www.elenn-okienko.sk

HOROSKOP od Majky na rok 2015

 

Ročný horoskop od Majky… rok 2015

 

Čo vás čaká v roku 2015…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V tomto roku sa budete vysporiadavať s akýmsi potácaním sa sem a tam. Prioritne budete riešiť prácu a na ňu nadväzujúce financie. Sú to práve financie, ktorých deficit výrazne pocítite v prvom polroku. Významnejšia a zároveň výraznejšia zmena, ktorá vo vašom živote nastane, sa postará nielen o vyriešenie tejto otázky, ale zároveň prispeje aj k vášmu ustáleniu sa v živote ako takom. Veľa času strávite cestovaním a zdokonaľovaním sa v nových a pre vás neznámych oblastiach. Získate veľa nových priateľov, čo prinesie aj určité obete a to konkrétne v podobe straty tých starých. Láska a dlhodobé partnerstvo pôjde u vás akosi do pozadia, čo nie je správne, ale to vy už zistíte sami, na základe čoho sa rozhodnete aj konať. Bude vás priťahovať všetko tajomné, nepoznané a nepreskúmané, vždy však buďte v strehu a kryte si chrbát. Zdravie – srdce.

Anjelská karta: Štúdium – venujte svoj voľný čas čítaniu, počúvaniu a získavaniu nových poznatkov. Ste vedení k tomu, aby ste napredovali aj vďaka sebarealizácii, ktorá v tomto prípade vedie práve cez štúdium. Podajte si prihlášku na školu alebo sa zapíšte na kurz.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Popustite z vážnosti, škrobenosti, striktnosti, viac sa uvoľnite, čím sa stanete medzi priateľmi a známymi veľmi obľúbeným človekom. Pokiaľ do prezentácie vašej osobnosti zakomponujete aj trochu hravosti, budete presne tým človekom, ktorého aj neznámi ľudia zbožňujú. V tomto roku by ste si jednoznačne mali doriešiť bytovú otázku, máte jedinečnú šancu túto sféru dotiahnuť k zdarnému koncu a vašej vnútornej spokojnosti. Pravidelný príliv financií vám zabezpečí životný štandard, takže v tomto smere ste za vodou. Opakujúce sa a často z ničoho konkrétneho prameniace slovné boje budete viesť s najbližšími členmi rodiny, čo bude viesť k vašej únave a nevítaným pocitom vnútornej nepohody. Láska si dáva na čas, preto buďte trpezliví. Tí, čo sú šťastne zadaní, by mali dbať na pestovanie tohto krehkého citu. Zdravie – počúvajte svoje telo, prehovára na vás cez bolesť.

Anjelská karta: Zhmotnené priania – verte a zároveň si vizualizujte všetko, po čom túžite. Je čas, aby sa vám doprialo to, o čom ste, či už verejne alebo tajne, snívali. Máte to na dosah ruky.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Komplikácie vám bude spôsobovať „zbrklosť“ a fakt, že nebudete mať kontrolu nad svojimi slovami. Tie sa podpíšu pod zmätenú komunikáciu, čo vás privedie v práci aj v súkromí do poriadnych problémov. Je dôležité, aby ste v tomto roku konali uvážene a systematicky. Ku každému cieľu pristupujte krok po kroku. K rýchlejšiemu tempu môžete pristúpiť, ak ovládnete vyššie opísané deficity. Tento rok vám ponúkne vhodné obdobie na šetrenie peňazí, budete veľmi prekvapení, ako rýchlo sa vám budú hromadiť. Šťastie vás bude sprevádzať hlavne v máji, čo môžete zúročiť v oblasti lásky a konečne nájsť svoju spriaznenú dušu. Už po lete budete prehodnocovať svoju prácu a na rad prídu myšlienky o jej zmene, tá vám však ešte nebude umožnená. Pozor na klamárov, ktorých budete priťahovať ako svetlo nočné motýle. Zdravie – hormonálna sústava, alergie.

Anjelská karta: Priateľstvá – vážte si svojich priateľov, ich úprimnosť a venujte im dostatok času. Buďte vďační za to, akými ľuďmi ste obklopení a nezabúdajte im ďakovať. Neberte ich ako samozrejmosť a nezabúdajte, že aj priateľské vzťahy je potrebné pestovať.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Úvod roka, najmä jeho prvé mesiace, bude veľmi náročný. Budete vo všetkom tápať a v ničom nebudete nachádzať potešenie a potrebnú istotu. Všetko pramení z vašej vnútornej nespokojnosti, preto je dôležité, aby ste sa zamerali na svoje vnútorné pocity. Pekne si v sebe poupratujte a hlavne, začnite si veriť a dôverovať. Jednoznačne to dokážete, čoho dôkazom je výrazná úspešnosť, ktorá sa vo veľkom prejaví v období vašich narodenín. Pekným bonusom bude zvládnutie vašej nerozhodnosti, ktorú nahradí jednoznačné a priame konanie. Tento rok vytvára možnosti na nové začiatky, novým vzťahom a bývaním počnúc, založením rodinky končiac. Všade tam, kde sa budete pohybovať, pozorne a sústredene počúvajte, nasajete veľa nových a dôležitých informácií, ktoré vám môžu len prospieť a pomôcť. Zdravie – hlava, vrátane tvárovej oblasti a uší.

Anjelská karta: Nová láska – do vášho života prichádza nová láska. Cestu vám skríži človek, ktorý sa stane vašim rovnocenným a spriazneným partnerom. Pokiaľ o to stoja obaja partneri, tak iskrička znovu vzplanie vo vzťahoch, ktoré majú tendenciu upadať alebo dokonca zaniknúť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vaša univerzálna viera (v dobro, lepšie zajtrajšky, čistotu, nezištnosť a lásku) bude výrazne naštrbená a podkopnutá konaním ľudí, ktorým ste verili a dôverovali. K jej náprave a uisteniu, že viera je u vás na správnom mieste, dôjde s príchodom jari. Bude to vaším odrazovým mostíkom k uisteniu, že všeobecne konáte a robíte správne veci. S výzvami sa popasujete priam hrdinsky, preto sa nedajú pokladať za prekážky, ktoré by ste nezvládli a ktoré by vás na vašej ceste zastavili. Výrazná zamrznutosť sa objaví v oblasti lásky, ale aj tento ľad sa roztopí pod citmi, ktoré vám prejaví osôbka z kruhu známych. Nezavrhujte možnosť, že z toho môže vzísť krásna, čistá a silná láska. Výsledky plodov vašej práce sa výrazne prejavia koncom roka, čo pocítite aj na samotných financiách. Váš rast vám otvorí brány v smere nových pracovných príležitostí. Zdravie – pravidelná očista a detoxikácia tela.

Anjelská karta: Duchovný rast – budete vystavení širokej škále pocitov a okolností. Nebude to však len o tých príjemných a pozitívnych záležitostiach, preto prijmite aj všetko negatívne ako súčasť procesu, ktorý vedie k vášmu duchovnému rastu. Prebiehajúca transformácia je jednoznačným dôvodom pre vašu radosť.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Večné boje s láskou, a podľa vás z nej vyplývajúcich obmedzení, príkazov, zákazov, kontrolovania a straty slobody, sa skončí. Ukotvíte v ideálnom vzťahu, za ktorý budete veľmi vďační a zároveň precitnete v stave zamilovanosti a šťastí. V žiadnom prípade by ste nemali z pohodlnosti alebo nechute zanedbávať akékoľvek „papierovačky“ a povinnosti, ktorým ste zaviazaní, dopad by bol veľmi nepríjemný. Pokúste sa začať všetkým ľuďom bez rozdielu dôverovať a prestaňte ich cielene zavádzať a pod vplyvom strachu od seba odháňať, zbytočne sa ochudobňujete o veľké množstvo príjemných zážitkov. Na nedokončenie školy alebo kurzu ani nepomyslite, nevzdávajte sa a všetko dotiahnite do zdarného konca, má to svoj význam a ten sa vám ukáže a odokryje v priebehu roka, síce na poslednú chvíľu, ale predsa. Otvorí vám to nové možnosti sebarealizácie. Zdravie – imunitný systém a jeho podpora.

Anjelská karta: Načúvanie – počúvajte svoje pocity a vnútorný hlas, ktoré vám neustále našepkávajú a odovzdávajú určité posolstvá. Nepodceňujte ich a nechajte sa nimi viesť tou správnou cestou. Spolupracujte s anjelmi, ich znamenia majú svoje opodstatnenie a zmysel.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

To, že chcete mať nad všetkým kontrolu, vám viac škodí ako prospieva. Sami seba ženiete do extrémov a tým sa pravidelne vystavujete istej dávke stresu. Slovné spojenie – dajte si pohov, je v tomto prípade naozaj na mieste. Sami zisťujete, že veľa vecí dokážeme len ovplyvniť, nie zmeniť, preto často priam mrháte svojou energiou. Nechávajte niektoré veci voľne plynúť a prúd vás privedie na správne miesto. Osvojte si úprimnú radosť zo života a blízkosti milovaných, to vám dá vždy dostatok síl na zvládnutie každého vzniknutého problému a prekážky. Zároveň by ste nemali lipnúť na starých, nefunkčných, či už vzťahoch alebo veciach. Zamerajte sa na svoje kvality, ktoré vám v tomto roku prinesú vyvážený pracovný a súkromný život plný lásky, krásnych prekvapení v prepojení na dostatok financií. Zdravie – zhoršenie kvality zraku, stres vytesnia prechádzky prírodou.

Anjelská karta: Pravé ja – buďte sami sebou, nechajte vašu skutočnú podstatu vyliezť na povrch a nepoddávajte sa vplyvom uponáhľanej doby. Len vy v skutočnosti viete, kto ste a akí ste, ukážte sa v plnej kráse.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Ste silné osobnosti, preto je pre vás vhodné aj naďalej tak, ako ste robili až doteraz, stavať všetko na pevných betónových základoch. Vašu osobnosť a istoty bude mierne nabúravať stále sa stupňujúca precitlivenosť. Prehodnocujte, kde je a naopak, kde nie je, vhodné prejaviť citlivejšiu stránku svojho ja. Je to naša Achillova päta, ktorú si treba strážiť pred možnou bolesťou a zneužitím. Viacero plánov prepojených na cestovanie a dovolenkovanie vám z rôznych dôvodov stroskotá, budete pustení, keď to bude pre vás zo strany Univerza správne. Leto so sebou prinesie nové vzťahy, sobáše a prírastky do rodinky. Láska vo vašom znamení bude priam prekvitať. S financiami sa pokúste nakladať rozumne a hlavne s nimi nehazardovať, inak nenávratne prídete o väčšiu čiastku ťažko zarobených a usporených peňazí. Zdravie – opakovane sa vracajúce už existujúce problémy.

Anjelská karta: Nové začiatky – nech sa deje čokoľvek, vždy sa dá začať odznova a práve táto možnosť sa vám otvára a naskytuje. Môžete urobiť povestnú hrubú čiaru a vydať sa smerom k novým možnostiam a príležitostiam.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Neúspešnosť a beznádej, pociťujúcu hlavne začiatkom roka, skrotíte vďaka pozitívnemu mysleniu. Aj malému problému budete klásť obrovský význam, čím ho vlastne podporíte a on v skutku narastie do obludných rozmerov. Takže nič neprikrášľujte, nezväčšujte a neberte všetko tak príliš vážne, sami sa tým v živote zväzujete a ochudobňujete o všetko krásne a príjemné. O niečo viac sa popasujete s financiami, kde sa táto rovina do konca roka dostane do normálu, dokonca sa výrazne zlepší. Ak vykonávate prácu, v ktorej je komunikácia jedným z najdôležitejších faktorov úspešnosti, v tom prípade by ste mali konať profesionálne a pri rozhovoroch neulietavať k neprimerane zvýšenému hlasu, či nevhodnému vyjadrovaniu. Takéto správanie by so sebou prinieslo sťažnosti a sankcie zo strany nadriadených. Láska

k vám príde vtedy, keď budete mať pre ňu otvorené srdce. Zdravie – krvný a cievny systém.

Anjelská karta: Zámer – aké máte plány a ciele? Stanovte si ich a k ich naplneniu pristupujte zodpovedne, čisto a s láskou. Postupujte a konajte tak, aby ste svoj zámer naplnili šťastlivo.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Rešpekt, ktorý budete v ľuďoch vzbudzovať, vám prinesie z ich strany menšie klamstvá. Všímajte si, ako na okolie pôsobíte, niektorým naháňate doslova strach, preto by neuškodil priateľskejší a ľudskejší prístup. Popracujte na empatii, ktorá u vás, mimo k najbližším absentuje. Keďže patríte do skupinky pracantov a skvelých vizionárov, spadá do úvahy aj vaše povýšenie. Dávajte si však pozor na oddelenie dvoch tenkých hraníc, ktoré tvorí súkromie a práca. Po prekročení prahu domácnosti nechajte prácu bokom, už je vám to dlhší čas zazlievané, no napriek tomu ste s tým nič neurobili. V tomto smere máte šancu nastoliť prospešné zmeny. V partnerstvách si dávajte pozor na vznik možných trojuholníkov, prehodnocujte možné dôsledky, nech je pokušenie akokoľvek veľké. Zdravie – kosti, šľachy, kĺby.

Anjelská karta: Vypočutá modlitba – všetky vaše modlitby sú vždy vypočuté a inak tomu nebude ani vo vašom prípade. Počkajte si na odozvu, ktorá si vyžaduje vašu zvýšenú vnímavosť a pozornosť. Zachytávajte, že odpovedí sa vám predsa len dostáva a to v rôznych formách.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Oblasť, ktorá bude u vás hrať prím, je láska a všetko, čo sa okolo nej točí. Nezadaných priamou „trefou“ zasiahne Amorov šíp a tak si budú užívať kúsok svojho malého raja. Bokom nezostanú ani existujúce partnerstvá, ktoré budú na všetkých úrovniach prekvitať. Možné hádky a problémy, prameniace práve zo vzťahových nezhôd, sa vám budú vyhýbať oblúkom. Samote, v ktorej ste zvykli precitať nezávisle od toho, či niekto pri vás bol alebo nebol, nadobro odzvonilo. Budete naplno vtiahnutí do spoločenského života, ktorý vám poskytne širokú škálu nových informácií, možností, no aj pocitov. Ani šťastena nebude pri vás spať a preto ste v tomto roku predurčení žať len úspech a slávu, preto v práci nezaháľajte. Snažte sa byť spravodliví, vľúdni a hlavne pokorní. Financie si budete musieť ustrážiť, lebo budete mať tendenciu poriadne sa „rozšupnúť“. Zdravie – žalúdok, črevá.

Anjelská karta: Požehnanie – aj keď sa ocitne človek v spleti problémov, nikdy by sa nemal vzdávať. Po svojom boku máme anjelov, ktorých prosíme o zlepšenie a ktorí nás vždy nielen vypočujú, ale nám aj pomôžu. Práve pre vás nastalo obdobie požehnania a ich pomoci.

 

RYBY ( 20.02. – 20.03.)

Vaše dlhodobejšie trápenie sa s príchodom nového roka ukončí, nech sa jedná o čokoľvek. Už ste boli skúšaní dostatočne dlho, preto prichádza obdobie, v ktorom budete pociťovať veľkú úľavu. Každodenná nervozita a stres sa úplne vytratí, čo sa odzrkadlí aj na vašich výkonoch. Do každého dňa zakomponujte radosť a úsmev a to, prosím vás, bez výčitiek. Vzhľadom k tomu, že budete prístupnejší, niektorí ľudia sa budú pokúšať vami manipulovať, vy ste však už dostatočne poučení z vašej minulosti, nuž odídu s dlhým nosom. Dôležité upozornenie sa vzťahuje na peniaze, nech sa hnevá kto chce, koľko chce, dôsledne zvážte akékoľvek požičanie väčšej čiastky, o ktorú budete žiadaní. Partnerstvá sa prečistia na všetkých úrovniach a preto hlave tí, ktorí udržujú milenecké vzťahy, by mali byť nanajvýš opatrní alebo s tým rovno seknúť. Zdravie – hlasivky, hrdlo, mandle, ďasná, zuby.

Anjelská karta: Sebaprijatie – nebuďte na seba takí nároční, prestaňte sa posudzovať a porovnávať s inými. Ste krásni, prijmite sa komplexne so všetkým a všade. Každý jeden z nás je jedinečný a vy nie ste výnimkou, záleží len na vás, ako sa budete na seba pozerať.

 

Mária Petrovičová

 

 

 

 

2 Responses to HOROSKOP od Majky na rok 2015

Leave a reply

TOPlist