www.elenn-okienko.sk

21. 03. – 27. 03. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Viac pozornosti vám zoberie sústredenie sa na určitých ľudí, ako aj na ich samotné konanie a činy. V tomto smere si dávajte pozor na prípadné klamanie a zavádzanie, v skratke – buďte predvídaví. Určitý druh zatrpknutosti v prepojení na lásku sa v týchto dňoch začne rozpúšťať a vy sa dostanete do roviny uvoľnenosti a väčšej pohody. O čosi náročnejšie to budete mať v nadväznosti na financie, kde intenzívnejšie pocítite ich všeobecnú silu a zároveň aj ich aktuálny a pálčivý nedostatok, čo automaticky v týchto dňoch vylučuje splnenie a naplnenie vašich plánov, či predsavzatí. V pracovnej oblasti narazíte na akúsi stenu súvisiacu s konkrétnymi úradnými záležitosťami, ktoré sa povlečú o čosi dlhšie, no samotné vaše výkony budú vo veľkom podporené šťastím, čo znamená, že podáte vysoko kvalitné výsledky. Náročným rozhodnutím bude situácia, v ktorej sa budete rozhodovať medzi svojím zotrvaním alebo odchodom. Zdravie – hrdlo, krk.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vo vašom vnútri potichúčku, no o to citeľnejšie, narastá akýsi pocit nepokoja a nespokojnosti. Nuž, pokiaľ chcete vo svojom živote nastoliť určité zmeny, musíte k nim sami prispieť, ale to by ste sa museli prestať obávať prípadných dôsledkov. Veľkou mierou k tomu prispieva aj samotná sebadôvera a viera vo svoje vlastné schopnosti, ktoré v tieto dni majú u vás klesajúcu tendenciu. Naštartujte sa, verte si a uvidíte, že všetko pôjde o čosi ľahšie a hladšie. Plány na prípadné, či už krátkodobé alebo dlhodobejšie vycestovanie sa trošku naštrbia, ale nezúfajte, lebo napriek tejto malej prekážke sa cesta predsa len uskutoční. Ani nebudete vedieť ako a odkiaľ, dovalí sa k vám viacero pesimistických a negatívnych informácií, ktoré bude potrebné pomerne rýchlo spracovať, aby vás neovplyvnili nielen vo vašom konaní, ale aj v samotných vzťahoch, ktoré už máte s určitými ľuďmi, možno priateľmi, vypestované na slušnej úrovni. Zdravie – očistné procesy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Prípadné kolegiálne nezhody sa podpíšu pod pociťovanie intenzívneho tlaku v práci, ako aj pod nechuť do práce vôbec chodiť. Pomôže vám to, že sa nebudete v ničom, čo s vami priamo nesúvisí, angažovať a pokiaľ do toho víru zvláštnych udalostí budete vtiahnutí, zachovajte si nadhľad, chladnú hlavu a vyhnite sa prípadnému emočnému výbuchu, čo by neskôr mohlo byť proti vám vytiahnuté alebo dokonca zneužité pri riešení prípadných sankcií. Pokiaľ sa dokážete obrniť ľahkosťou, nič sa vás nebude dotýkať a vnútorne vás ničiť. Dokonca v súkromnej sfére zažijete veľa príjemných a prekvapivých chvíľ spojených so spoločnosťou vašich priateľov a blízkych. Niektorí z vašich rodinných príslušníkov budú zvažovať zásadné životné kroky súvisiace, či už so sťahovaním alebo samotnou zmenou celkového životného štýlu. Zdravie – „sekavé“ a ostré bolesti atakujúce vaše telo pri prudkých pohyboch. Zdravie – oblasť 3. čakry, u niektorých tráviace problémy spojené s hnačkami.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nie príliš úspešný štart do týždňa pomerne rýchlo vystriedajú dni plné radosti preciťovanej nielen na vnútornej úrovni, ale aj v rámci jej vonkajších prejavov. Radosť bude sprevádzať šťastie, ktoré vás, milí Raci, dovedie ku krásnej a vždy vítanej láske a to nemyslím len tú univerzálnu. Tí, ktorí sú nezadaní a túžia po naplňujúcej láske, majú k nej, v prípade otvoreného srdiečka, zasa o krok bližšie. Kľúčom k vášmu vnútornému pokoju je vaša otvorená myseľ, ktorá by mala prijímať záležitosti a situácie nezávisle od vášho názoru, ktorý môže byť čiastočne dôsledkom silného ovplyvňovania prostredia, v ktorom sa pohybujete. Takže nesúďte, neposudzujte a hlavne nezavrhujte nikoho a nič už vopred bez toho, aby ste vedeli skutočnosti zo zákulisia. Čerstvým vánkom budú aj drobnejšie zmeny, či radostné novinky, ktoré k vám doputujú a zavítajú koncom týždňa. Vážte si svojich priateľov a nezabúdajte na nich a to ani v ich ťažkých chvíľach. Zdravie – krčná chrbtica, pozor na „škrablavšie“ potraviny (oriešky, semienka, napr. v pečive a pod.), hrdlo, hrtan, mandle (5. čakra).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Jedna vykonaná láskavosť bude striedať tú ďalšiu a vy sa ocitnete v palebnom poli prejavov vďačnosti, radosti a spokojnosti. Pomôžete všade tam, kde to z vašej pozície bude možné a spolu s poďakovaním príde príjemný pocit radosti a sladkého zadosťučinenia. Tu však vaše posolstvo ani zďaleka nekončí, to sa vám však v závislosti od vašej individuality vykryštalizuje priebežne v jednotlivých dňoch týždňa. Viac pozornosti (opatrnosti) venujte prípadnému „padnutiu“ do mileneckého vzťahu, ktorý môže do väčšej miery ovplyvniť nielen vaše myslenie, ale aj samotné vnímanie reality (uletíte do výšin, ktoré vám poskytnú skreslený a samozrejme neželaný pohľad). O to viac, pokiaľ sa sami v tejto pozícii nebudete cítiť komfortne. Pracovný úspech zatieni aj prípadné finančné problémy, ktoré by mali byť postupom času zažehnané a aj patrične vykompenzované. Zdravie – oblasť 1. čakry (ovplyvnenie ženských a mužských princípov bytia ako aj samotnej sexuality a vnímanie opačného pohlavia).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Snažíte sa vyhovieť každému a tým si nakloniť jeho priazeň, respektíve si toho človeka, či ľudí,  nerozhnevať, na margo čoho ste schopní urobiť x ústupkov. Obávate sa vzoprieť tým, ktorých máte radi a to aj napriek tomu, že s nimi alebo s ich názormi, či ich konaním nesúhlasíte. Je to od vás krásne a šľachetné, no v niektorých prípadoch si iba ubližujete a otvárate možnosti k tomu, aby ste boli využívaní, či manipulovaní ľuďmi, ktorí to vedia bravúrne uhrať. Samozrejme, nehovorím o tých, ktorí sú vám v skutku blízki a u ktorých ste si ich konaním na sto percent istí. Jedná sa o ľudí, u ktorých ich prvoplánové pristupovanie k vám vopred vycítite, či zachytíte. Aby to nebolo len o negatívnom duchu, poteším vás nanajvýš úspešnou druhou časťou týždňa, ktorý vám prinesie aj splnenie nejakej túžby, či osobného priania, tak nezabúdajte pri akýchkoľvek „trabloch“ snívať a po niečom túžiť. Zdravie – hlava, vrátane tvárovej oblasti.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Prípadné finančné problémy budú veľmi rýchlo zažehnané, takže žiadna očakávaná katastrofa sa konať nebude. Zamerajte sa na lásku, ktorej ste v poslednom čase nevenovali toľko pozornosti, ako by ste mali. Ukradnite si nejaký čas pre svoju „polovičku“, s ktorou by ste mali stráviť spoločné chvíle v úplnom súkromí. Nezadaní môžu pomôcť svojim blízkym, napríklad, postrážením detí, čím rodičom doprajú potrebný priestor alebo sa môžu vrhnúť do víru priateľských stretnutí a prípadných osláv. Nepríjemnosťou bude ukončenie a úplne prerušenie kontaktu s osobou, do ktorej ste vkladali pomerne veľa, či už priateľských alebo partnerských, nádejí. Nebuďte smutní, z vašej strany ste do toho vložili maximum, takže nehádžte žiadne obvinenia na seba. Vo všeobecnosti si vychutnajte silu Veľkonočných sviatkov a precíťte ich ducha. Za zaujímavý pokladám práve prelom tohto a budúceho týždňa, kde sa vám viacero vecí trošku zamotá a naopak, niekoľko zase odkryje. Zdravie – buďte opatrní pri pohybovaní sa v tme a prítmí.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Ešte pred vypuknutím samotných sviatkov by ste mali dať do poriadku to stiesňujúce dusno, ktoré vo vašej rodine panuje. Máte ideálnu príležitosť na to, aby ste si všetko vyriešili a na sviatky všetci bez akýchkoľvek ťaživých pocitov spolu zasadli, či už za jeden stôl alebo sa spoločne stretli pri inej činnosti alebo príležitosti, ktoré tieto sviatky ponúkajú. Určitú pozornosť sústreďte aj na svoje deti, ktoré majú menší problém začleniť sa do spoločnosti, v ktorej sa na krátku dobu ocitnú, chce to láskavé slovo, pohladenie a povzbudenie. Nečakaný problém vyskočí aj v súvislosti s vaším bývaním, jednoducho niečo bude potrebné pomerne promptne riešiť, čo si bude vyžadovať privolanie a nájdenie nejakého odborníka. Neľakajte sa, o nič hrozné nepôjde, v stávke bude iba váš každodenný komfort a pohoda. Láska na nás číha na každom kroku, tak hlavne nezadaní by na to nemali zabúdať. Zdravie – citová oblasť (splín, „depka“), nepokoj, nervozita.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nedovoľte ostatným, aby účelovo korigovali vaše kroky a činy a to napriek tomu, že budete presviedčaní, že ide o vaše osobné dobro. Buďte sami sebou a robte len to, čo považujete sami za seba za správne, prípadne to, čo sami cítite. Nikdy ste nechceli byť „bábkami“, no vďaka svojej laxnosti sa pomaly, ale isto, nimi stávate. Vzpružte sa, oprášte svoje dravé, priebojné, no zároveň hravé a láskavé JA! Nedajte sa oklamať o nejaké peniaze na margo nepremyslenej alebo narýchlo vykonanej kúpy. Vopred si všetko dôkladne zvážte, premerajte, skalkulujte a pod. Prípadná reklamácia, či zámena tovaru by mohla byť trošku problémová, či naopak príliš zdĺhavá. Po trochu stresujúcom dni, či dňoch, sa snažte oddychovať a dopriať si všetko, čo ste si doteraz odopierali. Špeciálnou čerešničkou na torte bude koncom týždňa síce nečakané, ale o to príjemnejšie prekvapenie. Zdravie – sexualita, oblasť čela.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Práca, práca a ešte raz práca… Pokiaľ nie v zamestnaní, tak v domácnosti. Už naozaj pribrzdite a postojte chvíľu, nič katastrofické sa nestane, ak si doprajete nejaký čas v pokoji. Uvedomte si, že kvôli práci ste na dlhší čas dávali bokom všetko, čo spadá u väčšiny z nás medzi základné hodnoty a priority osobného rebríčka. Nepreháňajte to, inak sa odcudzíte nielen svojmu partnerovi, deťom, ale aj priateľom, bez ktorých sa existuje naozaj ťažko. Zvážte to, popremýšľajte nad tým a sami sa rozhodnite, či tento stav dotiahnete do rovnováhy alebo sa ďalej zahrabete vo svojich, niekedy aj na silu hľadaných povinnostiach, čím sa vlastne dobrovoľne rozhodnete kráčať po ceste osamelosti. Tí, ktorí rovnováhu nastolili, majú vysokú pravdepodobnosť prežiť plnohodnotný, zaujímavý a aj úspešný a dokonca v každom smere plodný týždeň. Zdravie – hormonálna sústava J

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

V čo vlastne veríte, keď popierate svoje vlastné hodnoty? Veríte v niečo vôbec? Odpovede u viacerých z vás by boli jednoznačné a síce, niesli by sa viac menej v negatívnom duchu. Tak to pekne čo najskôr zmeňte a pekne sa nasmerujte tým správnym a vám určeným smerom. Každý z nás sem-tam skĺzne do nesprávnej roviny, ale vy by ste z nej mohli už konečne vyliezť a uvedomiť si, že ste obklopení všadeprítomnou krásou, za ktorú je na mieste aj poďakovať. Keď sa vám podarí vyliezť z ľútostivej roviny, ocitnete sa v realite, ktorá vám v tomto týždni ponúkne príjemnú a hlavné nečakanú cestu, ktorá bude okorenená a navýšená aj o príjemné stretnutie, či samotné rande, no na to, aby sa to všetko zomlelo, je potrebné vyliezť zo svojej ochrannej ulity. Pokiaľ fungujete v kvalitných partnerstvách, pokúste sa v rámci ich pestovaní o nejaké príjemné a potešujúce láskyplné prekvapenie, ktoré odzrkadlí nielen samotnú lásku, ale aj vďačnosť. Zdravie – smútok, nepokoj, nespavosť.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Rybník býva obvykle plný rýb a vy ako správne rybičky plávate si v rybníku života s priateľským naladením. Nezabudnite na fakt, že vody, v ktorých sa pohybujete, ukrývajú aj dravšie kusy, ktorých cieľom sú práve také priateľské a milé rybičky ako ste vy. Dôverčivosť sa nie vždy vypláca a práve pre vás prichádza týždeň, kde by ste mali byť nielen opatrní, ale aj predvídaví, takže nenechajte sa uhnať a  prípadne aj zožrať, či zastrašiť väčšou alebo menšou, no hlavne dravšou rybou ako ste vy. Zamerajte sa na lásku, ktorej sa vám bude dostávať veľa a v rôznych potešujúcich formách. Prilepšiť si môžete slušne aj vo finančnej oblasti, záleží na vás, či sa chytíte príležitosti, ktorá vám bude priamo posunutá alebo predložená medzi riadkami. Nečakaným bude ozvanie sa nejakej známej, prípadne bývalej spolužiačky, či kolegyne, ktorá vás poprosí o stretnutie. Rozhodnite sa sami. Zdravie – pozor na prípadné alergie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

 

Leave a reply

TOPlist