www.elenn-okienko.sk

24. 04. – 30. 04. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Dostali ste sa do životnej situácie, v ktorej si presne podľa priania sami dirigujete a velíte, obrazne povedané, svoju loď, kde si vyberáte aj smer, ktorým sa budete uberať. Všetko je v poriadku, len si dajte pozor, aby ste pre svoj rozmar nenarazili na plytčinu a tento vytúžený pocit slobody sa razom rozplynie ako ranná hmla. V tomto týždni buďte predvídaví, opatrní a v ničom neriskujte. Pracovné záležitosti budú o niečo náročnejšie a chaotickejšie. Vo vzťahoch sa budete musieť práve vy o čosi viac presadiť. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Do každého dňa pokojne vneste viac fantázie a farieb, konzervatívnosť nie je totiž žiaduca úplne vždy a všade, takže sem-tam si môžete dopriať aj menší úlet, hlavne v spoločnosti blízkych ľudí, kde si „škrobenú“ košeľu, či blúzku môžete odložiť bokom a vymeniť za niečo pohodlné. V práci budete napredovať plynule a v tempe, ktoré vám bude veľmi vyhovovať, preto sa ho snažte udržať si. Vzťahy trošičku „okoreňte“, inak skĺznete do stavu bez chuti a výrazu, kde sa otvorí priestor pre trápenie. Nezadaní by mali do flirtovania vniesť viac dospelejšieho prejavu. Zdravie – oslabenejšia spodná polovica tela.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Bude sa vám zdať, že záležitosti nevychádzajú podľa plánu, no možno práve tak to má byť. Verte trochu osudu a tomu, kam a akým spôsobom vás smeruje. V týchto dňoch si neklaďte podmienky a sľuby, ktoré nedokážete, či už z hľadiska obsahu alebo časového horizontu, naplniť, predídete tým viacerým sklamaniam. Dni sa vám budú niesť v znamení neutrality, ktorá bude vyhovujúca. V práci sa neobviňujte za chyby iných a už vôbec sa nepodceňujte, sypanie popola na hlavu nie je nutné. Vo vzťahoch majte pod kontrolou vyslovené slová. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Do popredia sa bude každému Rakovi drať dominantnejšia stránka, ktorá vám môže ako pomôcť, tak aj spraviť neplechu, preto buďte viac intuitívni, všímaví a vnímaví, narábajte so svojimi myšlienkami, slovami a danosťami uvážlivo. V práci zaujmete nielen svojimi výkonmi a prínosom, ale aj osobnosťou, ktorá bude pre okolie priam očarujúca. Vychutnajte si všade číhajúcu príjemnú pozornosť. Vo vzťahoch sa prehĺbi spoločný cit a vy ovládnete všetky svoje povahové črty, ktoré vzťah nechtiac a nevedome „nabúravajú“ (žiarlivosť, vzťahovačnosť a pod.). Zdravie – chrbtica, ramená.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vysadli ste do sedla, vďaka čomu ovládnete každú situáciu, vrátane tých ošemetných, v ktorých sa ocitnete. Ste pánmi danej chvíle, tak si môžete podľa svojich predstáv aj trochu „zadirigovať“. Rozhodnejší sa stanete pri rozhodovaní a v komunikácii so seberovnými alebo silnejšími osobnosťami. V práci sa snažte čo najrýchlejšie spracovávať novinky a aplikovať ich do reality, čím dosiahnete pred ostatnými značný predstih a tým pádom väčší priestor na voľno, či oddych. Vzťahy vám prinesú nejeden zvrat, prekvapenie bude na mieste. Zdravie – kosti, kĺby.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Netlačte na pílu a nevnucujte iným svoje oklieštené názory, inak si spravíte z niektorých ľudí na určitý čas sokov, či nepriateľov. Váš egoistický prejav vám môže v týchto dňoch priniesť veľa nepríjemností, preto sa nalaďte v rámci prevencie na vlnu empatie a ľudskosti. V práci si zabojujete s menšími prekážkami, ktoré vás po ich zvládnutí iba utvrdia vo fakte, že ste v tom, čo robíte, dobrí a vie to aj vaše okolie. Nedajte sa znechutiť ani zastrašiť prípadnou konkurenciou, či kolegami. Vo vzťahoch neriskujte a nezahrávajte sa. Zdravie – menšie úrazy (škrabance, modriny a pod.).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Mali by ste viac počúvať svoje telo, vaše zdravie a teda samotnú telesnú schránku, ktorú svojím spôsobom zanedbávate. Zahŕňame do toho, samozrejme, aj duchovný svet, ktorý je potrebné stále „vyživovať“. Takže, ešte raz sa zamyslite nad prioritami a trošku buďte voči sebe na týchto pár dní sebeckými, doprajte si telesnú aj duchovnú „výživu“ podľa osobného gusta (masáž, očista, meditácia a pod.). V práci pozor na zákernosť falošných ľudí, ktorých vycítite. Vzťahy vám prinesú nové zistenia o sebe, ktoré v dobrom slova zmysle prekvapia a ktoré môžete ďalej úročiť. Zdravie – oblasť 7. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nič z toho, čo vám bude naložené, neberte príliš osobne a vážne, obrňte sa potrebným nadhľadom, ktorý vás uchráni pred emocionálnym výbuchom, či zosypaním sa. Pokiaľ nejde o vaše zdravie, nejde o nič a tak nasaďte úsmev a uvedomte si, že váš potenciál nikto neohrozí, ani nenaštrbí. V práci nezanedbajte dôležité stretnutia a pozor pri manipulácii s údajmi, ktoré by sa vám mohli popliesť. Nič hrozné by sa síce nestalo, iba by ste v práci museli tráviť v rámci opráv viac času. Vzťahy vám prinesú nový pohľad na vás ako pár, ale aj na silu a základ citov, ktoré spolu zdieľate. Nezadaní, nevtierajte sa objektu svojej túžby za každú cenu. Zdravie – tlak, hlava, vyvážená strava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vnútorná radosť vás bude sprevádzať na každom kroku, v podstate prišiel týždeň, kde sa vám bude dariť vo všetkom a všade. Krásne a ukážkovo sa popasujete aj s prípadnými výzvami, ktoré vám hodí „do pľacu“ práve rodina, v rámci riešenia určitých situácií. Vaše fluidum strhne k dobrej nálade viacerých ľudí, pre ktorých to bude osviežujúcim prínosom. V práci príliš nesnívajte s otvorenými očami, aby ste kvalitne stíhali všetko, čo máte v náplni svojich povinností. V láske narazíte na motýle v brušku a svoju silnú a podporenú sexualitu. Zdravie – alergické reakcie, povrchové pocity svrbenia a pálenia.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Budete obdarení poriadnou dávkou energie, vaša aktívnosť bude ohurujúca, nikde dlho neobsedíte a budete mať potrebu stále niečo robiť alebo niekde byť. Neposednosť skrotíte náhľadom do svojho vnútorného Ja, kde by ste si mohli trošku poupratovať. V rámci tejto vnútornej očisty vyhrabete aj zopár zistení, čiže informácií, s ktorými môžete rátať aj do budúcna. Ste odolnejší a silnejší, ako ste si doteraz mysleli a toto zistenie vás príjemne upokojí. V práci bude všetko klapať bezproblémovo a čas bude ubiehať o čosi rýchlejšie. Láska je aj o dávaní, nielen o prijímaní. Zdravie – oblasť hrude, zrak.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vaša nálada bude skvelá a priateľská. Ľudia, ktorými budete obklopení, vám radi poradia a pomôžu. Udržiavajte si tieto vzácne priateľstvá a putá, ktoré vám iní len ticho závidia. Je totiž krásne mať okrem fungujúcej a „klapajúcej“ rodiny aj tú druhú, tvorenú fantastickými ľuďmi, nazývanými priatelia. Týždeň vám prinesie istoty, radosť, pohodu, pocit naplnenia a pocit, že ste pre iných dôležití a potrební. V práci zachránite jednu sprvu čierno vyzerajúcu situáciu, čím sa stanete v očiach zainteresovaných malým hrdinom. V partnerstvách sa nájdete v rovine pokoja a príjemných rozhovorov. Zdravie – pokožka, vyrážky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša vnútorná sila rastie, čo cítite na svojej neochvejnosti a nebojácnosti. Ste viac rešpektovaní a počúvaní a to vás bude ťahať vpred nielen v súkromí, ale aj v práci, kde ste istý čas pociťovali akúsi menšiu stagnáciu. Niektorí z vás sa dokonca stretnú s ponukou na novú prácu alebo zaujímavé privyrobenie si. Zabojujte si s prípadným súdením iných, nie je to pekné a zároveň vás to sťahuje do roviny klebetenia, čo vás výraznejšie hodí späť a aj oslabí. Ak to bude možné, pomôžte slabším radou, pohladením alebo úsmevom. Vo vzťahoch sa stretnete s krásnymi vyznaniami, pričom vás prípadné problémy iba zomknú. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist