www.elenn-okienko.sk

21. 11. – 27. 11. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Každodenné bežné činnosti budú pre vás menším utrpením. Do ničoho sa nenúťte a nesiľte, aj tak by to bolo všetko len o štvrtinovej, či polovičnej práci, čo by vás iritovalo ešte viac. Znášanlivosť iných ľudí bude u vás tiež na bode mrazu a v sebe už vôbec nenájdete silu počúvať sťažovanie sa okolia. Jednoducho sa trošku uzavriete pre svoj pocit bezpečia. V práci si vopred nič neplánujte, všetko riešte priebežne a to tak, ako to bude prichádzať. Vo vzťahoch sa ocitnete v situáciách, kde sa budete cítiť ako na výsluchu, vaša „polovička“ bude chcieť vedieť o každom vašom kroku, nezazlievajte jej to, má pocit menšieho oddialenia sa. Slobodní by si nemali nič nahovárať a už vôbec nie náklonnosť niekoho, kto o vašej existencii ani netuší, preto stavte na prvý krok a príjemné, uvoľnené a hlavne prirodzené zviditeľnenie sa. Vo financiách sa striktne držte pravidla, aby výdaje neprevyšovali váš príjem. Zdravie – nervová sústava.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Žiadnu situáciu, ktorá si bude vyžadovať vašu sebarealizáciu, nepodceňujte, ukážte ľuďom, akí ste v danej oblasti dobrí a že ste v nej ako doma. Strach, či pocit, že niečo nezvládnete, dajte úplne bokom. Určitá osoba s vami prestane komunikovať, nehľadajte za tým nič hrozné, každý potrebuje svoj priestor, tak dajte tomu nejaký čas. Rozčuľovanie sa nad vecami, s ktorými nepohnete, je zbytočné a vysiľujúce. Vzťahy zažijú akýsi návrat do minulosti, pokojne sa spoločne prehrabte vo fotkách, ktoré vám pripomenú silu vašej lásky. Nezadaní by mali prestať „šaškovať“ a mali by sa začať správať adekvátne k svojmu veku. V pracovnej oblasti sa začnú šíriť rôzne variácie možných dopadov problému, o ktorom vedia iba zainteresovaní. Neprepadajte im a nepodporujte rovnako negatívnym myslením. Peniaze vám spríjemnia nejednu chvíľku. Zdravie – hydratácia, kašeľ.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Máte pocit, že okolo vás sa točí svet, no sklamem vás, nie je to pravda, niektorí ľudia bojujú s oveľa väčšími problémami ako vy. No ani tie vaše nikto nespochybňuje, ani nebagatelizuje, stačí, ak si otvoríte oči a nebudete všade viesť dlhočizné prednášky len a len o svojej osobe. V papieroch máte akýsi chaos, dajte si to na poriadok, čo rovnako platí aj pre pracovnú oblasť. Okrem toho sa v práci stretnete s dôvernosťou a dôveryhodnosťou, ktorú vám prejaví konkrétna osoba, nesklamte ju. V láske sa na seba a na partnera nebudete pozerať jedným metrom, rovnako nestrhujte všetku pozornosť len na seba a svoje „polovičky“ radšej poriadne vyobjímajte. Nezadaní sa stretnú s menšou kritikou od iných ľudí, neberte to osobne, prípadne sa z toho poučte. Vo všeobecnosti, ak sa naladíte na správnu strunu, celý týždeň môže prebehnúť v príjemnej a pohodovej atmosfére. Peniazmi sa preventívne nechváľte. Zdravie – sexualita.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Veľkou radosťou bude oplývať človek, ktorý vás stretne po dlhšej dobe, tieto prejavy náklonnosti a radosti vás zaskočia, neverili by ste, že niekto sa môže z vašej spoločnosti takto úprimne a silno tešiť. Nevynechajte ani jeden deň bez toho, aby ste si uvedomovali svoje osobné šťastie, čo ho bude len a len násobiť. V práci by ste nemali zaspávať, práve naopak, kopnite do vrtuľky, aby ste všetko stihli tak, ako je to potrebné. Vo vzťahoch sa stretnete s oponovaním partnera, ktorý si povie svoje a dupne nohou. Na zjemnenie tejto situácie stavte na romantiku, spoločné chvíle a príjemné udobrovanie sa. Osamelí jazdci by si mali uvedomiť svoje kvality, ktoré by sa mali konečne naučiť „predať“ a ak to nejde, v pohode si siahnite po radách priateľov, no najúčinnejšie je prirodzené uvoľnenie sa. Pokúste sa v týchto dňoch príliš nevybočovať mimo svojich verejne prezentovaných názorov. Peniažky si zaslúžite a preto k vám aj budú prichádzať. Zdravie – rôzne bolesti, za ktorými sa bude schovávať chrbtica.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Nič neberte ako náhodu a prihliadajte na všetko, čo sa bude tváriť ako znamenie, či konkrétny náznak, precíťte to a podľa toho sa zariaďte ďalej. Neduste v sebe svoje vlastné Ja, ktoré tak veľmi chce ísť von, dovoliť si to môžete minimálne pred ľuďmi, ktorí vás poznajú a preto aj slzy, či menšie zaváhania budú na ich strane pochopené. Predpovede a rôzne alternatívy toho, čo a ako môže dopadnúť, vám nateraz nepomôžu, budete ich dostávať v akejsi skreslenej podobe, na ich rozlúsknutie bude potrebná väčšia koncentrácia. Pracovné povinnosti vás trochu „dobehnú“, nakopí sa vám toho o čosi viac, no vy to určite zvládnete, len to bude chcieť viac času. Vzťahová rovina sa nateraz vytratí, obaja si budete „hľadieť svojho“ a stretávať sa budete iba pri nevyhnutných bežných úkonoch. Vydržte, prejde to. Nezadaní by sa mali prestať „frajeriť“ a preháňať to. Vo financiách sa trochu zamotkáte, tak sa snažte mať vo všetkom potrebný prehľad. Zdravie – vyvarujte sa nezdravých potravín a aj tých po záruke.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Usilovnosť, ktorú prejavíte v každom smere, sa vám zazlievať nedá, no niekde to predsa len o čosi preháňate, čo môžete pociťovať aj na vyčerpanosti, či celkovej nepohode a únave. Zvoľnite tempo, môžete si to dovoliť, menšie vyfúknutie vám len a len prospeje. Dajte priestor sebe samým, aby ste stále dokola neuspokojovali len predstavy a potreby iných. V práci sa uvoľnite, napätie, ktoré budete vyžarovať, sa postará iba o pritiahnutie rôznych pletiek, nezrovnalostí a ľudí, ktorí si na vás vybijú svoju nespokojnosť. V partnerstvách sa snažte všetko riešiť s chladnou hlavou a hlavne sa oblúkom vyhnite akýmkoľvek vyhrážkam, ktoré by sa v sekunde otočili proti vám, a to nielen po duchovnej stránke (čo dávaš, to dostaneš), ale aj v naviazanosti na samotného partnera, ktorý sa tentokrát neochvejne postaví za seba. Osamelé osôbky stratia v tieto dni chuť niekoho vôbec hľadať, či chcieť. Vo finančnej oblasti sa stretnete s pocitmi, ktoré vám naznačia, že chcete viac. Zdravie – majte pod kontrolou dedičné zdravotné problémy.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaša dravosť sa môže prirovnať k silnej invázii. Ste všade, chcete všetko, všetko viete a v žiadnom smere vám nebude dosť. Je to síce pekné, ale pozor na to, aby sa niektorí, či už súkromne alebo pracovne dôležití ľudia, vašej osoby a osobnosti nepresýtili, čo príde k bodu, že budú chcieť mať od vás na čas pokoj. Na cestách buďte obozretní a pozor na kolízie rôzneho typu, ušetríte si nervy a aj čas. Láska je veľmi krehká, tak podľa toho k nej aj pristupujte, dnes máte vašu „polovičku“ pri sebe, no ak toho bude naozaj dosť, nezaváha na čas odísť alebo siahnuť po dočasnom prerušení vzťahu alebo dlhšie pobudne v tichej domácnosti. Slobodní sa stretnú s viacerými nápadníkmi/čkami. V práci si dávajte pozor na ústa, môže vám z nich nekontrolovateľne vyletieť niečo veľmi nevhodné, kde záchrana situácie už nebude možná. Peniaze – niekto sa vás istým spôsobom pokúsi nakloniť práve skrz peniažky. Zdravie – vlasy, nechty, pokožka.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

To, že nevidíte „jednorožce“, neznamená, že neexistujú: To, že vám niekto povie pravdu a vám sa nezdá pravdepodobná, neznamená, že zaručene klame, dajte všetkým vysvetleniam šancu kvôli sebe, ako aj ľuďom, ktorých sa to priamo týka. V práci sa vám začnú črtať prípadné zmeny, vyskočí možnosť privyrobiť si, prípadne celkom zmeniť smer, aj miesto práce, na premyslenie budete mať dostatok čau. Partnerstvá, v ktorých to šlo dolu kopcom, čaká výrazné zlepšenie a tam, kde to klapalo, sa iba uistíte, že máte vedľa seba pre vás toho správneho a dôležitého človeka. Hľadači trvalej lásky by nemali ísť na to z opačného konca, intímnostiam predchádza spoznávanie sa, neochudobnite sa o tento šteklivý proces, inak sa môžete o niečo pripraviť, vrátane o daného človiečika. Počas dní dajte dostatok priestoru aj humoru, vážnosti je niekedy na tomto svete až priveľa. Peniaze vám teraz zaručia pokojné zajtrajšky. Zdravie – svaly, žalúdok.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Tichá potreba si na všetko pýtať akési povolenie bude natoľko silná, že závažnejšie kroky budete preberať s ľuďmi, o ktorých korektnosti v žiadnom smere nepochybujete, vrátane partnerov. Do vašich dní sa zakráda nástojčivejší pocit neistoty, ktorý je však úplne zbytočný, zatočte s ním a nedovoľte mu, aby vám na realitu hádzal skreslené a strachom obalené náhľady. V práci sa šialene rozbehnete a všetko vám pôjde krásne od ruky, nuž niektorí by sa od vás mohli učiť. Nerovnováha, ktorá zavíta do vzťahov, rýchlo vymizne a vy prepadnete osobnému čaru a sile svojej lásky, od ktorej sa nebudete chcieť odtrhnúť, ani vzdialiť. Vychutnajte si to plnými dúškami. Slabosťou nezadaných stúpencov tohto znamenia je rozum, ktorý vám všetko podsúva a diktuje jeho vplyv. Zjemníte to, ak ho prepojíte s hlasom srdca, „nevytesníte“ tak ani rozum, ani srdce. Financie porastú. Zdravie – spodná polovica tela.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pozvoľnejšie lietanie v oblakoch si nateraz naozaj môžete dovoliť, ale na pracovnej pôde radšej zostúpte na zem, tam vám to s pochopením neprejde. Ste pretkaní pocitmi šťastia a nechápete, že tí ostatní nevidia krásu, ktorú vnímate vy, resp. prečo nič z toho nezdieľajú s vami. Neriešte ostatných a naplno si vychutnajte krásu a hĺbku týchto pocitov. Vo vzťahoch sa nenecháte ničím vykoľajiť, čo bude natoľko chytľavé, že na vlnách pohody a vášho nadšenia sa s vami zvezie aj vaša „polovička“, čo prijmete s nadšením. V nečakaných momentoch sa v týchto dňoch a v dohľadnej budúcnosti môžu aj osamelí Kozorožci ocitnúť v osídlach lásky. V práci to bude celkovo o čosi pokrivkávať, no nedajte sa vyviesť z miery, snažte sa všetko ustáť, zároveň nič nepodceňujte a všetkému potrebnému venujte dostatočnú pozornosť a potrebný čas. Peniažky vás trápiť nebudú, no príliš neutrácajte. Zdravie – pokožka (svrbenie, praskanie, opary, kútiky, vyrážky a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nelejte vodu na mlyn ľuďom, ktorí sa vás snažia umelo vytočiť alebo istým spôsobom dehonestovať, či zdiskreditovať. Človek sa môže chytiť aj omylom a potom sa v tom už stráca, až hrozí úplné utopenie sa. Neurobte radosť neprajníkom a závistlivcom, ktorých chodí po svete naozaj dosť. Vaše „polovičky“ nedočkavo čakajú na vašu pozornosť, tak im ju venujte v dostatočnej miere, prospeje to nielen vzťahu, ale aj vám osobne. Tí, ktorí čakajú na presnú trefu Amora, by sa najskôr mali uzmieriť so svojou minulosťou a hlavne vyliezť zo svojich bezpečnostných a ochranných zón. Na pracoviskách sa vám bude celkom dariť, aj keď budete okolo seba vnímať rôzne formy neprávosti (klebety a pod.), nevlezie vám to pod kožu natoľko, aby vás to vyhodilo z potrebného pracovného tempa. Pozor na všetko, čo súvisí s dverami (odomykanie, zamykanie, vylomenie kľúčov, narazenie do dverí a pod.). Finančné výdavky udržíte v norme. Zdravie – ochabnutosť, stuhnutosť.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Máte radi rozvoj a pokrok, no zároveň sa ho obávate, ale v týchto dňoch budete napredovať vy, ako osobnosti, ale aj všetko okolo vás, tak sa pripravte na nejednu novinku, s ktorou sa budete musieť rýchlo oboznámiť. Vaše riadiace schopnosti využijete na tých správnych miestach, čo vám prinesie aj potrebné výsledky. Zadaní sa o čosi viac priblížia k úplnému naplneniu svojich predstáv, čo sa týka partnerstiev, ktoré v sebe tíško a hlavne dlhodobo nosia. Sila myšlienok má niečo „do seba“ a teraz prišiel ich čas, tak pekne kvitnite. Nezadaní by sa mali sústrediť na to, aby precitli v sile svojej osobnosti a nepochybovali o čare, ktorým disponujú. Práca vás nateraz pohltí, čo je dobré, no ako sami najlepšie viete, netreba nič preháňať, zároveň pozor na rozmaznanosť a neúprimnosť niektorých ľudí. Koniec týždňa bude pre vás veľmi zaujímavý. Nejaké peniaze „nazvyš“ vždy potešia. Zdravie – imunitný systém.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist