www.elenn-okienko.sk

28. 11. – 04. 12. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Budem rada a aj Majka, ak napíšete dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy…
Ďakujeme…
:)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Dni sa budú ťahať o čosi v spomalenejšom tempe. Berte to ako bonus, aby ste postíhali všetko, čo je pre vás dôležité a nevyhnutné. V týchto dňoch nepodceňujte žiadny a to ani ten najmenší problém, ktorý by vďaka vašej nevšímavosti mohol narásť do väčších rozmerov. Pracovne sa síce o čosi viac vyšvihnete, no stále to nebude dostačujúce na to, aby ste sa priblížili k vašej osobnej predstave. Pre jej naplnenie to chce viac času, preto sa tešte a radujte aj z čiastkových úspechov. Vzťahy vám prinesú radosť a rôzne druhy poznania, ktoré sú potrebné pre osobný rast a napredovanie. Prílišná kontrola nad sebou môže nezadaným zmariť nejednu príležitosť na príjemné a prirodzené zoznámenie sa. Peniaze – nepresviedčajte sa, že máte viac, než máte v skutočnosti, s cieľom bezhlavo utrácať. Zdravie – vyrovnanosť, rovnováha, psychika.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša „nabudenosť“ prejavujúca sa tendenciou a chuťou všetkému a všetkým sa s plnou silou postaviť, vás s pribúdajúcimi dňami bude opúšťať. Nič nesiľte a hlavne na nič sa nehrajte, herecké výkony si nechajte v zálohe na iné obdobie. Niekto vám veľmi blízky bude potrebovať podporu, oporu a aj plece na vyplakanie. Buďte tými, ktorí budú pri tejto osobe stáť ako prví. Pracovné povinnosti budú pre vás natoľko rutinné, že sa pokúsite z niektorých povinností vyzuť, nerobte to, neoplatí sa vám to, dôvodom je, že v prípade hľadania vinníka padne ukazovák práve na vašu osobu, tak to nikomu neuľahčite a buďte svedomitými „pracantmi“. Vzťahy zachytia do plachiet nový vietor, čo rovnako platí aj pre slobodných. Peniaze – nepodceňujte silu vlastných schopností, snažte sa a aj peniažkov bude viac. Zdravie – doprajte svojej hlave slobodu (vyvetrajte sa).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Čím viac budete premýšľať nad vhodnosťou konkrétneho riešenia, o to viac sa budete v tom zamotávať. Dajte si dostatok času a priestoru na to, aby ste na všetko pozerali neskreslene, potom vám vaša intuícia ponúkne vhodné riešenie. V práci nezaháľajte a všetkému potrebnému venujte svoju plnú pozornosť, nerozmazávajte niečo, čo sa týka konkrétnej osoby, ktorá sa na vás obráti s prosbou o pomoc, či názor. Vo vzťahoch sa stretnete s tvrdohlavosťou vášho partnera, nemajte mu to za zlé. Keď sa nad tým zamyslíte, iba vám zrkadlí (ukazuje) vaše vlastné Ja. Nezadaní sa stretnú s veľmi príjemnou osobou, ktorá im nebude cudzia, u niektorých je dokonca naviazaná na minulosť. Pozor na odhalenie klamstiev a zavádzanie. Peniaze – pomaličky začnite s vianočnými nákupmi. Zdravie – dýchanie (prechladnutie).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Niekedy je menej viac, preto sa nesnažte hľadieť na kvantitu, nech sa jedná o akúkoľvek sféru, ale zamerajte sa na kvalitu, až potom v skutočnosti uvidíte, ako veľmi a za čo môžete byť vďační. V prítomnosti väčšieho množstva ľudí sa snažte vyhnúť kladeniu rečníckych otázok, kde to s ich množstvom môžete prehnať a ľudí tak znudiť alebo uspať. V práci sa snažte dať zo seba to najlepšie, na zaslúžený oddych si ešte nejaký čas počkáte. Partnerstvá sa „prečistia“ od všetkého zlého a „zaťažkávajúceho“. Podaktorí budú vystavení „hodinke pravdy“, kde sa pocity priamo pomenujú a to aj tie negatívne. Nezadaní Raci by si mali prestať niečo nahovárať a šťastiu v láske trochu dopomôcť, minimálne začnite myslením. Vyhnite sa tlačeniciam, strážte si osobné veci. Peniaze – aj keď sa kotúľajú od vás, ste v rovnováhe, pretože vždy nejaké aj prídu. Zdravie – bolestivosť nôh (ťažoba, opuchnutie, otlaky a pod.).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Každý Lev bude bojovať so svojimi slabosťami, ktoré bude mať pomerne viditeľne obnažené, a tým bude o to viac na seba nechcene pútať pozornosť. Je potrebné, aby ste svoje „slabé“ miesta rýchlo zakryli a popasujte sa s nimi mimo zraku silnejších osobností, ktoré by túto situáciu s radosťou využili. Je zriedkavé vidieť Leva na kolenách, no tento proces môžete previesť tak rýchlo, že si to nik ani neuvedomí. Úspešnosť na vás čaká v pracovnej oblasti, kde sa síce nadriete, ale bude to rozhodne stáť za to. V dlhodobejších partnerstvách pocítite skutočnú silu vášho spojenia, spoločne zvládnete všetko. Osamelí lovci robia pri love zbytočne veľa rozruchu, prehnané sebavedomie môže byť pre krehké a jemné osoby odstrašujúce, zlatá stredná cesta vás dovedie do náručia toho/tej správneho/j. Peniaze – rešpektujte a zároveň si osvojte ich silu príťažlivosti. Zdravie – šija, krk, vrchná časť chrbta.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Stále žijete v nejakom očakávaní a potom ste sklamaní z toho, že sa nič nedeje. Jednoduchý recept, ktorého hlavnou ingredienciou je konať nezištne a nič neočakávať, vám do života prihrá všetko, čo vám, podľa vás, v ňom chýba, absentuje. Pracovné peripetie sa vyriešia veľmi rýchlo a rovnako výkonní budete aj vy, nič vás nezaskočí nepripravených, čo je pre vás úplne prirodzené. Vzťahy sa ocitnú v menšej kríze, za ktorou sa bude ukrývať akési nedorozumenie, ba až nepochopenie zainteresovaných strán. Nechajte si všetko vysvetliť a naopak, pokiaľ to bude potrebné, všetko vysvetlite aj vy. Tí, ktorí stále hľadajú lásku, by sa mali prestať sťažovať a pre jej nájdenie aj niečo podniknúť. Rovnako ukrojte aj z prehnanej náročnosti, u niektorých okorenenej matériou a peniazmi. Vyzretejší a skromnejší, ktorí sa medzi vami skrývajú, by sa, naopak, nemali báť chcieť o čosi viac. Peniaze – potešujúca správa. Zdravie – pozor na nevhodné a nevedomé prekombinovanie aj bežných liekov, či ich miešanie s alkoholom, nevoľnosť je potom zaručená, trávenie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Váš dobre mienený úmysel sa ako na potvoru vždy niekde zamotá, aby ste tomu predišli, vsaďte na priamosť a nezamotávajte sa v spleti vlastných myšlienok. Začína u vás fáza celkového napredovania a určitej zmeny, čiže transformácie, preto buďte voči sebe trpezliví, napriek tomu, že si sami nebudete rozumieť: Vzťahy zažijú akýsi „boom“, čo sa týka toho, že v ničom si nič nebudete dlžní a začnete si všetko vzájomne vracať. Buďte rozumní a tento nezmysel stopnite, ukážte partnerovi, ako chcete, aby veci fungovali a to v každom smere. Nezadaní by si mali prestať niečo stále nahovárať a lásku odkladať na potom, raz je to kvôli práci, potom kvôli tomu, či onomu, čas uteká rovnako, ako aj tí, ktorí o vás priebežne prejavovali záujem. Premôžte sa a nejaké pozvanie konečne prijmite. Peniaze – strach púšťať vytvára energiu ich nedostatku. Zdravie – chrbtica, rebrá.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Na vás dosadne akási nerozhodnosť, vždy ste od druhých očakávali rozhodnosť a nevedeli ste pochopiť, ako je to možné, že niekto potrebuje taký dlhý čas premýšľať, či prehodnocovať. Teraz budete mať super možnosť vyskúšať to na vlastnej koži. Jedná sa o školu života, ktorá vám odstráni cez vlastné pochopenie prekážky, na ktoré opakovane narážate prioritne v práci a vo vzťahoch. Pracovné povinnosti vás v tomto týždni pohltia o čosi viac, nijako tomu nepredídete, len to jednoducho prijmite. Vzťahy prekonajú menšiu „krízočku“, ktorá by vás mala posilniť, preto sa nevzpierajte, nenadúvajte a hlavne netrucujte s vedomím, že to hodíte na svoju silu, či črtu, ktorou ste sa svojím spôsobom hrdili a to už vyššie spomínanou rozhodnosťou, nikam to viesť nebude. Nezabúdajte na silu kompromisov, čo platí aj pre nezadaných. Peniaze – nepodmieňujte nimi svoje osobné šťastie. Zdravie – imunitný systém.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stále pátranie po odpovediach rôzneho typu a charakteru, ktoré adresujete vyššej moci, je unavujúce, preto to nechajte tak a jednoducho žite tak, ako cítite. Robte to, z čoho máte radosť a tešte sa z každej maličkosti, ktorá je pre vás osožná, či prínosná. V práci je potrebné nepodceňovať silu rešpektu, nepokazte si niečo, čo bude neskôr veľmi ťažko „vyžehliteľné“. Nezabúdajte na to, že šéf je šéf, pričom aj kolegovia si zaslúžia rovnako vašu úctu, veď ste na rovnakej lodi. Láska bude láskou so všetkým a všade, budete kvitnúť, pričom vám nebude cudzia ani povestná iskra, ktorá bude medzi vami citeľná všade, kam sa pohnete. Nezadaní by sa konečne mali rozhodnúť a dohodnúť sa sami so sebou, či chcú vzťah alebo len čistý románik. V tomto prípade totiž jedno vylučuje druhé. Peniaze – tendencia ich míňania rastie s približujúcimi sa sviatkami, no aj tak to chce určitú kontrolu. Zdravie – zhyby, citlivosť na počasie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Potreba kričať bude rásť, nebudete si vedieť pomôcť. Všetko, čo vás vnútorne tlačí, potrebujete dať zo seba von. To je v poriadku, ale nech si to neodnášajú ľudia, ktorých sa to netýka a tí, ktorých ľúbite. Kričte si na holé steny za zatvorenými dverami alebo v lese, to bude jednoznačne efektívnejšie a vhodnejšie. Práca síce neutečie, to je pravda, ale zasa načo niečo odkladať, keď sa do toho môžete pustiť hneď a trošku si nadbehnúť? Láska sa vás akosi nebude dotýkať, vaša chladnosť môže byť vašou stálou „polovičkou“ zle vysvetlená, preto na tom pracujte, inak stojíte na začiatku zbytočného a pomerne silného problému. Hľadači lásky sa ocitnú v zvláštnej situácii, voliť budú medzi šialenou fyzickou príťažlivosťou a možnosťou začať perspektívny príjemný vzťah. Peniaze – majú takú moc, akú im sami pripíšete. Zdravie – spánok (sny, strhávanie sa, unavenosť a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pristihli ste sa pri tom, ako sa ľutujete? Pri odpovedi na túto otázku sa, prosím, vedome neklamte. Väčšina z vás odpovie áno, preto hneď s tým skončite, inak na seba privoláte lavínu nepríjemných situácií a pocitov. Gradovanie, ktorému ste vo všeobecnosti vystavovaní, sa zastaví okolo štvrtka a na vás konečne sadne pocit potrebnej úľavy, vydržte. Pracovné povinnosti budete musieť robiť podľa ich nástojčivosti a dôležitosti, ostatní, ktorí majú prácu monotónnu, nemusia očakávať žiadny stres ani chaos. Vzťahy vám prinesú príjemné chvíle, ktoré si v pohode nechajte zaliezť až pod kožu, neublíži vám to, práve naopak, niektorých to dokonca „nakopne“. Slobodní, pracujte na svojej sebadôvere, ktorá je na vzostupe, určite to zvládnete. Peniaze – nejaké si nechajte bokom. Zdravie – tlak, hlava.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prepadnete rýchlosti ako takej, na nič nebudete mať dostatok času, no je to len vaše zdanie, všetko je otázkou priorít, tak sa prestaňte vyhovárať na „nestíhačky“. Pod tlakom budete mať tendenciu flákať prácu, čo sa vám môže neskoršie nepekne vypomstiť, tak buďte radšej svedomití a zodpovední ako doteraz. Príjemná správa nenechá na seba dlho čakať. Vzťahy sa začínajú rysovať v ich úplnej a čistej podobe, čo znamená, že vo všetkom budete mať jasno, hlavne, čo sa týka lásky, pre ktorú spravíte nateraz všetko, len „bacha“, aby to neskĺzlo do niečoho sileného, núteného a umelého. Slobodné dušičky natrafia na zvláštneho človeka, pri ktorom si nebudú istí, či ich viac priťahuje alebo odrádza, nuž počúvajte svoje srdce. Tomu, čo má byť, sa beztak neubránite. Peniaze – finančný bonus je na ceste. Zdravie – podbruško, kríže, slabiny.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist