www.elenn-okienko.sk

23. 02. – 01. 03. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Ľalia, ako symbol čistoty, dáva do popredia fakt, že by ste mali prejsť očistným procesom, a to fyzickým aj duševným. Vy sami najlepšie viete, čo je pre vás zaťažujúce a čo vás ničí. Urobte s tým niečo. Rozanalyzujte svoju hlavu, srdce, dušu a všetko doklepnite cez svoje fyzické telo nejakou kúrou. Niektoré veci budú pred vašimi očami ukryté, ale to len z toho dôvodu, že stačí naštartovať svoju intuíciu, vďaka ktorej uvidíte všetko cez svoje pocity a vnuknutia. Ku koncu týždňa bude vládnuť teplo, láska a hrejivosť, ktorá vás posunie presne tam, kde máte byť. Zároveň by ste v celom týždni nemali presúvať a odkladať dôležité termíny, záležitosti a povinnosti. Doženie vás veľa zanedbaného, čo sa týka domácich prác. Zdravie – obmedzená pohyblivosť krku (stuhnutie, zachladnutie, seknutie).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Adekvátne so stúpaním vášho sebavedomia, bude stúpať aj vaša príťažlivosť. Budete sa cítiť neodolateľne a zvodne. Využite toto žiarenie na to, aby ste do svojho života vlákali na začiatok zaujímavého človeka plného vášne a neskôr aj samotnej lásky, ktorú objavíte. Verte, že človek, ktorého si pritiahnete, vám vo vašom živote urobí poriadny chaos Zo začiatku budete z toho nervózni, ale neskôr pochopíte, že sa jedná o vietor, ktorý vám v živote chýbal. Mimo týchto príjemnejších záležitostí si dajte pozor na stratu alebo dokonca  ukradnutie osobných vecí. Na cestách buďte obzvlášť obozretní a predvídaví, nepodceňujte nič. Pozor na záležitosti, pri ktorých by sa vám snažil niekto zalepiť oči peniazmi (vzťahy, práca, poistné záležitosti a pod.) Zdravie – oblasť prvej, základnej čakry + bedrové kĺby.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vaša roztopašnosť až nadutosť vás privedie čistou líniou k tomu, že prídete o peniaze. Preto nezabúdajte na triezve myslenie, vďaka ktorému sa tomu ešte stále môžete vyhnúť. Nič neberte za samozrejmé, pred nikým sa nepovyšujte. Efekt, ktorý by ste docielili, bude naozaj nepríjemný. U vás sa všetko bude prioritne točiť okolo peniažkov – splácanie, bezhlavé míňanie, nepremyslené investovanie a pod. V skratke – buďte obozretní a v strehu. Okrem týchto ošemetných, číhajúcich „strašiakov“ sa budete sústreďovať na lásku. Tá kvitne v každom veku, preto nebuďte prekvapení, aj keď s tým nerátate, stretne vás. Úplný záver týždňa bude patriť tajomstvám a skrytým veciam, ktoré vám budú poodhalené, tak zatajte dych a pozerajte sa. Zdravie – hlava (oči, uši, ústa, nos – bolestivosť, citlivosť – nechcete niečo vidieť? …počuť? …povedať? …cítiť?).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Pretrvávajúce zdravotné problémy budú pomaly, ale isto, doznievať. Nástup však budú hlásiť nepríjemné pocity, ktoré sa nebudú viazať na nič konkrétne. Dôvodom je, že zachytávate okolité energie, ktoré zlovestne visia vo vzduchu. Malý „boj“ zvediete aj s peniažkami, bude vám chýbať menšia čiastka. Prvú, tú možno zložitejšiu polovicu týždňa zvládnete,  potom hor sa do pracovných povinností, ktoré vám pôjdu od ruky. Zároveň precitnete v sile ľudských väzieb a teda partnerstiev, priateľstiev a rodinných vzťahov. Ešte pred samotným ukončením týždňa sa pokúsi niekto získať vašu plnú pozornosť, je ochotný kvôli tomu robiť priam psie kúsky. Tak čo? Zaujal vás? V tomto prípade je na mieste overenie zištnosti tohto zámeru. Zdravie – duchovné vnútorné boje naviazané na rozum.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Neútočte sami na seba, to je základ tohto týždňa. Nasledujú dni plné pracovných povinností, ktoré budú naviazané na komunikáciu s veľkým počtom ľudí. Zároveň si uvedomíte silu priateľstiev, ktoré máte a toto zistenie vám prinesie blažený, vnútorný pocit, ktorý vás len a len naštartuje. Budete postavení pred voľbu, nad ktorou nebude času otáľať. Ako hovorí jedna moja priateľka –  poviete áno alebo áno? Bude to naozaj lákavé. Po doznení pocitov naviazaných na vašu voľbu príde útlm, akési bezvetrie, kde budete fungovať až mechanicky isto a presvedčivo. Zostane priestor aj pre menšie prekvapenie. Už nedeľa však bude prísľubom niečoho magického, skúste obsah a intenzitu týchto poryvov precítiť. Zdravie – slabosť, únava, ospalosť.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Na to, aby ste pochopili aj tie najhlbšie pocity iných, je potrebné, aby ste z toho vyčlenili svoje osobné záujmy. Pozerajte sa na iných cez ich problémy a ich očami, potom vám to pomôže priblížiť sa k týmto ľuďom o čosi viac. Niektoré Panny majú tendenciu spadať do materiálneho sveta a veľa vecí podmieňovať peniazmi. Je potrebné zamyslieť sa nad tým, že paradoxne najviac túžite po tom, čo si za peniažky nekúpite (láska, pochopenie, city a pod.). V tej matérii by ste mali nastaviť rovnováhu, aby ste si do života vpustili to, čo vám v ňom absentuje. Cez prácu môžete spoznať zaujímavú osôbku, ktorá vás doslova očarí svojím vyžarovaním. „Sadnete si“, a tak môžete kruh svojich priateľov rozšíriť o ďalšieho zaujímavého človeka, ktorý vám prinesie nové názory, či pohľady, ktorými vám pomôže. Zdravie – žalúdok.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Prestaňte utekať pred svojimi vlastnými pocitmi. Zastavte sa a nechajte ich prehovoriť, šepkajú vám, čo máte robiť, to len vy ich stále odkladáte. Pokiaľ sa budete počúvať, zlepšia sa vám všetky sféry, vrátane tej pracovnej. Záleží vám na tom, aby ste svoju prácu vykonávali skvelo, tak sa podľa toho nastavte a bude sa vám dariť, niet sa čoho báť. Keď sa na to pozriete, bojíte sa len sami seba a toho, čo v sebe nosíte. Postavte sa tomu a ukážte, čo je vo vás. Väčšia zmena nastane aj v oblasti lásky, nezadaní majú šancu v prepojení na známych spoznať niekoho nového. Dajte láske šancu, nepodceňujte ju, práve naopak, dovoľte jej, nech vás prehreje a vytiahne z vás to najlepšie. Zamerajte sa aj na svoje vlastné vzdelávanie, nedajte sa odradiť neprajníkmi, ani časovými obmedzeniami. Zdravie – oblasť lopatiek.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V pohode si dovoľte zdvihnúť kotvy a na pár dní sa vytratiť. Odcestovanie, či ukrytie sa vám prospeje, prečistíte si hlavu, načerpáte novú energiu a dokonca prídete aj na pár skvelých nápadov a riešení. Pomôže vám to ustáliť sa, pretože doteraz vaša existencia pripomínala boj s vlnami na rozbúrenom mori. Nebojujte, len sa tomu rytmu prispôsobte a ušetríte si tým veľa energie a hlavne nervov. Potom vám pôjde všetko hladko a bezproblémovo. V láske nehazardujte, vážte si to, čo máte. Rozlišujte krásnu a lákavú „pozlátku“ od skutočných hodnôt človeka, nekonajte v láske povrchne. Ku koncu týždňa vás zastihne správa od muža, ktorá vám sprvoti vyrazí dych, ale na druhý raz a po jej analýze, vám môže naozaj pomôcť v ďalšom rozhodovaní sa a konaní. Zdravie – silný pocit hladu, ruky.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Váš optimizmus bude natoľko nákazlivý, že so sebou strhne aj toho najviac mračiaceho sa človeka. Premeníte sa na slniečko, ktoré svojimi lúčmi bozkáva každého, aj zle naladeného, človeka. Je to skvelé, šírte výbornú náladu, ktorá nám ľuďom naozaj chýba. Od vášho naladenia sa bude odvíjať aj váš partnerský život, chytíte druhý dych a tak pocítite plnú silu „zaláskovania“ a zaľúbenia sa. Objavujte u svojho partnera nepoznané stránky, ktoré sú z jeho pohľadu nepríjemné, pre vás budú prirodzené a o to viac ho budete mať radi. Keďže sa vám bude dariť, výnimkou nebude ani práca. Ste „draci“, preto budete excelovať, aj zdanlivo neriešiteľné situácie zvládnete priam ukážkovo. V zdravotnej oblasti si chráňte oblasť hrude a krížov.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Dovolávate sa spravodlivosti? Podarí sa vám to, ale vopred si buďte vedomí, že to nejaký čas potrvá. Tá vaša pravda, za ktorou si stojíte, bude prijatá, ale otázne je, či vám výsledok tohto boja stojí za toľko, že tomu obetujete kus svojho súkromia. Skúste vami získanú „bojovú“ náladu využiť aj na to, že časť z nej vložíte do svojej práce, bude vás hnať k lepším výkonom. Stále však pripomínam, aby ste pri tom všetkom nezabúdali na svojich partnerov a deti, inak sa vám môžu vzdialiť. Partnera máte síce tolerantného a trpezlivého, ale všade platia isté hranice a pohár trpezlivosti môže prekypieť, takže všetko si naozaj zvážte. O deťoch platí to isté, venujte im toľko pozornosti a voľného času, koľko im ho môžete dať a koľko ho od vás vyžadujú, nezávisle od toho, či sú menšie alebo väčšie. Zdravie – nervová sústava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nechcete byť nositeľmi nepríjemných správ, tak prečo cielene vyhľadávate informácie, ktoré by ste mohli posunúť ďalej alebo dokonca priamo adresátovi? Senzácie, novinky, „pikošky“ sú vždy fascinujúce, ale týkajú sa vás? Nie? Prečo teda tak radi rozoberáte súkromie iných? Zamerajte sa radšej na to svoje, čaká vás tam toho neúrekom. Ako prvé sú tam menšie nezhody a hádky v partnerstve, pokúste sa im predísť. Ďalej ste zanedbali aj nejaké domáce povinnosti. A do tretice,  potrebujú vás aj vaši priatelia. Prostorekosť kroťte, inak narozprávate veci, ktoré neskôr oľutujete. Proste, chce to väčšiu sebadisciplínu a sústredenie sa viac na seba a svojich blízkych, než na iných. Nezabudnite na dôležité termíny, ktoré sa viažu na výročia a podobné významné dni. Zdravie – krvný tlak, vitalita.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Práve ste sa stali objektom túžby a záujmu o niečo mladšieho (v niektorých prípadoch aj o dosť) zástupcu opačného pohlavia. Môžete nasávať lichôtky, silu ohnivých pohľadov, vyznaní. Aj keď spadáte do kategórie zadaných, vedomie, že ste objektom túžby niekoho iného, vo vás prebudí potrebné plamienky, ktoré môžete následne vniesť do už existujúceho vzťahu. Zároveň toto vedomie podporí vaše sebavedomie. Takže zadaní len v rovine zachytenia (nehazardujte, neriešte) a tí, ktorí sú sami, môžu týmto prejavom naplno prepadnúť. V práci sa môžete cítiť ohrozene aj vďaka žene, ktorá sa bude prezentovať ako veľmi skúsená a dravá. Buďte však v pohode, prejav a skutočnosť sú dve rozdielne veci. Uvidíte len to, čo chcete vidieť, tak nedovoľte, aby sa vaše myšlienky s vami zahrávali natoľko, že ovplyvnia vašu prácu. Zdravie – ruky, nohy.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Leave a reply

TOPlist