www.elenn-okienko.sk

25. 04. – 01. 05. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie podlieha autorským právam)

 

Milí moji, po dlhšom čase spravím menšiu výnimku a siahnem po Anjelských kartách, ktoré nám našepkajú, čo nás v tomto týždni čaká alebo na čo konkrétne by sme sa v závislosti od znamenia, ku ktorému patríme, mali zamerať. Držím vám všetkým palce, aby ste všetko zvládali s ľahkosťou a s láskou v srdci.

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

O čosi viac by ste sa mali nastaviť na duchovný svet, ktorý vám pravidelne zasiela rôzne znamenia, ktoré by vás v živote, v prípade vašej nerozhodnosti, trochu, či už usmernili alebo posunuli správnym smerom. Rovnako môžete v týchto dňoch pociťovať menšiu vyprahnutosť alebo stereotyp, čo sa týka inšpirácie a kreativity. Ak sa jej nepoddáte, bude vám v správny čas dopriaty dostatok, čo opakovane naštartuje vaše zmýšľanie a samozrejme aj náladu, ktorá má teraz klesajúcu tendenciu. Obnovenie všeobecnej dôvery voči svetu ako takému, aj smerom k ľuďom, je doslova za dverami, záleží na vás, či vás strach a nedôvera neovplyvnili natoľko, že tento fakt budete tvrdohlavo ignorovať. Nezabúdajte ani na svoje túžby a sny, vysielajte ich smerom k Univerzu, nikdy neviete, kedy budú vaše modlitby vypočuté, pričom na ich naplnenie je teraz vhodný čas, tak nezabudnite prosiť a ďakovať. Niektorí ľudia vás trošku „vykoľaja“, ale vy hneď v tom momente pracujte na odpustení. Zdravie – priedušnica, priedušky – pozor na studené.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Duchovne rastiete, čo sa môže odzrkadliť na zmene vášho pohľadu smerom k jednotlivým prioritám a samotnému životnému smeru. Všetko, čo vás trápilo, gniavilo a vnútorne zväzovalo, sa v tieto dni postupne uzdravuje, preto sa na pocitovej úrovni budete cítiť stále slobodnejšie. Nech sa bude diať čokoľvek, neberte to hneď ako niečo prepojené na smolu, všetko má totiž svoj zámer a inak to nebude ani vo vašom prípade, hlavu hore. Prípadný nepokoj skrotíte vďaka prítomnosti priateľov alebo sile prírody. V každom prípade nič neberte príliš vážne a nezabúdajte do každého dňa zapájať dávku hravosti, ktorá vyčarí úsmev nielen na vašej tvári. Tí, ktorí čakajú na lásku – novú lásku, sa s pomocou svojej viery, aj v prípade nastavenia na znamenia, ktoré budete zachytávať, k nej aj blížia alebo priamo sa k nej už dopracujú. Základom je, aby ste si dali šancu a ja verím, že si dáte a napriek prípadným nezdarom sa nevzdáte. V prípade, že sa budete cítiť bezradní, nech sa jedná o akúkoľvek sféru, požiadajte o pomoc svojho anjela strážneho, ktorý si vás veľmi rád vypočuje a pomôže. Zdravie – pozor na prievan a zachladnutie celého chrbta.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nepýtajte sa stále dookola prečo, začo, načo, jednoducho všetko, čo sa vám deje, prijmite ako fakt, prílišným analyzovaním aj tak nedospejete k záveru, ktorý by vám priniesol uspokojenie a upokojenie, ktoré hľadáte. Pracujte na rovnováhe, čiže vyváženosti tela, ducha a rozumu, čo vám zaručí aj potrebné sústredenie sa. Stále a hlavne „násilné“ hľadanie pravdy vám môže svojím spôsobom aj ubližovať, preto verte pravde odvekej, že sama o sebe vždy vypláva na povrch, kde čas zohrá svoju rolu. Nastavte sa na úspešné dni, ktoré vám prinesú nielen inovatívnosť, inšpiráciu, ale hlavne hojnosť, tak si to pekne vychutnajte a nezamestnávajte svoju myseľ negatívnymi myšlienkami. Vo víre rýchle bežiaceho času nabitého povinnosťami nezabúdajte na potrebný relax, oddych a môžete do toho zakomponovať aj meditácie. O čosi viac sa vyhrotia priateľské vzťahy, kde veľa vecí pochopíte, odhalíte a zároveň spracujete, čím všetky tieto vzťahy správnym spôsobom utužíte a tým aj zosilnejú na svojej nosnej podstate. O čosi viac pozornosti venujte snom. Zdravie – popracujte na svojom sebavedomí, prejaví sa to aj na podpore dobre fungujúcej „fyzičky“.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Očarenie vašich zmyslov príde naozaj znenazdajky. Okrem kochania sa krásami života, či prírody, príde aj kochanie sa a očarenie ľudskou krásou, hovoríme o vnútornej a tiež vonkajšej kráse, ktorú každý jeden z nás poníma individuálne, podľa svojich pocitov a predstáv. Preto niektorí z vás zažijú poriadne otrasy pevnej zemi pod nohami a zahľadenie sa, či „zaláskovanie“ do niekoho, podľa vás maximálne éterického, na seba nenechá dlho čakať. Zvezie sa to aj na niektorých, ktorí sú šťastne zadaní a táto sféra zostane na úrovni platonickosti a všetky pocity, ktoré to bude prinášať, môžu smelo preniesť do existujúceho vzťahu, ktorý vďaka tomu prejde príjemným osviežením a rozdúchaním plamienka. Napriek tomu, že zatúžite po akejsi vnútornej samote, neoddávajte sa jej na príliš dlhé obdobie, kde by to namiesto prínosu znenazdajky prehuplo do sféry sebaľútosti a prílišného, no hlavne zbytočného premýšľania. Rovnako by ste nemali zanedbávať starostlivosť o svoje telo na úrovni dodania mu všetkého potrebného a toho, čo si samé vypýta. Po celý čas na ceste za dosiahnutím vnútornej vyrovnanosti vám budú nápomocní pomocníci z anjelských sfér, niet sa čoho obávať. Zdravie – vitamíny, minerály, starostlivosť o pokožku – imunita.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Veľmi veľa pozornosti a sústredenosti budete venovať „ošemetnostiam“, čo bude prinášať značné vysilenie a únavu. Vďaka tomu vám však môžu unikať naozaj potrebné a dôležité skutočnosti, preto majte všetky svoje zmysly v pozore. Potrebnú energiu vám dodá zelená farba, ktorá úzko súvisí so samotnou prírodou, do ktorej by ste mali trošku povyraziť. Zaskočia vás príjemné novinky, či zmeny, ktoré odštartujú vo vás silnú túžbu oslavovať. Ak to príde, v pokoji si nejakú oslavu doprajte, formu a miesto si zvoľte podľa svojich vlastných pocitov. Na to, aby ste zachytávali potrebné informácie z okolia, ktoré vás dovedú tam, kam chcete, je potrebné dosiahnuť pocit pokoja, nuž si na ňom pekne popracujte. Zázraky sa stále dejú, tak sa im pokúste veriť a niektorým situáciám sa jednoducho odovzdajte. Vypočuté prosby na seba tiež nenechajú dlho čakať a u väčšiny z vás sa prejavia práve na úrovni vzťahovej a teda v oblasti lásky. Smeruje k vám príležitosť označovaná ako silou nabitá a nežnosť prinášajúca, ohnivo spaľujúca romanca. Zadaní by mali do vzťahov zakomponovať viac hravosti a odľahčenosti. Zdravie – nohy (o čosi viac zaťažené kĺby).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pomerne intenzívne strečkujete, raz chcete to, o chvíľu zasa ono a potom sa utvrdíte v tom, že vlastne nič ani nechcete a ani neočakávate. Tu sa trochu pozastavte, hlbšie sa zamyslite a konečne dospejte k záveru, čo vlastne teda od života, alebo aspoň minimálne od tohto obdobia, chcete alebo očakávate. Keď k tomu dospejete, bude sa vám ľahšie v dňoch orientovať, pretože si predurčíte akýsi smer, s ktorým však musíte byť stotožnení bez pocitu pochybovania. Za pomoci anjelov sa tak môžete vydať na cestu, ktorá vám prinesie viacero príjemných noviniek a menších zmien. Zároveň sa všetko, čo považujete za zlé, utrasie a postupne vyrieši k vašej spokojnosti. Nápomocní vám bude Archanjel Gabriel, ktorého môžete kedykoľvek poprosiť o pomoc a to aj v prípade, že sa ocitnete vo fáze prílišnej únavy a budete disponovať absenciou potrebnej sily. Pravidelným sprievodcom a prirodzeným budičom je vo vašich životoch hudba a inak by to nemalo byť ani teraz. Obklopte sa teda tónmi, ktoré lahodia vašim ušiam a nikdy neviete, aké pozitívne posolstvo vám daný text piesne prinesie. Vo všeobecnosti máte však predurčené obdobie prinášajúce univerzálne požehnanie. Zdravie – sem tam sa nezabudnite pochváliť, čo správnym spôsobom podporí a „nabudí“ vaše vnútorné Ja.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Neberte všetko, čo sa týka vás samotných, aj v napojení na okolie, tak príliš vážne. Humor, ktorý viete zniesť aj na svoju adresu, je skvelý, nejednu situáciu odľahčí a hlavne vám umožní na veci pozerať sa trošku inak. Podarilo sa vám na dlhší čas umlčať vaše vnútorné dieťa, ktoré si bez akýchkoľvek výčitiek môžete práve v tieto dni dovoliť prebrať a nechať ho vyjsť na povrch. Práve v týchto dňoch a aj vďaka akejsi odľahčenosti sa k vám blížia nové začiatky, ktoré síce budú obnášať aj menšie nepríjemnosti, no všetko bude stáť rozhodne za to. Nové začiatky sú myslené v tom duchu, že všetko staré a nefunkčné, či bolestivé, jednoducho necháte za líniou pomyselne spravenej hrubej čiary. Pár dní sa budete dištancovať od väčších spoločenských stretnutí, dni budete tráviť na úrovni vnútorného hľadania sa a premýšľania. Následne vykročíte smerom k budúcnosti ľahučko a s istejším krokom, ktorý vám zároveň prinesie aj hojnosť. Nemali by ste byť na seba až tak prísni a obviňovať sa z vecí, na ktoré ste nemali dosah alebo pre ktoré ste spravili maximum, ale aj tak vypálili „nanič“, nemá to naozaj žiadny zmysel. „Sebautápanie“ v konšpiráciách nechajte odplávať spolu s rýchlo plynúcim časom a radšej sa zamerajte na svoju pracovnú a teda kariérnu časť svojho života, ako aj na samotnú lásku. Privoňajte ku krásam života, aj k samotným kvietkom, ktoré vám pripomenú opojnú vôňu ako dotyk sily jednoduchých a pre nás bežných vecí.

Zdravie – pozor na uši (nesprávne čistenie, bolesti, zatečenie a pod.).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Čo Škorpión chce, to aj docieli, no v týchto dňoch to chce predsa len o čosi väčšiu pozornosť. Dosiahnuť môžete teda čokoľvek, otázne je však, za akú cenu, preto konajte uvážlivo a určite nie zbrklo. Rovnako majte pod kontrolou aj slová, ktoré budete vypúšťať z úst. Pozor aj na všetko, čo vytvára akýsi lesk, čo však vy zbožňujete, zdanie môže byť niekedy klamlivé. V skutočnosti môžete za vonkajším leskom vidieť niečo honosné a až brilantné, no niekedy je vnútro iné ako len vonkajšia pozlátka, preto v prípade ľudí, aj samotných situácií, stavte na hĺbku, nie na klamlivý a často zavádzajúci povrch. Pokiaľ si viete nejaký čas ukradnúť pre seba, venujte ho prípadnému vzdelávaniu (vy najlepšie viete, kde a v akej sfére sú vaše slabinky alebo trhlinky) o to viac, ak je to potrebné pre vykonávanie vašej práce. Počas tohto týždňa budete vy ako znamenie precitať, zosilnievať, rásť, veľa vecí pochopíte a tým si konečne aj vďaka správnemu mysleniu do života pritiahnete to, po čom túžite alebo to, čo cítite u seba ako deficitné (úspech, zdar, šťastie, peniažky, láska, v skratke čokoľvek). Podaktorí z vás si dajú šancu na nový vzťah vďaka osôbke, ktorá vám svoju lásku bude prejavovať každučkým gestom. Zdravie – pozor na dvíhanie ťažkých predmetov a ich padanie (pozor na nôžky).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Budete všade a v podstate nikde, čo vám vaši najbližší a priatelia budú trošičku zazlievať. Výhovorky vám v tomto prípade neprejdú, avšak prejde vám to u nich s veľkým pochopením a s prihliadnutím, či už na vašu situáciu ako životnú, tak aj citovú. Mali by ste vo svojom živote zaviesť organizovanejší spôsob fungovania, čím vytesníte stresujúci a ani vám neprospievajúci chaos. Niektorí z vás, hlavne tí, ktorí spadajú do skupinky osamelých a tých, ktorí sa už vzdali predstavy normálne fungujúceho a usporiadaného vzťahu, by ešte nemali hádzať flintu do žita. Niekde hlboko vo vnútri cítite, že sa vo vašom živote práve v tomto smere chystajú akési zmeny, cítite, že niekde pobehuje práve ten váš partner duše. Cítite to správne a podporíte to vďaka viere, ktorú nenecháte zaniknúť. Prípadné zaujímavé stretnutie môžete zažiť na nejakom školení, seminári, pracovnej akcii, či na akcii s väčším počtom ľudí, ktorí zdieľajú rovnaký zámer. Ľúbte samých seba, buďte na seba dobrí, nájdite v sebe šťastie a zároveň si toto všetko pritiahnete aj v podobe druhého človiečika. Zadaní budú riešiť otázky rodičovstva, výchovy a samotných, samozrejme pozitívnych zmien vzťahujúcich sa na blízku rodinu (sťahovanie, svadby, podnikanie a pod.). Zdravie – „psychosprcha“, celkové prečistenie tela, duše i mysle.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nevyčítajte druhým to, čo sami robíte. Majte pre konanie a správanie iných pochopenie, sami ste sa neraz ocitli v zložitejšej situácii, kde by ste za podporu boli naozaj vďační. Pokúste sa v sebe skrotiť tendenciu posudzovať a súdiť, veď nikto múdry z neba nespadol a všetci sa učíme na vlastných chybách, preto buďte zhovievaví a trpezliví. Nejakým spôsobom vám leží „v žalúdku“ prípadné rodinkárstvo, s ktorým sa stretnete priamo alebo sprostredkovane, no položte si otázku – byť na ich mieste, konali by ste inak? V prípade, že vediete usporiadaný a hlavne uspokojivý partnerský život, tento si nenaštrbte a nepokazte nejakými nezmyselnými flirtami alebo zavádzaním. Ostatní, ktorí nie sú zviazaní žiadnymi sľubmi a sú voľní ako vtáci, sa môžu pripraviť na iskrivejšie momenty, ktoré so sebou prinesie osoba, s ktorou prvotne naviažete priateľstvo, o ostatné sa postará samotný osud a šťastena, takže, ak máte byť spolu, všetko sa bude vyvíjať tak, ako sa má. Niektorí z vás sa dokonca oslobodia od strachu z partnerstiev, či samotných fyzických blokov. Ani sa nenazdáte a uvedomíte si, že je u vás fyzicky aj vnútorne (pocitovo) všetko v poriadku. Umeleckejšie založení Kozorožci zažijú vo sfére tvorivosti úplný boom a múza ich bude „kopať do členkov“, dá sa povedať, že neustále. Nezakrývajte si oči pred pravdou, čo platí pre všetkých. Zdravie – žalúdočné nevoľnosti, závraty, hojdavé a kolísavé pocity.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Chcete kráčať ruka v ruke s trendami, kde ste niekedy ochotní poprieť svoju vlastnú podstatu, čo sa vzťahuje nielen na vizáž, ale aj vaše charakterové vlastnosti a črty? Je logické, že sa chcete ľuďom a spoločnosti páčiť, no chcete to aj za cenu, že popriete sami seba, ako aj to, čo vám je vlastné. Všeobecný strach z odsúdenia z toho, že nie ste dosť dobrí a šikovní, sa naozaj ukrýva len vo vás, preto sa mu pekne postavte a tak, samozrejme, zvíťazíte. Nenecháte sa predsa ovládať niečím, čo ste si sami vytvorili pod vplyvom akýchsi predsudkov. Tak, milí Vodnári, prichádzajú dni, kedy budete žiariť ako hviezdičky na nebi a všetci vás budú mať radi, veriť vám a hlavne sa na vaše hlávky zosype aj spŕška opodstatnených pochvál. Dajte priechod tomu, čo cítite, pričom si vás láska tým milým a hlavne potešujúcim spôsobom nájde a podmaní. Jedno maličké upozornenie sa vzťahuje ešte na pozornosť a sústredenie sa na všetko, s čím prídete v práci do kontaktu, hlavne, ak to súvisí s vypisovaním papierov, s číslami alebo nejakými normami. Predídete tak menším stresom a prípadným opravám. Zdravie – prijímanie a dobíjanie sa potrebnou energiou (oslabenie, únava).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Stály úsmev, napriek tomu, čo v skutočnosti zažívate, bude z vašej tváre priam nezmazateľný, čo je to najlepšie, čo môžete spraviť. Ničomu nedávate takú silu, aby vás to pohltilo natoľko, že na všetko a všetkých dlhodobejšie zanevriete. Váš optimizmus vás privedie na cestu zdaru a úspešnosti, o ktorej ste si mysleli, že pre vás nie je už nejaký čas sprístupnená. Omyl, milé Rybky, váš dotyk bude hrejivejší, váš úsmev oslnivejší, vaše konanie priamejšie a práca prínosnejšia a patrične aj ohodnotená. Tak ako to funguje aj vo svete rozprávok, treba si dávať pozor na zlého vlka, či inú postavičku, ktorá nám hádže polienka pod nohy, no pokiaľ budete predvídaví, čo budete, nič vás nezasiahne natoľko, aby ste spadli. Takže pozor na príliš podliezavých a úlisných ľudí, ktorí sa veľmi taktným spôsobom budú chcieť cez vás dostať k potrebným informáciám, s ktorými disponujete v danom smere iba vy. Všetko, podľa vás zlé, sa z jednotlivých dní bude vytrácať a vy budete precitať v tých krajších a prínosnejších veciach, či záležitostiach. Otvorte náruč prípadným novým začiatkom, láskam, spoznávaniu, či novej práci, ktorá na seba nenechá dlho čakať. Pokiaľ ste ešte v štádiu štúdia, všetko berte zodpovedne a nič neflákajte, pomstili by ste sa iba sami sebe a to veru nemá zmysel. Zdravie – prsty, nechty, dlane (zádery, zapálenia, kurie oká, škrabance a pod.).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist