www.elenn-okienko.sk

16. 03. – 22. 03. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pocit, že stojíte na mieste, sa rozplynie už v strede týždňa. Musíte postáť už len kvôli tomu, aby ste prehodnotili určité situácie a zároveň sa okolo seba poriadne porozhliadali. Zmeny na poli financií sa rozprúdia práve v tomto týždni. Ak sa chopíte šance, môžete si poriadne prilepšiť a vy sa ocitnete v príjemnom finančnom pluse. To, že si niekto bude nárokovať na niečo, čo patrí iba a len vám, je už na vašich pleciach, snažte sa to vyriešiť bez prehnaných emócií. Koniec týchto mierne bláznivých dní ukončíte v príjemnej spoločnosti priateľov, kde budete mať tendenciu uvoľniť sa viac, ako je to potrebné (pozor na reči.) Zdravie – oblasť 3. čakry (žalúdok – spracovávanie vecí, stres, stiahnutosť).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Oddávajte sa pocitu lásky, nechajte sa ňou presiaknuť až do špiku kostí, pomôže vám lepšie spracovávať pochody ľudí, ako ich aj lepšie a rýchlejšie chápať. V strede týždňa to budete mať poriadne náročné, nedajte sa vytočiť nikým a to za žiadnych okolností. Dotyčná osoba by týmto totiž dosiahla svoje. Je najvyšší čas, aby ste sa pustili určitých predstáv, ktoré vás zväzujú a mätú. Prijmite realitu takú, aká je a nečakajte na to, že váš život bude nalinajkovaný  podľa scenára, ktorý ste si sami napísali. Zachytávajte znamenia, ktoré vás posúvajú tam, kam máte ísť, nebráňte sa tomu, nemá to zmysel. Sú obdobia, kedy sa nedá ísť hlavou proti múru, aj keď vám je to proti srsti, intuitívne sa oddajte vedeniu Univerza. Zdravie – krk.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Máte pocit, že pohár vašej trpezlivosti pretiekol. Rozhodnete sa konať a vo svojom živote urobiť zásadný poriadok. Budete prehodnocovať fungovanie vzťahu, prácu, ale aj zloženie okruhu vašich známych. Priznávate si totiž, že povrchné vzťahy, a hlavne tie účelové, vám už zo žiadnej strany nevyhovujú. Čistky sa podpíšu pod lepší pocit, ktorý vás oslobodí. Pri riešení partnerstva si však položte otázku, či nie ste ovplyvnení niekým konkrétnym, či vaše pocity a názory sú naozaj vaše a nie niekým presadzované. Preto je na mieste, aby ste si rozvody a rozchody poriadne premysleli s vedomím, že ste so svojím konaním na sto percent stotožnení. Pri akomkoľvek zaváhaní sa vráťte na začiatok a znovu premýšľajte a prehodnocujte. Zdravie – hlava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vydýchnite si, po vašom boku odhodlane kráča šťastie, ktoré nedovolí, aby ste urobili akýkoľvek prešľap, jednoducho nebudete „pustení“ v ničom, pokiaľ by to nemalo spieť ku vášmu prospechu. Ženská a nezadaná časť znamenia sa môže tešiť na čerstvý vánok zvaný túžba, flirt a láska. Páni si budú riešiť prevažne pracovné a finančné záležitosti, kde si láska nájde svoje miesto len okrajovo. Pre všetkých platí striedmosť a to v prípade míňania peňazí, prílišného prepínania síl, ale aj v samotnom stravovaní. Tiež by ste mali byť pripravení na nečakané cesty spojené s návštevami, vybavovačkami a riešením neodkladných záležitostí. Pod kontrolou majte osobné veci, buďte pozorní, aby ste niečo nestratili alebo niekde nezabudli. Aj keď sa šťastie postará o to, že na to prídete, môže byť už neskoro, takže konajte preventívne. Zdravie – žalúdok, trávenie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Niekto sa bude snažiť o vašu priazeň, kamarátsky prístup a milé správanie vás zošalie natoľko, že nadobudnete pocit o tom, že ste získali do svojho kruhu nového priateľa(ku). Je to však v skutočnosti tak? Čo o tomto človeku viete? Naozaj vám stačí tak málo, aby ste mu(jej) v plnej miere predostreli svoje súkromie a zdôverili sa so svojimi trápeniami? Nuž, možno je cieľ niekde úplne inde, preto si dajte pozor na zneužitie a využitie. Blízky človek, konkrétne muž, sa vám zdôverí so svojím „láskybôľom“, vaše rady padnú na úrodnú pôdu a vy sa podpíšete pod ďalšiu usmiatu a spokojnú tvár. Minulosť stále dýcha a vám sa pripomenie v plnej kráse a sile, budete mať čo robiť. Nezabudnite si vybrať alebo vyzdvihnúť nejaké peniažky. Zdravie – detoxikácia organizmu.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Neľutujte sa a radšej niečo robte. Čaká vás týždeň plný noviniek, posunov, zmien a radosti. Pomôžte tomu trošku a začnite sa usmievať, tešiť a radovať z každej maličkosti. Naštartujte sa a roztočte svoje osobné koleso šťastia. Stačí si len vybrať oblasť, v ktorej chcete napredovať, dokonca si môžete dovoliť chcieť všetko – lásku, prácu s dobrým finančným ohodnotením, zlepšenie zdravotného stavu a čerešničkou je, že v tomto roku sa vám podarí doriešiť aj bytové otázky, všetko sa to spúšťa práve v tomto období. Dôležité je, aby ste o sebe nepochybovali, neľutovali sa a sami seba v akomkoľvek smere nedehonestovali. Postarajte sa svojim milovaným o milé prekvapenia, čím im vyjadríte svoju náklonnosť. Ako sa hovorí, obdarúvaj a budeš obdarovaný. Zdravie – ukončenie dlhodobo sa ťahajúcich problémov.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vybavujte si priebežne všetku poštu, inak vám môže uniknúť niečo podstatné.  Radšej nič nezanedbávajte, dôsledky vašej nepozornosti by sa mohli ťahať pomerne dlhšiu dobu. Tiež by ste mali zabrať v práci, v poslednom čase idete na polovičný plyn a to sa odzrkadľuje aj na vašich výsledkoch. V podobnom duchu sa to bude niesť aj vo vzťahoch, vznik hádok a nedorozumení bude mať stúpajúcu tendenciu. Adekvátne k tomu sa budete cítiť. O čosi silnejšie vás bude okliešťovať pocit bezmocnosti, nepoddávajte sa mu a prebite ho aj vďaka svojim túžbam a snom, ktoré na vás čakajú. Dôležité procesy, na ktoré  naväzuje investovanie peňazí, budete riešiť už ku koncu týždňa. Majte na pamäti – sila rodiny, priateľov a lásky vám pomôže v každom nečase. Zdravie – imunitný systém.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaša slobodná duša prahne po pokoji a cestovaní. Vzhľadom k tomu, že ste ľudia, ktorí ani na chvíľu nezaháľajú a sú v stálej činnosti, tak si to bez výčitiek v tomto týždni môžete dopriať. Zoberte si dovolenku a vyrazte niekam aj so svojom polovičkou alebo celou rodinkou, nasajte novú energiu, ktorú neskôr, hlavne v práci, o to viac zúročíte. Tlak dominantnejšej osoby, ktorý pociťujete najmä na pracovisku, sa bude gradovať, obohatené to bude o intrigy a klamstvá. Všetci to vedia, napriek tomu sa tejto osobe výborne darí robiť dusno na všetky smery, preto vám prospeje už spomínaná dovolenka. V kalendári sa blíži dátum viazaný na dôležitú udalosť, majte to pod kontrolou, aby ste ju neprepásli. Zdravie – tlak.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Čaká vás trošku zložitejšie obdobie, s ktorým sa bude spájať aj vnútorná úzkosť. Stále premýšľate a hľadáte vo svojom živote momenty, v ktorých ste spravili chybu. Jednoducho hľadáte v minulosti dôvody, prečo sa vám nedarí v súčasnosti. Ale tadiaľto cesta nevedie, ukončite to. Nechajte minulosť tak a sústreďte sa na to, čo sa deje práve teraz. Poobzerajte sa okolo seba a precitnite v tom, že sa máte v podstate dobre. Nie je to zlé, to len vy to robíte zlým svojimi myšlienkovými pochodmi. Potraste hlavou a zistíte, že tento týždeň vám ponúka veľa slnka, dobrej nálady, príjemných stretnutí a radosti. Otvorte svoju náruč novým príležitostiam a možnostiam. Zdravie – kríže, ľadviny.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nó, trošku pribrzdite vo svojich prejavoch, všetko riešite až príliš horlivo a vaša namosúrenosť a hnev je pre okolie nielen odpudzujúci, ale aj strašidelný. Nikto nemôže za to, že vy sa cítite mizerne. Preto, že trpíte vy, musia trpieť všetci? Určite ste si odpovedali nie, tak sa podľa toho aj riaďte. Keď sa vaša myseľ upokojí a konečne sa nastavíte o čosi optimistickejšie, môžu hlavne nezadaní vidieť človeka, ktorý po celý čas stál po ich boku, možno sa za tým ukrýva viac ako len priateľstvo. Strach z akejkoľvek zaviazanosti, a u mladých to platí aj pre sféru vybudovania si rodiny (manžel/ka, dieťatko…) sa začne, počnúc týmito dňami, vytrácať. Pomaly, ale isto, vás bude napĺňať nežnosť, hrejivosť a túžba mať rád/a a milovať. Zdravie – krčné stavce.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

To, že ste sa nechali oklamať, zaviesť, alebo ste prišli o menšiu, ale z vášho pohľadu dosť veľkú, čiastku peňazí, neznamená, že by ste mali rezignovať. Práve naopak, mali by ste sa nakopnúť, a o to viac ísť za svojím snom. Nie ste predsa tí, ktorí dostávajú od života KO a nehnute zostanú ležať na zemi. Prehryznite to a už tento týždeň berte ako šancu na nový začiatok. Príjemné zmeny očakávajte v práci, vaša snaha bude vyzdvihnutá a patrične ocenená. Pokiaľ máte detičky, tieto vám budú robiť obrovskú radosť a vo vás bude rásť rodičovská hrdosť a to oprávnená. Tie zlé veci ste si na čas vyčerpali, takže nemusíte sa obávať ničoho katastrofálneho. Zároveň sa rozjasní aj vo vzťahoch. Zdravie – dýchanie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

S príchodom slniečka vás čaká aj viac práce okolo domu a domácnosti. Bude  vás to ťahať do záhrad a dvorov, kde sa môžete realizovať pri čistení prostredia. V práci sa vám bude dariť veľmi dobre, všetko vám pôjde od ruky, nejaké menšie námietky na spôsob jej vykonávania neberte na vedomie, žiarlivosť je zlá. V rámci partnerstiev vás čaká dlhá duchovná cesta, ktorá vám prinesie veľké množstvo poznaní. Všade sa v týchto dňoch, ale aj celom období, budete ponáhľať a budete mať pocit, že nič nestíhate. Nuž, o čo viac si to budete opakovať a pripomínať, o to viac sa vám to bude vlastne aj plniť. Nesnažte sa mať čas pod kontrolou, inak sa vám veľa vecí zosype. Pozor aj na súdenie a posudzovanie. Zdravie – kĺby (končatiny).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

 

Leave a reply

TOPlist