www.elenn-okienko.sk

05. 01. – 11. 01. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Stav hlbokého premýšľania vás donúti urobiť kroky, ktoré ste dlhodobo odkladali. Prídete na riešenia, ktoré sa donedávna nie a nie dostaviť. Teraz budete mať všetko ako na zlatom podnose, uvidíte to čisto a jasno. Stačí sa len rozhýbať. Šťastie podporí vaše konanie aj v oblasti peňazí, čo znamená, že obdobie ich nedostatku sa pomaly, ale isto, blíži ku koncu. Mali by ste sa viac uvoľniť a do života vpustiť radosť, hravosť a dobrú náladu, čo vám veľmi pomôže pri komunikácii a to aj v prípade riešenia dôležitých, či už pracovných alebo súkromných, záležitostí. Budujte si priateľstvá všade tam, kde sa vám táto možnosť otvorí. Zdravie – srdce (tlak, bolesť, arytmia).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše srdce je otvorené, prijímate do svojho osobného kruhu lásku a ľudí, odhodíte škrupule a poodhalíte svoje súkromie každému, kto o to bude stáť. Dlhé rozhovory so správnymi ľuďmi vám budú robiť radosť a zároveň získate úplne iný pohľad na problémy, ktoré vás ťažia. Vo všeobecnosti odsuniete nepriestrelnú stenu, ktorú ste si okolo seba starostlivo vybudovali. Vľúdnosť povedie k presvetleniu vašej osobnosti a tá pre zmenu bude viesť k zmenám vo vašom živote, samozrejme, pozitívnym. Očakávajte, že v každej sfére postúpite o pomyselný „level“ vyššie, či už v práci, vo vzťahoch, ba aj v samotných financiách. Nezadaní sa zahľadia do charizmatickej osôbky. Zdravie – oblasť prvej čakry a nohy (ťažoba, bolesti, kŕče).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Reálnym pohľadom prehodnoťte, či sú predsavzatia, ktoré ste si dali, splniteľné. Neobmedzujte sa termínmi, príkazmi a zákazmi, stresuje vás to. Uvedomte si, že všetko, čo chcete zmeniť, môžete urobiť kedykoľvek počas roka, keď budete o tom presvedčení a budete to tak cítiť. Vo všeobecnosti príde kratšie obdobie, počas ktorého sa na nejaký čas „vytesníte“ zo spoločnosti, budete túžiť po samote. Po tomto období prídu na rad rozličné zmeny a prehodnocovanie aktuálneho vzťahu prioritne. Chcete, aby sa nejaké veci upravili, pozmenili, tak smelo do toho a s partnerom si to na rovinu „odkomunikujte“. Sami viete, že mlčanie a utrpenie vás ničí priam až do psychického vyčerpania. Zároveň si očistite svoj životný priestor. Zdravie – žalúdok (prekyslenie, šťavy, pálenie záhy, pozor na nábeh vredov).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Buďte k sebe úprimní, prestaňte sa chlácholiť a utešovať, berte realitu takú, aká v skutočnosti je. Nemáte mať z čoho strach, sami si kladiete polienka pod nohy a to svojím správaním, konaním a prioritne aj myslením. V tomto týždni vás čaká naozaj perný víkend, pripravte sa na cestovanie. Pánom sa zamotá hlava v oblasti lásky, je pravdepodobné, že sa ocitnú pred dôležitým rozhodnutím. O ich priazeň a srdce budú bojovať dve dámy, nečudujte sa, k tejto situácii ste prispeli vy sami, zavádzať sa neopláca. Slečny a dámy budú riešiť existujúce vzťahy, v ktorých akosi vyhasína iskrička, pri troche snahy sa vám ju podarí rozdúchať k spokojnosti oboch strán. O prekvapenie sa vám postará vaše, alebo vám blízke, dieťatko (rodina). Zdravie – oblasť krku (prehĺtanie, bolesť, škrabanie, kašeľ…)

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Prosperita na vás útočí ako o dušu. Týždeň je predurčený na úspech a jednoznačnú úspešnosť. Je vám dopriate a to v každom smere. To, čo nevidieť, je však vaše vnútro, v ktorom ste si začali klásť na seba až príliš vysoké nároky. „Hecujete“ sa stále k lepším a lepším výkonom, postojom, no otázne je, dokedy to zvládnete, dávate totiž zabrať svojmu telu aj psychike. Vy osobne sa naozaj nemusíte v ničom posmeľovať, všetko pôjde prirodzenou a ľahkou cestou. Takže s „hecovaním“ to ukončite skôr, než ho začnete aplikovať. No napriek tomu sa vám bude skutočne oslnivo dariť. Ste chránení, podporovaní a silní. O radu závažného charakteru (láska, papiere, rodina a pod.) vás požiada jeden z priateľov, neberte to na ľahkú váhu. Zdravie – zuby, ďasná, sliznica (pozor na zahryzávanie do jazyka).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Stúpať a gradovať budú konflikty v práci. Prostredie, v ktorom pracujete, sa postupom času stáva pre vás neznesiteľným. Stále premýšľate, ako to zmeniť, nuž viete, v čom to je? Beriete sa až príliš vážne, sledujete sa a hlavne sledujete ostatných, čiže cielene vyhľadávate všetko, čo vás vytáča. Vytvárate živnú pôdu na to, aby ste mohli vlastne vybuchnúť. Viete čo? Hľaďte si svojho a ostatných neriešte a uvidíte, ako sa vám bude ľahko dýchať a zázračne sa vytratia aj starosti, či pletky s kolegami. Pousmejte sa nad všetkým, čomu by ste za iných okolností dávali veľký dôraz. Viac vecí by ste mali brať ako hru. Potom sa vám všetko pokrivkávajúce upraví aj v rodine a súkromí. Na peniažky si nejaký čas musíte ešte počkať, potom môžete začať so šetrením. Zdravie – očista tela a mysle (bylinkový kúpeľ, pitie čajov, masáže a pod.)

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ťažšie dni vystriedajú tie príjemnejšie. V spoločnosti svojho partnera zažijete veľa nepoznaného, v skratke – máte sa na čo tešiť. Pokiaľ ste v predchádzajúcom roku tápali, tak práve v tomto roku sa všetko zmení. Začne to už teraz, nájdete si na tomto svete svoje miesto, zastabilizujete sa a začnete si užívať každučký krásny moment. Viete, kto ste… viete, kam patríte a viete, čo chcete. Obdivuhodné je, že máte všetky dispozície na to, aby ste sa stali skutočne šťastnými, naplnenými a spokojnými ľuďmi. V strede týždňa môžu nezadaní očakávať lásku silnej intenzity. Zároveň sa vám začínajú vytvárať možnosti na odchod za lepšou prácou, kde sa nevylučuje ani zahraničie. Stačí si len priať a následne sa rozhodnúť, tak budete fungovať. Zdravie – párové orgány.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Prijmite svoju intuíciu ako vašu súčasť nezávisle od toho, či ste žena alebo muž. Neodmietajte ju, práve naopak, učte sa s ňou úzko spolupracovať, počúvajte ju a snažte sa ju zahrnúť do svojho bežného života. Príliš často ste nepočúvali svoj vnútorný hlas, preto, že ste v neho jednoducho neverili. Teraz sa k vám bude prihovárať o to intenzívnejšie, preto nastal čas, aby ste sa prepojili s vnútorným cítením. Keď sa vám to podarí a budete na tom „makať“, vyhnete sa nepríjemným sklamaniam, konfrontáciám, či zlyhaniam, lebo sa budete konečne počúvať. Uvedomte si, že na zadné ste sa nestavali voči spoločnosti a jednotlivcom, ako ste si mysleli, ale len a len voči sebe. Vo všeobecnosti budete riešiť prioritne financie a plánovanie cesty. Zdravie – rozmnožovacie orgány.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Máte to ťažké, preto sa pripravte priam na záplavu emócií, v ktorých budú prevládať práve tie negatívne. Všetko budete vidieť čierno, ale nerobte si z toho ťažkú hlavu, jednoducho to vydržte. Dôvodom tohto stavu je, že prebiehate procesom čistenia, vyplavuje sa z vás všetko nepekné a ťaživé. Nuž a nejako sa to prejavovať musí. Neklaďte zavádzajúcim pocitom a negativizmu prílišnú váhu, nechajte to len odznieť ako nejakú letnú búrku. Nebojte sa, vaši priatelia budú mať pre vaše pračudesné správanie, ako aj nepekné reči, pochopenie, takže v pohode. Po zvládnutí akejsi „psychosprchy“ príde čas, v ktorom začne narastať vaša vnútorná viera a adekvátne s jej rastom prídu aj úspechy, prioritne sa to začne riešiť v oblasti lásky, potom to pôjde už samovoľne v každej oblasti. Zdravie – ruky (zápästia, ramená).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Strach a obavy o zdravie sa vyparia. Dlhodobejšie zdravotné problémy, ktoré vás denno-denne ničili a plienili, sú na ústupe. K rýchlosti ich vytratenia si pomôžete tým, že sa nebudete ľutovať, ale začnete pozitívne myslieť. Neživte chorobu svojím sťažovaním sa, ľutovaním a horekovaním, týmto jej dávate moc. Potom príde na rad práca. Cítite, že nastanú akési zmeny, sami si hovoríte, že vy sa už nemáte kam posunúť, preto stagnujete. Odchod z práce príde len a len z vášho osobného popudu a rozhodnutia, konajte tak len v prípade, že máte zabezpečenú inú, novú prácu, inak zostanete doma dlhšie, než by ste predpokladali. Na strane druhej si položte otázku, či je stagnovanie pre vás, pre váš temperament a povahu až tak zlý. Zhodnoťte svoje vybudované zázemie. Vo vzťahoch pracujte na robení kompromisov. Zdravie – alergické reakcie (koža, kýchanie…).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Skĺzate ku klamstvu a zavádzaniu, položte si otázku „Na čo je to dobré?“ Koho vlastne chcete oklamať a v čom? Buďte k sebe aj k ostatným úprimní, nemá zmysel niečo predstierať alebo zavádzať. Vyvarujte sa toho, aby ste ubližovali ľuďom, ktorí k vám vzhliadajú s láskou a rešpektom. Mimo toho v práci zaznamenáte úspech a vzostup, dokonca sa vám podarí vyriešiť dlhodobejší problém, za čo vám bude daná poklona. Dohodnite si stretnutie, ktoré ste dlhodobo odkladali a odmietali, teraz nastalo to správne obdobie, aby ste predmetnú vec s dotyčným človekom dotiahli do konca, čím sa vám uľaví a ďalšiu vec môžete tým pádom vyhlásiť za ukončenú a uzatvorenú. Urobte si niečím radosť, rozptýli to vaše myšlienky, kúpte si niečo. Zdravie – vnútorná nevyváženosť, rozorvanosť, nepokoj.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

U vášho znamenia sa na určitú dobu vytratí správny úsudok, jednoducho sa vyberie na vandrovku. Preto sa môžete ocitnúť v kompromitujúcich situáciách. Tam, kde sa od vás čaká odľahčenie, budete desivo vážni a tam, kde sa očakáva profesionalita a vážnosť, budete mať tendenciu zľahčovať a mať teatrálne sklony. Ukrýva sa za tým jediné – žiadnu svoju vlastnosť, ktorú pokladáte za osobnú devízu, neberte ako samozrejmosť alebo ako niečo, čo môžete zneužívať. Je to taký malý zdvihnutý prst. Bude vám ukázané, ako neskutočne dobre môže všetko fungovať. Konajte vždy srdcom a na základe svojich pocitov. Nemáte sa čoho obávať, je to len taká menšia škola života s krátkym trvaním. Okrem toho –  pozor na zdravie, nevhodné slová a zbytočné utrácanie peňazí. Zdravie – močový mechúr, tráviaci trakt.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

 

 

Leave a reply

TOPlist