www.elenn-okienko.sk

29. 08. – 04. 09. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Chodiť po svete so zalepenými očami nie je žiadna sláva, tak si pekne na tom popracujte, aby bol váš pohľad čistý a oči doširoka roztvorené. Skrz privretý pohľad si totiž vytvárate skreslený obraz nielen na seba, ale aj na všetko, čo sa okolo vás deje. Dosť bolo akéhosi spánku, je tu čas na život, ktorý prináša aj tie pekné, no aj tie horšie okamžiky, čo je úplne prirodzené. V práci by ste nemali zaháľať, práve naopak, nakopnite sa a do všetkého sa púšťajte s patričnou vervou a potrebným odhodlaním. Vzťahovo sa vám prilepší, čo bude veľmi obohacujúce pre vaše vnútorné Ja. Robte všetko preto, aby ste sa nemuseli dostávať do zbytočných konfrontačných konfliktov. Trošku si zabojujete aj s menšou žiarlivosťou, ktorá sa vo vás nekontrolovateľne prebudí zo dňa na deň. Podaktorí z vás sa budú musieť vysporiadať s odmietnutím, ktoré sa vám dostane od vám lahodiacej osoby, čo vás trochu šokuje. Čo sa týka financií, tam si dajte pozor na všetky potrebné a pravidelné platby. Zdravie – životný elán potrebný pre prospech fyzického zdravia.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Napätie, ktoré sa okolo vás vytvorí, sa bude dať krájať. Osobným pričinením ste k tomu nijako neprispeli, jednoducho sa to len deje vďaka vašim energiám, ktoré budú kumulovať adekvátne k tomu, ako sa budete cítiť. Neprikladajte tomu žiadnu váhu, len to prečkajte, určite sa to oplatí. Po vyprchaní tohto dusna nastúpi čistá pozitívna vnútorná sila, ktorá vás dňami povedie, v dobrom slova zmysle, šialene ako na horskej dráhe. V týchto dňoch si k sebe pritiahnete správnych ľudí, medzi ktorými máte možnosť nájsť skvelú spriaznenú dušu, prípadne lásku. Vzťahom sa bude vo všeobecnosti dariť, čo treba jednoznačne využiť, tak sa pusťte do prípadných zmien. V práci sa vám síce obrazne povedané zatočí hlava, no vy to určite ustojíte a nedáte na sebe dbať, že vás niečo zožiera. V každom dni počúvajte svoj vnútorný alarm, prevencie nikdy nie je dosť. Peniažky sa vždy nejaké nájdu, prečo by to malo byť inak? Zdravie – správajte sa k svojmu telu úctivo.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vábi vás lesk, ktorý vám svet ponúka, no sami viete, že sa niekedy za ním ukrýva niečo úplne iné, tak opakovane nenaleťte svojej vlastnej povrchnosti, ktorá by vás opäť zarmútila a trošku stiahla smerom nadol. O vašu priazeň sa bude zaujímať viacero sympatizantov, ktorí nebudú prihliadať ani na váš vzťahový status, čo znamená, že sa nezastavia ani pred tým, že ste čerstvo alebo dávnejšie zadaní. Budete to mať veľmi zaujímavé, no určite to zvládnete bez akejkoľvek citovej ujmy. Na poli práci vás čakajú menšie skúšky, ktoré budete musieť zvládnuť sami bez pomoci kolegov, či iných ľudí. Na cestách buďte vnímaví, inak sa nevyhnete blúdeniu a najazdeniu niekoľkých kilometrov nazvyš, ale berte to športovo. Pokiaľ budete mať dostatok času a chuti, poupratujte štýlom, že všetko staré a nefunkčné vyhodíte, čím prebudíte potrebný tok nových energií. Nespadajte do roviny, že začnete kontrolovať finančné výdavky svojim „polovičkám“, radšej sa zamerajte na tie svoje. Zdravie – nohy (vrátane kozmetickej starostlivosti).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Najlepšou liahňou nápadov je, ako inak, hlava, preto pri každej sebe menšej, sprvoti možno aj otravne sa tváriacej, inšpiratívnej myšlienke venujte nejakú pozornosť, môže z toho vzísť niečo veľkolepé, skvelé a zábavné. V týchto dňoch sa z vás stanú vláčnejšie osobnosti lipnúce na svojej minulosti, prítomnosti a na ľuďoch, s ktorými vás viaže určitá citová väzba. Vo všeobecnosti budete prechádzať akýmsi rozvojom, ktorý bude pre vás v každom smere a z každej strany obohacujúci, všetko vám bude zapadať do kontextu a všetko bude mať svoj význam. Vzťahová rovina bude prínosná v tom, že v sebe objavíte stránku silnej empatie a tak v mnohom budete vedieť poradiť aj svojim „polovičkám“. Nezadaní by sa nemali podceňovať a mali by veriť svojmu šarmu, ktorý by sa konečne mali naučiť „predať“. V práci sa v týchto dňoch prestanete snažiť. Peniaze prijímajte, ale niekedy pre dobro veci sa aj podeľte (každé euro, cent, či darček poteší, napr. ľudí bez domova, útulky a pod.). Zdravie – fyzická citlivosť na počasie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vietor bude duť práve do vašich plachiet, tak to poriadne a patrične využite. Nebudete sa mať na čo sťažovať, lebo vám pôjde karta úplne vo všetkom. Znateľný rozdiel si budete citeľne uvedomovať vo vzťahoch, kde sa udeje viacero pre vás nevysvetliteľných zvláštností. Nevylučuje sa, že si na vás začne nárokovať človek, ktorému ste boli doposiaľ ľahostajnými. Formu a postup, ktorý si zvolí na to, aby sa k vám priblížil, bude nanajvýš zaujímavý. V podstate si vy teraz môžete určovať pravidlá hry v prípade, ak do toho pôjdete. Ak sa rozhodnete dať tomu červenú, nevadí, je otázkou veľmi krátkeho času, kedy sa do vás „zakuká“ niekto iný. Aj keď si to nepripustíte, pri neplánovanom kontakte s jednou konkrétnou osobou nastúpi silná roztržitosť. V práci síce budete musieť kopnúť do vrtule a vyhovieť vrtochom určitých ľudí, no určite výsledný efekt bude stáť za to. Nič v práci nepodceňujte. Finančná stránka Levíkov trochu, no neohrozujúco, potrápi. Zdravie – tlak.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Na príliš radikálne a hlavne nepremyslené zmeny nie je príliš vhodný čas, vo vzduchu visí vaša vnútorná neistota, na základe ktorej by viacero vecí zlyhalo. V týchto dňoch sa sústreďte na to, aby ste dokončili všetko potrebné. Platí to na oblasť práce i súkromia, rovnako splňte všetko, čo ste kde sľúbili, o to viac, pokiaľ sa jednalo o nejakú konkrétnu pomoc. Vaša zaľúbenosť bude mať v partnerstvách klesajúcu tendenciu, z čoho budete dosť smutní, no skúste si to v sebe hlbšie rozobrať, či sa nejedná čisto len o hlas vašej hlavy a nie priamo srdca. Tí, ktorí si doposiaľ mysleli, že sa nevedia alebo nechcú zaľúbiť, sa mýlia, prichádza obdobie, v ktorom sa to k vám blíži stále viac a viac, je len otázkou času, kedy to všetko vypukne. Na pracovnom stole by nemali zostať nijaké nevyriešené záležitosti, platí aj to, že by ste sa v práci mali sústrediť naozaj na prácu, nenoste tam so sebou aj svoje súkromie. Finančná stránka vás stále štve a to nie ste na tom najhoršie, máte kde bývať a máte čo do úst, tak sa nesťažujte, hlavne nie nahlas, iba si budete priťahovať spomínaný nedostatok. Zdravie – prsty (oblasť nechtov – zádery, zápaly, pozor na neodbornú manikúru, pedikúru a pod.).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Hospodárenie vo všeobecnom význame nebude v tomto týždni vašou najsilnejšou stránkou, čo sa prejaví vo viacerých smeroch, no hlavne v tom finančnom, nežiaduco a síce deficitne. Je potrebné, aby ste si do všetkého zaviedli systém, ktorý vám pomôže čo-to udržať v určitých únosných hraniciach. V partnerstvách zažijete citové rozpoloženie, ktoré vás dovedie do úzkych, nebudete vedieť, čo si o partnerovom správaní a počínaní myslieť. Radou je, aby ste sa to ani nesnažili chápať, všetci mávame stavy, v ktorých konáme nevysvetliteľne, tak s tým nebojujte a zbytočne situáciu nevyhrocujte a nekomplikujte. Po pár dňoch aj táto búrka prehrmí a všetko sa opäť vráti do svojich známych koľají. V práci sa nebudete musieť príliš snažiť, akosi všetko pôjde samé, možné je, že ste zvíťazili nad vlastnou neistotou, ktorú ste obavami z budúcnosti iba nechcene podporovali. Finančne sa bude všetko postupne vylepšovať. Zdravie – väčšia náchylnosť na zápalové stavy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Za kolísavou náladou môžete hľadať nespokojnosť z vyvíjania sa vecí, na ktorých ste si zakladali. To, že sa nevydarili, neznamená, že to máte úplne vzdať, veď o nič nejde, len sa všetko trochu posunie v čase, buďte trpezliví. Nevysvetlené a hlavne nevypovedané a dusené záležitosti môžu priniesť do partnerstiev naozaj nepríjemné momenty, no ak to bude možné, snažte sa, aby deti  neboli svedkami vašich sporov. Ak máte deti už mimo domu, tak si ušetrite bolehlav a „rozdrásané“ nervy, nestojí to za to. V prípade, že sa cítite osamelo, nesiahajte účelovo po partneroch, ktorí boli v minulosti súčasťou vášho života, vy by ste to brali ako rozptýlenie, no oni ako niečo viac. Ak to nepôjde, pre istotu si to vopred ujasnite, aj keď, človek nikdy nevie, možno by to pohlo aj vami. Pracovné prostredie vás bude unavovať a tak to budete zaháňať v súkromí rôznymi spôsobmi, preto v rámci prevencie pozor na alkohol a inú, nie príliš vhodne zvolenú, zábavu. Radšej si našetrené peniažky trochu užite, vyrazte na výlet, či kúpte si niečo na seba. Zdravie – ľadviny.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Kúsok vzťahovačnosti, ktorá vo vás drieme, vylezie na povrch s tým, že vám môže zakryť a skresliť realitu, ktorá sa vám predostiera. Preto skonsolidujte v sebe úsudok a na všetko hľaďte bez prímesi tejto črty. Pred prestávkou v mierne ochladnutom vzťahu voľte radšej variantu, že budete spoločne tráviť viac času, vďaka čomu si uvedomíte silu citu, ktorý ešte stále vzájomne medzi sebou prechovávate. Neklamte sa a priznajte si sami pred sebou svoje skutočné city. Nezadaní by na krátkodobé avantúry mali na čas (podľa vnútorného pocitu a nastavenia) zabudnúť, viac by vám to ubližovalo ako vás tešilo. O čosi viac vám bude unikať čas a tak sa bude zvyšovať tendencia viacero vecí nestíhať, vrátane pracovných povinností. No v tomto prípade sa nič nedeje, vaše kolegiálne vzťahy sú natoľko vypestované, že vám od nich ako aj od nadriadeného nebude nič vyčítané, vzhľadom k tomu, že sú si všetci vedomí vašich kvalít a prínosu pre celý tím. Prípadnú závisť týkajúcu sa toho, čo všetko si môžete dovoliť, ignorujte, sú to vami zarobené peniaze. Zdravie – pokožka (reakcia na novú kozmetiku, nové prostriedky a pod.).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Všetky omínajúce myšlienky pustite do vetra, ktorý ich odveje ďaleko od vás. Je to proces, ktorý vám prinesie potrebnú úľavu. Rovnako by ste mali zatočiť aj s výčitkami valiacimi sa na vás ako výsledok určitých okolností. Vždy predsa spravíte svoje maximum a konáte najlepšie ako viete. Rovnako je v poriadku, ak fungoval váš pud sebazáchovy, snažili ste sa ochrániť seba a svojich blízkych. Ak sú vaše výčitky opodstatnené, s dotyčnou osobou si to vydiskutujte a uveďte na správnu mieru. Vzťahová rovina vám prinesie niečo nové, prínosné pre vás aj pre partnera, vzíde z toho veľa príjemných, šteklivých a láskyplných chvíľ. Na pracovisku sa pokúste do ničoho, čo sa vás ani omylom netýka, nerýpať, inak sa zamotáte v spleti vlastných nevinne mysliacich počinov. Svoje oči nasmerujte smerom k deťom, niekto sa tu trápi pre lásku a vy ako rodič by ste mali byť nablízku. Nedajte sa opantať silou peňazí. Zdravie – žily, žilky (popraskanie, bolestivosť).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Láka vás predstava prestať sa riadiť rozumom aj srdcom, chcete robiť len to, čo sa vám páči a to, čo vám v danom momente príde, že máte chuť činiť. Tento pocit slobody by ste však mali odložiť na inokedy, teraz by ste si poriadne zavarili. Dôvodom je, že v práci sa od vás očakávajú nápady na možné inovácie, riešenia alebo rýchle konanie a či sa vám to páči alebo nie, dospeli ste k bodu, kde jedno vylučuje druhé. Nechcete sa zamotať vo vzťahu, ktorým nie ste si istí, no stalo sa, láska bola silnejšia ako rozum, tak verte jej sile, veď na každom vyskakujúcom nedostatku sa dá popracovať. Bezproblémové vzťahy sa rovnako zamotkajú v žiarlivostných prejavoch, či dokonca scénach. Voľné a po láske túžiace bytosti by zo strachu, že zostanú samé, nemali brať niekoho len preto, že o vás prejavil záujem a určite nie vtedy, ak sa z vašej strany neprebudili žiadne city. Rozlišujte pojmy city, láska a fyzická príťažlivosťou a podľa toho k vzťahom aj pristupujte. Na riešenie finančných problémov predsa nie ste sami. Zdravie – pery (opuch, dohryzenie, opary, kútiky…).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nastolíte si už od pondelka rezkejšie tempo, v ktorom budete pokračovať celý týždeň. Je pravdou, že vám to bude vyhovovať a je to správna voľba. Nehľadajte za každú cenu odpovede na všetko, čo vás trápi, nedupte si a nenúťte ľudí k vyjadreniam, aj keď sa sami na to necítia alebo to v tú chvíľu nechcú. Pokiaľ im dáte dostatok času a budú sa cítiť uvoľnenejší, sami vám povedia všetko ťaživé, čo na ich srdci spočíva. Menšie problémiky, ktoré sa v partnerstvách zjavia v súvislosti s intimitou, sú naozaj len rýchlo pominuteľnou banalitou. Nerozpitvávajte to a nenafukujte do gigantických rozmerov, zároveň si zachovajte medzi sebou diskrétnosť, „trapasy“ spoza stien spální majú v spálni aj zostať, napriek tomu, že patria medzi tie úsmevné. Práca vám bude prinášať radosť, preto vás nič nezaskočí. Radostné chvíle vás čakajú vo forme prekvapivých momentov, ktoré sa vymyslieť nedajú, tie píše len sám život. Čo sa týka peniažkov, pozor na peňaženky a platobné karty, zábudlivosť, či rýchle ruky spravia svoje. Zdravie – nepasujúce jedlo, ťažoba, nafúknutie, kŕč a pod.

 

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist