www.elenn-okienko.sk

10. 10. – 16. 10. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pokiaľ s tým nič neurobíte, tak vás vaša vlastná hlava plná rozporov prinesie do zúfalých stavov. Stále kladenie si otázky, čo je a naopak, nie je správne, vás natoľko vyčerpáva, že potom konáte úplne bizarne. V tomto prípade vám neublíži trochu spontánnosti podporenej pocitmi. Pracovná sféra vám prinesie nové poznanie, ktoré bude potrebné pre hlbšie pochopenie rozobrať na drobné. Vzťahy sa vám budú tiež akosi ťahať, pri nikom si ničím nebudete istí, preto preventívne v ničom neriskujte. Nezadaní by nemali ohurovať akousi formou „frajeriny“. Celkový pocit nejednotnosti sa vám bude pomaly a postupne s plynutím dní transformovať na pozitívnejšie aspekty života. Nejaké peniažky prídu nečakane. Zdravie – trávenie (nepravidelné stravovanie).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vyhlásili ste si akýsi, obrazne povedané, vnútorný boj na čarodejnice, chcete si v sebe poupratovať a tak sami seba nútite k rôznym vnútorným precitnutiam, rozhodnutiam a analýzam. Nič „neznásilňujte“ a už vôbec nie samých seba, všetko príde prirodzenou cestou, pokiaľ to nejde zľahka, netlačte na to. Vo vzťahoch sa zapotíte, budete mať čo vysvetľovať, vaše konanie bude zavádzajúce a pre vaše „polovičky“ ťažšie vysvetliteľné. Nezadaných čaká veľmi zvláštne stretnutie  (priame/nepriame) s minulosťou a vlastnou predstavivosťou. Pracovne budete síce trošku vyťaženejší , ale nie natoľko, aby ste tam niekde nevtesnali zábavu a súkromný život. V žiadnom smere nezneužívajte silu peňazí. Zdravie – pozor na prechladnutie (močový mechúr), „chytenie vlka“.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vaša hrdosť bude trochu pošramotená silnejšou osobnosťou, s ktorou sa dostanete do stretu. Neberte to ako prehru alebo niečo ponižujúce, práve naopak, snažte sa z tejto situácie poučiť a vyťažiť z nej pre seba len to dobré. V partnerstvách by ste mali o čosi ubrať z vytvárania „dusna“, ktoré smeruje k záplave hádok, ušetríte si „nervy“. Skromnosť prinesie nezadaným možnosť stretnúť osobu, ktorá bude najprv bojovať o status – kamarát/ka – s možnosťou posunúť tento vzťah na vyššiu úroveň. V práci budete natoľko pohltení jednou záležitosťou, že tie ostatné prestanete vnímať ako dôležité a postupne vám budú unikať, takže pozor na správne rozloženie času a síl. Neľutujte sa, že nemáte dostatok peniažkov, veď ich sami míňate na nezmyselnosti. Zdravie – pocit ťahania šliach, bolesti svalov (reumatizmus).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaše nevyzreté správanie si nechajte pre ľudí, ktorí ho budú brať s nadhľadom (priatelia, známi). Ak ho zakomponujete do denného diania, vrátane toho pracovného, budete len na smiech, preto to chce, aby ste v tomto týždni zo seba sálali dospelosť a profesionalitu. Zopár sĺz padne na poli lásky, kde sa začnete ľutovať a svoje „polovičky“ obviňovať z toho, či onoho. Zastavte to a radšej dajte priestor spoločným záujmom smiechu a radosti. Na nezadaných padne rúško lenivého týždňa. V pracovnej sfére viac dbajte na čistotu a správnosť rôznych dokumentov a papierov, niečo totiž nesedí tak, ako by malo. Nezamestnaní dostanú zaujímavú šancu a možnosť privyrobiť si. S väčším množstvom peniažkov nerátajte. Zdravie – nervová sústava (blokácie, bolestivosť a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Je zaujímavé, ako mi pri vašom znamení stále idú do popredia kľúčové slová, ktoré začínajú písmenom K, už mi je to podozrivé. Pre tento týždeň bude pre vás základným kameňom slovo konsolidácia, čo je úplne super. Do celkového chaosu, nevyváženosti a roztržitosti zasiahne zhora dané ustálenie všetkého, čo bolo v pohybe, čo prinášalo negatívne výsledky. Srdiečko sa vám rozbúcha pri stretnutí s jednou konkrétnou osobou. Nuž, zadaní si budú musieť s týmto faktom poradiť a neriskovať svoj dlhodobý vzťah, pričom nezadaní sa môžu oddať svojej predstavivosti, ktorá, ak chcete, sa môže stať realitou. V práci preventívne nič neočakávajte. Pri peniažkoch budete zhora chránení pred nevhodnými investíciami a pred zbytočným míňaním. Zdravie – pozor na pády, narazenia, odreniny (kosti, modriny a pod.).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Už sa prestaňte schovávať pred svetom, je čas, aby ste vyliezli na svetlo sveta, svet vám má čo ponúknuť rovnako ako aj vy svetu. Je škoda schovávať váš potenciál a osobnostné čaro. V profesijnej sfére na vás čakajú posuny a inovácie rôzneho druhu, ak o to stojíte a ak nie, tak sa nečudujte, že vašu prácu budete naďalej vykonávať roboticky a monotónne. Láska si s vami zahrá zvláštnu hru, aj keď to nevyznie dobre, naozaj tam pôjde o víťaza a porazeného, nech sa zhostíte akejkoľvek pozície, berte to s humorom a otočte to na súčasť procesu zvádzania a balenia. Nezadaní by sa nemali „montovať“ do už funkčného vzťahu, ani vám by sa to nepáčilo. Čaká vás nákup, pri ktorom sa trošku „vyhádžete“ z peniažkov. Zdravie – pohybové ústrojenstvo.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Sadne na vás silná túžba posudzovať iných, bude to silnejšie ako vy a aj napriek tomu, že to nevyslovíte, minimálne si to pomyslíte sami pre seba. Z tejto sféry sa vymaňte čo najrýchlejšie, inak sa dopracujete k faktu, že sami budete súdení. Zamerajte sa na svoje osobnostné a pracovné napredovanie. V práci budete svedkom zvláštnej situácie, z ktorej si zoberiete veľmi veľa, nevylučujem aj vypustenie nejakej tej slzičky. Vrana k vrane sadá, aj napriek tomu, že si uvedomujete rozdielnosť medzi sebou a svojím partnerom, v konečnom dôsledku sa vždy dopracujete k rovnakému výsledku a záveru, čo je veľmi potešujúce, ceňte a vážte si to. Aj keby som to nemala písať, vzhľadom k tomu, že to zaváňa povrchnosťou, je pravdou, že nezadaní budú v týchto dňoch prioritnejšie pútať svojím zovňajškom. Nejaké peniažky budú meškať. Zdravie – imunitný systém.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Rozpoloženie, v ktorom sa ocitnete, nie je veru závideniahodné, vybrať si medzi rodinou a druhou stranou (práca, partner, priatelia, cestovanie a pod.) bude síce náročné, ale len podľa vás. Zistíte, že vaši najbližší vám doprajú byť šťastnými a jednoznačne vás podporia, ako sa hovorí, v dobrom aj v zlom. „Čierne ovce“, ktoré budú ovplyvnené žiarlivosťou a inými faktormi, si to musia vysporiadať samé, tak sa tým nedajte strhnúť. V práci narazíte na menšie prekážky, ktoré vám pohltia viac energie, no určite všetko zvládnete bez prílišného pútania pozornosti. Vzťahy sú pre vás niekedy obmedzujúce, ale láska je už raz taká, skúste sa na určité situácie pozrieť očami svojich „polovičiek“ a pochopíte ich vnútorné poryvy, veľa sa rozprávajte. Nezadaní zatúžia po horúcich avantúrach. To, či sa rozhodnete kupovať si niekoho priazeň a záujem, je na vašom zvážení. Zdravie – priedušky, priedušnica (preventívne sa chráňte).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaša akčnosť sa postará o to, aby vo vašom telefóne pribudli nové telefónne čísla ľudí, ktorí sa vyznajú v rôznych oblastiach. Mať veľa známych nie je nikdy na škodu. Počas jednotlivých dní nezabudnite venovať nejaký čas kontaktu s rodinou, deťmi, či priateľmi, o to viac, ak vám nie sú z rôznych dôvodov umožnené osobné stretnutia. V práci by ste mali trochu myslieť aj na svoju minulosť a adekvátne k tomu konať, správať sa a nasadiť pracovné tempo. Vo vzťahoch niekedy od svojich „polovičiek“ očakávate príliš veľa, no sami nie ste vždy ochotní dať to, čo čakáte, tak buďte v tomto smere spravodliví. Nezadaní by mali zvážiť jedno konkrétne pozvanie a ak budete súhlasiť, nemeškajte. Vo všeobecnosti nič dôležité neodkladajte na neurčito. Peniažkami sa nebudete príliš zaoberať. Zdravie – pocit chladu, zimy, prekrvenie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Stanú sa z vás minimálne na tento týždeň „nehanební“ predátori, čo znamená, že nič vás nezastaví na ceste za tým, čo ste si zaumienili. Vaše „nabudenie“ bude také silné, že aj najbližší budú na vás nemo „zírať“ s otvorenou pusou. Prišiel týždeň väčších aj menších zmien a v niektorých prípadoch aj zázrakov, budete nezastaviteľní a vaše výsledky budú hovoriť samé za seba. Práca a povinnosti budú pre vás „sladkou malinou“. Vo vzťahoch si zoberiete a presadíte, čo chcete. Vaši partneri alebo partnerky vám budú dobrovoľne ustupovať a pod vaším pohľadom a dotykom sa nedočkavo doslova roztápať. Čo znamená, že aj vaše libido bude poriadne vysoké J Veľkým plusom je, ak sa aj zmeníte na strelu, dôležité je, že riadenú, čo znamená, že presne budete vedieť, za čím ísť. Peniaze nebudú v ničom prekážkou. Zdravie – hormonálna sústava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

S nikým nehrajte neférové hry, rovnako aj taktizovanie majte pod kontrolou, lebo vám hrozí, že sa v tomto svete príliš zamotáte a potom patrične aj s menším zahanbením padnete na koleno alebo až na ústa. Vo všetkom udržujte vždy potrebnú rovnováhu. Do popredia trošku vystúpi univerzálna „žgrlavosť“, lakomosť, horšie je, že sa rozhodnete šetriť aj na sebe samých. Strach z nedostatku bude pomerne silný, aj keď nie opodstatnený, zjaví sa, ako sa hovorí, z ničoho nič, ale bude to len dočasná záležitosť. V práci budete mať tendenciu hlasno a okato sa sťažovať a „sekať“ frajerov/ky. Je to OK, pokiaľ ste si vedomí následkov a nebojíte sa faktu, že sa to dostane priamo k nadriadeným. Vo vzťahoch budete pasívnejší, čo vám bude vyhovovať. Nezadaní na svoju nadutosť veru nikoho „nezbalia“. Peniaze nie sú na pýšenie sa. Zdravie – nepokojný spánok, únava, zlé sny.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Pri vašom znamení sa nadväzuje na predošlý týždeň, kde je zrejmé, že ste dobrovoľne vliezli do kolotoča stále sa opakujúcich povinností, situácií a momentov. Je ťažké vyliezť z bludného kruhu, no pokiaľ to chcete spraviť, bude nutné, aby ste podnikli určité zmeny. Akási „rozohnenosť“, dá sa povedať až vášnivosť, ktorou budete oplývať, vám v týchto dňoch môže viac uškodiť, tak sa radšej trošku schlaďte a na všetko si dajte dostatok času. V práci narazíte na príliš silné tlaky, ktoré vás budú nútiť v niečom sa rozhodnúť, pri rozhodovaní si uvedomte, že váš potenciál je veľmi silný, nezľaknite sa niečoho, čo sa javí väčším, než je v skutočnosti. Láska a aj vaša myseľ si s vami bude trošičku zahrávať, čo nie je na škodu, aspoň sa udržíte v potrebnej citovej kondícii. Pozor na výdavky, či preplatenie tovaru. Zdravie – univerzálne pocity slabosti fyzickej aj mentálnej.

 

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist