www.elenn-okienko.sk

20. 07. – 02. 08. 2015

 

V čase dovoleniek Majkin horoskop na dva týždne… a jej prianie príjemnej dovolenky pre všetkých… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Počas celých dvoch týždňov sa budú diať väčšie veci. Konkrétne v tom, že budete prekvapovať a trochu aj nespoznávať samých seba. V tomto prípade je to však myslené z pozitívneho hľadiska. Prekvapí vás vaše konanie, zmýšľanie a dokonca aj slová, ktoré vyrieknete. Uvedomíte si, že vám prestáva záležať na povrchnom lesku a intuitívne sa budete zameriavať na základné ľudské hodnoty (spravodlivosť, dôveryhodnosť, dobrota, nezištnosť). A presne takými ľuďmi sa budete obklopovať, čím ďalej, tým viac. Okrem toho na vás čaká úspešné doriešenie finančných problémov, prebudenie vnútornej a hlavne čistej radosti a v neposlednom rade aj študovanie, či získavanie nových znalostí, ktoré môžete aplikovať nielen  v práci, ale aj v bežnom živote. Stále platí, že v niektorých konkrétnych situáciách budete inými ľuďmi ešte stále postavení pred hotovú vec a to bez vášho vedomia. V prípade, že nie ste s tým stotožnení a vnímate to ako obmedzovanie, tak sa vám vytvára jedinečná možnosť postaviť sa za seba a svoje ciele. Vyššie sily budú počas týchto dní z vás vyťahovať intelekt a všetky danosti, ktoré vo vás driemu, nechajte kreativite a všetkým schopnostiam, ktoré ste v sebe doteraz, či už nevedomky alebo účelovo tlmili, úplný rozlet. Všetky problémy budete riešiť rýchlo, prehľadne a odborne. Za nepríjemnosť sa dá pokladať sankcia, či upomienka, ktorá sa ocitne na dne vašej poštovej schránky, ťažkú hlavu ani vrásky si z toho nerobte. Zdravie – intenzívnejšia starostlivosť o svoje telo, zdravie a psychiku (napr.: cvičenie, masáž, kozmetika, pobyt v prírode, relaxačná hudba, strava – vitamíny, minerály). Spôsob si vyberte podľa seba a toho, čo vám vyhovuje.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Zľakli ste sa svojich myšlienok a emocionálnych výkyvov, ktoré na vás predchádzajúce týždne útočili o čosi častejšie a intenzívnejšie. Preto prirodzenou reakciou bude, že sa pokúsite s tým „seknúť“ a doslova všetko, čo bude v hlavách a srdciach prebiehať, zabrzdiť. Tým sa dostaví našťastie len dočasné zamrznutie, ktoré vám neprinesie ani úľavu ani pocit, že ste nad svojimi pocitmi zvíťazili. Tento stav (zamrznutie) bude u vás trvať zhruba dva až štyri dni. Vami „pracne“ vybudovaná námraza bude však roztrieštená na tisíc kúskov vďaka osôbke, ktorá vám svojím konaním a nápadmi nedovolí ani len na chvíľu skĺznuť do sveta osamelosti a akejsi uzamknutosti. Dokonca aj chvíle, ktoré nebude s vami tráviť fyzicky, budú vyplnené myšlienkami na túto malú „energetickú bombu“. Pokúsite sa ustáť každý jeden deň, no nič nebude ako predtým (platí to hlavne pre nezadaných), váš svet už nabúral človek, ktorý vám priniesol kúsok lásky. Zadaní Býci majú ideálny čas na rozdúchanie pokrivkávajúcej vášne. Vo všeobecnosti platí pre každého, aby sa príliš neriadil pravidlom, že príležitosť robí zlodeja, nech sa jedná o čokoľvek, odolajte tomu a pokúste sa nevybočiť zo správnej cesty. Na to, aby ste dosiahli to, čo chcete, alebo získali konkrétnu vec, nemusíte byť zlodejom, stačí, ak budete trpezliví, pracovití a budete mať presne zadefinované, po čom túžite. O niečo väčší pozor si dajte na peniažky, priateľ na vás zahrá menšiu hru a vy samozrejme, ako dobráci, pustíte perie. Ustrážte si, aby si požičané peniažky našli aj spiatočnú cestu k vám. Dva týždne plné emocionálneho miš-mašu uzavriete svojou okolím nechápanou mĺkvosťou a mlčanlivosťou. Zdravie – bolesť hlavy, oblasť 2. čakry a nohy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Myslíte si, že hádky a váš akože nadľahčený, až uštipačný humor vás drží vo forme. No to sa trošku, ba „trošku dosť“ pletiete. Priznajte si, že týmto spôsobom odvraciate pozornosť od svojej osobnosti, nechcete, aby okolie, a dokonca ani blízki, vychytali vaše slabiny, či bolestivé miesta. Nemusíte sa hrať na silných, vy silnými v skutočnosti ste, len niekedy na to zabudnete alebo si neveríte. Jedinečnú príležitosť presvedčiť sa o svojich vlastných kvalitách budete mať už v tomto období pri riešení najskôr pracovných a potom rodinných záležitostí. Sami seba prekvapíte, čo bude naozaj veľmi príjemné. Následne sa postupne bude vytrácať aj tendencia zahmlievať svoju osobnosť a ukrývať sa pred prípadnou väčšou spoločnosťou, či pozornosťou viacerých očí. Nie ste síce radi stredobodom pozornosti, ale vo svojej podstate to akosi zbožňujete. Máte radi pochvalu, vyzdvihnutie a úctu. Toto všetko môžete a aj budete mať, ak to prvotne v sebe objavíte alebo len vytiahnete na povrch. Odhliadnuc od vašich pocitov a vnútorného sveta, budete si užívať pozornosť svojho partnera/ky, kde vzťah nadobudne úplne iný a hlavne vyzretejší rozmer. Budete sa tešiť zo všetkého, čo ste si pred tým neuvedomovali a to aj z maličkostí (pri pohľade na svoje dieťa, z dotykov, „ukradnutého“ bozku, či len pri vzájomnom pohľade do očí sprevádzanom výpovedným mlčaním). Nezadaní by si v sebe nemali dávať niekedy fakt prehnané a trošku aj povrchné kritéria, podľa ktorých si budú vyberať a hľadať partnera, pre vás to v tomto období nebude fungovať, skúste opačné pohlavie spoznávať prirodzene bez prvotných predsudkov. Odrážajte sa od sympatií, či svojej prvotnej intuície. V práci nastane menší zmätok – pozor na financie. Zdravie – v zdravom tele, zdravý duch – dychové cvičenia, ranný strečing…

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nevyliečiteľní romantici dostanú „po paprčkách“. Prestaňte si idealizovať, či už existujúcich alebo potencionálnych partnerov. Nerobí to dobrotu, pretože ten váš ružový svet vám potom akosi pričasto zlyháva a padá, potom nasledujú potoky sĺz a u mužov ukrývajúce zranené ego, čo sa potom snažia kompenzovať rôznym, no nie vždy ideálnym spôsobom. Všetkých prijímajte takých, akí sú, prestaňte ich pred sebou ospravedlňovať, či vykresľovať v cukríkových farbách dúhy. Týmto spôsobom si škodíte a keď príde, podľa vás, na najhoršie (konfrontácia, hádka, rozchod…), tak vám zostávajú len naširoko roztvorené oči a nechápavý výraz s otázkou: Ako je to možné? No tak, že treba rozlišovať, kedy je, a kedy naopak nie je, vhodné otvárať svet „ružových oblakov a jednorožcov“, ktorý, mimochodom, mám rada aj ja :) Je úžasné veriť v dobro, lásku a všetko pozitívne, s čím sa ja plne stotožňujem, ale je nutné, aby ste si dávali pozor, lebo niekedy je to príliš tenká hranica s naivitou. Intuícia si u tohto znamenia nepochopiteľne na nejaký čas (pár dní, až týždeň) dá pohov, čo vás vybičuje k tomu, aby ste paradoxne dávali na svoje „racio“ a teda zdravý rozumný úsudok. Je to nová a pre viacerých neznáma sféra, v ktorej sa ocitnú, ale ako skúsenosť každopádne skvelá škola. Väčšiu finančnú investíciu si v tomto období (letnom – teplom – dovolenkovom a teda „komótnom“) dobre premyslite, „ošetrite“ a podchyťte. V práci sa objavia menšie slovné nezrovnalosti naviazané na vašu kolegyňu, či inú ženu, ktorá má do určitých vecí čo-to povedať. Bude sa jednať skutočne o maličkosť, ktorá sa však postará o vaše dokonalé rozladenie. Obklopujte sa zelenou farbou, tá vám v každej situácii upokojí rozhádzané emócie. Zdravie – končatiny, hlavne ruky.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Zdravá rivalita vás môže vyburcovať k maximálnym výkonom, ale zároveň vás zviesť zo správnej a hlavne etickej cesty, kde si ústa a pocity úplne pustíte bez kontroly na „špacír“ (teatrálne správanie, povýšenosť, u niektorých Levov aj jemnejšie náznaky pohŕdania). Jediným výsledkom bude váš silný pocit zahanbenia a to aj toho verejného. Môžete sa, samozrejme, toho vyvarovať, preto každú situáciu, kde ste si na istom, že ste v práve, či máte pravdu, skúste „rozdýchať“ a potom pokojným hlasom vykročiť v ústrety dokazovaniu, či slovnému víťazstvu, kde dokonca zožnete ešte aj potlesk a uznanlivé potľapkania po pleci. V skratke, správajte sa ako hrdí, dôstojní Levy a ničím, ani nikým, sa nedajte vytočiť natoľko, že začnete okolo seba nezmyselne trieskať „labami“. V partnerstvách zavládne akési bezvetrie, ktoré vás po čase začne nudiť a tak si neodpustíte, obrazne povedané, otvoriť okno a spôsobiť tak menší prievan, všetko však v rámci normálu a dokonca to tentokrát vzťahom môže iba prospieť. Pokiaľ sa chcete niekomu postarať o milé prekvapenie, tak z časového hľadiska vsaďte na druhý týždeň, pre ktorý tento horoskop platí, inak budete postavení pred prekážky, prípadne až neúspech. Niektorí z vás budú natoľko zahádzaní cudzími energiami, že sa na jeden deň cielene vytratíte z povrchu zemského. Budete chcieť byť sami bez každodenného ruchu a len tak si lebediť pri dobrej hudbe alebo výpovednom filme. V druhom týždni sa objaví nejaká menšia nezrovnalosť, respektíve, situácia súvisiaca s financiami. Bude sa jednať o niečie neúmyselné pochybenie, no vás to bude stáť nejednu minútu strávenú v strese. Všetko sa vyjasní, vy si však so sebou odnesiete nepríjemné pocity zmiešané so zaváhaním nad dôverou a samotnou dôveryhodnosťou zainteresovanej strany. Zdravie – oblasť 4. čakry (srdce), lopatky.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Na Panny si o čosi viac sadne puntičkárstvo a precíznosť, ktorá im niektoré dni nedá ani spávať. Všetko bude musieť byť v danom dni dotiahnuté podľa vlastných predsavzatí do konca a to do najmenšieho detailu. Akonáhle niečo nestihnete alebo sa vám nepodarí, budete to vnímať ako osobné zlyhanie. Ááále, nie je to tak, uvedomte si, že nejako vás zastaviť musia a jedinou možnosťou je práve táto cesta. Precitnite v tom, že sami seba ženiete do ohrádky vlastných hraníc, časových termínov, v skratke – sami seba bičujete. Seknite s tým skôr, než bude neskoro a vy sa ocitnete v osídlach vlastných príkazov a zákazov. Dosť, že podliehame tlakom iných ľudí, vrátane tých, ktorých ľúbime, nie to, aby ste si ešte aj sami robili zle. Oddeľujte prácu a súkromie, inak sa z toho úplne domotáte a vystresujete. V práci to chce od vás o čosi hravejší a menej vážnejší prístup (hlavne, čo sa týka vašej kamennej tváre bez úsmevu) a v súkromí práve naopak – trochu viac odviazanosti. Škrobenosť a strach vie v súkromí medzi priateľmi a partnermi narobiť poriadnu spúšť, preto sa až tak úzkostlivo nekontrolujte, inak to preženiete. Darmo budete potom rozprávať, akými ste v skutočnosti, tieto slová už nebudú mať váhu. Nezadaní by si mali dávať trošku pozor, aby nenaleteli na sladké rečičky niekoho, kto o niečo viac klame a zavádza, napriek tomu, že sú to klamstvá, ktoré sa majú postarať o získanie vašej priazne, pozornosti a aj srdca, nie je to správne. Láska chce v každom smere čistú hru a to aj napriek tomu, že to niekedy bolí. Pozor, aby vás vidina ľahkého, a hlavne rýchleho, zárobku neopantala natoľko, že naletíte nejakému „pofidérnemu“ akože ternu! Všetky svoje rozhodnutia preciťujte cez intuíciu. Zdravie – vplyvy znečistenejšieho prostredia.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Zopár dní budete uväznení v poriadnych rozporoch. Nebudete vedieť, čo je správne, už teraz vám môžem napísať odpoveď, že všetko okrem klamania a zavádzania. Neplatí to len smerom k iným ľuďom. Je naozaj dôležité, aby ste neklamali a nezavádzali v prvom rade seba, či to už v otázke citov, financií alebo v prepojení na prácu. Ak s tým náhodou začnete, tak uviaznete v sieti, ktorú ste si sami usnovali. Peripetia tohto druhu budú na vás číhať hlavne v prvom týždni, potom sa postupne s menšími záchvevmi budú vytrácať, až úplne zaniknú. Okrem toho sa v tomto období bude očakávať, že uskutočníte zásadne rozhodnutia, preto sa môžete stretnúť s miernymi tlakmi práve zo strany rodiny a najbližších príbuzných. Opatrnejší a všímavejší by ste mali byť aj k svojmu zdraviu a telu, zbytočne sa neprepínajte a doprajte svojej mysli aj telesnej schránke potrebný oddych. Váhy vo všeobecnosti potrápi menšie ľúbostné poblúznenie, svoju úlohu v tom zohrá silná príťažlivosť a charizma. Láska má naozaj veľa podôb a práve zadaní sa stretnú s tou platonickou. Nezadaní, pokiaľ sa na to budú cítiť, sa môžu oddať horúcemu letnému romániku. V oblasti financií to bude trochu ošemetnejšie, v podstate budete donútení utiahnuť opasky a to z toho dôvodu, že väčšiu čiastku vrazíte do jednorázovej záležitosti. Vážte si priateľské vzťahy, sú krehké ako sklo a vy budete mať našliapnuté na to, aby sa nejaké väzby pošramotili, bude sa za tým ukrývať vaša tvrdohlavosť a pevné presvedčenie (znovu apelujem na to, aby ste seba samých neklamali). Kľúčovým sa stanú posledné dni druhého týždňa, niečo sa poriadne skomplikuje a vy si snáď po prvýkrát nebudete vedieť dať rady, zasiahne to hlavne dlhodobejšie partnerstvá. Zdravie – vypätosť, únava, svalové bolesti.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budete pohltení svojím svetom, svetom plným otáznikov a túžob zmeniť vlastnú minulosť. Odráža sa to od faktu, že nie ste príliš spokojní s prebiehajúcou realitou. Je pravda, že naša minulosť nás do určitej miery ovplyvňuje, ale to neznamená, že nad jej tieňmi nemôžeme zvíťaziť. Je naozaj dôležité aby ste sa zamerali na seba, svoje túžby, milovaných ľudí a ani na chvíľočku nezapochybovali o tom, či zvládnete to, či ono. Zároveň sa pripravte na to, že okolie ako aj vlastná rodina bude na vás vyvíjať menší tlak – nemyslia to zle, už len z dôvodu, že vám veria. Chceli ste cestovať? Nie je problém, otvára sa vám veľká príležitosť na nejaký čas odcestovať mimo vášho domova, nie je dokonca vylúčené, že si na danom mieste nájdete prácu, či brigádu. Nemali by ste podliehať rečiam, ktoré na vašu adresu kolujú medzi tými, ktorí majú pocit, že vás dokonale poznajú. Áno, hovorím o senzácie chtivých ľuďoch, ktorí len prahnú po novinkách alebo blamážach kohokoľvek, koho by mohli „rozoberať“ celý týždeň. Teraz prídete na pretras vy, absolútne si to nepripúšťajte, práve naopak – bradu hore, vystrieť chrbát a nahodiť tú najsebavedomejšiu chôdzu, akú dokážete „struhnúť“. Niektorí z vás budú riešiť detičky a to, či ste na tento dôležitý krok pripravení – neprihliadajte na to, či máte na konte poriadny balík (stanovíte si šialenú sumu, akože preventívne), lebo toto si môžete držať ako výhovorku, dôležité je, aby ste sa pridržiavali svojho vnútorného pocitu. Nezadaní by si mali dávať pozor na prelietavých možných partnerov, preto je nutné, aby ste si zadefinovali, o aký vzťah vlastne máte záujem. Každý jeden z vás by si mal dať pozor, aby sa nezamotal v spleti svojich vnútorných vojen a neprepadol úzkostlivým stavom a výčitkám. Zdravie – črevné a žalúdočné problémy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Spravte si poriadok v citovej oblasti. Máte v sebe menší chaos a neporiadok, akosi ste prestali prehodnocovať a prejavovať, čo je pre vás prioritné a dôležité. Pokiaľ udržiavate rôzne „akože vzťahy“ a nerobia vám žiadne citové problémy, je to v poriadku. Ale v prípade, že tápete a stále len niekoho a niečo hľadáte bez rozmýšľania, mali by ste sa nad tým pozastaviť a poriadne v sebe upratať. Neporiadok sa zvykne hromadiť a potom sa pod vplyvom nezadefinovateľných citov a túžob môžete utopiť alebo sa dostanete do stavu úplnej apatie, až zúfalstva. Na plnohodnotné partnerstvo a spoznávanie druhého pohlavia si dajte dostatok času, vychutnávajte si celý priebeh spoznávania na základe svojich pocitov bez rôznych prímesí (porovnávaním s inými alebo vyberaním medzi viacerými partnermi). Prídete na to, kam vás v skutočnosti srdce ťahá. Nekomplikujte si to zbytočne. Dlhodobejšie zadaní sa po miernejšom vnútornom zamrznutí naplno oddajú vzťahu, ktorý im môže priniesť všetko, po čom kedy túžili. V oblasti financií prichádza krátkodobejšie štádium „vyhádzania sa“, čo znamená, že sa budete musieť uskromniť. Niekedy si to ani neuvedomujete, ale zvyknete skákať ako druhí pískajú. Naozaj to chcete? Je iné, keď sa tomu dobrovoľne podvolíte. Opakom je vaša skrytá akási spurnosť a vzpieranie. Ak sa to u vás zjaví, je potrebné, aby ste sa s človekom, ktorý pomyselnú píšťalku drží, úprimne porozprávali. Počas oboch týždňov skúste narábať so svojím vnútorným dieťaťom, nekarhajte ho, jednoducho ho pustite na povrch a vychutnajte si úprimnú radosť zo všetkého, čo vás teší. Dosť, že ste krotení okolím, nebudete to predsa robiť sebe ešte aj vy. Dovolenka, na ktorú sa chystáte, sa mierne skomplikuje alebo o nejakú hodinku, či deň sa posunie. Môžu sa za tým ukrývať nečakané situácie, „vybavovačky“, „papierovačky“, či termíny. Zdravie – pokožka (svrbenie, pálenie, pupáčiky, štípance, alergie…).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Svoje ambície stále navyšujete, a to ste si ešte nenaplnili tie predchádzajúce. Hľadíte k výšinám a pritom sa nepozeráte pod nohy, preto máte tendenciu niekedy svojím správaním pošliapať to, čo máte zrovna pod nohami. Nevidíte ľudí, ktorí nie sú tak vysoko ako vy a pritom na vás zbožne hľadia a vy im bez zamyslenia svojím správaním (aj keď nevedomky) zvyknete ublížiť. Zostúpte na chvíľu na zem, poobzerajte sa okolo seba a uvedomte si, že za vaším úspechom niekedy stoja aj iní ľudia, či dokonca vaša podporujúca rodina. V skratke, chce to z vašej strany viac úcty a empatie. Je náročné stáť na zemi a zároveň lietať vo výšinách, ale dá sa to skĺbiť, aspoň sa o to pokúste. Hlavu v dlaniach budete mať kvôli žene, ktorá sa od vás pokúsi vymámiť nejaké peniaze, preto buďte ostražití („pofidérna“ kúpa a pod.). V práci, nech sa snažíte akokoľvek, aj pod vplyvom okolností, ktoré sú opísané vyššie, ale aj kvôli tomu, že tlačíte na pílu, pocítite zamrznutie, nebudete sa vedieť nikam pohnúť a vo vašom zornom poli bude preto neustále zamierené na financie. Mali by ste na nejaký čas vypnúť a venovať sa oddychu, rodine a svojmu osobnému šťastiu. Spomeňte si, na čom ste ho kedysi zakladali. Potom príde aj vytúžené rozmrazenie a vy môžete znovu naskočiť na vlak menom kariéra a úspech. Nezamestnaní, či tí, ktorí čakajú na vhodnejšiu prácu, si ešte nejaký čas musia počkať. V láske bude podstatným akési rozhodnutie, pred ktoré vás vaša polovička postaví. Môže padnúť aj otázka typu: Buď ja alebo…? Pekne sa zapotíte, máte čo robiť. Zdravie – v prvom rade prečistenie mysle a potom príde na rad aj telo.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Máte síce pocit, že v tomto životnom období trochu balansujete, ale súvisí to s tým, že veľa vecí vnímate a cítite inak, preto je úplne prirodzené, že cítite nestabilitu a bojujete s rovnováhou. Pokúste sa to ustáť v plnej zbroji, bez výbuchov, hádok, nervozity. Ustálenosť príde už začiatkom druhého týždňa, kde sa vám zároveň otvoria nové možnosti, hlavne v práci. Spadá pod to nové zamestnanie, nová spolupráca, nové obchody, či dokonca lepšia pozícia. Patríte medzi snaživcov, ktorí vedia, čo chcú, tak si z toho ani neuberajte. Niektoré páry sa rozhodnú pre veľký krok a teda svadbu, iné si uvedomia, že ich dlhodobejší partnerský vzťah im napriek menším kolíziám naplno vyhovuje. A presne z toho bude prameniť romantickosť a nežnosť, ktorá si na vás zasadne. Nezadaní Vodnári túžiaci po láske by si zrovna v tomto období mali dávať väčší pozor v prípade, že si volia rôzne anonymné zoznamovacie chodníčky. V tomto období sa viac sústreďte (samozrejme vždy s patričnou opatrnosťou aj vzhľadom k veku) na rôzne náhodné stretnutia, či zoznámenia prostredníctvom známych a priateľov, oči a mimika toho druhého vám napovedia všetko, čo potrebujete vedieť a láska tak dostane svoj priestor a vaše srdce. Uvedomíte si, že vo vašej širšej rodine sa ukrýva osoba, ktorá hrá dokonale na city vás ostatných, nemajte mu to za zlé, on/ona to inak nevie a vlastne nie je taká silná ako vy, preto je logické, že to skúša práve touto formou upozorňovania na seba. V prípade, že vycestujete na dovolenku alebo mimo domu, nezabudnite si dôležité veci – doklady, mobilný telefón, či kľúče. Zdravie – oblasť 4. čakry (srdce).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Stanete sa menším magnetom na „trapasy“, pre iných úsmevné, no pre vás trošku potupné. Preto sa príliš nekontrolujte a nepozorujte, o čo viac sa budete snažiť držať sa, o to to bude horšie. A tak si svoj priestor nájdu zakopnutia, „brepty“, vypadávanie vecí a podobne. Vaša rodina sa na tom bude skvele baviť a keď si to dovolíte, uvidíte, že sa zasmejete aj vy, preto to neberte príliš vážne. Odhliadnuc od toho, máte pred sebou krásne dva týždne plné kvitnutia partnerstiev. Vaše polovičky vás budú nosiť na rukách a každým dňom viac utvrdzovať o svojej láske. Keď sa tomu poddáte, môžete sa po celý čas cítiť výnimočne a nádherne. V práci si dajte na čas pohov, aj oddych má svoje miesto a priestor, preto si doprajte krásne chvíle v spoločnosti skvelých ľudí. Aj keď vám to nebude veľmi po vôli a už vôbec to nebude zapadať do vášho harmonogramu, pripravte sa na to, že niekto z vašich priateľov bude potrebovať urgentnú pomoc (vypočutie, financie, nocľah, radu) a s tým príde aj nárokovanie si na váš čas. Aj keď to bude únavné, na druhej strane to bude pre vás aj prínosné, preto sa pokúste nájsť aspoň nejakú časovú trhlinu, aby ste tomuto človiečiku mohli pomôcť. V budúcnosti vám to bude vrátené, tomu verte. V každom jednom dni sa pokúste nefixovať na naplnenie svojich plánov, už teraz vám môžem napísať, že to kvôli rôznym okolnostiam aj tak stíhať a napĺňať nebudete, preto radšej zvoľnite a všetko riešte priebežne podľa potreby bez zbytočného tlačenia. Zároveň upozorňujem na návštevu, tzv. prepadovku, čiže rodina alebo známi k vám „naklušú“ bez predošlého upozornenia (priebežne si upratujte, aby ste sa vyhli menšiemu stresu, no nič veľké, pretrhnúť sa tiež nemusíte). Zdravie – oblasť 5. čakry (hrdlo).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

 

Leave a reply

TOPlist