www.elenn-okienko.sk

05. 06. – 11. 06. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Veľmi, tak veľmi, chcete mať potrebný nadhľad, ktorý by vám mnohé uľahčil, chcete si vydýchnuť a neriešiť veci, ktoré sa vás, či už priamo alebo okrajovo, dotýkajú. Je tak únavné odpovedať na x otázok, ktoré vám kladie vaše okolie. Poteším vás, už po utorku sa to zlomí a nastúpia pocity, ktoré sa za otravné rozhodne pokladať nebudú. V práci si porozumiete aj s ľuďmi, s ktorými ste doteraz veľmi nevychádzali, bude to obojstranné prekvapenie, koľko spoločných rysov nájdete. Oblasť lásky prinesie menšie zamrznutie spôsobené vašou vlastnou nespokojnosťou a zároveň starosťami, ktoré si nosíte v hlavách. Pookrejete v prírode, či medzi skvelými ľuďmi, vďaka čomu si dá hlava na určitý čas „pohov“. Zdravie – celkový pocit „rozbitosti“, znížená pružnosť a ohybnosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše vnútorné radary signalizujú len úspech a prospešnosť, čo sa zmení na potrebný a chlácholivý pocit spokojnosti. Ešte musíte „kopnúť do vrtule“ o čosi viac, preto neoslavujte úspechy skôr, než budú isté a dotiahnuté úplne do konca. Vo všeobecnosti si dávajte pozor na menšiu povrchnosť a tendenciu flákania. Nie, nikto vám nič nevyčíta, je to len upozornenie, aby ste „nezaspali na vavrínoch“, ako sa hovorí. V práci nastane trma – vrma v prepojení na medziľudské vzťahy, niekto konkrétny bude chcieť riešiť podľa vás úplné nezmysly a nepodstatnosti. Ak toho už bude na vás veľa, namiesto výstupu a výbuchu, voľte odľahčenie situácie žartovaním. Láska vytvára zároveň silné základy pre priateľstvo, vaše „polovičky“ to v určitých situáciách veľmi ocenia. Zdravie – alergie, opuchnutie, sčervenanie, podráždenie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Prudké a nepremyslené reakcie vám môžu priniesť pletky, nedorozumenia a zbytočné konflikty. Je potrebné, aby ste sa sústredili a dávali si pozor na to, čo, kde a pred kým vypustíte z úst. Slovné, aj keď nechcené, rany veľmi bolia. V spoločnosti hlučnejších ľudí budete nervózni, vo všeobecnosti si na vás zasadne celková podráždenosť. Nič však netrvá večne a tieto stavy sa vďaka blízkym a rodine premenia na pocity čistej radosti, lásky a spokojnosti. Na svojich ľudí sa môžete spoľahnúť, nenechajú vás v žiadnom emočnom „štichu“. V práci o čosi hlbšie zakoreníte na svojom mieste, či pozícii, preto aj o niečo viac porastie vaše sebavedomie, čo je v poriadku, lebo ho udržíte v určitých zdravých hraniciach. Láska  bude neochvejná a na základných prioritách budú zakladať nové vzťahy aj nezadaní. Zdravie –  oblasť 5. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Kadečo sa bude „vyplavovať“ a aj u vás, čo znamená, že vedľajším účinkom tohto očistného procesu bude kolísanie nálad, hundranie, nevrlosť a iné, v negatívnom podtóne vedené prejavy. Určite to vydržte, stojí to za to. Po prebehnutí tejto reakcie budete opäť o čosi silnejší, vnímavejší, odhodlanejší a otvorenejší smerom k samotnému životu a šanciam, ktoré vám bude prinášať. V práci sa pokúste čo najviac oslabiť svoj strach, vďaka čomu sa vám bude na pracovisku existovať lepšie a hlavne ľahšie. Vzťahová úroveň sa o čosi zmení cez zmenu vášho myslenia. Už sa nebudete ničím blokovať a tak prinesiete medzi seba a partnera pochopenie, vášeň a aj potrebnú nehu, nuž je sa na čo tešiť. Celkovo podporujte a trénujte spoluprácu s vašou intuitívnosťou. Zdravie – prečistenie tela s doprianím si, či už masáže alebo kozmetiky.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V podvedomí sa ukrýva túžba, túžba po zmene, po napredovaní, po pochvale, po úspechu a po celkovom precítení šťastia. Všetko vám bude umožnené, ak pootvoríte svoje srdce pred sebou samými a dovolíte si nahliadnuť do jeho zákutí. Ukrývaním sa pred sebou a zastieraním nejakých skutočností si príliš nepomáhate. Vnútorne si všetko sami pred sebou pomenujte tými správnymi slovami, pričom nezabudnite zdôrazniť to, po čom túžite a o čom snívate. Následne sa väčšie koleso zmien roztočí, no vás nestrhne nechcene do víru ich nezvládnutia, ale práve naopak, všetko krásne ustojíte a prijmete. V práci máte silnú podporu a priateľskú základňu, nie ste sami, čo vy iste viete, preto z času na čas oprášte čarovné slovíčko ďakujem. V práci ste podporovaní celkovými energiami, preto bude všetko klapať tak, ako má. V láske sa stretnete so zaujímavou ponukou a to nezávisle od toho, či ste slobodní alebo zadaní, pritiahnite si z toho to pekné a motivujúce. Zdravie – reprodukčné orgány a oblasť 6. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Je veľmi jednoduché osočovať a poukazovať na chyby iných za účelom, aby ste odvrátili pozornosť od seba, no dlho to takto neutiahnete. Potreba obhajoby u vás natoľko stúpa, že sa to stáva pre okolie nevierohodným, preto radšej mlčte a naozaj si „hľaďte svojho“. Umiernenejší zástupcovia znamenia narazia na rastúcu potrebu sebarealizácie a napredovania, ktoré príde sprostredkovane vďaka návrhu, či pomoci niekoho blízkeho alebo vzdialenejšieho známeho. Pracovné povinnosti vás síce budú nudiť, ale aspoň nemusíte tŕpnuť, že by vás mohlo niečo zaskočiť, či zneistiť. V láske sa neobviňujte pre to, či ono, radšej všetky svoje pocity vložte do prejavov a vyznaní. Niektorých z vás potrápia myšlienky na bývalú lásku. Zdravie – oči, oblasť 1. a 2. čakry.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Do popredia vám budú prichádzať situácie, ktoré budú niečím významné, potrebné a teda aj dôležité. Každá jedna výzva, ktorú prijmete, bude akousi skúškou vášho potenciálu a tiež manifestom vnútornej sily. Vpred pôjdete nenútene a pritom dravo, týždeň vám praje z každej strany a z každého súdka skúseností. Pracovné povinnosti budú pre vás hračkou, preto podaktorí z vás začnú uvažovať nad prípadnou zmenou. Je dôležité, aby ste mali všetko premyslené a nekonali unáhlene bez potrebných istôt, kde by do určitej miery mohlo zaúradovať vaše ego a zviesť vás mimo správnej postupnosti. Čo sa týka srdcových záležitostí, bolo by fajn, keby ste spolu s popracovaním na kompromisoch priložili k prehĺbeniu lásky nielen svoju ruku, ale hlavne srdce. Zdravie – ohybné časti tela – bolestivosť, seknutie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vďaka pochopeniu, ktoré na vás prišlo, myslím tým celkové pochopenie seba a okolitého sveta ako aj jeho fungovania, sa vám otvárajú nové brány. Znamená to, že všetko budete vnímať a cítiť akosi inak, hlbšie… posunuli ste sa v duchovnom svete vpred, čo so sebou prináša potrebné pocity slobody a ľahkosti. Už nie ste väzňami svojho myslenia, svojich nerestí, či samotného strachu – strachu zo zlyhania. Ste so sebou a aj so svojím partnerom prepojení na všetkých úrovniach a to cez hlavu, srdce a dušu. V práci budete fungovať ľahko a bezproblémovo, čo vám umožní rýchlo spracovávať aj prípadné ťažšie energie. V láske ste sa opäť posunuli do hlbšej podstaty. Nezadaní si pritiahnu duchovne silnú a zaujímavú osobu. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Ryby ako symbol matérie a samotných peňazí poukazujú na to, že zrovna toto je sféra, ktorú riešite a ktorá je pre vás podstatná, akoby ste cez ňu určovali svoje ďalšie úspechy, spokojnosť, či samotný pocit šťastia. Prestaňte niečo niečím podmieňovať, v tomto prípade práve spomínané peniaze, potom ich nedostatok nepocítite. Váš vlastný strach vás okráda a spolupodieľa sa pre vás na nevysvetliteľnom úniku peňazí. Táto karta vás uisťuje, že síce nejaké peniažky odídu, no potom otvoria cestu tomu, aby iné prišli. V práci ste veľmi šikovní a tak to aj zostane, nevylučujem nejaké profesijné posunutie sa, či už vo funkcii, mieste (v rámci rovnakého pracoviska) alebo finančne. V láske sa nespoliehajte na to, že budete len dostávať, je čas, aby ste niečo dávali aj vy a ak nie, budete dostávať len to, čo budete dávať (zrkadlový efekt), no bola by to veru bieda. Zdravie – dýchanie, rozprúdenie energií (ponaťahovanie údov).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Týždeň o čosi náročnejší, rásť bude vysoká tendencia pozorovania sa. Najradšej by ste sa zavreli pod sklenený zvon, aby vám ani náhodou niekto zlý, alebo podľa vás – samotný krutý svet, neublížil. Všetko bude len o vás, o vašom nešťastí, o vašej bolesti, o vašej nespokojnosti. Takže, ak si tu dáte poriadnu „stopku“, svoje ubolené ego a tendenciu sebaľutovania sa ubrzdíte. Nikto vám nechce ublížiť zámerne, takýmto postojom to totiž zvládate sami. Pekne sa postavte na svoje nôžky, vyrovnajte sa, vztýčte hlavu a choďte vpred. V práci sa nezamotávajte do žiadnych intríg a ohováračiek, v tomto týždni to hrozí o čosi viac ako inokedy, no pokiaľ pôjdete vo svojich „koľajach“, niet sa čoho obávať, bude sa vám dariť. V láske sa nenechajte spochybniť žartovaním a doťahovaním hravého partnera, uvoľnite sa. Zdravie –  ústa, zuby.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Máte obavu z dôsledkov nejakej konkrétnej situácie, čo by vás mohlo „blamovať“, čím by dokonca utrpel váš status, či dokonca meno. Upokojte sa, nič takého sa diať nebude, prestaňte si to priťahovať svojimi vlastnými negatívnymi myšlienkami. Napätie vás blokuje a zráža do kúta, ale už v tomto týždni príde potrebná úľava, „vyfúknite“ si konečne. V práci si dávajte pozor na všetko, čo súvisí s dátumami, vrátanie riešenia dovoleniek, či inak potrebných termínov, čísla vám budú akosi unikať, či pliesť sa. Nič si z toho nerobte, vždy to budete mať s pochopením, ale môžete tomu, samozrejme, zvýšenou pozornosťou predísť. V láske sa so svojím partnerom stretnete na rovnakej vlnovej dĺžke… super, teraz sa tomu už len poddajte, o smiech, dôvtip a intimitu máte postarané. Zdravie – krčná chrbtica, zátylok a spodok hlavy.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Váš týždeň sa bude rovnať kytici kvetov – ukrývať bude rôzne farby a vône, všetko bude o prekvapivých momentoch, o odpustení, o nadľahčení, o kráse bežných vecí a o intenzite citov a pocitov. V práci sa na vás usmeje šťastie, ktoré precítite do špiku kostí, zamotané veci sa rýchlo vyriešia a vy nadobudnete potrebný pokoj a istotu. „Vychyľovať“ sa budete iba ak v sfére lásky, tam si nebudete dať vedieť rady s tým, čo cítite a tým, čo chcete. Keď prestanete nástojiť a bokom dáte aj prípadnú razantnosť, všetko sa upokojí a na povrch a svetlo sveta vyrazí čistá, ozdravujúca, no hlavne univerzálna láska, ktorá vás povedie správnym smerom všeobecne vo vzťahoch a teda aj v tých partnerských a aj samotným životom. Pozor na pokazené veci, jedlá a nevhodné zásobovanie sa. Zdravie – koža, pokožka, chrbát, oči, celková precitlivenosť na vonkajšie vplyvy.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist