokonca aj túžobné oko. Prebudili ste v sebe spiace energie, ktoré  z vás spravili objekt záujmu u opačného pohlavia. Preto, a aj práve kvôli tomu, máte vysokú šancu zaľúbiť sa. Tí, ktorí prahnú len po zábave, by mali v každom smere hrať čistú hru a druhú stranu v ničom nezavádzať. V práci vyskočia nejaké staršie záležitosti, ktoré si budú vyžadovať viac času, preto nie je vylúčené, že si prácu donesiete domov alebo v nej strávite aj nejaký nadčas. Cez víkend vás čaká menší výlet, prijmite pozvanie svojich priateľov. Zdravie – trávenie (pozor na ťažšie stráviteľné jedlá).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

V partnerstvách sa pokúste nerýpať a radšej si pre dobro veci zahryznite do jazyka, vyhnete sa tak škaredej hádke, ktorá by viedla ku krátkodobému odlúčeniu vďaka urazeniu. Preto sa pokúste práve vy o kompromisy, ktoré sa od vás beztak očakávajú. V práci si vás veľmi ľahko obmotá dominantná osoba, ktorá sa s vami pokúsi hýbať cez imaginárne šnúrky, nedajte sa nikým ovládať, lebo, pokiaľ sa to bude diať, bude to len pod zásterkou falošného priateľstva. Zameriate sa na domácnosť, v ktorej dokončíte všetky záležitosti, vrátene stavebných, s ktorými ste cielene čakali na letné počasie. Nuž, máte čo robiť, očakávania na vašu osobu budú z každej strany pomerne veľké. Nezabudnite si všetko správne zadeliť, emócie nechať pod pokrievkou a zvládnete to. Zdravie – dýchavičnosť, srdiečko (búšenie – stres, vynaloženie väčšej námahy).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Neseďte tak na peniazoch, na čo vlastne čakáte? Žite teraz, keď na to máte príležitosť a nie všetko len odkladáte. Ste majstrami v zarábaní peňazí a aj v šetrení. Preto nemusíte minúť úplne všetko, ale zasa nadmerné „škrečkovanie“ tiež nie je úplne ideálne. Zahrabte sa do katalógov alebo pohľadajte na internete a vyberte si s „polovičkou“ nejakú super dovolenku, na ktorej si oddýchne nielen vaše telo, ale aj myseľ. Potrebujete to vy a potrebuje to aj váš vzťah, porozmýšľajte nad tým. Mimo toho vás čakajú menšie zmeny v práci, čo znamená, že budete mať toho na pleciach o čosi viac, avšak nie je to nič, čo by ste nezvládli. Váš veľmi dobrý priateľ/ka vám oznámi novinku, ktorú spolu parádne oslávite, takže piatok a víkend bude zasvätený práve zábave, oslavám a pocitu slobody. Zdravie – žalúdok.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Túžite síce po domácej idylke, ale je hriech sedieť doma. Pokiaľ máte možnosť, vyrazte si na výlet, kde sa uvoľníte a perfektne odreagujete. V práci vás totiž čaká poriadna naháňačka, zabudnite na nohy vyložené na stole. Nie je vylúčená ani hĺbková kontrola zhora. Preto si poriadne „zamakáte“. Je potrebné, aby boli všetky papiere v poriadku a aby ste v tom mali systém. Nevedomosť vás v tomto smere neospravedlní. S príchodom štvrtku sa to upokojí a vy budete pokojnejší. Áno, už si môžete vydýchnuť a stres vyplaviť už spomínaným spôsobom, teda výletom do prírody alebo stretnutím v kruhu väčšej partie. Príjemné a naozaj nečakané prekvapenie si pre vás pripraví vaša polovička, mierne vám to vyrazí dych, tak pokúste sa zavrieť pri tom aspoň doširoka otvorené ústa. Zdravie – hlava.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Á, čože sa to s vami deje? Je naozaj potrebná toľká nostalgia a sťažovanie sa? Nie, nie je, neľutujte sa a nevkladajte sa dobrovoľne do pozície zraniteľných a ubolených ľudí. V skutočnosti na to nemáte dôvod, tieto dni a nasledujúce týždne vám totiž prinesú radosť. Nemáte prácu? Nech sa páči, máte ju mať. Plačete za láskou? Otvorte oči a uvidíte to najkrajšie stvorenie, aké kedy vaše oči videli. Nuž, treba sa len vzchopiť, lebo cez slzy neuvidíte to, čo k vám prichádza. Tí Kozorožci, ktorí sú imúnnejší a nepodliehajú tak intenzívne vnútornému tlaku, môžu už hneď od pondelka zažívať krásne dni. Nechajte sa nimi unášať a uvidíte, kam budete osudom nasmerovaní, potom stačí dešifrovať znamenia, ktoré vás vždy privedú k tomu správnemu. Šoféri by si mali skontrolovať platnosť všetkých potrebných dokladov. Zdravie – chrbtica (bolestivosť).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nastavte sa na prijímanie veľkého množstva správ, nevylučujú sa ani školenia, či plejáda pracovných porád. Informácie budete spracovávať aj prostredníctvom svojich priateľov, ktorí vás budú novinkami a problémami priam zasypávať. Je potrebné, aby ste na všetko pohotovo reagovali, lebo odpovede typu „Neviem“ nikto prijímať nebude. Je potrebné, aby ste mali akýkoľvek záložný plán pripravený v rukáve. Výrazne to ovplyvní aj váš vzťah, kde sa „polovička“ bude sťažovať na nedostatok pozornosti a pochopenia práve v jej problémoch. Bude pomerne ťažké medzi všetkým nájsť správnu vyváženosť, ale vy to zvládnete, síce s odretými ušami, ale predsa. Nech sa deje čokoľvek, neklamte nikomu a v ničom, touto cestou sa ďaleko nedostanete, práve naopak, uškodíte si. Zdravie – oblasť čela (bolesti, tlaky).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nespokojnosť bude u vás natoľko gradovať, že ju prenesiete aj do súkromia medzi štyri steny vášho obydlia. Z toho pramení, že to ovplyvní aj vaše výkony, ktoré budú pokryvkávať, podobne ako aj vzťahy. Nevrlosť a „štekavá“ nálada sa postará o to, že sa vám blízki budú radšej vyhýbať, najmä preventívne. Pokiaľ sa vám to podarí skrotiť, tak môžete prežiť dni, ktoré vám ponúknu milé a efektívne stretnutia, či dokonca úspech v práci. Vytočí vás staršia žena, ktorá viditeľne bude v niečom zavádzať a to, že klame, vás poriadne sklame, ale nezabúdajte, je to jej voľba, preto sa pokúste udržať v pokoji. Pri nakupovaní si dávajte pozor na bloky, či samotnú výšku výdavkov. Víkend bude už úplne pokojný a plný radosti, spokojnosti a lásky. Zdravie – nervozita, nespokojnosť,
„bruchabôľ“.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

   

 

Leave a reply

TOPlist