www.elenn-okienko.sk

Dátum a miesto nahrávania, mená účinkujúcich

 

Nové   n a h r á v a n i e:

pi 20.05.2022    Varín                        Agátka a Matúško HLINÍKOVCI   
pi 20.05.2022    Snežnica                   Jurko a Ondrejko ŽUCHOVCI
pi 20.05.2022    Nová Bystrica            Vaneska HALVONÍKOVÁ

so 21.05.2022    Raková                    Erika KUŽMOVÁ

ne 22.05.2022    Raková                   Tomáško KUBAŠKA Alicka DOLEČKOVÁ
ne 22.05.2022    Raková                   Alicka a Maťko DOLEČKOVCI
ne 22.05.2022    Raková                   Hudobníci PÚPAVY
ne 22.05.2022    Raková (Čadca)          Peťko, Andrejka a Majka PIKULIAKOVCI
ne 22.05.2022    Čierne                    Lucka HALADEJOVÁ
ne 22.05.2022    Čierne                    Lucka HALADEJOVÁ  a  Erika KUŽMOVÁ 

po 23.05.2022    Kotešová                Adriánko FEJEŠ

pi 10.06.2022     Nižná Slaná            Peťko ZATROCH

so 11.06.2022    Michalovce              D E Ň   K R O J A  (bez nahrávania)

ne 12.06.2022    Pozdišovce              Chiarka BIACOVSKÁ  (Milka a Milanko KORIBANIČOVCI)
ne 12.06.2022    Michalovce              Dominika TREŠČANSKÁ  a  Nikolka PAVLÍKOVÁ,
                                                               Lenka PAVLOVOVÁAndrejka KICOŠOVÁ
                                                                   (Zuzka SEKLETÁROVÁ, Ondrík NOVÁK ml. a st.)

ut 19.07.2022    Horné Trhovište        Hanka ŠOŠOVIČKOVÁ

so 15.10.2022    Kúpele Nimnica         Vaneska HALVONÍKOVÁ  a  Tobiasko LAŠŤÁK

po 17.10.2022    Kúpele Nimnica         Matejko KYSEL

št  27.10.2022    Zemiansky Kvašov    Viki LAŠOVÁ  a  Slavko STRÝČEK

ne 27.11.2022    Maňa                       Leopold  František ČERY                        

 

…………………. Zlaté Moravce             Zuzka, Natálka a Patrik HRUŠKOVCI  

………………… Čadca (*Zlaté Moravce)          Andrejka, Majka, Peťko a Kristínka PIKULIAKOVCI

………………… Rabča                         Klárka KOZÁKOVÁ

………………… Lúčky (pri Šírave)              Zuzka a Paľko SEKLETÁROVCI

………………… Záriečie                        Tamarka ???  a  Adamko SIEKLIK 

………………… Zlaté Moravce               Saška SEČKÁROVÁ    Peťka ČERNÁ 

………………… Jedľové Kostoľany         Simonka MIHALOVÁ

………………… Pozba                         Viktorka NÉMETHOVÁ

 

N a h r á v a n i e (staršie):

26.09.2018    Zálužice          Zuzka a Paľko SEKLETÁROVCI z Lúčok (pri Šírave)
25.08.2020    Terchová        Karinka Terézia SMOLKOVÁ zo Zázrivej
24.04.2021    Olcnava          DĽH VERŠEK z Olcnavy
15.05.2021    Prievidza         DĽH AMANKA z Prievidze
03.07.2021    Pružina           Lucka HALADEJOVÁ z Čierneho
09.08.2021    Pružina           Lucka HALADEJOVÁ z Čierneho a Matejko KYSEL z Jasenice
20.08.2021    Pozdišovce      Andrejka KICOŠOVÁ z Pozdišoviec a ĽH zo ZUŠ v Michalovciach
25.09.2021    Zl. Moravce     DĽH ZLATŇANKA zo Zlatých Moraviec

 

Leave a reply

TOPlist