www.elenn-okienko.sk

24. 10. – 30. 10. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Je dôležité, aby ste rozprávali o svojich pocitoch, o tom, čo vás teší, čo vás trápi, čo by ste chceli zmeniť, čím sa vám uľaví a aby boli najbližší „v obraze“. V tomto týždni vami zamáva univerzálna nespokojnosť, no bude vyvážená správami, ktoré vás potešia, stačí si na ne počkať. Pracovné záležitosti vybavujte priebežne, inak čo – to domotáte a vysvetliť to nebude jednoduché. Intenzívnejšia nepozornosť sa postará o to, že budete mať tendenciu všade, kde sa zjavíte, zabúdať svoje osobné veci, tak si na to dajte preventívne pozor. Vo vzťahoch sa určitým veciam už nevyhnete, čím sa mnohé vysvetlí, nezatvárajte dvere pred úprimným rozhovorom. Nezadaní by v rámci flirtu mali zahrať aj menšiu formu, fáza dobýjania je čarovná. Peniaze nevyhadzujte do vzduchu. Zdravie – svaly.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše herecké výkony sú bravúrne, ale rovnako aj neúprimné, preto si nemýľte život alebo samotnú lásku s javiskom, inak sa v tom sami stratíte. Niečo nečakané vám urobí veľkú radosť, nezabudnite sa o ňu podeliť. Práca u vás nadobudne iný rozmer, nebude patriť medzi činnosť, ktorá vás bude ovplyvňovať v negatívnom smere, prijmite jej prirodzený chod bez nadbytočného premýšľania. Láska nie sú preteky, preto je jedno, kedy dobehnete do cieľa, dôležité je užívať si absolvovanú trasu, tak s tým začnite. Dlhodobejšie vzťahy zaznamenajú menšie roztržky založené na absurdných maličkostiach. Starší/ia známy/známa bude chcieť s vami obnoviť kontakt a zároveň vás požiadať o konkrétnu pomoc. Peniaze v týchto dňoch nebudú pre vás prioritou. Zdravie – zuby, vitamíny – strava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Niekto vám dá nepekným spôsobom najavo, že klopete na nesprávne dvere, aspoň prejdete vytriezvením, kde si ujasníte, kto patrí medzi vašich skutočných priateľov. Na plač nebude dostatok času, berte to ako fakt a ide sa ďalej. Na pracovisku sa trochu popasujete s prijatím určitých ľudí, ktorí sú vaši nadriadení, alebo sa o to pokúšajú. Máte problém s prijatím autority, no keď sa vám podarí odosobniť sa, pekne sa to spraví. Vo vzťahoch nezabúdajte na potrebnú dávku empatie a odpúšťanie. Nezadaní si v určitých prípadoch nepomáhajú svojím neprirodzeným správaním, pracujte na potrebnom uvoľnení sa. Naskytne s vám možnosť niekam vycestovať, zvážte túto možnosť, nehádžte ju hneď do koša. Čím viac sa na peniažky zameriavate, tým viac vo vás rastie nespokojnosť. Zdravie – prechladnutie (nepodceňujte silu dobrého čajíku a byliniek).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaše povahové črty sa zoceľujú, čím sa stávate silnejšími a odolnejšími bytosťami. V menšej spleti zmien nestraťte hlavu a stále sa na svet pozerajte realisticky. Ružovému svetu môžete popustiť uzdu v láske, ktorá je pre vás veľmi dôležité. Nezadaní by nemali stále dokola odmietať človeka, ktorý pre vás spravil svoje maximum, prestaňte sa sústreďovať na „zlých“ (drsných, nedostupných) chlapcov, či „zlé“ dievčatá, popremýšľajte o tom. Zadaní prežijú so svojimi „polovičkami“ nejednu peknú chvíľku, kde si uvedomia skutočnú silu svojho citu. V práci budete mať tendenciu ubližovať sami sebe, nepodceňujte sa, nepodkladajte sa a neponižujte sa, nie ste menej než ostatní. Vo finančnej oblasti sa vám začne pekne, ale hlavne postupne, dariť. Zdravie – pohlavné orgány vrátane obličiek, močových ciest a mechúra.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vaša, či už schválne nahodená alebo prirodzene do popredia sa derúca nedostupnosť nedovolí k vám pustiť človeka, ktorý by bol pre vás veľmi prínosným a to vo viacerých sférach, tak si to skúste odpozorovať a intuitívne túto osôbku rozpoznáte. V práci vás čaká veľa nového a aj nepoznaného, no niet sa čoho obávať, s vaším prístupom a chcením zvládnete nielen všetko, čo chcete sami, ale aj to, čo chcú od vás iní. Vo všeobecnosti trochu spomaľte, nikam sa neponáhľajte, je zbytočné byť všade ako prvý/á a to s parádnym predstihom, veď na dobré sa s radosťou čaká. Keď si sami v sebe „upracete“, láska bude mať dostatok priestoru na to, aby do vášho života vstúpila. Zadaní Levíkovia by sem-tam mali staviť na inovatívnosť, čo zabehnuté vzťahy trochu nabudí a vzpruží. Peniaze – ako sa hovorí: Pros (Boha) a dostaneš. Zdravie – kŕčové žily, bolestivosť, modriny.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Je dôležité správne si rozložiť sily a vy ste tie svoje podcenili, preto si teraz lámete hlavu nad nejedným vzniknutým problémom. Nič to, hoďte to za hlavu, zadefinujte to ako minulosť a ide sa s poriadnou vervou vpred. Síce sa budete cítiť osamelejší, no to nie je dôvod, aby ste prestali veriť v lásku, či priateľstvo. Zadaní sa ocitnú vo zvláštnej situácii, kde si nebudú vedieť vysvetliť svoje vlastné, ale ani partnerovo správanie. Príliš to neriešte, ani nerozmazávajte, berte to tak, ako to prišlo. Nezabudnite na objatia a spoločne strávený čas, ktorý vykompenzuje rôzne menšie pletky. Niektorí z vás sa budú častejšie stretávať so slovom poslanie, možno sa blížite k rozlúsknutiu toho svojho. Vo finančnej sfére nedostatok nepocítite. Zdravie – pozor na ruky.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Do vašich životov sa vkráda univerzálna vášeň, ktorá bude s vami robiť divy. Tešte sa z tejto explózie pozitívnosti, ktorú vám bude nejeden človek tíško, ale v dobrom závidieť. Táto sféra sa automaticky odzrkadlí v ľúbostnej sfére, kde dlhodobejšie vzťahy zahoria silnou láskou a sexualitou. Nezadaní nebudú vedieť, na koho sa pozrieť skôr, preto je len na vás, či si počkáte na dlhodobejší vzťah alebo sa vrhnete do víru mileneckých vzťahov. V tomto prípade berte do úvahy aj zdravotný aspekt a buďte zodpovednými a vyzretými. Na pracoviskách zašumí nejedna klebeta a tak sa zmeníte na jedno nervózne bzučiace osie hniezdo. Tu platí len jedno, hľaďte si svojho a nič, čo sa vás netýka, neriešte. Peniaze hýbu svetom a vy to poriadne pociťujete. Zdravie – oči (dámy pozor pri líčení na menšie, nechcené nehody a páni pri rôznych domácich prácach).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Riešite každého okolo seba a odmietate sa pozerať na to, čo sa deje u vás doma. Neutečiete pred tým a je čas, aby ste si na tieto pálčivé otázky úprimne odpovedali, inak sa nepohnete vpred a dlhšie zostanete uväznení v sfére riešenia problémov iných. Vo vzťahoch to bude náročné, nie však neriešiteľné, všetko záleží od intenzity a hĺbky vzájomného citu. U niektorých z vás nevylučujem rozchody, či dočasné odlúčenia a paradoxne u niektorých spojenie s bývalými partnermi, jeden extrém pýta druhý. Všetko sa však dá zachrániť, ak o to stojíte. V práci pôjde všetko ako po masle, nič vás nezaskočí ani nezneistí, budete podávať štandardne kvalitné výkony. V prípade peňazí môžete nejaké to euro ušetriť v naviazanosti na cestovanie. Zdravie – hlava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stúpajúca tvrdohlavosť spôsobuje väčšiu emocionálnu zatvrdnutosť, v tomto prípade si však dajte pozor, aby sa to vo väčšej miere neprenieslo do vzťahu, kde to môže napáchať úplne zbytočné problémy. V práci nenájdete pochopenie u osoby, na ktorú sa obrátite s konkrétnymi otázkami alebo s určitým problémom, nepripúšťajte si to, tento človek je v skutočnosti menšou rybou, než si je ochotný priznať. Zmena pohľadu na prácu vám prinesie aj pocitovú zmenu, s ktorou sa budete musieť veľmi rýchlo vysporiadať. Nezadaní by nemali prekročiť určitú hranicu „laškovania“, čo by mohla opačná strana vnímať už ako niečo otravné alebo neprístojné. Náhodne nájdené alebo rýchlo a ľahko zarobené peniažky vám urobia veľkú radosť. Zdravie – držanie tela (bolesti končatín, chrbta).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nedajte sa oklamať maskami, ktoré si ľudia tak radi nasadzujú, prezieravosť, predvídavosť a overovanie má svoje opodstatnenie. O čosi ťažšie budete brať rozlúčku s osobou, ktorá na dlhší čas niekam odcestuje, doprajte jej to a o to sladšie bude privítanie. S láskou, hlavne tou stálou, sa nezahrávajte, inak vašej „polovičke“ môže dôjsť trpezlivosť a vy budete nemo hľadieť na to, ako si natrvalo alebo dočasne balí kufre. Nezadaní, stavte na svoju prirodzenosť, šarm a charizmu. Na pracoviskách zažijete menšiu senzáciu, ktorá však bude trvať veľmi krátko a vy sa opäť ponoríte do svojich povinností. Nenechajte si pokaziť náladu tlačiacimi termínmi, všetko postíhate včas. Peniažky si treba z času na čas aj užiť. Zdravie – žalúdok (nervozita, kŕče, bolestivosť).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Síce trošku pachtíte po uznaní a akejsi „prestížnosti“, no tej sa dočkáte len vtedy, ak vám na tom prestane tak šialene záležať. Prestať tlačiť na pílu niekedy zvykne mať svoj žiaduci efekt, skúste to. V súkromí si uvedomte, že nie ste stredom vesmíru, sebeckosť by mala mať svoje hranice, neberte to v zlom, len sa nad tým zamyslite. Práca vám bude robiť veľkú radosť, potvrdia to aj vaše úspechy, prípadne bezproblémové odsýpanie práce. Slobodné srdcia by si mali ujasniť fakt, či vôbec stoja o dlhodobý vzťah a ak nie, tak ostatným by mali prestať motať hlavy a sľubovať nesplniteľné. Vzťahy, ktoré fungujú už nejaký čas, zažijú silné chvíle, ktoré vás o to viac spoja a prepoja, vážte si túto vzácnosť. Na peniazoch je možné stavať len niektoré veci, inde vám žiadne konto nepomôže. Zdravie – kožné problémy, zhoršenie, spustenie nejakých reakcií.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nezlostite sa, ak vám chce niekto úprimne posunúť dobrú radu, nemôžeme predsa všetci vedieť všetko a vy nie ste výnimkou. Máte tendenciu viacero skutočností, náznaky, či prejavy brať ako niečo ponižujúce, no to si myslíte len vy, tak sa zobuďte zo stavu akýchsi netýkaviek. V práci nájdete málo priestoru na oddych, toto kmitanie si však budete patrične vychutnávať, veď na toto ste čakali, či nie? Osôbky, ktoré už svoju „polovičku“ majú, prežijú zvláštne situácie, v ktorých sa nebudú vedieť zorientovať, jedinou radou je, že aj váš partner/ka má právo mať zlý/é dni. Nezadaní by mali oprášiť svoje zastaralé, „baliace“ techniky, ktorými príliš nezaujmete. Peniažkom nesluší, aby boli voľne pohodené na rôznych miestach, hrozí strata prehľadu. Zdravie – krk, šija, trapézy.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist