www.elenn-okienko.sk

08. 08. – 14. 08. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Na vás čaká viac náročnejších situácií, v ktorých bude potrebné preukázať svoju vnútornú silu, ktorá sa zasa postará o rýchle upokojenie akejkoľvek vyhrotenejšej situácie, vrátane či už priamych alebo nepriamych útokov na vašu osobu. Pravidelne vyskakujúci nepokoj sa zmení na vnútorné presvedčenie o tom, že ste aj vďaka tomu, že vás už nič neprekvapí, nikým a ničím neohrození, len ste si to akosi neuvedomovali. Teraz, keď to už viete, nezabudnite si to pravidelne opakovať. Potrebnú pozornosť venujte všetkým pravidelne sa objavujúcim znameniam, ktoré vás zaručene povedú správnym smerom. V pracovnej sfére nastane menší útlm, ktorý by ste mali využiť pre načerpanie potrebnej energie. Vo vzťahoch sa síce karty zamiešajú, no už teraz vám viem povedať, že žolíkov máte na ruke práve vy, je teda už len na vás, aby ste vychytali najvhodnejšiu chvíľu na ich vytiahnutie. Nezadaní by sa určite nemali ľutovať, bude to pôsobiť odstrašujúco. Vo finančnej sfére by ste mali o čosi ubrať z nárokov, čo sa postará o potrebný prítok peniažkov. Zdravie – zaseknuté nervy, brnenie, mravčenie, bloky.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Neustále analyzovanie stránok pre a proti vám v tomto týždni nepomôže, takže na to ani nemusíte mrhať energiou. Zvoľte systém skúšky a omylu, ktorý bude pre vás veľmi prínosným a hlavne poučným. Nenechajte sa znechutiť nepríjemnými otázkami, ktoré vás budú vnútorne vytáčať, zachovajte rozvahu a pokúste sa to udržať v priateľskej rovine. Vzťahy pôjdu teraz trochu bokom (neškodne), čo je fajn, lebo prílišné sústredenie sa na partnerstvo ako také vás odtiahne od sfér, na ktoré je potrebná celá vaša koncentrácia. Nezadaní by sa mali prestať porovnávať s inými a hlavne by sa nemali hrať na niekoho, kým v skutočnosti nie sú. Vaše herecké výkony by sa rovnali nominácii na Oskara, no pre záujemcov by nástup reality a vášho skutočného Ja bol zdrvujúci. Slovo práca bude u vás vzbudzovať úplnú nechuť s nástupom zimomriavok, možno sa na to pozeráte zle, tak skúste iný uhol pohľadu a hneď bude mať všetko iné farby než doteraz. Peniaze sú sférou, v ktorej nateraz dieru do sveta neurobíte, práve naopak, pristúpite na menšie ústupky. Zdravie – rozhýbte telo, čím sa postaráte o správne prekrvenie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

K nikomu nepristupujte od chrbta a to ani v prípade, že sa jedná o vášho „nepriateľa“, nie je to fér a vy ste ľudia, ktorým by to mohlo poriadne uškodiť. Riešte si všetko v rovine charakternosti a ľudskosti. Niekto sa vám prizná s nejakým „prešľapom“, ktorý úzko súvisel s vašou osobou, nerobte z toho haló a radšej popracujte na pochopení situácie a následnom odpustení, ktoré bude prínosnejšie, než úplné a radikálne odstrihnutie tejto osoby z vášho života. Láska by mala byť nezištná, je to u vás tak? Nie, aspoň teraz nie, vaše myšlienky a konanie v napojení na partnera sú trošku vypočítavé, pozor na to, aby ste nezašli príliš ďaleko. Nezadaní by mali vystúpiť zo svojich stereotypov, ktoré im bránia spoznať ľudí, o ktorých by v skutočnosti stáli. Nebojte sa toho. Peniažky začínajú byť vašou prioritou, no či je to správne, musíte posúdiť sami, s ich príchodom sa totiž trochu deformuje aj váš charakter. Zdravie – zlé sny a nepokojný spánok (niečo vám to naznačuje – vaše vnútro nemá niečo vysporiadané, lebo to potláčate).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Rozbehli ste sa smerom do prázdna, desí vás to, no na strane druhej ten pocit slobody a duševnej obnaženosti, či úplnej nahoty, vám prináša veľkú spokojnosť. Teraz si to vychutnajte, lebo pri behu do prázdna čoskoro narazíte na záležitosti, ktoré sú vám predurčené. Budete postavení pred rozhodovanie, obhajovanie, prijímanie a hlavne pred viaceré konfrontácie. Láska začne mať pre vás iný, náročnejší rozmer, čo sa odzrkadlí na nespokojnosti, ktorú prenesiete aj na partnera. Pokiaľ v tom budete nekompromisne pokračovať (výčitky, vyhrážky a pod.), prídete o to najcennejšie, o lásku, ktorá bola skutočnou. Tí, ktorí to dokážu ovládnuť, nájdu vo svojich „polovičkách“ skvelých a verných spojencov pre zvládnutie čohokoľvek, čo im každodenný život prinesie. Práca vám pôjde o čosi ťažšie než doteraz, preneste sa cez to, každým dňom sa to o čosi viac poddá. Peniaze budú meškať. Zdravie – trávenie a problematickejšie vyprázdňovanie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Neviete, čo si máte o konkrétnych veciach myslieť? Na rovinu sa pýtajte a priame odpovede aj dostanete. Netápte vo vykonštruovaných odpovediach a skladačkách, ktoré vám ponúka vlastný rozum, stratíte sa v nich a poskytnú vám dosť skreslené pohľady. To, že niekto po vás túži, ešte neznamená, že sa budete správať ako školáci s dosť výraznými pubertálnymi ťahmi, čo platí hlavne pre tých, ktorí spoznali niekoho úplne nového. Na to bude ešte čas, teraz sa spoznávajte, čo vytvorí dostatočný priestor na to, aby ste si ujasnili všetko, čo k tejto osobe cítite a čo vy sami v skutočnosti chcete. Osôbky zakotvené v dlhodobejších vzťahoch pristúpia na kompromisy, ktoré budú pre obe strany skvelým krokom, krokom k nájdeniu úplnej a vzájomnej oddanosti a láske. Práca si dá „na čas“, niečo budete musieť preložiť, iné posunúť, ďalšie uprednostniť, trošku sa zapotíte, no pozor, aby ste sa v tej spleti nestratili a neskĺzli do roviny apatie a systému – všetko mi je jedno, lebo pravdou je, že nie je vám to jedno a o to viac sa usilujte. Niečo v napojení na financie príde vo forme pošty. Zdravie – sánka, žuvacie svaly, ústa.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaše „robotické“ konanie bez štipky emócií je už nateraz neprijateľné, sami to tak cítite. Znamená to fakt, aby ste do všetkého, čo robíte, vkladali svoje srdce, svoje city a potom sa vám začne dariť podľa očakávania a predstáv. Rovnako u vás vzrastie tvorivá stránka, s ktorou sa „vyšantíte“ v prepojení na svoje bývanie alebo darčeky pre priateľov a známych, ktoré sami vyrobíte. Partneri síce budú o čosi viac mlčať, no toto mlčanie nie je desivé, ani zlé, práve naopak, prináša pokoj a harmóniu, ako aj tiché obojstranné pochopenie, ktoré prezrádza, že ste veľmi prepojení. Nezadaní by sa mali prestať sústreďovať na svoju samotu a konečne aspoň na čas prestať riešiť, že teraz kráčajú po tomto svete sami. Je to ubíjajúce pre vaše Ja rovnako ako aj pre vieru, že niekto niekde na vás čaká. Netlačte na seba, na vyššie sily, nechajte tomu voľný priebeh a uvidíte, čo sa bude diať. Práca vám pôjde od ruky, a to sa bude od vás aj očakávať. Peniaze – plánované nákupy nejakú čiastku z účtu stiahnu. Zdravie – stuhnuté svalstvo, zuby.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Za všetko, čo robíte „nezištne“ pre druhých, niečo podvedome očakávate, prestaňte fungovať týmto štýlom. Keď prestanete očakávať, až vtedy sa budú diať veci, to budete poriadne vyvaľovať oči! Vaše rastúce nároky na svoju „polovičku“ spôsobia vaše tiché a dlhodobejšie vzďaľovanie sa, ktoré môže prerásť až do rozchodu. Preto sa pokúste na partneroch hľadať dobré, pozitívne stránky, ktorých je naozaj neúrekom. Nepokazte si niečo, o čo v skutočnosti stojíte. Začnite si vážiť vašu spoločnú lásku a všetko, čo ste za dobu, čo ste spolu, dosiahli a vybudovali. Osamelí jazdci už dlho sami nebudú, určite to cítite, že sa niečo deje a veru sa nemýlite, prichádza niekto, kto vám chce a aj je pripravený dať všetko, po čom ste túžili, no nezabúdajte na to, že každý jeden vzťah je potrebné pestovať. V pracovnej sfére sa odniekiaľ na vás vyrúti konkurencia, ktorá nebude až taká silná, ako predpokladáte. Hľaďte si svoje, robte ako najlepšie viete a nieto sa čoho báť. Peniaze berte ako prostriedok, nie ako cestu. Zdravie – pozor na skákanie, preskoky, zoskoky (zo schodov, múrikov, plošiniek a pod.) – natiahnutie, bolestivosť, údery.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nenúťte druhých riadiť sa vašimi predstavami a múdrymi radami. To, že platia na vás a sú aplikovateľné na vašu osobnosť, neznamená, že budú platiť aj u iných. Najskôr si vypočujte problematiku, pozrite sa na to očami človeka, ktorý vám to povedal a potom sa pokúste skombinovať svoje skúsenosti s povahou utrápenej osôbky, potom dajte radu, za ktorú bude veľmi vďačná. Nerýpte do ľudí, ktorí sú pod tlakom a v časovej tiesni, čo platí aj pre jednotlivých členov rodiny. V partnerstvách pocítite túžbu po zmene (nemyslím tým po zmene partnera, aj keď ani toto u niektorých z vás nevylučujem), ktorú v tomto období nebude vôbec ťažké docieliť. Tak, ak vás to má zblížiť a “polovička“ s tým súhlasí, tak smelo do toho. Nezadaní sa budú zamýšľať nad možnosťou vrátiť sa k svojej bývalej láske, prípadne budú prehodnocovať minimálne pravidelné stretnutia intímneho charakteru. V zamestnaní pôjde všetko hladko. Zdravie – potrápia vás oči (pozor pri manipulácii s čistiacimi prostriedkami a inými škodlivinami).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Neodľahčujte a nezosmiešňujte vážne situácie, ktoré sa odľahčiť vzhľadom k ich obsahu naozaj nedajú. Berte vyskakujúce problémy vás a vašich blízkych s úctou a patričnou dôležitosťou, zaslúžia si to. Nechcite všetko napraviť, opraviť a zmeniť hneď a zaraz, takto to nepôjde, všetko chce svoj čas a je správne nechať, aby tento čas, ako sa hovorí, dozrel. V láske pristúpite k ráznym krokom, ktoré budú u vás, u znamenia Strelec, rôzneho charakteru – posunutie vzťahu, zasnúbenie, svadba, dieťatko, vyjadrenie svojich citov, vznik nových vzťahov, rozchod, rozvod. V tomto smere to bude najviac turbulentné. Spomínané rozchody a rozvody neurýchľujte, uvážte, či je to naozaj to, čo chcete a či ste s tým úplne a po všetkých stránkach vyrozumení a stotožnení. V práci nekonajte nepremyslene a zbrklo, zahrá si s vami vaše ego, ktoré zatúži po dokazovaní svojej sily a moci. Peniaze sú sféra, ktorá vás trápiť nebude. Zdravie – nepravidelné stravovanie spraví svoje, predíďte tomu.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Rozpoloženie, v ktorom sa ocitnete, nebude jednoduché, zakliesnite sa medzi dve strany, dvoch ľudí, či medzi dve skupiny. Nech sa deje čokoľvek, hrajte fér, neklamte a buďte úprimní. Ak vám to nebude umožnené, len to vydržte, čochvíľa tomu bude koniec, a to koniec s pozitívnym výsledkom. Vaše nároky na ľudí, ktorými ste obklopení, budú rásť cez vašu vykúkajúcu aroganciu a nadradenosť, tak toto nie, ako zvyknem hovorievať, stopnite to. Práca vám síce radosť robiť tento týždeň nebude, no napriek tomu vám všetko pôjde hladko a bezproblémovo, dokonca toho stihnete viac, než ste si mysleli. V láske zohrá menšiu, ale v tomto prípade milú úlohu vaša tvrdohlavosť, ktorá sa premení v strhujúci smiech a ten vás zavedie do náručia vašej lásky. U nezadaných pri hľadaní partnera zohrá veľkú úlohu zovňajšok, ktorý zamáva hormónmi. Nedajte sa tým zmiasť a majte oči otvorené, niekedy nevidíme to, čo máme a naopak. Vo financiách nesľúbte niečo, čo nie je možné. Zdravie – hlava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Každý máme na jednotlivé veci svoj názor, vy ste dokonca pripravení ten svoj pod vplyvom priamych faktov poopraviť, čo svedčí o vašej vnútornej veľkosti. Práve toto sa podpíše pod to, že si vás ľudia vážia a majú vás radi. V tomto štýle to pôjde celý týždeň, stretnete sa s uznaniami, vyjadreniami na vašu osobu, že ste super a to veru aj ste, len vám to treba niekedy pripomenúť. V citovej sfére sa nevracajte do minulosti, ktorá vám už neprinášala nič prospešné a napriek tomu, že vám bude pripomenutá, nespadajte do smútku a bolesti. Sústreďte sa na to, že na vás láska a to „pravé orechové“ čaká. Zadaní si nebudú istí citmi svojich „polovičiek“, no nehľadajte za tým žiadnu senzáciu, jedná sa o vyčerpanosť alebo riešenie iných, pre vašu lásku dôležitých vecí. V práci sa vám niečo zamotká, chvíľku budete mať z toho ťažkú hlavu, ale neklesajte na duchu, dá sa to do poriadku. Neodmietnite žiadnu výzvu: kurzy, samovzdelávanie, nič, čo vás posunie ďalej. Čo sa týka peňazí, smeruje to k vyriešenie zložitejšej situácie. Zdravie – dýchanie (duchovná príčina – sťažené dýchanie, rýchle vzdychy a pod.).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Chýba vám rozvaha, oplývate všetkými dôležitými vlastnosťami a danosťami, no práve rozvaha bude v tomto týždni pokrivkávať a to ju budete potrebovať ako soľ. Tak si na tom zapracujte, nik iný to za vás nespraví. V práci sa vám nečakane podsunie pre vás veľmi atraktívna ponuka, ktorá bude viesť k vášmu kariérnemu rastu, či minimálne k potrebnému posunutiu sa. V súkromnom živote si z vás niekto „vystrelí“, no neberte to vážne, zasmejte sa nad tým a choďte ďalej. Kto vie, možno vám táto osoba niečo závidí alebo sa vám bude len jednoducho snažiť prinavrátiť úsmev. Láska je krehká a preto adekvátne k tomu k nej aj pristupujte, veď viete, čo sa rozbije, dá sa síce zlepiť, no viditeľné a citeľné zlepence a ryhy zostávajú. Slobodné dušičky by nemali odmietnuť hoc aj nevinné, kamarátske pozvanie na kávu, pivo, či večeru. Budete prekvapení, ako vám bude dobre a možno zistíte aj niečo viac… že by to vami vnútorne pohlo? Váš účet nebude síce natrieskaný, no ani nezíva prázdnotou. Zdravie – prekyslenie organizmu.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist