www.elenn-okienko.sk

22. 02. – 28. 02. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… Ďakujem… :)  

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Týždeň sa bude niesť v duchu uzatvárania rôznych dohôd. Bude tomu predchádzať veľa času stráveného komunikáciou, ale určite to bude stáť za to. V práci sa nejaké veci rozbehnú podľa vašich predstáv, no iné na čas zamrznú, čo má rovnako svoju príčinu, keď nastane správny čas, aj to sa rozmrazí a pohne sa vpred. Z finančného hľadiska budete prehodnocovať nejakú investíciu. Predtým, než do toho pôjdete, naštudujte si a zistite všetko potrebné a to z dôvodu osobnej a samozrejme, aj finančnej ochrany. Nemali by ste si dovoliť klesať na duchu, inak sa stratíte v spleti vlastných obáv. Zdravotne sa vám trošku pohorší, hlavne, čo sa týka už existujúcich zdravotných problémov, iste viete, čo máte robiť. Rovnako sa pokúste všetky správy spracovávať vo svojej hlave čo najrýchlejšie, inak sa vám doslova preplní, čo je krok od obraznej explózie – nervové vypätie, výbuchy, emocionálna nestabilita. Láska si dá v tomto týždni pohov. Zdravie – oblasť tretej čakry (celá oblasť žalúdka, brucha).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nespoliehajte sa na sľuby vypovedané ústne, preto ich preventívne berte s rezervou a majte vo veciach prehľad. V prípade, že si môžete pomôcť sami, nečakajte a podnikajte priebežne svoje vlastné kroky a to o to viac, ak človek svoj sľub nezačne plniť v stanovenom termíne, dajte mu nejaký deň „k dobru“, ale potom sa radšej naštartujte a hľadajte si, ako som už napísala, svoje vlastné cestičky, na začiatok aspoň na myšlienkovej úrovni. V partnerstvách sa vám bude dariť dobre, nič neobvyklého sa diať nebude, práve naopak, bude vás to k vašej polovičke ťahať o čosi viac, počúvnite svoje srdce. Na cestách buďte opatrní, vaše myšlienky vás totiž môžu vytrhnúť z reality a tak buď zablúdite, preveziete sa, urobíte nejaké kilometre navyše alebo len zazmätkujete, čo vám dajú ostatní šoféri alebo spolucestujúci patrične najavo. Na pracovnej úrovni sa vám bude dariť viac než dobre, priam ukážkovo. Vo všetkom zhone nezabúdajte na priateľov. Zdravie – predná časť hlavy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nesťažujte sa, neľutujte sa a uberte trošku plyn z vašej vnútornej sebeckosti a všetko zrazu pôjde hladšie. Nikto vám to nevyčíta, pretože vďaka svojim víťaziacim negatívnejším vlastnostiam v prvom rade ubližujete sami sebe. Odhliadnuc od toho, o čosi viac si dávajte pozor na financie, kde môžete skĺznuť k uskutočneniu nie príliš ideálneho obchodu, či transakcie. Pokúste sa nestavať na „zadné“ pri konfrontácii so staršou ženou, svoje pocity radšej kontrolujte. V práci bude potrebné, aby ste si nejaké vedomosti oprášili a tak sa nevylučuje samoštúdium v čase súkromia v tichom prostredí za zatvorenými dverami. Rovnako sa pokúste zakopať akékoľvek staré hriechy, ako aj vašu „odutosť“, ktorá vám bráni nájsť si cestičku späť k človeku, ktorého máte radi. Menšie zmeny nastanú a naštartujú sa ku koncu týždňa, rovnako je to vhodné obdobie na zúročenie vašej univerzálnej a aj fyzickej plodnosti. Zdravie – vnútorná očista (duševná).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vo všeobecnosti nemáte radi riziko a tak sa vám začnú diať opakovane udalosti, kým do niečoho takého malilinkým krôčikom nevstúpite, aby ste si na energetickej úrovni vysporiadali aj túto vnútornú formu prirodzeného strachu. Nie, neobávajte sa, nebude sa jednať o nič veľké, jednoducho len na malú chvíľu vystúpite zo svojho štandardu a komfortu. Veľa toho máte v tomto týždni zastretého, čo sa dá interpretovať ako to, že jednotlivé dni vám prinesú veľa prekvapivých chvíľ, ktoré nemajú byť príliš vopred odhalené. Odosobnite sa aspoň na krátku dobu od finančných problémov a všetkých trápení, aby ste si mohli vychutnať čaro každého dňa. Fantasticky prosperujúcou bude oblasť lásky, kde sa mnohé nielen vyrieši, ale niektoré vzťahy sa spečatia. Medzi partnermi rovnako porastie aj fyzická príťažlivosť, ktorá s vaším správaním spraví naozaj divy, vnútorne aj navonok rozkvitnete, priam budete sviežosťou sršať. Nezadaní by rovnako láske mali dať aspoň šancu, vyskúšajte to. Zdravie – chrbtica, vystreľujúca bolesť (ako prevencia je vhodné cvičenie).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Roztržitosť je presne to, čo vy sami príliš nepoznáte, no v tomto týždni sa s ňou budete stretávať o čosi častejšie a v intenzívnejších formách. Berte to ako branné cvičenie, aby ste sa s touto črtou vysporiadali a naučili sa s ňou pracovať bez toho, aby zasahovala do vašich činov a konaní natoľko, že ich ovplyvní alebo zmení. Za krásne sa dá považovať akési znovuobjavenie viery a nádeje, ktorú ste si jednoducho prestali akosi pestovať, pričinia sa o to konkrétne situácie, ktoré vás naozaj zaskočia. V týchto dňoch sa vyplaví všetko napätie, ktoré panovalo medzi vami ako rodičmi alebo deťmi smerom k deťom alebo rodičom, v skratke, nájdete si k sebe cestu a tak budete chcieť spolu ako rodinka tráviť viac času, než bolo pre vás obvyklé. Vnútorne vás obmedzí rozhodnutie, pred ktoré budete postavení, ocitnete sa akoby v klepci. K tomu, aby ste sa rozhodli a nejaké to vyjadrenie padlo, bude vhodné akési vnútorné ticho, ku ktorému by ste sa mali dopracovať, z neho sa vám totiž bude odrážať najlepšie. Zdravie – oblasť siedmej čakry, teda hlava (temeno intenzívnejšie).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaše „kohútiky“ sú otvorené a vám sa dostane z každej strany plno hojnosti, len ju prijmite a neubrzdite ju, či úplne nezablokujte svojím prípadným negativizmom. Ten v tomto týždni naozaj nemá žiadne miesto, tak sa o to postarajte. V podstate môžete dosiahnuť všetko, čo si zaumienite, stačí sa len pustiť do toho. Tí, ktorí predsa len spadnú do osídiel nie príliš pozitívneho myslenia, môžu naraziť na menšie problémy, prioritne v pracovnej oblasti, čo podčiarknu aj tie, ktoré sa zjavia hlavne vo vzťahoch. Všetkému tomu sa však dá predísť, takže vy ste tí, ktorí si volia. Vhod by vám padol aj nejaký výlet, či len krátkodobé odcestovanie mimo všetkého, čo už dobre poznáte. V láske určite nikoho s nikým neporovnávajte a radšej sa snažte každého brať takého, aký je, čiže prijímajte podstatu každého človeka, ktorého spoznáte, rovnako nebojujte s podstatami ľudí, ktorých už poznáte. Majte svoje srdiečko pre tento svet a ľudí otvorené. Zdravie – starostlivosť o fyzičnosť – kondička.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Pricvála k vám vášeň – univerzálna vášeň, ktorá vás nakopne a úplne pohltí. V pohode ju pusťte do svojho vnútra, môžete sa tešiť na všetko, čo ste si buď odopierali alebo to, čo ste v sebe potlačili. Vášeň k životu ako takému je to, čo vás nakopne k tomu, aby ste boli „lepšími“ ľuďmi. Takže len žite, možno to znie jednoducho, ale verte mi, je to „fuška“. Dajte bokom na chvíľku všetko racionálne a jednoducho len preciťujte a cíťte nielen život, ktorý koluje vo vás, ale aj ten univerzálny. Dopomôže vám k tomu aj styk s prírodou a jej pulzovanie, zhlboka sa nadýchnite a úprimne sa tešte zo všetkého, čo považujete za niečo prirodzené. Partnerská láska bude rovnako rásť a silnieť. V tieto dni nespadajte do žiadnych hádok, ani nezmyselných konfliktov, ktoré by vás iba zviedli z cesty pre tento týždeň predurčenej. Napriek pokusom o čistú provokáciu odolajte a to aj za cenu, že si budete musieť poriadne zahryznúť do jazyka, určite to bude stáť za to a aj za ten malý víťazoslávny pocit vo vás, že ste to zvládli. Zdravie – kostrč.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Chýba vám pocit stability, o ktorý ste sa však pripravili dobrovoľne. Toľko ste vymýšľali, inovovali, menili, až ste dospeli k názoru, že zmeny už nechcete a v podstate vám chýba niečo stabilné – stabilný život prinášajúci radosť z rodiny, z vernosti, z lásky. Základ, ktorým je uvedomenie si tejto skutočnosti, prišiel a to je podstatné. Teraz môžete začať pracovať na tom zvyšku. Takže, upokojte sa, zabudnite na chvíľu na adrenalín a nechajte, nech k vám sám život prinesie to, čo vám patrí, vrátane práce, lásky, či priateľstiev. Veď pokiaľ ani s touto alternatívou nebudete spokojní, vždy to môžete zmeniť. Neignorujte hlas svojich najhlbších pocitov a ich plynutiu jednoducho nechajte voľný priebeh, aspoň sa o to pokúste a uvidíte, čo sa bude diať. Sem-tam vykukne vaše dominantnejšie ja, s ktorým si však budete vedieť hravo poradiť. S financiami sa v tomto období vôbec nemusíte trápiť, v tejto oblasti bude všetko v poriadku. Zdravie – pozor na prechladnutie a vírusy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Poriadne vás rozčertí akási rivalita, ktorej budete nedobrovoľne vystavení. Je na vás, či sa toho chytíte a ukážete, aká sila, či už na úrovni psychickej (nenabúranie vášho myslenia) alebo fyzickej (zvládnutie napätia, stresu a nervozity), sa vo vás ukrýva alebo sa nad to hrdinsky povznesiete a pôjdete si svojou cestou. Rozpoloženie, v ktorom sa v tejto situácii ocitnete, zanechá vo vás poriadne zmiešané pocity, lebo sa bude jednať o človeka, resp. osobu, o ktorej ste doteraz zmýšľali trochu iným smerom. Do povedomia sa vám vkradne myšlienka, že by ste sa v niečom mali konečne pohnúť vpred, že by sa jednalo o váš vnútorný rast? V domácom prostredí a v kruhu rodiny si vážte, že máte na všetkých úrovniach otvorené vzťahy, vďaka čomu môžete prirodzene vyriešiť a vydiskutovať si každú pletku, či problém, ktorý vyskočí a verte, že v tomto týždni aj vyskočí. V každej situácii, v ktorej sa ocitnete, stavte na úsmev a odľahčenosť, čo vám bude zaručene ukážkovo fungovať. Zdravie – zátylok, krk.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Už sa zasa staviate na zadné a ukazujete svoju silu, za každú cenu musíte mať pravdu? To naozaj? Pokiaľ ste si odpovedali, že áno, tak sa pripravte, že za to nejakú cenu zaplatíte. Je pravdepodobné, že sa vám na margo vášho, nie príliš ukážkového správania, nejaký priateľ, či niekto z rodiny, otočí chrbtom. To, či to bude len na nejaký čas alebo z toho vznikne dlhodobejšie odlúčenie, záleží na vás, určite viete, čo máte robiť. Slovko prepáč, totiž dokáže vysloviť len veľmi silný človek, ktorý si svoje chyby uvedomuje a pripustí si ich. Ako ste na tom vy? Je potrebné, aby ste sa naučili spracovávať a zvládať svoj hnev ako aj tendenciu byť vznetlivými a direktívnymi. V práci sa preventívne snažte udržiavať pokojné prostredie, aby ste šéfov zbytočne na seba neupozorňovali a to obzvlášť preto, že máte nie príliš pokojný týždeň. V partnerstvách sa pokúste nevyťahovať finančné problémy, ktoré by ste účelovo „zvalili“ na partnera, v ktorom by ste vyvolali silné pocity menejcennosti a neschopnosti. Zdravie – počúvajte a načúvajte signálom svojho tela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Chuť a tendencia zavrieť sa doma vám akosi nevyjde. Preto budete musieť svoje pôvodné plány trochu prehodnotiť, podpíšu sa pod to aj vaši priatelia, či známi, ktorí vás našťastie na pokoji nenechajú. Našťastie preto, lebo po veľmi krátkej dobe by ste v osamelosti prepadali ľútosti a to naozaj žiaduce nie je. Vodnári sa v týchto dňoch budú sústreďovať na vzťahy. Príde na veľké prehodnocovanie tých, ktoré už veľmi nefungujú alebo tých, kde sa necítite už dlhšiu dobu fajn. Aj v tomto prípade, ako inak, je základom komunikácia, porozprávajte sa s partnerom a v prípade zdania neriešiteľnosti danej situácie môžete začať uvažovať nad rôznymi alternatívami riešení. Podaktorí budú postavení pred veľkú skúšku vybrať si medzi dvoma partnermi, je to ťažká situácia, no v rozhodnutí na seba určite netlačte, lebo by ste sa od neho iba vzďaľovali. V práci sa na nič nesťažujte, niekto by sa toho mohol chytiť a v slabej chvíľke na seba prezradíte viac, než by ste v skutočnosti chceli, čo môže byť neskôr použité proti vám. Preto buďte opatrnejší. Zdravie – ústna dutina, pery, zuby.

 

RYBY (20.02. – 20.03.

Ryby si nebudú chcieť priznať, že v niečom aj oni sami mohli pochybiť, resp. nesprávnym smerom zmýšľať, čo však nevadí, lebo vnútorné pochopenie príde samé, čím sa zároveň preberú k životu. Veľmi vhod vám padne pochvala, ktorej sa vám v tieto dni dostane viac než dosť. Rovnako na oplátku nezabúdajte na tie čarovné slovíčka ani vy a nešetrite nimi. A obdarúvajte nimi každého, koho v skutočnosti naozaj obdivujete a je jedno, v akom konkrétnom smere. Príležitostí na krásne zmeny bude viac než dosť, stačí sa ich len chytiť, tak sa neflákajte a pekne chytajte. V práci vás niečo „dobehne“ (papierovačky, vybavovačky, telefonáty, vyjadrenia), čo ste už dlhšiu dobu mali spraviť, ale z nejakého dôvodu ste to stále odkladali, nebojte sa, vyriešite to ľahko a veľmi profesionálne. Rovnako sa k vám priplazí aj možnosť na novú prácu, či privyrobenie si v oblasti, s ktorou už nejaké skúsenosti máte. Kľúčovým je pre vás pocit šťastia, ktoré nájdete tam, kde ste ho doposiaľ nehľadali, stačí, ak budete k sebe iba úprimní, budete sa mať radi a nebudete so sebou bojovať, potom sa v pocitoch šťastia, ktoré prídu, môžete priam utopiť. Zdravie – oči, slabosť tela.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

 

Leave a reply

TOPlist