www.elenn-okienko.sk

30. 05. – 05. 06. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Úvod týždňa bude na pocity náročnejší, no pod vplyvom veľmi príjemných udalostí, ktorými bude týždeň doslova nabitý, naň veľmi rýchlo zabudnete. V globále sa vám vyriešia komplikovanejšie rodinné záležitosti, vaša výrečnosť a komunikačná zručnosť bude naplno a hlavne správne využitá v tie správne momenty, ktoré vám prinesú čistý zdar. Kľúčovým slovom bude v týchto dňoch pre vás dôvera – dôvera v seba, svoje schopnosti, ako aj dôvera nasmerovaná k ľuďom ako takým. Obavy z klamstiev a zavádzania v pohode zahoďte. Platí, že treba byť ku všetkým úprimnými a nikoho v ničom neťahať za nos. Šťastie stojí neochvejne po vašom boku, čo sa odzrkadlí aj na úspešnom prijímaní zmien, ktoré s radosťou a otvorenou náručou privítate. Ste plní slnka, tak žiarte. Zdravie – hlava (korunná čakra).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Pozor na prílišné prejavy infantilnosti a detskosti a detinskosti, na to v tomto období úplne zabudnite. Očakáva sa od vás plne dospelý prístup ku všetkému, s čím sa budete stretávať a bude toho naozaj dosť. Vo všeobecnosti si chráňte svoje slabé miesta, tzv. „Achillove päty“. Niekto silnejší a dravší by vás cez vaše slabiny s radosťou a hravo znemožnil, či zosadil z pracovnej stoličky, na ktorej sa cítite isto. Preto preventívne počúvajte svoj vnútorný hlas

o to viac, ak vám hlási ako signál varovne červenú. Určite to zvládnete, viac sa sústreďte na svojich priateľov, blízkych, rodinu a koníčky, ktoré nie sú finančne náročné, keďže v tomto období o čosi intenzívnejšie pocítite v peňaženkách nepríjemnejší dočasný prievan. Láska je niekedy aj o risku, nie iba o podložených informáciách a istotách, čo platí prioritne pre zadaných. Zdravie – črevá, buďte k svojmu telu zhovievavejší, čo sa stravy týka.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Tendencia príliš veľa rozprávať a skákať iným do reči vám môže teraz trošku poškodiť. Chce to viac trpezlivosti, vnímavosti a empatie, neobávajte sa toho, že by ste zostali nevypočutí, prerušovanie iných je v takom prevedení, ktoré je pre vás v tomto období typické, naozaj netaktné. Takže, chce to o čosi väčšiu sebakontrolu a brzdenie. Rovnako by ste mali v sebe skrotiť žiarlivosť, ktorú prechovávate k niekomu z vašich priateľských kruhov. Pohlavie tu nezohráva rolu a aj napriek tomu, že je myslená v dobrom slova zmysle, môže vás stiahnuť k tomu, že vaše prejavy by boli voči tejto osobe okaté a naozaj veľmi nepríjemne štipľavé. Radšej sa sústreďte na bežné povinnosti, ktoré sa vám trochu vymykajú spod kontroly a veľa dôležitých vecí vám uniká, takže pozor na termíny, stretnutia, povinnosti naviazané na deti, či prácu. S láskou si nezahrávajte a neohrozujte ju. Zdravie – srdiečko, hruď, dýchanie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Potrápi vás otázka financií, ich nedostatok pocítite hlavne pri túžobnom pohľade do výkladov alebo pri aktuálnej téme, ktorú všetci riešia a tou je dovolenka. Keď teraz svoje míňanie priškrtíte, ani sa nenazdáte a aj táto sféra sa vyrieši, čím sa finančné problémy dlhodobo zaženú. Nie všetko má svoje vysvetlenie alebo riešenie, preto bude v určitých prípadoch vhodnejšie, keď to jednoducho len prijmete. V tomto týždni nemeškajte na veľmi dôležité stretnutie, radšej príďte skôr ako neskoro, pôjde o dosť veľa. Napriek tomu, že sa vám niekto pokúsi „kafrať“, či mudrovať, do vzťahu alebo ho ohroziť, všetko dopadne dobre. Jedinou, komu zostanú oči pre plač, bude osoba, ktorá vám chcela vedome poškodiť. Pocitovo ťažší týždeň sa rozplynie v krásnych momentoch a situáciách, na ktoré sa môžete pripraviť hlavne koncom týždňa a cez víkend. Zdravie – krčná chrbtica, krk, seknutie, zachladnutie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Za pocitom úľavy a príjemnej vnútornej pohody sa ukrýva vaše univerzálne prečistenie. Všetko nepríjemné, zlé a ťažké, sa odplavilo a odišlo spolu s minulými dňami, ktoré vo viacerých smeroch boli pre vás akousi skúškou. Obrazný štvorlístok, ako symbol šťastia vyobrazený na vašej druhej karte, hovorí sám za seba, stávate sa neochvejnými a každý jeden deň bude hrať vo váš prospech, rovnako aj situácie, ktorým budete vystavovaní. Všetko negatívne, vrátane zle naladených ľudí, sa vám bude vyhýbať, čo sa vysoko prejaví na vašej nálade. Bez otáľania vám napíšem, že tieto dni sú vaše a choďte si za tým, po čom túžite a to o to viac, ak to ide v súlade s vašimi pocitmi. Prekvapenie napojené na jednu konkrétnu osobu, ku ktorej prechovávate city, na seba nenechá dlho čakať, no tu si zachovajte radšej chladnejšiu hlavu a otvorenejšiu myseľ, aby ste niečo nechcene nepokazili. Zdravie – oči, oblasť čela, nos, dutiny.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Napriek tomu, že sa veľa záležitostí u vás zavŕšilo ukončením, niektoré životné etapy sa uzavreli (vzťah, práca, rozbitie priateľstva, komunikácia, spolupráca a pod.), nezúfajte, automaticky ste energeticky otvorili brány príchodu niečoho nového. No neunáhlite sa a nekonajte nepremyslene, doprajte si dostatok času na spracovanie týchto životných noviniek, byť sám so sebou je niekedy fajn. Preto tu platí, aby ste na známu „povedačku“ „klin sa klinom vybíja“ na čas zabudli a nehrnuli sa bezhlavo do niečoho, o čom nie ste si rozumom istí a už vôbec nie, ak to tak ani necítite. Môžete to zakryť za prejav recesie alebo nespokojnosti, no verte mi, uchlácholíte sa tým iba na krátky čas. Láska, spokojnosť a radosť vstúpia do vášho života, možno to chvíľku potrvá, ale určite to za to čakanie stojí. Nezabudnite pracovať na svojej vnútornej viere. Finančná stránka je u vás v tomto období stabilizovaná. Zdravie – základná, koreňová (prvá) čakra.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Akékoľvek pády sú striedané vzostupmi, čo pre vás platí úplne. Takže zahoďte sebaľútosť a sústreďte sa na všetko pekné a nové, čo k vám smeruje. Nečakaná cesta alebo vycestovanie vám prinesie viacero príjemných chvíľ, ale aj samotných noviniek. Finančne ste na tom v pohode, ale ako náhle sa vyskytne situácia, z ktorej sa v naviazanosti na peniažky nebudete vedieť vymotať, môžete rátať nielen s plnou podporou, ale aj pomocou vášho partnera, prípadne skvelých priateľov. Už od stredu týždňa sa všetko zmení na dobré a nepríjemnejšie, či zlé situácie sa vám budú vyhýbať oblúkom. V láske platí jedno – neobviňujte partnera v plnej miere za niečo, k čomu ste prispeli aj vy sami, v tomto smere radšej zakopte „vojnovú“ sekeru a vychutnávajte si spoločné chvíľky plnými dúškami. Rovnako nedajte priestor svojej žiarlivosti. Nečakaný pozdrav od človeka, ktorý dlhodobejšie mlčal, zaručene poteší. Zdravie – lopatky, chrbtica.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Väčšia časť tohto týždňa bude pre vás nepredvídateľná, takže sa dá povedať – očakávajte neočakávané a očakávané sa razom môže zmeniť. Budete vystavení nejednej situácii, v ktorej bude potrebná vaša rýchla improvizácia ako aj rýchle rozhodnutia. Tieto situácie vás v podstate dotlačia do toho, aby sa vám niektoré sféry raz a nadobro uzavreli, či naopak vykryštalizovali do podoby a konca, ktorý je vám určený. V láske by ste mali dať bokom akúkoľvek podozrievavosť, ktorá vás bude ťahať do svárov hádok a výčitiek, stavte na pokojnú a uvoľnenú komunikáciu, pri ktorej sa mnohé vysvetlí. Na cestách alebo pri krátkodobejšom vycestovaní nezabudnite doma na stole, alebo niekde inde, potrebné doklady, dokumenty, či veci, pre ktoré by bolo nevyhnutné sa vrátiť, predíďte tejto nečakanej motanici. V práci sa vám bude dariť, môže prísť aj menšie finančné prilepšenie si. Zdravie – pozor na pruh, dvíhanie ťažkých predmetov a tým aj samotné kríže.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nedajte sa znechutiť neprajnosťou ľudí, ktorou v tomto období budete obklopení o čosi viac. Nedávajte rôznym rečiam svojou všímavosťou silu a radšej sa povzneste nad všetko, čo sa za vašimi chrbtami šepká. Ako rýchlo to vzniklo, rovnako rýchlo to aj utíchne. Ste dosť ovplyvňovaní silnejšími osobami (podľa vás). Nemyslíte si, že je najvyšší čas, aby ste ukázali svoje vlastné Ja, ktoré pustíte von cez svoje myšlienky a nápady, bez toho, aby ste ich upravovali na želanie iných (samozrejme, hovoríme o sférach, ktoré nie sú spojené s prácou, ktorá si konkrétnosť vo svojom význame vyžaduje)? O čosi viac vás potrápi láska, budete vystavení rôznym situáciam, hádkam, „zaláskovaniu“ sa do pohľadného „objektu“, flirtovaniu a podobne. Pri vnútornom riešení tejto oblasti nezabudnite na to ostatné, nedajte sa tým pohltiť natoľko, že všetko potrebné a dôležité pôjde bokom. Svoj priestor si v týždni nájde aj prekvapenie. Zdravie – tlak, nevoľnosti.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nerýpte sa v tom, čo ľudovo povedané „smrdí“, platí to aj pre vašu minulosť, či prípadné prílišné analyzovanie všetkého, čo cez svoj pohľad vnímate ako „megaproblém“. Nechajte to voľne plynúť a v plynutí jednotlivých dní sa stretnete s pozvaním na stretnutie, rande, či večeru. Šťastie sa vám postará o doriešenie a dotiahnutie všetkého problematického, čo súvisí s financiami. V domácom prostredí sa budete cítiť veľmi príjemne a neohrozene, preto bude náročnejšie dostať vás do väčšej spoločnosti, no spomínané pozvanie, či dobrí priatelia zvládnu aj tento malý zádrhel. U niektorých z vás sa vzťahy posunú o čosi dopredu a tak sa nevylučuje svadba, zásnuby, spoločné bývanie, či otázka rodičovstva. Nezadaní sa môžu stretnúť s vášnivou avantúrou, ktorá vám môže veľa dať, no rovnako niečo aj vziať. Je len na vás, či ste pripravení na pozitívny alebo naopak, negatívny záver tohto kroku. Zdravie – neodkladajte zdravotné problémy na „potom“.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Veľa vecí si komplikujete s potrebou „mútiť vodu“ napriek tomu, že je čistá ako sklo. Nemáte radi akúkoľvek nečinnosť a tak sa snažíte riešiť aj to, čo nie je potrebné. Radšej svoju energiu sústreďte na svoje pracovné nasadenie alebo do chodu domácnosti. To, či ste úplne vysporiadaní s bývalým vzťahom, zistíte vďaka nečakanému stretnutiu s „ex“ alebo ľuďmi úzko naviazanými na vašu bývalú lásku (rodičia, súrodenci). Nečakajte na vhodnú príležitosť, kde a kedy zasvietiť, zaujať, očariť, veď môžete svietiť každý jeden deň v týždni. Ak máte na to chuť, tak smelo do toho, vyfintite sa, nasaďte úsmev a pochvalné reakcie okolia na seba veru nenechajú dlho čakať. Pozdvihne to vaše sebavedomie, ktoré môžete ďalej úročiť v iných sférach. S financiami sa nevyťahujte a zároveň nimi nemrhajte, použijete ich onedlho pre potrebnú vec alebo záležitosť. Že by ste riešili nové bývanie alebo zariadenie? Zdravie – intímne partie, dámy pozor na nechcené nárazy alebo boľačky na vašich hrudiach.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Okrem univerzálnej viery u vás pokrivkáva aj „chtíč“ po niečom túžiť, o niečom snívať. Napravte to a namiesto plaču, výčitiek a ľútosti pre zmenu niečo chcite, niečo reálne. Akékoľvek problémy, s ktorými sa stretávate alebo s ktorými bojujete, sa začnú rozplývať už v strede týždňa a v podstate všetko zlé sa začne obracať na dobré. Áno, aj pre Ryby bude svietiť slnko, pokiaľ si ho nebudú tieniť vlastne vyrobenými mrakmi. Oddanosť vašich priateľov bude v týchto dňoch nenahraditeľná a k nezaplateniu, čo zistíte v prípade konfliktu, ktorý vzíde, dá sa povedať, odnikiaľ. Zanedbávanie a odkladanie dôležitých vecí si vypýta svoju daň, preto buďte v tomto prípade opatrní. Lásku by ste nemali podmieňovať, dokážete to? V práci pozor na nevhodne volené slová, bude ťažké vysvetliť to potom alebo zachrániť. Peniažky si vás nájdu, aj keď tomu neveríte. Veď uvidíte. Zdravie – hydratácia – pitný režim, pokožka.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist