www.elenn-okienko.sk

23. 05. – 29. 05. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vaša všeobecná vypätosť vygraduje natoľko, že buď príde silné a pre niektorých aj priam lomcujúce uvedomenie si, alebo jednoducho pôjdete nekontrolovateľne z kopca, kde na vás čaká dosť tvrdý náraz. Už nič neodkladajte a začnite konať a to v oblastiach, kde cítite, že nie je všetko v poriadku. Rôzne posuny nastanú aj na poli práce, kde sa buď chytíte toho, čo máte radi alebo zostanete prešľapovať v pozícii, ktorá vás už nikam neposúva. Je naozaj potrebné, aby ste počúvali svoje vnútorné Ja, ktoré vám neomylne povie, po čom prahne. V láske sa budete posúvať k zmenám o čosi pozvoľnejšie a hlavne prirodzenejšie bez akýchkoľvek tlakov, ktoré by ste na seba vyvíjali. Napriek tomu, že sa stretnete v tomto týždni s rôznou „vzorkou“ ľudí, automaticky vás to potiahne práve k tým, ktorí vám odovzdajú bohatšie a pre vás významnejšie posolstvo, či myšlienky, ktoré zohrajú vo vašich životoch do budúcna svoju rolu. O čo viac kontrolujete financie a o čo viac počítate, o takú istú mieru precitáte v ich nedostatku, nezameriavajte sa na ne s prílišným, ba až prehnaným dôrazom na ich potrebu. Zdravie – univerzálne prečistenie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Sebaobviňovanie nikam nevedie, mali ste to možnosť zistiť už v minulosti, tak prečo do neho spadáte práve teraz? Áno, je to jednoduchšia cesta, no to vy nemáte radi, tak sa pekne vzoprite a zabojujte si so všetkým bez toho, aby ste z boja zdupkali a hľadali dôvody, prečo tak neučiniť a ľutovať sa, prečo sa tomu postaviť. Máte na to, aby ste od života dostali všetko, po čom túžite, len je potrebné sa k tomu aj pričiniť. Stačí, ak nejako začnete, rozbehnete to a potom niektoré veci pôjdu už samé. V týchto dňoch by vaše dosť silné ego malo ísť bokom, inak vám poriadne skreslí realitu, ktorú teraz potrebujete vidieť jasne. Skúste si do života vpustiť nové energie a to aj vďaka tomu, že si urobíte vo svojich skriniach a aj v iných veciach poriadok, všetko pretrieďte, čím si v domácnostiach spravíte doslovne energetický prievan, ktorý je pre vás, samozrejme, vítaný. Čo sa týka peňazí, mali by ste myslieť na nejaké rezervy, pokúste sa prepnúť do režimu šetrenia a odkladania si. Zdravie – podráždená slinivka, bolestivosť žalúdka, pálenie záhy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Koľkokrát sa potrebujete presvedčiť o tom, že vás váš partner má rád? Otázky typu „Ľúbiš ma? Chýbam ti? Myslíš na mňa?“ sú síce na mieste, no iba, ak ich kladieme iba z času na čas a nie každú chvíľu, aby ste sa nestali, či chcete alebo nie, trošku otravnými, majte to na pamäti. Vymáhanie si pozornosti lásky, aj ostatných ľudí, nástojčivejšou až vtieravejšou formou vás od týchto ľudí môže vzdialiť na míľu a nie priblížiť k nim. Nezadaní by nemali „machrovať“ a hrať „umelú formu“, nebude to účinkovať. No dobre, dosť bolo menšieho naloženia vám, ideme k príjemnejším záležitostiam, kam patria novinky, ktorých bude viacero. Nalaďte sa na vlnu úspešnosti, radosti a pohodovosti, na ktorej sa poveziete až do posledného dňa týždňa. Vo voľnom čase myslite na svoje deti, ktoré vám budú za spoločné chvíle veľmi vďačné, užijete si spolu veľa zábavy, ktorá aj vám padne viac než vhod. Kúpte si menšiu maličkosť, ktorá utíši váš hlad po väčších nákupoch. Zdravie – nábeh na alergické reakcie rôzneho druhu a typu.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Potreba všetko si overovať niekoľkokrát sa z vašich životov pomaly, ale isto, vytráca, čo svedčí o narastaní dôvery v seba samých, nielen na úrovni fyzickej, ale aj na úrovni konania, či komunikácie. Pokračujete v osobnostnom raste, kde sa ako citlivejší Raci zoceľujete, čím sa stávate poriadne výraznejšími, svietivejšími a zároveň neprehliadnutejšími ľuďmi. Vychutnávajte si chvíle, v ktorých sa na vás sústredí viac, než len jeden pár očí. Rovnako sa vám bude veľmi dariť v štúdiu, či pracovnom napredovaní, úspešnosť na seba nenechá dlho čakať. Náročnosť môžete očakávať v súvislosti s medziľudskými vzťahmi, niektoré budú totiž vystavené skúškam, kde svoju úlohu zohrá lojalita, opora, či samotná dôvera. Pokiaľ sa vás niekto dobrovoľne vzdá a rozhodne opustiť, nechajte ho/ju ísť, zjavne si zvolil cestu, na ktorej už nemáte kráčať po jeho/jej boku, pri tom všetkom si však nechajte svoje srdce otvorené, nevylučuje sa skorý návrat tejto na čas zblúdilej osôbky, ktorá sa stále hľadá, chce to veľkú dávku vášho pochopenia. V láske nehazardujte a ani s peniazmi. Zdravie – tlak a bolestivosť v oblasti slúch, všeobecná vonkajšia aj vnútorná citlivosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Neuhýbajte zrakom od toho, čo nechcete vidieť, práve naopak, neodlepte od toho oči, čím získate o tom, čoho sa bojíte, väčšie množstvo informácií, detailov, či znalostí, s ktorými môžete do budúcna skvelo pracovať a tak nezavriete, či neuhnete pohľadom už od ničoho (hovoríme, samozrejme, o vašich strachoch napojených na sféru pocitov). Spracujete v sebe to, čo vás za iných okolností bolí, či ničí. V súkromnej oblasti sa blížite k akémusi absolútnu sebapoznania, ktoré dosiahnete len vtedy, keď si priznáte aj svoje vlastné nedostatky, ktoré máme všetci a výnimkou nie sú ani silní a elegantní Levy. Prehlbovať sa vám bude rovina vnímania a intuície, čím sa vám môže stať, že sa stanete v budúcnosti jasnozrivejšími cez rôzne, či už sny, ukážky, fragmenty, ktoré zažijete v spánku, ale aj v bdelom stave. Venujte im pozornosť, nie všetko sa dá zaškatuľkovať ako pre všetkých známe déjá vu. Zaujímavá príležitosť sa vám otvorí v pracovnom smere, určite nad tým popremýšľajte. Nájdete nejaké peniažky, ktoré ste si dávnejšie odložili na miesto, ktoré vás pritiahne práve v túto dobu. Zdravie – stehná, panva.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nájdite akúsi, pre vás potrebnú vyváženosť medzi dávaním a prijímaním, inak vás to na čas emočne zruinuje, respektíve zamrazí. Mimo toho sa ocitnete pod väčším drobnohľadom ľudí, ktorí z vás akosi nedokážu odtrhnúť oči. Nehľadajte za tým nič zlé a na strane druhej, ani sa im nečudujem, vaša atraktivita, ktorú robí komplex vašej vizáže, duchovného espritu a inteligencie, vyžaruje do sveta stále viac a viac a je logické, že pre ostatných je automaticky vnemovo, najmä zrakom, no aj energeticky, ťažko prehliadnuteľná. Všetko speje k tomu, že láska spať na vavrínoch veru nebude. V práci sa vám prilepší a tak si budete môcť na čas vydýchnuť, čo rovnako podporí vašu dobrú náladu. Rodinný konflikt zažehnajte odľahčením, prípadne vytiahnutím členov rodiny, či už na zmrzlinu alebo na menší výlet, za čo vám budú všetci naozaj vďační. Pri akomkoľvek náznaku únavy nezabúdajte na silu prírody, ako aj schopnosť domácich miláčikov zlepšiť nám úplne mizerný deň o niekoľko stupňov k lepšiemu. Pozor pri manipulácii s väčšou čiastkou peňazí. Zdravie – prirodzená zmena chutí – tehotenstvo, prečistenie tela, ktoré si samo vypýta, čo chce a potrebuje.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rozpoloženie, v ktorom ste sa dlhodobejšie ocitali, sa už v týchto dňoch začne rozplývať ako búrkový mrak, pre ktorý ste nevideli slnko. Po celý čas tam bolo, len ste zabudli na to, aké je príjemné rozmýšľať v pozitívnej rovine a netrápiť sa nad záležitosťami, ktoré ste v sebe dokázali analyzovať v tichosti po celé hodiny. Všetko sa vám začne krásne kryštalizovať a vy sa konečne začnete zameriavať na krásy, ktoré vám nielen bežnejšie, ale aj niečím ozvláštnené dni, prinášajú. Ak to budú konkrétne udalosti vyžadovať, dokonca dáte láske, ktorú cítite, druhú šancu, iní pre zmenu so svojimi pocitmi bez strachu, či obáv, vylezú von, dokonca nezávisle od názorov iných. V práci rovnako pocítite príjemné napredovanie, ktoré vás správnym spôsobom vyburcuje ešte k lepším výkonom. O čosi opatrnejší buďte v prípade, kde sa vás niekto pokúsi elegantne manipulatívnym spôsobom „nachytať na hruškách“, resp. dotlačiť k vyjadreniu, ktorým vás v podstate dostane do úzkych, inak povedané, zaženie do rohu, no nenechajte sa k ničomu vyprovokovať. Zdravie – svaly.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Sto ľudí – sto chutí, nikým sa nenechajte znechutiť alebo zneistiť v prípade, pokiaľ sa jedná o váš výber, rozhodnutie, či vkus. Aj v tomto prípade zostaňte pri tom, čo je pre vás špecifické. Ak budete niečo meniť len preto, že tým vyhoviete iným alebo väčšine, v podstate popriete svoju svojskosť. V láske to budete mať o čosi zložitejšie, môžete sa ocitnúť v paľbe rozhodnutí medzi rozumom a pohodou, teda vzťahom, ktorý je komfortný a hormónmi, ktoré budú obohatené o iskrivosť, predstavivosť a vášeň. Každopádne, stretnete pokušenie, ktoré príde v tom najvábnejšom prevedení. V práci vám pôjde všetko hladko bez väčších problémov, no viac opatrnosti venujte vyjadreniam a v prípade, že sa ocitnete pod paľbou kritiky na margo toho, že ste niečo „spackali“, odôvodnite to podľa pravdy a zbytočne to nenafukujte, aby ste sa nezamotali. O nič nepôjde, veď to, že sa niekde vsunula menšia chybička, je pre nás ľudí úplne prirodzené, takže nerobte z toho vedu, ide sa ďalej a na druhej strane, pokiaľ budete sústredení a pozorní, môžete tomu predísť. Čo sa týka peniažkov, pozbierajte v obytných priestoroch drobné, ktoré vždy uložíte z vreciek na rôzne miesta, výsledná suma nazbieraných „drobákov“ vás poteší. Zdravie – smiech lieči, majte to na pamäti (mrzutosť).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaša spontánnosť, „nabudenosť“ a potreba byť stále v pohybe, či v akčnosti, vás v týchto dňoch dobehne. Chuť „žúrovať“, upratovať, spoznávať a „mapovať“ primrzne, nie, neobávajte sa, bude to len na čas, ktorý strávite čo najpríjemnejším relaxom a ten vám zároveň prinesie aj vypnutie mysle. Tí, ktorí majú chuť, si môžu kúsok svojho sveta a samotného pokoja nájsť vďaka meditácii. V partnerstvách sa ocitnete na úrovni duchovnej lásky, čo znamená, že vnútorné, samozrejme, príjemné pocity, vás priam prevalcujú. Nezadaní by v žiadnom prípade nemali tlačiť na pílu a za každú cenu hľadať potenciálneho partnera/ku, dovoľte vyšším silám, správnemu načasovaniu a nazvime to, napríklad, náhoda, nech si spraví svoje. Veď nemusíte mať úplne všetko pod kontrolou, nechajte sa prekvapiť, je to príjemné vnímať pocity prepojené na neočakávané situácie súvisiace so „zaláskovaním“. Ak ste rodičmi, nezabúdajte na rozhovory s ratolesťami, ktoré váš záujem s radosťou a nadšením privítajú, môžu mať totiž trošku náročnejší týždeň, či už v škole alebo v práci. Vážte si svoje zarobené peniaze, čím rozprúdite to, že si ich o to viac budete k sebe priťahovať. Zdravie – príliš neexperimentujte na poli stravovania a v oblasti kozmetiky.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Neprenášajte vašu pracovnú „suchosť“ a vážnosť za prah domácností. Pomaličky sa z vás stávajú „škroby“, odviažte sa a uvoľnite, veď, kde inde môžete byť sami sebou, keď nie v súkromí svojich „štyroch stien“. Aby ste trošku viac vypli a nepociťovali prílišný tlak stresu, rýchlej doby a povinností, dajte si, napríklad, desiatu alebo svoju obľúbenú kávu v obklopení zelene, napríklad v parku, či v blízkosti, kde máte výhľad na prírodu, či vodu. Čo sa týka lásky, nebuďte lakomí a svojej polovičke doprajte príjemnú záplavu vašej pozornosti, pochvál, nežnôstok, čím sa vyčarí nielen dobrá nálada, ale aj úsmev, ktorý vždy poteší a zaženie všetky chmáry. Ak patríte medzi slobodné duše alebo tých, ktorí nedávno ochutnali horkosť rozchodu, žiaden plač, obavy, ani ľútosť, jednoducho žite pre seba, pre tých, ktorých máte radi a precitajte v radosti zo všetkého, čo vás postretne, skrátka dajte voľnosť aj svojej trochu na obojku priškrtenej spontánnosti. Netrápte sa, ak ste mali v poslednom čase väčšie výdavky, čoskoro sa to dorovná. Zdravie – pozor na slniečko a vašu citlivejšiu pokožku.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Všetky úradné záležitosti, vybavovačky, podpisovačky, papierovačky pôjdu ako po masle, hladko, bez prípadných opletačiek a problémov, pričom aj časovo to bude naozaj prijateľné. V prípade spomínaných podpisov a uzatvárania rôznych zmlúv, radšej si ich o čosi dôkladnejšie preštudujte, aby ste boli v úplnom a dostatočnom „obraze“. V láske nijako nehazardujte a nezahrávajte sa s ohňom, veľmi nepekne by ste sa popálili a to dosť bolestivo. V kruhu vašich priateľov to bude trochu „vrieť“, všade naokolo budete cítiť výrazné dusno, pokúste sa nahnuté situácie odľahčiť humorom alebo prinesením nadhľadu. Dosť prínosným bude pre vás získavanie nových informácií v oblastiach, o ktoré sa zaujímate a o to lepšie, ak sú prepojené alebo naviazané na vaše zamestnanie. Nové poznatky vám prinesú skvelý prehľad, ktorým môžete zaujať tých správnych ľudí, žeby nová pracovná príležitosť? Platí to, samozrejme, aj pri spoznávaní nových ľudí, z ktorých sa môžu vykľuť skvelí priatelia a ktovie, možno okolo poletí aj „Amorko“, stále však platí – nezahrávať sa! Zdravie – pozor na dvíhanie, či padanie ťažších predmetov.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Síce si trošku zabojujete s rozporuplnosťou, ale nebude to nič, čo by ste nezvládli. Nedajte sa stiahnuť do osídiel svojho zmätočného premýšľania, ktoré vám skutočnú pravdu a jasnosť zahmlieva, to predsa nechcete. V podstate nič, čo sa vám udeje, neberte ako zhodu náhod, za všetkým sa ukrýva nejaký zmysel, ktorý nájdete, ak nahliadnete do hĺbky svojho srdca a o čosi viac sa započúvate do hlasu intuície. Nečakané stretnutia so starými známymi sú skvelé, preto rátajte so stiahnutím na obed, či kávu, prípadne s dohodou blízkeho stretnutia. Práca vám prinesie radosť, pretože sa bude snúbiť s úspešnosťou, ktorú musíte len chytiť za pačesy. Nepremrhajte svoju šancu ukázať, aký potenciál sa vo vás ukrýva. Napriek tomu, že vás zaskočí máločo, tentokrát to bude hanblivosť, ktorá naplno zaúraduje pri stretnutí alebo zoznámení s niekým naozaj zaujímavým. No a čerešničkou na torte bude, že aj vy zistíte fakt, že niekedy môžete stratiť slová, situáciou sa nechajte prekvapiť. Zdravie – tvárová oblasť.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist