www.elenn-okienko.sk

04. 04. – 10. 04. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Narastajúca túžba niekam vyraziť, stratiť sa, či sa jednoducho presťahovať a tým ujsť pred všetkým, zostane naozaj len v rovine túžby. Sami najlepšie viete, že pred ničím nikam neujdete. Čakajú vás náročnejšie dni na pohyb a to ako fyzický, tak aj samotné presúvanie sa medzi jednotlivými stretnutiami, či miestami, kde na vás čakajú rôznorodé vybavovačky a povinnosti. Zaujímavý rozruch nastane v rodinnom kruhu, kde bude do pléna vypustená informácia, ktorú buď všetci podporia alebo jednoznačne zavrhnú, bude to však nutné riešiť. Kľúčovým momentom k vášmu univerzálnemu úspechu bude vaša prezentácia spojená s preukázaním schopností a tým aj uchytením sa v širokej spoločnosti. Finančná sféra je u vás ako na hojdačke, tento týždeň sa ocitnete v tej nižšej pozícii, čo znamená, že budete pociťovať mierny deficit. Láska zostane v tomto týždni trošku ukrytá a to nielen pred svetom, ale aj vami samotnými. Zdravie – korunná čakra (hlava).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Hrdosť musí ísť niekedy bokom a práve teraz sa ukáže, či ste tak schopní učiniť s ľahkosťou a bez pocitu vašej vnútornej obnaženosti. Ukrývať sa, schovávať sa za stenu nadradenosti a pocitu akejsi „vševedomosti“ a „všeznalosti“ vám v tomto týždni fungovať nebude. Preto svojvoľne popustíte a ukážete trošku aj zo svojej citlivejšej a jemnejšej stránky, čoho dôsledkom bude nielen pochopenie vašich blízkych, ale aj ich silná podpora. Dokonca si rady svojich obdivovateľov (myslené vo všeobecnosti, nielen na úrovni partnerskej) rozšírite a zožnete nejeden kompliment. Pripravte sa aj na náročnejšie dni, ktoré vám dajú zabrať hlavne po psychickej stránke, kde svoju úlohu vo veľkom zohrajú obavy, či strach. V tomto prípade to chce opatrnosť, aby ste strach nechcene nepretransformovali do reality, takže skúste s ním zabojovať. Láska by vo vašom živote mala mať svoje miesto a ak si to pripustíte a uznáte, že samoty je už naozaj dosť, začnete k sebe automaticky cez vyžarujúce energie priťahovať potenciálnych partnerov. Pozor na lep, žuvačky, či čerstvo natreté povrchy. Zdravie – pravá strana tela (rôzne prejavy).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

No, už ste toho narozprávali dosť a teraz sa pustite do práce, aby ste všetko aj splnili, potom príde veľmi silný pocit zadosťučinenia, čo vás naštartuje nielen v pracovnej, ale aj v súkromnej sfére. Nehľadajte rozdiely medzi ľuďmi, nesústreďte sa na ich chyby, čo samozrejme, platí aj pre vás. Namiesto hanenia a hľadania negatív používajte slová chvály, podpory a hrdosti, čo úzko súvisí aj s potrebnou dávkou sebavedomia, ktoré vám v tomto období trošku chýba. Na druhej strane začína sebavedomie s príchodom slnečných dní „rašiť a pučať“, čo sa neskôr odrazí aj na úspešnosti a na záujme opačného pohlavia, to poteší hlavne nezadaných. Naskytne sa vám veľmi vábivá možnosť počas roka niečo dobrodružné alebo cestovateľské podniknúť, háčik je v tom, že k rozhodnutiu, či toho budete účastní, musíte dospieť už teraz. O čosi viac si strážte peňaženky a prílišné, nekontrolovateľné a hlavne zbytočné míňanie. Celkovo sa váš týždeň dá zhodnotiť slovami duchovný rast, spoznávanie seba, aj ostatných a zvládanie výziev. Zdravie – očista.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Okrem duševnej sprchy, čo vám prinesie jednoznačne ozdravujúci a očistný efekt, prečistite od stojacich, ťažkých, prípadne neživých energií  svoje príbytky (vytriedenie starých, nefunkčných vecí, ako aj tých, ktoré nepoužívate už veľmi dlhú dobu). Závan čerstvosti vám prinesie vnútornú radosť, ktorá sa pretaví do vášho konania a správania, ktoré bude jemne, ale príjemne, no hlavne chytľavo, „harašivé“. Nepúšťajte sa do žiadnych konfliktov, ktoré budú vyvolávať staršie osoby, kde veľmi rýchlo prekuknete, že v podstate nejde o vás, ale dotyčný/á má v sebe univerzálnu zlosť a tak hľadá obete, ktoré sadnú na lep a veľmi rýchlo sa chytia, čím poslúžia ako vítaný ventil. Dosť zaťažkávajúcou skúškou prejdú niektoré vzťahy (všetky vrátane priateľských), kde už dlhodobejšie pociťujete akési „škrenie“. Nuž, pokiaľ sa tieto osoby rozhodnú z vášho života vytratiť, nechajte im slobodnú vôľu, pre záchranu ste už nejaké kroky podnikli, ak ich považujete za nedostatočné, ešte to skúste. Akýkoľvek náznak smútku zažehnajte čo najskôr. V súkromnej a aj v partnerskej sfére prichádza obdobie hojnosti, radosti a príjemných inovácií. Zdravie – trávenie – strava.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Dni budú plynúť v rodinnom duchu, budete pociťovať intenzívne prepojenie a lásku. Veľa času budete tráviť s priateľmi, známymi, či vo víre spoločnosti, v ktorej sa uvoľníte, zasmejete a odreagujete od prípadných ťaživých, či už identifikovateľných alebo naopak nepomenovateľných ťaživých pocitov a myšlienok. Zaujímavé zvraty, v pozitívnom slova zmysle, sa udejú v oblasti lásky, u zadaných to budú rôzne posuny a u nezadaných črtajúce sa iskrivé momenty. Šťastie vás bude sprevádzať každý deň, čo sa podpíše pod to, že vám pomôže aj v prípade, ak sa ocitnete z vášho pohľadu v zložitejších situáciách. Roztrieštenie istôt a stabilít bude veľmi rýchlo zažehnané už v prípadnom náznaku, či počiatočnom štádiu. Dôležitou súčasťou vášho života sú zmeny a rýchle jednanie, ktoré nastúpia aj v tomto týždni, no ničoho sa obávať nemusíte, každý váš krok, podnet, rozhodnutie, ako som už spomínala, bude skvelou „trefou“ do čierneho. Vo všeobecnosti buďte intuitívne pripravení na prípadné klamstvá. Očakávajte finančné prilepšenie. Zdravie – oblasť panvy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaše pozorné počúvanie a pochopenie základov konkrétnej krehkej ľudskej duše tejto osôbke veľmi pomôže, takže za vytrhnutím zo svárov smútku a iných negatívnych pocitov budete stáť práve vy. Vaša prítomnosť bude mať pre všetky boľavé dušičky ozdravujúci efekt, takže sa pripravte, že v tomto období budete o to intenzívnejšie priťahovať práve tento typ ľudí. Rozpoloženie, v ktorom sa ocitnete pri konfrontácii s láskou, bude síce náročné, ale nie neriešiteľné, k jasnému záveru dospejete v prípade, že budete k sebe naozaj úprimní. V rýchlejšie plynúcich dňoch nezabudnite na bežné povinnosti a vybavenie potrebných úradných záležitostí, aby vám to neprinieslo nechcený chaos a menšie pletky. V práci by ste nemali v žiadnom prípade poľaviť a už vôbec nie ulietavať mimo reality, dôvodom bude prípadná nad vami visiaca hrozba pochybenia, čo by prinieslo nielen väčšie vynaloženie úsilia potrebného na jeho nápravu, ale aj pohľad nad nejedno zvraštené karhavé čelo, preto apelujem na prípadnú prevenciu. Zdravie – nohy (svalovica, žily, pocit ťažoby, opuch).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

O čosi výraznejší príliv peňazí vo vás spustí miernu nekontrolovateľnosť v ich míňaní. Pre vaše dobro by bolo fajn naštartovať „škrečkovské“ danosti a k peniazom pristupovať naozaj zodpovedne. Sami dobre poznáte ľudové porekadlo, že dnes „hojno“ a tie ďalšie dni nič… verím, že to nie je spôsob existencie, v ktorej by ste chceli uviaznuť. Zdravotné problémy, ktoré vás sužujú alebo vás len omínajú, sa v tomto týždni výrazne vylepšia, až úplne zaniknú. V práci sa vám bude dariť napriek tomu, že je potrebné, aby ste sa za každých okolností vyberali stále cestou pozitívneho myslenia, ktoré dokáže narobiť divy. Máte pred sebou dni, ktoré prinesú niekoľko dôležitých a zásadných rozhodnutí, ako na poli súkromnom, tak aj na  pracovnom. Vo vzťahoch si dávajte pozor na prípadné uletenie, či neadekvátne flirtovanie, ktoré by v tomto prípade nezostalo bez následkov. Jednou alternatívou je fakt, že vďaka vašim energiám by nemuselo zostať iba pri flirte bez prihliadnutia na prípadné záväzky, či už vaše alebo tej druhej osoby, čo by spelo k značným komplikáciám. Svoje konanie by ste hneď na to mohli trpko oľutovať, tak buďte predvídaví. Ak ste nezadaní, tak samozrejme cesta flirtu a „laškovanie“ sú vám otvorené a prístupné. Zdravie – pozor na prípadné výšky, vyvýšeniny a iné povrchové nerovnosti.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Zabudnite na stereotyp a krásne slnečné počasie, ako aj všade cítiacu jar, si vychutnajte naplno. Chce to o čosi viac akčnosti, ktorá by vás priviedla nielen k cieľom, ktoré ste si stanovili, ale aj k samotnej chuti v pozitívnom slova zmysle očakávať, čo vám daný deň prinesie a ponúkne. Napriek tomu, že o čosi viac zahrmí na poli lásky, kde sa stretnete s nepochopením, výčitkami, či inými negatívnymi mementami, nedajte sa tým stiahnuť, ide len o dočasnú rýchlu hrmavicu, takže v tomto prípade bude pre vás schodná alternatíva typu: jedným uchom dnu, druhým von a môžete k tomu pridať aj prípadné pohladenie, či objatie svojho partnera, čím ho/ju odzbrojíte. Pomenúvajte svoje emócie, ktoré je potrebné postupne vypúšťať, inak vás naplno pohltia a sami sa v ich spleti stratíte. V diaľke črtajúce sa zmeny podporíte svojou vierou, odhodlaním a správnym myslením. Hádzanie si popola na svoju hlavu musí mať tiež svoje opodstatnenie, tak sa nehaňte tam, kde to efekt mať nebude a na strane druhej sa môžete postarať aj o prípadné blamovanie sa. Šťastena, svetlo a teplo je vám na dosah, je na vás, či po nich siahnete. Zdravie – celková slabosť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Celým týždňom vás bude sprevádzať akási odľahčenosť, hravosť a rozšafnosť. V ničom sa neklamte, neťahajte sa dolu a naplno sa oddajte tomu, čo vám tieto dni prinesú. Okrem hrejivého pocitu tepla a chuti vyraziť životu oproti s rozviatymi vlasmi, stretnete sa so silnou chuťou flirtovať a spoznávať nových ľudí. Máte pred sebou veľkú škálu otvorených možností a vlastne sa môžete priblížiť ku všetkému, po čom túžite, vrátane lásky. Čo chcete, to môžete dosiahnuť, napr. pocit slobody, nespútanosti a byť milovaný/á. V práci vám bude všetko odsýpať tak ako má, dokonca budete mať povolené hodiť aj jemnejšie a nie príliš trhajúce sa tempo. Všetko bude prebiehať s tichým súhlasom nadriadených. Zložitejšie vzťahy, a to v akýchkoľvek väzbách a previazanostiach, sa vyriešia a uzdravia ako mávnutím čarovného prútika. Vo veľkej miere k tomu prispeje aj fakt, že to už tak neriešite a postupne tieto problémy z hlavy vypúšťate, čím sa negatívne energie, ktoré sa prejavujú v konkrétnych problémoch zmierňujú a tým pádom aj strácajú na sile, čo sa hneď prejaví aj v reálnej rovine. Zdravie – tehotenstvo, krk, zrak.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Och, joj, niektorí z vás sa ocitnú v rozpoložení dvoch sfér: láska verzus peniaze. Do úvahy bude pripadať riešenie dilemy, čo je pre vás v tomto období dôležitejšie, či kariéra alebo partner, zažehnajte tieto myšlienky, sadnite si, komunikujte a snažte sa prísť ku kompromisu. V prípade akýchkoľvek vašich rozhodnutí na túto tému svojho partnera/ku neobchádzajte. Iní sa budú zamýšľať, či sa za daným vzťahom ukrýva skutočná láska alebo len vidina pohodlného, komfortného a finančne zabezpečeného života. V tomto prípade za všetko hovoria činy a aj samotný pocit lásky, ktorý cítite, ako aj láska, ktorú od svojej polovičky dostávate. Nie príliš sa dávajte ovplyvňovať vonkajšími faktormi a klebetami. Odhliadnuc od toho, v podstate nič iné riešiť nebudete, všetko ostatné bude pozvoľne plynúť ako tichá voda v koryte rieky. Vážte si všetko, čo máte, pestujte si svoje vzťahy a popri všetkom nezabúdajte na potrebný oddych a relax, pre ktorý by ste si nejaký čas mali ukradnúť. Rovnako brzdite aj s prehnanou upodozrievavosťou a to v každej sfére. Zdravie – psychika, neprepínať svoje sily a to aj tie fyzické.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Načo mútiť stojaté vody? Napriek tomu, že v tom budete nachádzať akúsi pasiu, uvedomte si, že týmto môžete niekomu nechtiac ublížiť, rovnako to nemá zmysel ani v prípade, ak mútite vody, ktoré sa týkajú vás samotných. Nechajte nezmyselné teórie ohľadom záležitostí, ktoré sa už zvrátiť alebo zmeniť nedajú, je to zbytočné týranie, ničenie a nabúravanie toho, čo vo vašich životoch funguje. Pre prípadnú sebaľútosť a útočiacu náladu nevidíte a nevnímate to, čo vám samotný život ponúka. Ponúka vám prípadnú novú lásku, pracovnú príležitosť, či rôzne iné inovácie a o to predsa prísť nechcete, či áno? Ujasnite si to, rozoberte si to a prestaňte sa utápať v niečom, čo vás len ťahá strmhlav dolu. Rovnako pozor na „lajdáckosť“ v prípade dotiahnutia potrebných záležitostí do konca, jedná sa o rôzne papierovačky a úradné vybavovačky. Verte vo vyšší zámer, ktorý sa snaží pracovať vo váš prospech, stačí, ak mu to dovolíte. S peniažkami narábajte trošku obozretnejšie, aby ste o nejaké nevedomky neprišli. Zdravie – oblasť základnej – koreňovej čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Oblasť, v ktorej ste doma a ktorá bude naozaj prekvitať, je práve láska. Toľko príležitostí, koľko vám ich život ponúkne, sa len tak bežne nevída. Nezadaní budú pre všetkých priam neodolateľní, čo je skvelým náznakom pre prípadné odštartovanie nového a hlavne stabilného vzťahu, treba tomu však dať šancu a to aj napriek tomu, ak ste práve vykĺzli z nefunkčného alebo bolestivého vzťahu. Tu neplatí pravidlo o kline, ale vaše srdiečko nanovo zaplesá v ozdravujúcej sile novej vášne, lásky a stability. Zadaní budú rovnako kvitnúť do krásy a sily, čo bude pre vášho partnera neodolateľne príťažlivé a tak sa pripravte na vlnu a závan novej energie, prekvapení a darčekov. Menšie zemetrasenie nastane v práci, kde sa otvorí brána hádkam a aj intrigám, svoje slová preto majte pod kontrolou. Rodinu zapojíte do nového projektu, čo sa odzrkadlí v novinkách vo vašej domácnosti, či už v záhrade alebo za múrmi vašich obydlí. Rozhodnutiam, ktoré veľa vecí zmenia, sa nevyhnete. Finančne ste na tom stabilne. Zdravie – žily, cievy, krvný systém.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist