www.elenn-okienko.sk

14. 08. – 27. 08. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Horoskop na dva týždne:

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Čaká vás celkové prebudenie, čo bude zvládať každý individuálne. Intenzívnejší príval energie, aj chuť niečo so sebou robiť, nastúpi hneď začiatkom týždňa, čo sa pretransformuje aj do uskutočňovania jednotlivých vašich krokov. V práci budete chcieť o čosi viac, preto sa nevylučuje hľadanie si niečoho nového alebo postup vo vašej práci. Niet sa čoho obávať, sprevádzať vás bude potrebná ľahkosť. Vo vzťahoch sa pustíte na púť sebapoznávania, čo bude v sebe zahŕňať aj precitanie smerom k vašim „polovičkám“ alebo zisteniu, kam daný vzťah smeruje. Nezadaní dostanú dostatok priestoru na to, aby si „vnútorne upratali“ a zároveň počúvali intuíciu, ktorá ich tým správnym smerom bude viesť. Vo všeobecnosti si dávajte pozor na dodržiavanie všetkých predpisov a to aj mimo ciest. Zdravie – oblasť 3. čakry.

Anjelská karta Božské vedenie – Nastavte sa na prijímanie toho, čo vám je zhora, v tom dobrom, význame predurčené. K dekódovaniu rôznych znamení, či náznakov, vám pomôže už vyššie spomínaná intuícia a samotné pocity. Nechajte sa viesť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Tendencia spadať do kategórie „vetroplachov“ bude u vás o čosi intenzívnejšia. Nikde nebudete vedieť nájsť ten potrebný pokoj a tak budete vymýšľať, čo sa spojí s nepokojom a neposednosťou Podaktorí z vás budú hľadať dokonca rôzne úniky a to aj formou cestovania. V práci ste si už v minulosti zadefinovali a vybrali svoj smer, nateraz sa pokúste z tejto cesty neodbočiť, respektíve nerobte nič, aby ste si svoju pozíciu nejakým nepremysleným konaním neohrozili, váš čas príde. V oblasti lásky na podaktorých spadne ťažoba žiarlivosti a dokonca prílišného analyzovaniua už existujúceho vzťahu. Nepokazte si niečo, čo funguje. Vo vašom okolí vidíte v náväznosti na lásku a partnerstvá len to, čo chcete vidieť a to dokonca iba povrchovo, tak sa s ostatnými pármi neporovnávajte a vážte si tých, ktorí stoja po vašom boku. Nezadaní si dovolia byť rozšafní a tak spoznajú nejednu zaujímavú osobu, už si len vybrať, no nepúšťajte sa do neprístojných hier. Vo všeobecnosti budete mať všetci chuť cestovať a spoznávať. Zdravie – oblasť 1. a 2. čakry.

Anjelská karta Pomocníci – V prípade dostania sa do „úzkych“ viete, čo máte robiť: poproste o pomoc anjelov, ktorí vás v „štichu“ rozhodne nenechajú, sú pripravení vám po vašej žiadosti pomôcť.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Stále bojujete s rôznymi formami strachu, dokonca ste schopní klamať samých seba, aby ste niektoré, pre vás zaťažkávajúce situácie, ako-tak zvládali. Mám pre vás príjemnú správu – v týchto dňoch bude na všetkých frontoch váš strach oslabený a tak pocítite silu vlastnej slobody, s ktorou príde vytúžený pokoj. V práci si konečne začnete svoje povinnosti plniť bez zbytočného stresu a strachu z dôsledkov. Pokiaľ niečo nevypáli úplne podľa očakávania, nič strašného sa diať nebude, doprajte si na všetko dostatočný čas, dýchajte a pôjde to ľahko a bezproblémovo. Vo vzťahoch sa pokúste byť voči sebe, ale aj svojim „polovičkám“ úprimní, čo znamená, aby ste smerom k partnerom nenaznačovali, nekódovali, ale komunikovali priamo. Niektorí z vás sa popasujú so zvláštnymi stavmi ratolestí, ktoré začnú vzdorovať a protestovať. Váš vnútorný pokoj pri riešení bude potrebný. Zdravie – celá oblasť krku, vrátane krčnej chrbtice.

Anjelská karta Anjel strážny – Vaše kroky aj konanie bude pod kontrolou vášho anjela, ktorý vás nepustí skĺzať do rovín, kam nepatríte, takže za ochranu zhora nezabudnite poďakovať a môžete predniesť aj svoje priania, sny a túžby.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Veľa vecí z čias minulých, platí to však aj pre samotnú prítomnosť, sa vám bude čistiť, začisťovať a prečisťovať, do popredia môžu vyjsť aj úlomky vašej karmy, kde sa budete stretávať s tým, čo vás najviac trápi alebo s tým, čo vás ako váš tieň sprevádza s menšími prestávkami po celý život. Je potrebné, aby ste verili v svoju vlastnú silu a v to, že pre vás v podstatne nie je nič nemožné a nedosiahnuteľné. Nastavte sa na vlnu toho, že pokiaľ veríte, tak aj uvidíte, pocítite, nájdete, či stretnete… (doplnenie vety je individuálne podľa vášho „chcenia“). Vo vzťahoch ste na všetko dvaja, tak nemusíte za každú cenu svoje „polovičky“ presviedčať, že to dokážete aj sami, vaše lásky o tom nepochybujú, pochybujete iba vy sami o sebe a tak rastie potreba niečo si dokazovať. Uvoľnite sa a vychutnávajte si to, čo vzájomne k sebe cítite. Nezadaní by sa mali detailnejšie a pozornejšie pozerať. Práca vám síce pôjde pomaly, ale zato kvalitne, neminie vás ani pochvala. Zdravie – oblasť 3. a 6. čakry.

Anjelská karta Sny – Možno ste zabudli snívať a spadli ste do víru pre vaše znamenie až príliš tvrdej reality. Máte tu možnosť pripomenúť si, v čom spočívajú vaše sny, oprášte ich, zároveň si sledujte svoje nočné sny, možno v nich nájdete potrebný odkaz, či riešenie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Priblíži sa k vám celková prísnosť, znamená to, že prísni budete k sebe, svojim blízkym a známym, preto nielen svoje slová, ale aj konanie, majte pod potrebnou kontrolou. Niečo by ste mohli nechtiac „prepísknuť“, prevencia je v tomto prípade skutočne na mieste. V láske si uvedomíte, že sa od svojich lások vzďaľujete, no je na mieste, ak si priznáte, že na tomto fakte má každý svoj podiel. S pomenovaním skutočností sa vám uľaví a zároveň prelomíte aj nejaké bloky, čo sa pretaví do faktu, že si budete bližší a budete vyhľadávať vzájomnú prítomnosť. V  niektorých situáciách bude na mieste aj nadhľad a tolerancia. V práci sa v kolektíve bude prejavovať silnejší individualizmus a podaktorí sa pokúsia o nezvyčajný krok a síce podmaniť si a skrotiť Leva, myslím tým, samozrejme, vás. Vašou taktikou bude, že danému človeku umožníte ilúziu, že sa tak stalo, no vy budete v skutočnosti slobodnejší viac, než kedykoľvek predtým. Ste skvelí a féroví taktici. Zdravie – horná polovica tela, hlava.

Anjelská karta Počúvanie – Počúvajte svoj vnútorný hlas, ale zároveň aj ľudí okolo seba. Podstatných a pre vás dôležitých informácií môže okolo vás „poletovať“ a „plávať“ viac ako dosť, tak sa nastavte na ich zachytávanie.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Sila spomienok vás dovlečie k minulosti, v ktorej vás to bude vláčiť nejaký čas. Sila spomienok vás môže rovnako posilniť ako aj oslabiť, takže rada znie – to, čo bolo pekné, nech vás „nabudí“ a to, čo bolo zlé, nech vás nestiahne dole. Niekedy je lepšie nevysporiadané a spiace veci nechať na obdobie, keď budete tomu vystavení, nazvime to prirodzenou cestou, v rámci vášho duchovného rastu a nie účelovo z vašej strany alebo vtedy, ak budete na ich silu pripravení a zároveň schopní ich spracovať v plnej ich miere. Takže, v tomto prípade si fragmenty z vašej minulosti radšej trieďte. V partnerstvách sa vaše neviditeľné, ale spájajúce nitky posilnia a preto budete vaše „polovičky“ cítiť intenzívnejšie. Nevylučujem ani silné prvky predvídateľnosti toho, čo sa u vašich „polovičiek“ v danom momente deje. Nezadaní si možno trúfnu zúčastniť sa sprostredkovaného alebo spoločného rande. V práci pocítite silný záchvev spolupatričnosti a súdržnosti, čo vás iba nakopne k napredovaniu. Zdravie – oblasť 5. čakry.

Anjelská karta Dôvera – Dôveruj sebe, v svoju silu, intuíciu a zároveň dôveruj anjelom, ktorí vedia, čo, ako a prečo vám pomáhajú, či podsúvajú, sú pri vás a pomáhajú vám prekonať všetko pre vás náročné a zaťažkávajúce.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Neobviňujte svet a iných z toho, že si neviete poradiť s vlastnými stavmi a situáciami, ku ktorým ste si sami „dopomohli“. Váš hnev a vzdor môže iba rásť a naberať na sile, no tým vôbec nič nevyriešite, iba sa oberáte o potrebnú energiu, ktorú meníte na niečo negatívne. Preberte sa a radšej ju sústreďte na seba, na vieru v krajšie a lepšie zajtrajšky a na vedomie, že keď chcete, dokážete všetko. Láska vás má posilňovať nie oslabovať, neberte ju ako prejav slabošstva a niečoho, čo vás robí krehkými. Prejavte svoju skutočnú náklonnosť k tým, ktorých milujete a máte radi, nie je na tom nič ponižujúce. Je zvláštne, že vy tieto prejavy prijímate radi a tešíte sa z nich, no problém máte opätovať ich. Skúste to prelomiť aspoň v rámci vašich možností, ak to nepôjde, nevadí, váš čas príde, netreba zasa na seba tlačiť za každú cenu, hlavne, pokiaľ by to nemalo byť úprimné. V práci sa akékoľvek citeľné ľady pohnú, čo bude smerovať k ich roztopeniu a vašej celkovej úspešnosti. Celkovo pre vás platí, aby ste na seba neboli prehnane prísni a tým nevytvárali problémy, ktoré vlastne nie sú. Zdravie – oblasť 1. čakry.

Anjelská karta Štúdium – Potrebných, doplnkových informácií nikdy nie je dosť, nebráňte sa možnostiam napredovať a učiť sa, čo platí aj pre samotnú duchovnú sféru.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vzpierate sa sami sebe, ocitnete sa v rozpore medzi hlasom srdca a rozumu, to platí nielen pre oblasť lásky, ale celkovo. Ideálne by bolo, ak by sa vám podarilo obe tieto sféry prepojiť a vzíde z toho skvelý výsledok. Niektoré sféry, konkrétne aj dvere, budú na kratučké obdobie pre vás zatvorené, dokonca aj zamknuté. Netlačte na pílu a počkajte na obdobie, keď sa samy odomknú a ešte sa vám aj otvoria dokorán. V spoločnosti budete narážať na osobnosti, ktoré vám budú svojou povahou nesympatické, lebo sú egoistické. Dôvodom je, aby ste sa naučili prijímať ich a pohybovať sa bez osobného zamrznutia aj v kruhu tohto typu ľudí. V láske sa trošku stiahnete, možno aj ukryjete, aby ste neboli vystavovaní žiadnym konfrontáciám, ktoré súvisia práve s láskou, žiarlivosťou a všetkým, čo vás akýmkoľvek spôsobom bude obmedzovať. V práci budete fungovať zotrvačnosťou, no aj v tejto oblasti môžete byť niečím veľmi príjemne prekvapení. Zdravie – žalúdok, kŕče, nervozita.

Anjelská karta Zázraky – Buďte otvorení tomu, čo sa deje okolo vás. Je čas zázrakov a náhoda to rozhodne nie je.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Príjemné dva týždne plné prekvapení, ktoré vás nenechajú laxnými a chladnými. Každý deň vám bude mať čo ponúknuť, bude len na vás, či sa tých možností chytíte alebo to statočne odignorujete a budete sa naďalej otáčať v stereotype dní. Za zaujímavé môžete pokladať aj nečakané stretnutia alebo pozitívne vypálenie záležitostí, ktoré sa s vami ťahali už dlhodobejšie, kam spadá aj finančná oblasť. Vzťahy vám prinesú rozmotanie, stabilitu a všetko len to príjemné, pričom sa vytratí akékoľvek pnutie, či napätie. Nezadaným sa vytvorí nejedna nečakaná možnosť stretnúť, či spoznať niekoho naozaj zaujímavého. V práci sa budete riadiť heslom: „Pomaly ďalej zájdeš“, čím sa vyhnete aj prípadnému, hoci len menšiemu, pochybeniu, ktoré by vás stálo nejaký ten čas nazvyš. V rámci kolektívu zavládne príjemná atmosféra. Zdravie – alergické reakcie, pokožka – vyhodenie, začervenanie a pod.

Anjelská karta Oslavy – Úsmev na pery a radosť v srdci, nastal čas čistej radosti, ak máte pocit a potrebu niečo osláviť, smelo do toho! Vychutnajte si to, a aj záležitosť, ktorú okolie môže vnímať ako maličkosť, ide predsa o vás.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Všetko vám bude dávať potrebný zmysel, čo vám mnohé uľahčí, odbremeníte sa hlavne od trápenia rôzneho druhu a všetko rýchlo pochopíte, spracujete a dokonca z toho vyvodíte potrebný záver. Vo všeobecnosti budete disponovať celkovou silou a to na úrovni tela, mysle, duše a srdca, čo vedie k tomu, že nič vás nezaskočí a ani nezmetie ako prívalová vlna. V láske nebudete mať súpera a nie je ním ani váš partner, v tomto zväzku ste si seberovní, len je potrebné si to niekedy pripomenúť, lebo sem – tam máte tendenciu svojským spôsobom sa povyšovať, no to vám v tomto období umožnené nebude. Slobodné dušičky rovnako pookrejú pri možnosti spoznania osoby, ktorá je svojím spôsobom vaším vlastným odrazom, čo bude aj určitou výzvou, veď pozerať sa na seba cez niekoho iného chce niekedy odvahu. V práci sa zomknete s konkrétnou osobou alebo väčšou skupinkou, čo vás celkovo dá vo výkonoch a výstupoch, či pri riešení „problémov“ do zvýhodnenej pozície. Zdravie – oblasť 2. a 5. čakry.

Anjelská karta Nová láska – Je krásne precitnúť v zamilovanosti voči človeku, s ktorým vás spája dlhodobejšie spolunažívanie. Rovnako nezabúdajte na lásku smerujúcu voči sebe samému/ej, so samoľúbosťou to nemá nič spoločné. Slobodní majú vysokú šancu zaľúbiť sa.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nástrahy konfliktnosti a komplikovanosti ľahko prekonáte, ak popustíte zo svojej tvrdohlavosti a vzdorovitosti. Príliš sa budete sústreďovať na každodenné nástrahy, ktoré na vás číhajú a pritom budete prehliadať to pekné, hrejivé a čisté, čo sa okolo vás bude diať. Teraz to viete, tak svoj zrak aj pozornosť venujte práve týmto smerom. V práci sa síce nezhodnete s jednou osobou, to však neznamená, že vykopete „vojnovú sekeru“ a z pracoviska spravíte svoje vlastné bojisko. S nadhľadom, komunikáciou a hlavne neurážaním sa, dokážete uhrať aj túto pre vás nepríjemnú situáciu. Čo sa týka pracovného nasadenia, o čosi vás spomalí únava, preto si dožičte potrebný osviežujúci spánok. Láska je súhrou názorov a každý má právo na ten svoj, rovnako aj váš partner, tak to akceptujte a neberte to ako brojenie proti vašej osobe, je to úplne nezmyselné. Zdravie – oblasť hlavy.

Anjelská karta Odpustenie – Odpustite všetkým, voči ktorým cítite akúkoľvek krivdu, vrátane seba, veľmi si uľavíte a pomôžete. Nepestujte v sebe zlosť, nenávisť, ubližujete len sebe, dotyčná osoba (ľudia) ani len netušia, že sa zadúšate srdom smerom voči nim. Videli ste? Nič neriešite, iba si nechtiac ukrajujete zo svojich síl.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Niekde v kútiku duše cítite, že tieto dni budú pre vás vo viacerých smeroch prínosné, no napriek tomu, okrem toho dobrého, očakávate aj to zlé, nedovolíte si byť v kľude, lebo, čo ak náhodou nebudete na prípadné odrazenie útoku pripravení. Poviem vám len toľko, čakáte útok? Tak ho mať aj budete, stále si neuvedomujete skutočnú silu myslenia a myšlienok. V láske budú na koni tentoraz mužskí stúpenci znamenia, opantá ich romantika, kreativita, nežnosť a všetko to, čo považujú za niečo zženštilé až „klišoidné“. Dámy naopak budú v rámci vzťahov tie triezvejšie, rozumnejšie a aj praktickejšie, za čo si potichučky vyznajú aj samé voči sebe pochvalu a uznanie, veď prečo nie? Každému to padne z času na čas vhod. Práca vám neutečie… chcem tým naznačiť, že vás budú všetky povinnosti o čosi viac umárať a ubíjať, to však len v prvom týždni, potom nastúpi veľmi chytľavý elán a entuziazmus. Zdravie – oblasť 1. čakry a črevá.

Anjelská karta Sloboda – V ničom sami seba nezväzujte, žite bez strachu, no hlavne slobodne, čím sa vyhnete riešeniam a motaniam sa vo veciach štýlom: čo ak…

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist