www.elenn-okienko.sk

09. 05. – 15. 05. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

O čosi náročnejšie dni sa odrazia na vašej nálade, ktorá sa bude rovnať „hojdačkovému“ efektu. Viacero záležitostí sa vystupňuje a vyhrotí, no zároveň ešte v tento týždeň prasknú a príde vytúžený pocit úľavy. V každom prípade by ste nemali prepadať pocitom strachu a paniky, to by viedlo len k tomu, že by sa nepríjemnosti ťahali aj do nasledujúceho týždňa. Zvláštna požiadavka, ktorá príde nečakane, sa vám sprvoti bude zdať neuskutočniteľná a nereálna, no nezavrhnite ju hneď v začiatku. Keď si ju necháte rozložiť v hlave, zjaví sa vám s krátkym odstupom času od jej položenia aj prípadné riešenie, vďaka ktorému ju budete schopní naplniť. Láska sa trochu pohrá s vašou žiarlivosťou a domýšľavosťou, neprepadajte tomu, inak budete mať tendenciu robiť a hovoriť „hlúposti“. Vo finančnej oblasti vám začne postupne svitať na lepšie časy, ale nič v žiadnom smere nasilu neuponáhľajte. Zdravie – pocity zahmlievania zraku, oči.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Kocháte sa všetkým, čo vám robí radosť a čo speje k tomu, že sa cez tieto pozitívne pocity pravidelne dobíjate. Získanú energiu, hlavne v tomto týždni, zúročíte v práci, kde vás čakajú náročnejšie dni. Okrem intríg, či ohovárania, bude nutné, aby ste „oprášili“ všetky vaše schopnosti, pretože sa pri riešení niektorých záležitostí trošku zapotíte. Buďte trpezliví a na všetko si nechajte dostatok času, premýšľajte, nie je dôvod, aby ste v tomto smere akokoľvek, či už z vášho pohľadu alebo z pohľadu zamestnávateľa, zlyhali. Napriek tomu, že máte vo všeobecnosti istý nábeh na uviaznutie v stereotypných činnostiach, v týchto dňoch vám to neublíži, práve naopak, radikálnejšie zmeny, predovšetkým tie silené, by vám nabúrali vašu pocitovú a vnemovú úroveň, čo by sa následne odzrkadlilo aj vo vašom reálnom konaní, ktoré by bolo zmätočné. Láska a financie trošku primrznú. Zdravie – hlava (myšlienkový chaos, nesústredenosť, preplnenie).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Kroťte svoju potrebu vytŕčať z davu, neporovnávajte sa s nikým, kto je podľa vášho vnímania na tom lepšie. Zamerajte sa na svoje vnútro, v ktorom sa stretnete s poriadnym nepokojom, či „citovým kokteilom“. Myšlienky na úrovni – aký je zmysel vášho života, ako všetko pôjde ďalej a či je váš partner ten pravý/á, berte len ako vtieravé pokušenie, ktoré vás má zneistiť. Nedovoľte, aby ste im prepadli natoľko, že začnete vo svojich životoch razantne a bez rozmyslu konať – upratovať. Zamerajte sa na všetko, čo vás teší, čo u vás funguje a uvedomte si svoju osobnostnú hodnotu a silu. Nezadaní by sa v prípade odmietnutia nemali vzdávať a prípadným „nie“ by sa nemali dať zlomiť. Ukážte, aké ste šarmantné bytosti, ktoré vedia oceniť kvality a precítiť emócie naviazané na opačné pohlavie. Nevyčítajte sebe, ani partnerovi väčšie výdavky, nech sa na to pozeráte akokoľvek, boli nevyhnutné. Zdravie – hormonálna sústava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Rozuzlenie zamotaných vecí vám prinesie na danú problematiku nový pohľad, aj keď bude potrebné hlbšie vcítenie sa do konkrétneho problému, ktorý bude naviazaný na ďalšiu osobu, dokážete ho precítiť a následne aj vyriešiť, či v sebe „upratať“. Pokúste sa krotiť v sebe rastúci hnev, či vzdor, keď zistíte, že určitá osoba nemôže splniť to, čo vám sľúbila a prezentovala ako tutovku. Toto sklamanie nerozmazávajte, neanalyzujte, prijmite ho a pokúste sa neutápať v sebaľútosti. Nezadaní znovu objavia silnú vieru a presvedčenie, že v láske ešte nie je nič stratené. Pripustia si myšlienku, že tam vonku pre nich predsa len niekde niekto existuje a to je základom pre to, aby sa správne naladili a tým si do života postupne aj pritiahli toho pravého, či pravú. Vzťahy ako také (partnerské, priateľské, kolegiálne) vás v tomto týždni o čosi viac potrápia, no vy to hravo ustojíte. Nedostatku financií sa vôbec nemusíte obávať. Zdravie – zápästia a ľudovo povedané všetky telesné zhyby.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Stále vás to bude ťahať do vašej minulosti, konkrétne do oblastí, ktoré nemáte uzavreté  napriek tomu, že im už dlhé roky nevenujete žiadnu pozornosť. Prišiel čas, keď je potrebné si na jednotlivé otvorené boľačky posvietiť lampou, postaviť sa im a pekne ich v sebe raz a navždy uzavrieť, či vysporiadať sa s nimi. Pýtate sa ako? Nuž, niekde bude potrebné vnútorné odpustenie, inde ospravedlnenie alebo rozpustenie vďaka pochopeniu. Strašiak menom minulosť sa tým uspí a vy sa smelo môžete zahľadieť do svojej budúcnosti, ktorá vám minimálne tie nasledujúce týždne prinesie potešenie, radosť a úspech. Menšie začervenanie sa vás čaká pri vyjadrení obdivu a vypovedaní hŕstky lichôtok, ktoré budú určené len a len pre vaše uši. To, či tento zatiaľ slovný záujem posuniete aj na inú, vzťahovú hranicu, nechajte už na svoje srdce, ktoré vás povedie, takže bez obáv ho počúvnite. Zadaným to spôsobí zvýšenie sebavedomia, čo je rovnako fajn pre váš už existujúci vzťah. Zdravie – srdce (búšenie…).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Úsmev sa vám na čas vytratí z tváre, čo si však daná, konkrétna situácia, ktorej budete vystavení, svojím spôsobom aj bude vyžadovať. No neprepadnite tomuto stavu úplne, úsmev sa vám opakovane usídli na tvári skôr, než si myslíte. V žiadnom prípade nedovoľte, aby vás ovládol strach a pochybnosti, nech sa jedná o čokoľvek, teraz si to dovoliť nemôžete, tak sa vzchopte a zabojujte. Už v druhej polovici týždňa na všetko pochmúrne zabudnete a otvoria sa vám brány plné slnka a radosti. Odteraz si môžete začať plánovať pekný víkend, počas ktorého na prácu a starosti ani len nepomyslíte. Stále vás svojím spôsobom trápi láska, preto sa pokúste nesústreďovať na svoje trápenie a všetko vložte do Božích rúk, v ničom sa zbytočne „nerýpte“ a uvidíte, ako rýchlo sa veci vysporiadajú a dajú na poriadok vo váš prospech. Nevŕtajte sa za každú cenu v tom, čo vás bolí najviac. Na peniažky si dávajte väčší pozor. Zdravie – krk, hrdlo, mandle.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše vnútorné rozhodenie prinieslo so sebou úplne iný pohľad na seba, ale aj na ľudí vo všeobecnej rovine. Posúvate sa vpred správnym spôsobom, preto o sebe, svojom konaní a pocitoch nemusíte vôbec pochybovať. Verte si, aj svojmu vnútornému hlasu, ktorý vás vedie na vašej ceste napriek tomu, že ste neustále vystavovaní rôznym skúškam. V tomto období, ba aj vo veľmi blízkej budúcnosti sa vám otvorí viacero nových príležitostí, ktoré budú viesť k uspokojivej a naplňujúcej sebarealizácii, čo bude zasa viesť k dosiahnutiu vnútorného upokojenia sa a ustálenia. Výrazne v dobrom slova zmysle postúpia vzťahy a práca, v ktorej sa vám bude veľmi dariť, rovnako bude napredovať aj osobné duchovné „prezrenie“. V ničom neriskujte a nevystavujte sa situáciám, ktoré budete prvotne vnímať ako hrozbu, tieto vás iba zmätú a na čas zvedú z cesty, na ktorú ste sa vybrali. Financie si starostlivo zadeľte, čím sa vyhnete výraznejším a dá sa povedať, že zbytočným výdavkom. Zdravie – duchovná, vnútorná sféra (nepokoj, ťažoba a pod.).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Neriešte problémy iných, nestarajte sa do nich s istotou, že vy to za svojich blízkych vyriešite cez priame konanie. Buďte nápomocní svojimi radami, povzbudením, svojou prítomnosťou, prípadne ponúknutím pleca, na ktorom sa vaši blízki môžu vyplakať, no nerobte radikálne kroky riešení za nich. Je to ich cesta, ktorou si musia prejsť sami. Niektorým z vás sa sprístupní cesta k novému zamestnaniu, ktoré bude vďaka ponúknutým podmienkam ťažké odmietnuť – v tomto prípade si všetko v sebe preberte, rozanalyzujte a potom konajte. Samozrejme, času na otáľanie a samotné rozhodnutie nebude veľa. V láske ste sa stabilizovali a cítite spokojnosť, ktorú vám trošku nabúra iná osoba bojujúca o vašu pozornosť a aj priazeň. „Ukočírujete“ to hravo a elegantne, bez prípadných dôsledkov a problémov. Nezadaní prepadnú silnej žiarlivosti na tých, ktorí majú trvalé a dlhodobé vzťahy, no bez obáv nad tým zvíťazíte a keď sa konečne upokojíte, sami uvidíte osôbku, ktorá bude pre vás viac ako zaujímavá. V rámci financií ste v štádiu starostlivého šetrenia. Zdravie – pery, ústne dutina, zuby.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Príliš sa zameriavate na svoju konkurenciu, pričom sa znižuje vaša pozornosť, vďaka čomu máte veľkú tendenciu robiť chyby a zároveň výrazne poľavovať v tom, čo robíte. Zaoberáte sa inými, porovnávate sa, žiarlite a pritom by ste túto energiu mali vložiť do seba, čím by ste dosiahli rovnaké výsledky ako ľudia, ktorí sú pod vaším drobnohľadom. Pokiaľ vo vás drieme akási súťaživosť, naozaj túto energiu preneste na seba a v pohode sa môžete ocitnúť na prvej priečke, o čo vám v podstate aj ide. Rovnako si dajte pozor na to, aby ste akúsi formu súperenia nepreniesli do vzťahu, čo by ho veľmi rýchlo mohlo doviesť do štádia nefunkčnosti a prípadného zániku. Vo vzťahoch by bojovnosť a príliš ostré lakte nemali mať miesto, no v rámci akéhosi „doťahovania sa“ a „švandy“ je to v pohode, ale pokiaľ sa táto hranica prekročí, treba zbystriť pozornosť. V práci si budete musieť o čosi viac „máknuť“, vy to však hravo zvládnete a to dokonca aj bez zbytočného frflania. Zdravie – nechutenstvo alebo naopak hltavý spôsob príjmu potravy, čo vedie k horšiemu tráveniu.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Stali ste sa väzňami stáleho kontrolovania času, všetko máte starostlivo rozvrhnuté doslova na minúty. Stanovenie si a pripravenie denného harmonogramu a koncept plnenia úloh je super, no vy to v tomto týždni dostávate na iný level, sami sebe staviate časové hranice a beztak nič nebudete stíhať a napĺňať podľa plánu. Uvoľnite sa, časové úseky majte len na podvedomej úrovni a prestaňte hľadieť na hodinky s odstupom pár minút, potom sa vám podarí oprostiť sa od sebou stanovených podmienok a všetko včas a hlavne s ľahkosťou i úsmevom zvládnete. V týchto dňoch sa nepokúšajte o cielené flirtovanie, prepáčte, ale nepôjde vám to podľa predstáv a môžete sa stretnúť iba ak s nepochopením a nejedným sarkastickým úsmevom. Voľte prirodzenú a uvoľnenú komunikáciu bez umelého „laškovania“. Čo sa týka financií, zdržte sa akéhokoľvek chválenkárstva a chvastúnstva. Zdravie – svalová únava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Veľmi vám chýba pochvala, radi o sebe počúvate superlatíva, ktoré následne, sprostredkovane cez svoje príbehy ako ste boli ospevovaní, posúvate ďalej. Nie u každého sa však stretnete s pochopením. Keď vás pochválili verejne a aj ostatní to počuli, nemusíte to stále dokola vyťahovať a pripomínať. Pokiaľ k pochvale došlo medzi štyrmi očami, nech sa to stane ťahačom a zdrojom energie, ktorá vás potiahne ešte k lepším výkonom, samozrejme, môžete to spomenúť a pochváliť sa, no nadsadenie a „teátro“  veru žiaduce nie sú. V rodine sa v prípade riešenia konkrétnej záležitosti stretnete s nepochopením, neofukujte sa a vypočujte si aj názory ostatných, iba spoločne sa dopracujete k cieľu, s ktorým budú súhlasiť a budú spokojní všetci. Vážte si lásku, ktorú máte, je krehká a krásna, preto ju nezanedbávajte a pestujte ju s patričnou úctou. Oblasť financií zostane nezmenená. Zdravie – prechladnutia, zápaly.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Lipnete na určitých predstavách a pokiaľ sa nenaplnia, ste v štádiu viniť každého naokolo, vrátane seba, a to bez toho, aby ste si uvedomovali prípadný vyšší zámer. Majte na pamäti, že nie úplne všetko dokážeme ovplyvniť cez svoje konanie sami. V tomto týždni budete mať dostatok pozornosti v podobe pochvál, či samotných prejavov ďakovania, prijímajte to s dostatočnou pokorou. V prípade, že by ste tým živili svoje ego, nedopadlo by to príliš dobre. Nesústreďujte sa na rozdeľovanie a odhadovanie dobra a zla, to vycítite intuitívne, na to žiadne rozumové analýzy, ktoré by vás mohli pohltiť, naozaj nepotrebujete. Pozvoľnejší, no kamuflovane, samozrejme, aj o trošičku striktnejší prístup, zvoľte k svojim ratolestiam, ktoré budú mať tendenciu najmä v týchto dňoch o čosi viac, ale celkom milým spôsobom, „zdivočieť“. Lásku hľadajte prioritne hlavne vo svojom srdci. Finančne sa vám o čosi prilepší. Zdravie – stuhnutosť.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist