www.elenn-okienko.sk

26. 09. – 02. 10. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozmaznávanie seba a ľudí, na ktorých nám záleží, je akousi súčasťou nášho života a je to samozrejme v poriadku. Vy ste sa však v týchto dňoch rozhodli „hýčkať“, čiže rozmaznávať, svoje ego a to už žiaduce nie je. Kŕmite a posilňujete tú časť svojho Ja, ktorá má tendenciu spustiť akúsi vašu seba-deštrukciu (prílišné analyzovanie, ľutovanie sa a pod.), takže so stúpajúcim egom naozaj treba niečo spraviť. V práci sa všetko bude vliecť, no zároveň budete mať dostatok času vychytať všetky chybičky, prešľapy a muchy, čo je veľmi chvályhodné. V partnerskej rovine na vás čaká akési ochutnanie nemastno-neslanej stránky, ktorú môžete svojím pričinením zmeniť na obdobie plné chutí, máte to vo svojich rukách. Nesnažte sa konať prvoplánovo a účelovo, aj tak budete vplyvom vyšších síl odklonení smerom, ktorý je vám daný. Vaša chuť niekam sa skryť, bude stúpať každým dňom viac a viac, no všetkému sa postavte, neutekajte. Z každého eura sa tešte. Zdravie – slabosť, tŕpnutie, celková spomalenosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Čo keby ste namiesto stálej kritiky a „ospôsobovania“ toho, či onoho, sami išli príkladom tým ostatným. Ukážte im ako na to, lebo reči, žiaľ, nestačia. Rovnako by ste si mali dávať pozor na úprimnosť, ak máte niekoho zavádzať nedostatočnými a nepodloženými informáciami, radšej mlčte. V každodennom zhone sa budete chcieť sústrediť len na seba, na to, aby ste pociťovali vnútornú vyváženosť a pohodu, no nebude to až také ľahké, práve naopak, intenzívnejšie budete stretávať ľudí, ktorí budú od vás niečo vyžadovať. Pokúste sa popracovať na tom, aby ste mali radi sami seba, potom budete schopní pustiť do svojho srdca aj pod svoju strechu lásku. Vo vzťahoch sa nehrajte na to, že ste v niečom lepší, než vaše „polovičky“, je to pre ne ponižujúce a rovnako im to nepridáva na potrebnej sebadôvere, sústreďte sa radšej na to, v čom a ako úžasne sa dopĺňate. Aký postoj zaujmete voči práci, také výsledky dosiahnete. Peniažky si treba trošku aj užiť. Zdravie – pravá strana tela.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Myšlienkovo vás to stále ťahá do minulosti a prítomnosti, ktorej súčasťou bola, alebo ešte aj je, nejaká krivda. Na vaše plecia padajú akési výčitky svedomia, ktoré môžu zároveň súvisieť aj s tým, že niektorí ľudia už vo vašich životoch nemajú miesto. Fajn, vtedy ste predsa konali najlepšie, ako ste vedeli a sami viete prečo. Nechajte to odísť, ak sa to má vyriešiť, príde chvíľa, kedy to tak sami budete cítiť a sami nejaké kroky podniknete a možno to za vás spraví akási „náhoda“. Vo vzťahoch si zakladajte na tom, aby si bola vaša „polovička“ vedomá toho, že ste tu pre ňu stále a že je pre vás dôležitá, nech sa deje čokoľvek. V práci sa možno nevyhnete nejakým nadčasom, no ubehnú veľmi rýchlo, takže si to v podstate ani neuvedomíte ako stratu pre vás vzácneho času. Niečo zaujímavé, nevídané alebo nečakané sa vám udeje na mieste, ktoré je spojené s väčším počtom neznámych ľudí. V oblasti peniažkov zabudnite na ľutovanie sa a bedákanie. Zdravie – hormonálna sústava, vrchná časť tela.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Zoberte rozum do hrsti a spravte to, čo spraviť musíte a tiež to, čo ste už nejaký čas odkladali. Nič neposúvajte na neskôr a pekne postupne sa do všetkého pustite, rýchle „odsýpanie“ a vyriešenie je zaručené. Vaša túžba flirtovať môže narobiť vo fungujúcich vzťahoch problémy, ktoré logicky vzídu zo žiarlivosti. Pokiaľ si nemôžete pomôcť, tak umenie flirtu aplikujte na svoje „polovičky“, môže to byť celkom zábavné. Nezadaní by mali vyliezť z ulity a ukázať sa na svetle sveta spolu so všetkými kvalitami, ktorých sú nositeľmi, niet sa za čo hanbiť. Prácu si v tomto týždni nemýľte s detským ihriskom alebo zábavným parkom, čaká vás náročnejšia púť vyžadujúca si úplnú profesionalitu. Niekedy je fajn vyskúšať aj to, na čo by ste si inokedy netrúfli. Budete vedieť, o čom píšem, keď sa v takejto situácii už tento týždeň ocitnete, aspoň budete vedieť, na čom ste. Z peniažkov vám o čosi ubudne. Zdravie – oči, krk, pokožka.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Sami ste zástancami kompromisov, tak ukážte, ako ste ich schopní robiť vy sami. Táto možnosť sa vám naskytne už v prvej polovici týždňa. Potom nastúpi opak toho, čo zažijete do stredy, kde majte na pamäti, že niekedy je nutné na to, aby sa „ľady“ pohli, trošku rozvíriť hladinu, tak to skúste. Sami najlepšie viete, že ten vír dokážete spraviť veľmi rýchlo a aj efektívne. Láska robí divy, divy s ľuďmi a so svetom samotným, tak k tomu tou svojou univerzálnou láskou alebo láskou k niekomu konkrétnemu tiež prispejte. Strach ľúbiť a byť ľúbení by mali za hlavu zahodiť nezadaní hrdí Levíkovia, ktorým zaručene spoločnosť padne vhod a tá vaša spoločnosť sa k vám blíži, tak nezabudnite si načuchrať hrivy a nahodiť pre vás typický, až priam magický, veľký „kukuč“. Práca je vašou neoddeliteľnou súčasťou, no niekedy je potrebné od určitých ideálov upustiť preto, aby sme na oplátku získali niečo iné. Nejaké peniažky, možno zabudnuté, nájdete tam, kde by ste to nečakali, tak sa poriadne pozerajte. Zdravie – nervová sústava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

V tomto týždni vstúpi do vašich životov razantnosť, čo nie je na zahodenie. Nájdu sa medzi vami aj citlivejšie a plachejšie osôbky, ktorým táto črta môže len a len pomôcť. Razantnosť vám dopomôže v tom, aby ste neboli zneužívaní, utlačovaní alebo prehliadaní. Do popredia pôjdu vaše kvality a vy budete naozaj oslnivo kvitnúť. Nezanevrite na lásku len kvôli tomu, že práve tá vaša nebola opätovaná. A keď sme už pri tom, ste si naozaj istí, že tá druhá osoba vedela o tom, čo k nej v skutočnosti cítite? V trvalejších vzťahoch by ste mohli niekam spoločne na nejaký čas „zdúchnuť“ (kino, výlet, večera). Prevetrá to už trošku zhrdzavené „trúbky pani romantiky“ a ona vie veru spraviť s nami riadne divy. Práca vám bude robiť celkom radosť, čo bude citeľné aj pre celý kolektív, ktorý sa vaším entuziazmom dá veľmi rýchlo a dobrovoľne „nakaziť“. Vo finančnej sfére nepôjde všetko podľa vašich predstáv. Zdravie – infekčné choroby.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Veľmi si budete uvedomovať všetku rozdielnosť, ktorú svet prináša. Spolu s tým nastúpi aj menšia frustrácia, ktorá vás môže rozladiť na dlhšie, než by ste si mysleli. Základom zostáva, aby ste to vydržali a nepoľavili tomuto tlaku. V práci sa vám bude dariť tak, ako sami budete chcieť, čiže, ak budete leniví, nečakajte úrodu, ak sa posnažíte, potom môžete rátať aj s nejakou spätnou a adekvátnou väzbou. V partnerstvách akoby všetko na čas primrzlo, sami sa nebudete vedieť orientovať v tom, čo cítite, alebo naopak – necítite. Neprikladajte tomu veľkú váhu, ide len o celkový stav, na ktorý bude vplývať vaša celková rozladenosť. Nezadaní by mali brzdiť v agresívnejších prejavoch pri odmietaní nápadníkov/čok, vaše slová môžu aj ublížiť. Našťastie tieto čudné záležitosti budú u vás s každým novým dňom slabnúť, niektorí (silnejší) jedinci to nemusia pocítiť vôbec. Udržte si zdravého a silného ducha a všetko pôjde ako po masle, bez problémov a ešte aj s úsmevom na perách. Peniaze boli, sú a aj budú. Zdravie – hlava, ľadviny.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Ste zvyknutí na to, že veci, ktoré môžete ovplyvniť, vám fungujú presne podľa vašich predstáv, ale na to, čo vás najviac trápi z ľudského hľadiska, žiadny dosah nemáte. Viete, že všetko sa začína v našej hlave, takže aj v tomto prípade nezabúdajte na silu myslenia, ktorým môžete ovplyvniť aj pre nás, ľudí, zdanlivo neovplyvniteľné, pokiaľ sa jedná o úmysel s pečiatkou dobra. Láska vám prinesie nejedno vysvetlenie, ktoré vám konečne pomôže dobre spávať a vy už nemusíte tápať. Vo vzťahoch zabudnite na sebeckosť a vzťahovačnosť, tieto dve črty vás ako partnerov môžu oddialiť na nejaký čas, čo, samozrejme, ani jeden z vás nechce. Únava a vyčerpanosť na vás sadnú v súvislosti s prácou, kde sa bude všetko akosi ťahať, aj keď bezproblémovo. Vhod vám padne voľná priateľská debata, aj keď bude o ničom. Peniaze by nemali byť vaším jediným a hlavným hnacím motorom. Zdravie – metabolizmus.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

V niektorých veciach konáte priam bezhlavo a to prináša so sebou aj nejaké dôsledky. Pokiaľ ste zástancami spontánnosti, je to v poriadku a dokonca aj osviežujúce, ale nie za cenu, že pri tom ubližujete, síce nechtiac a veľakrát nevedomky, aj sami sebe. Takže to chce trochu viac triezvosti a premýšľania, aspoň sa o to pokúste. V láske očakávate od partnerov úplnú oddanosť, ktorú chcete dosiahnuť vďaka svojej podmanivosti, prestaňte očakávať a do vzťahu vkladajte a dávajte niečo hlbšie aj vy a tak sa čoskoro váš status môže zmeniť z nezadaných na zadaní. V dlhodobejších vzťahoch pôjde všetko hladko a to aj vďaka spoločne strávenému času, ktorý si vždy napriek povinnostiam na seba nájdete. Práca vám prinesie nejaké novinky, s ktorými sa budete veľmi rýchlo a hladko oboznamovať, takže zasa sa preukáže vaša šikovnosť, o ktorej by ste za žiadnych okolností nemali pochybovať. Pokiaľ túžite míňať, aspoň využite výpredaje alebo akcie. Zdravie – hlava.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

S určitými vecami sa nechcete, ba priam až odmietate, zmieriť, čo spôsobuje prehlbovanie už existujúcich rán. V tomto smere si dajte jednoznačne „stop“ a realitu prijmite takú, akú vám ju život priniesol a predostrel. Príde úľava a spolu s ňou aj chuť všeobecne napredovať. Vo vzťahoch ste trošku „žgrlavejší“ na slovné prejavy a tie v podobe gest sa tiež dajú zrátať na prstoch jednej ruky. Neochudobňujte sa o to, čo láska so sebou prináša, každý deň po boku milovanej osoby je veľmi, naozaj veľmi, vzácny. Nezadaní sa upäli na svoju prácu a štyri steny svojich domovov, v ktorých nachádzajú útočisko. Na čas to máte povolené, ale nie na dlho, lebo vonku na vás čaká život, ktorý so sebou prináša možnosti niekoho spoznať, tak sa o tú možnosť neukráťte. Pracovné povinnosti si plňte naozaj zodpovedne a svoje veci nehádžte na hlavu iných, nevyjde vám to. Pri kúpe vecí za väčšie náklady, vrátane nehnuteľností, majte v „merku“ pomer ceny a kvality (pre istotu). Zdravie – hrdlo, krk.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nedržte v sebe nevypovedané veci, vnútorne vás budú zožierať, preto ich kľudne vypovedzte svojmu domácemu maznáčikovi alebo stenám vašej izby, dôležité je, aby ste „pustili ventil“. Jednotlivé dni sa budú niesť v duchu vašich rôznych nálad, takže to budete mať ako na hojdačke, dôležité však je, aby ste to zvládli sami so sebou, ostatní ani nebudú mať čas vnímať to, majú svoje vlastné problémy. Vo vzťahoch sa vám spoločne, ako partnerom alebo celej rodine, bude dariť veľmi dobre. Tajomstvo tkvie v súdržnosti, ktorú si treba vážiť. Nezadaní by svoje objekty túžby nemali brať len ako objekty, vnímajte tieto osôbky ako komplexné osobnosti, pričom dajte zreteľ na ich city a klamstvá nechajte radšej bokom. Na úplné a bezmyšlienkové podľahnutie očareniu z fyzického zjavu a plnej sily chémie bude čas, keď už bude ruka v rukáve, pokiaľ vám ide o dlhodobejší vzťah. Nuda nastane na pracovnom poli, vy to však zvládnete. Vo finančnom svete sa zásadnejšie nič nemení. Zdravie – žalúdok.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Každý problém má aj svoje riešenie a na to, aby ste ho uvideli, alebo naň prišli, je potrebné, aby ste prestali „vyšilovať“ a „chaosiť“, potrebuje to čistý pohľad na vec. Nič hrozného sa diať nebude, pokiaľ si to sami do života nepritiahnete skrz svoj vlastný strach alebo nie príliš pozitívne zmýšľanie. Určité situácie vás dostanú do úzkych, kde už bude len krôčik k pusteniu sĺz, svoje rozhodenie nedajte najavo, neurobte neprajníkom radosť, nasaďte o to väčší úsmev, vďaka čomu sa z tejto situácie aj dostanete. Určite sa nedeklarujte do úlohy akéhosi sudcu, ktorý má určiť, kto je lepší, vhodnejší alebo kto je na úplný odpis. Vo vzťahoch sa stretnete s partnerovou/partnerkinou nevôľou a nesúhlasom, čo vás síce prekvapí, ale neodradí, neskôr to ocení aj on/ona sám/a. Nezadané Rybky by sa nemali báť niekoho osloviť ako prvé, nezávisle od pohlavia. Práca teší, ale aj vyčerpáva, šialená kombinácia, ktorá sa bude s vami ťahať celým týmto týždňom. Peniažky potešia a u vás nejaké to euro naviac bude iste vítané. Zdravie – zhyby.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist