www.elenn-okienko.sk

03. 10. – 09. 10. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V určitých situáciách bude potrebné, aby ste trochu sebeckejšie uprednostnili seba a svoje záujmy, čo vám vo veľmi krátkej dobe prinesie príjemný pocit akéhosi zadosťučinenia. V týchto dňoch sa vaša vnútorná kolísavosť zastabilizuje a vy budete dosť silní na to, aby ste zvládli úplne všetko, čomu budete vystavení. V práci budete priam excelovať a vo vzťahoch si nájdete dostatok času nielen na príjemné rozhovory, ale aj na spoločné aktivity. Nikým sa nedajte zneistieť a uvedomte si, že ste človek, ktorý, keď si niečo zaumieni, je len otázka času, kedy to aj dosiahne. V každom smere si pomôžete pozitívnym myslením. Peniažky vás síce tešia, ale v týchto dňoch vás viac potrápia. Zdravie – chrbát, rebrá.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Tieto dni budú pre vás svojím prínosom číre ako horský krištáľ, vo všetkom budete mať jasno, všetko budete chápať a doslovne nič vás nezaskočí nepripravených. Vaše príliš isté a sebavedomé vystupovanie presvedčí každého o vašich pracovných vedomostiach, čo môžete aj patrične využiť. Príjemným bonusom je, že rovnako sa vďaka nemu stanete pre opačné pohlavie o čosi atraktívnejšími. V práci sa nestretnete s ničím neobvyklým, no môžete v nej náhodne stretnúť neznámu alebo menej známu tvár, ktorá vám trochu popletie hlavu, čo má k láske už len krôčik. Peniaze by vás nemali opantať a zviazať. Zdravie – žlčník, pravá strana brušnej dutiny.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Určite by ste v ničom nemali príliš riskovať, inak sa vám stane, že sa veľmi rýchlo prerátate, preto v tomto týždni voľte istotu. Nezaoberajte sa žiadnymi klebetami a nepodloženými rečami, ktoré môžu ovplyvniť alebo úplne zmeniť váš vzťah na konkrétnu osobu. V pracovnej oblasti spravte dobrý skutok a pomôžte tým, ktorí vás o pomoc požiadajú a zároveň tým, ktorých radíte medzi „slabšie články“, ten pocit vďačnosti vás nabije na dlhý čas. Vo vzťahoch sa upokojíte a viac sa budete zameriavať na hĺbku svojich pocitov, čo vám prinesie nejeden hrejivý pocit. Nezadaní, majte oči otvorené. Peniažky sa začnú trošku „množiť“. Zdravie – kĺby (zápaly, bolestivosť…).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Predtým, než vyslovíte na všetko, čo bude hodené do pléna, vaše negatívne vyjadrenie a  vyslovenie slovka NIE, trošku popremýšľajte a jednotlivé varianty prehodnoťte, nebolo by správne, keby ste sa príliš unáhlili. Niektorým veciam, či ľuďom, treba dať šancu. V práci sa ocitnete v akomsi vzduchoprázdne a pocit naplnenia budete hľadať márne, no na strane druhej tento stav nie je škodlivý ani pre vás a ani pre vaše okolie. Vo vzťahoch dáte šancu novým začiatkom, čo je naozaj úctyhodné a je vysoká pravdepodobnosť, že to vyjde. Na nezadaných sa usmeje kúsok šťastia, treba ho len chytiť a zistiť, čo vám v plnej kráse vie ponúknuť. Peniažky vás nebudú trápiť. Zdravie – bolestivosť celého tela (individuálne u Rakov – rôzne časti tela).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vašou silnou devízou, ktorú môžete naplno v tomto týždni v rôznych sférach využiť, je rozvaha a koncentrácia. Vaše osobnostné a znalostné kvality porastú a zosilnejú natoľko, že sa stanete viac, či menej, nezastaviteľnými, svet je vám naplno otvorený. V práci vám sadne na pery úsmev a neopustí vás ani v jednom dni celého týždňa. Láska sa v existujúcich partnerstvách začne meniť na niečo silné, krásne a obohacujúce, tak ju neodmietajte a svoje srdcia otvorte. Nezadaní sa tiež majú na čo tešiť, nečakané stretnutie, či správa alebo priame vyjadrenie citov vám rozleje po tvári za všetko hovoriaci rumenec, dajte si šancu. Vaše nakladanie s peniazmi bude opatrnejšie. Zdravie – ľavá ruka, plece, lakeť.

PANNA (24.08. – 23.09.)

Robenie drahôt a využívanie akejsi vašej nevinnosti nebude vhodným ťahom ako dosiahnuť svoje záujmy, či výsledky, nik vám to totiž „nezožerie“, práve naopak, bude to otravné. Vaša príjemná a razantnejšia ľudská stránka spraví a dokáže v týchto dňoch viac, vďaka čomu sa vyhnete aj prípadnej snahe využiť vašu dobrotu. V niektorých dlhodobejších vzťahoch padne slovo rozchod alebo dočasné odlúčenie, už teraz vám hovorím, že to nie je vhodné riešenie, pekne za svoju lásku bojujte, oplatí sa to. Nezadaní by mali najskôr spracovať svoju hanblivosť a prejavy prehnanej cudnosti. V práci vám bude o čosi viac naložené, no zvládnete to. Peniaze vám budú robiť radosť. Zdravie – oblasť močového mechúra.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Na niektorých z vás zaútočí akási nafúkanosť a nadradenosť, pocit dôležitosti vám bude dávať zvláštnu moc. Pozor, aby ste tomu neprepadli viac, než je nutné, inak vás to do budúcna poriadne duchovne rozhádže a zároveň pripraví o skvelých ľudí. Silnejšie Váhy tento atak zvládnu a budú sa zameriavať na dosahovanie dobrých výsledkov a to v každej životnej sfére, budete na sebe priam ukážkovo pracovať. Vzťahy majú z každej strany a v každom význame, zmene a posune jednoznačne zelenú. Osamelé dušičky by sa nemali tak rýchlo vzdávať a mali by sem-tam spraviť prvý krok, pasívne čakanie nie je vždy dostačujúce. Práca vám bude robiť radosť, lebo bude prinášať ovocie vo forme peniažkov. Zdravie – hlava (zátylok).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Život nie sú preteky, v ktorých musíte byť za každú cenu prví. Konkurencia vás „nabudzuje“, posúva vás vpred spolu s rastom „chtíča“ dosiahnuť stále viac a viac. Okolo vás je život, bežný život, ktorý nám prináša veľmi veľa pekného, tak ho nezabúdajte žiť, kochajte sa krásou, ktorú nám ponúka, lebo príde čas, keď už bude na to možno neskoro. Vo vzťahoch sa „napijete“ čistej lásky, ktorá bude rásť a zosilnievať, vážte si to. Nezadaní sa rozhodli sami pre tento status a stav, niektorí si chcú len užívať, no práve niekedy to, že sa zaľúbime, sa stane, aj keď o to nestojíme. V pracovnej sfére zabudnite na flákanie a driemanie, poriadne si „máknete“. Pri manipulácii s rôznou technikou pozor na poruchovosť a nepozornosť. Nejaký menší peniaz získate nečakane. Zdravie – rozprúďte a rozhýbte svoje telo, bude vám za to vďačné.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Keď ste sa už rozhodli konať podľa svojho rozumu, aspoň z času na čas si spravte kontrolu správnosti a skúste si to potvrdiť alebo vyvrátiť cez svoje pocity, vyhnete sa tak viacerým problémom, pletkám a „trapasom“. Neodmietnite svojho dlhodobejšieho partnera len pre to, že zlyhal, dá sa povedať, že v nepodstatných maličkostiach. Majte na pamäti, že sa to môže stať aj vám. Niekedy to, čo hľadáme, máme rovno pod nosom, tak sa, moji milí nezadaní, pekne porozhliadnite a dajte si konečne dve a dve dokopy. V práci sa nič neobvyklé diať nebude, stála rutina, ktorá vás ničím nezaskočí. V oblasti peňazí neriskujte a nehazardujte. Zdravie – krížová oblasť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Týždeň veľmi vhodný na doplnenie rôznych poznatkov a vedomostí, veľmi rýchlo si osvojíte všetko nové, učiť sa budete raketovou rýchlosťou, čo ocenia hlavne študenti a návštevníci rôznych kurzov. Zaľúbiť sa do človeka, ktorý je vaším priateľom/kou, je zložité a práve vy, ešte stále nezadaní, okúsite, aké to je, no poviem vám, že táto dilema sa vyrieši veľmi rýchlo. Zadaní by v láske mali konať úctivo, buď teda preberte alternatívu rozchodu alebo spravte všetko pre to, aby ste so svojou „polovičkou“ zostali. Prípadné milostné trojuholníky, alebo len pomyslenie na ne, si vyriešte už len kvôli sebe. Slobodní, stavte na svoj šarm. V práci pôjde všetko ako po masle a vy dokonca vyriešite záležitosť, ktorá vás mátala nejednu noc. Nezabudnite ďakovať za každý cent, ktorého ste vlastníkmi. Zdravie – lopatky (nervy, pichanie, bodanie).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nestrkajte nos úplne všade, na všetko máte odpoveď, všetko viete, všetko ste zažili a na všetko máte univerzálny návod. Namiesto týchto rečí radšej konajte, ušetríte si kopec času a aj nejeden spýtavý pohľad. Všetci vedia, akí ste šikovní, no niekedy o tom príliš veľa rozprávate, neberte to v zlom, no nie vždy majú ľudia náladu o tom počúvať. Väčší pozor si dávajte v práci, kde vám môže nechtiac uniknúť nejaká zmena plánu, taktiky, či porada alebo samotná zmena pracovného času, preto si pravidelne kontrolujte maily, či nejaké oznamy. V práci a vo vzťahoch pôjdete tempom vám vlastným, pričom narazíte na rýchlo riešiteľné veci. Osamelé osôbky by mali ubrať z afektovanosti. Peniaze vám starosti robiť nebudú, len pozor na vytratenie peniažkov z vrecka, prípadne na ich nechcené opratie v práčke (kontrolujte si všetky vrecká). Zdravie – pocit svrbenia na jednotlivých častiach tela.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Keď už koleso roztočíte, aspoň si počkajte, kedy samo zastaví a nesnažte sa urobiť všetko pre to, aby zastalo na mieste, ktoré si určíte vy sami. Nechajte osud, nech pracuje tak, ako má, bez vášho neustáleho zasahovania, čo by nebolo až také zlé, no niekedy sú tie vaše zásahy až priam násilné. Vyjadrenie sa z citov a pokus o úprimný rozhovor očakávajte od osoby, pre ktorú bola typickejšia chladnejšia povaha, ostanete priam ohúrení. V dlhodobejších vzťahoch sa zahráte na mačku a myš, nič si z toho nerobte, berte to ako hru, šetrite si nervy. V práci by ste nemali zanedbať žiadnu maličkosť, od ktorej sa odvíjajú tie väčšie veci, nedopadlo by to dobre. Pozor na rozbité predmety a hlavne sklo. Peniažky si vás nájdu. Zdravie – dýchanie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist