www.elenn-okienko.sk

19. 09. – 25. 09. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Príde menší a hlavne vytúžený útlm, v ktorom budete mať dostatok času na premýšľanie, ale aj oddychovanie. Všetko sa trochu spomalí, čo vám bude vyhovovať. Rovnako nebudete musieť uskutočňovať rozhodnutia pod vplyvom časového tlaku v prepojení na prácu, čo sa hneď odzrkadlí v kvalitatívnej rovine výkonnosti. Rozmrazením prejdú aj vaše city, čo znamená, že hrdosť, hnev, vzdor a ego pôjde do úzadia. V podstate budete pred svetom stáť „nahí“ a to nech sa jedná o kohokoľvek, vrátane nepriateľov, voči ktorým ste sa účelovo obrnili. Prinesie vám to prekvapivo vyriešenie všetkého, čo vás v prepojení na jednotlivé osoby kvárilo. Nemusíte sa obávať toho, že by to niekto videl alebo zneužil, preciťovať to budete len vy sami. Pre všetkých platí v prepojení na spory, v ktorých nie ste osobne zainteresovaní, aby ste nehasili to, čo vás nepáli. Finančne sa o čosi pohnete vpred. Zdravie – citlivosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Túžba po romantike bude rásť natoľko, že sa rozhodnete v rovine romantiky konať, čo privíta aj vaša „polovička“ a prispeje to k zoceleniu vášho vzťahu. Nezadaní sa budú snažiť podmaniť si, ba až ovládnuť určitú osôbku. Nikto by nemal byť vaším majetkom, preto na to pozor, inak o lásku, o ktorej ste presvedčení, prídete. Pracovné záležitosti vás budú priam vytáčať, najradšej by ste so všetkým praskli a odišli na kraj sveta, kde by ste sa trebárs stali, keď len pastiermi, no hlavne slobodnými pastiermi nepodliehajúcimi nikomu a žiadnemu systému. Znie to fajn, no sami viete, že teraz je to nereálne, máte svoju zodpovednosť, tak ukážte svoju veľkosť, ktorá vás v blízkej budúcnosti môže posunúť vpred alebo na nové miesto. Ovládajte svoje myšlienkové pochody, splniť sa vám závratnou rýchlosťou môže aj to dobré, ale aj to zlé. Financie – tendencia utrácať a to dosť. Zdravie – psychická rozkolísanosť.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nemáte radi nestabilnosť a neistotu, no práve týmto neželaným pocitom budete vystavovaní, má to čo do činenia s vašou vykúkajúcou nadriadenosťou a tendenciou všetko ovládať. Dostanete tak trochu „po prstoch“ a sami sa ocitnete v pozícii, do ktorej často iných ukladáte vy sami. Neplačte nad tým, iba sa z toho jednoducho poučte. Vo vzťahu si budete musieť trochu zapracovať a nebrať partnera ako niečo samozrejmé, vážte si ho, inak si jeho devízy všimne niekto iný, čo sa vám už veru ani trochu nebude páčiť. Nezadaní budú mať veľkú šancu hlavne ku koncu týždňa zažiariť a očariť. V práci nič nenechávajte na náhodu a všetkému podľa potreby venujte dostatočný čas, nič „neodfláknite, sami najlepšie viete, že sa to nevypláca. Peniažky pre vás problémom nebudú. Zdravie – hlava (závraty, kolísavosť tlaku), krk, šija.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Rozčuľovanie sa nad tým, či oným, k ničomu nespeje, iba začínate vytáčať sami seba, čo sa intenzívnejšie môže podpísať pod zdravie a tým pod naštrbený štandard vašich bežných úkonov,vrátane starostlivosti o svoje telo i ducha. K dosiahnutiu stavu pokoja vám pomôže nadhľad a patričné odosobnenie sa od záležitostí, ktoré sa vás nijako nedotýkajú. Medzi vami sa nájdu aj silnejší, životom ostrieľanejší, ktorých sa to nebude ani trochu týkať. Vo vzťahoch zabúdate na potrebné prejavy nežností, ktoré na lásku vplývajú ako živá voda. Nedovoľte, aby vaše skutočné a silné pocity lásky zakrpateli. Nezadaní sa budú cítiť o čosi atraktívnejšie a tak dajú okoliu jasný odkaz: „Prijímam záujem od opačného pohlavia“, no pozor, aby ste to „neprepískli“ a aby atraktívnosť nezmenila na niečo umelé, odpudivo afektované a vtieravé. V práci vás nič neobvyklého nečaká, bude vás baviť a na každý deň sa budete tešiť, možno má na tom svoj podiel konkrétna osoba, s ktorou prácu zdieľate. Pre peniaze sa teraz netrápte, zlepší sa to. Zdravie – vitalita, pohyblivosť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Nezameriavajte sa na to, čo vás s ľuďmi rozdeľuje, ale sústreďte sa na ich kvality a potenciál, ktorý je vám vlastný. Niekedy to chce len zmenu v pohľade, aby ste svet videli v krajších farbách. Určite to svoj zmysel má, možno vďaka tomuto zisteniu si budete s danými ľuďmi oveľa bližší, čo môže priniesť aj poriadnu vlnu údivu nielen vám samotným, ale aj okoliu. V oblasti lásky prichádza čas, kde vaše dávanie bude adekvátne vykompenzované prijímaním, „neštorcujte“ sa a žiadny z prejavov neodmietajte, je to príjemný a sladký pocit, tak si ho vychutnajte. Nezadaným už nebude stačiť ohurovať svojím zovňajškom, bude potrebné, aby ste čo-to poodhalili aj zo svojho vnútra. Pracovne budete síce vyťažení, ale nie natoľko, aby ste zo svojho času nemohli venovať aj tým, ktorí oň stoja. S peniažkami nakladajte uvážene. Zdravie – studené nohy, prekrvenie, prechladnutie.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

V týchto dňoch bude z prvej línie útočené na vašu sebadôveru, ktorá bude mať poriadne klesajúcu tendenciu. Podchyťte to hneď v začiatkoch a nedopusťte, aby klesla na úroveň, v ktorej prichádza na rad seba obviňovanie a prípadná „depka“. Ste krásne bytosti nezávisle od toho, akých nedostatkov ste nositeľmi, sú vaše, patria k vám a to vás robí jedinečnými, tak tomu verte a nedajte sa znechutiť žiadnymi nepeknými slovami ani činmi. Láska si vás nájde, keď jej to dovolíte. Tak čo? Risknete to? Zadaní precítia vo svojom partnerovi úplnú spriaznenosť. V práci by ste mali o čosi viac zapracovať, akosi ste spomalili tempo v duchu, že vám už je všetko jedno. No jedno by vám nebolo (aspoň teraz nie), keby ste museli naklusať na koberec k nadriadeným a na vašu hlavu by sa zhrnula vlna kritiky. V oblasti peniažkov majte pod kontrolou komu a koľko požičiate, a či vôbec. Zdravie – oči, dutiny.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Snaha zapáčiť sa každému je vyčerpávajúca, prečo tak veľmi chcete byť pred druhými dokonalými? Je také veľmi ťažké byť sám sebou? Nie, nie, len sa toho netreba báť, neurobí to z vás menej významných ľudí, tak to aspoň skúste, stojí to za to. Vo vzťahoch by ste mali svoju „polovičku“ viac pustiť do svojho sveta a k sebe, čo spôsobí fakt, že vám to potom v rovnakom „merítku“ a smere oplatí. Nezadaní by pri spoznávaní nemali riskovať a prípadné milenecké avantúry nepodceňovať, môžete sa zaľúbiť rýchlejšie, než si myslíte a chcete. Vo všeobecnosti sa skúste trochu „odviazať“ a neriešte stále dokola len problémy a význam záležitostí, ktoré nie sú podľa vás dotiahnuté do konca. Tento týždeň bude pre vás o čosi náročnejší, čo sa týka celkových pocitov, vzťahov, práce a s ňou súvisiacich financií. Pokúste sa nepodliehať univerzálnym energetickým tlakom, ktoré na nás doliehajú. Na väčšie peniažky si budete musieť nejaký čas počkať. Zdravie – ústna dutina (zuby, jazyk, ďasná, sliznice, pery, prehĺtanie).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vašou devízou bude vycítenie tej správnej príležitosti a nič, čo by vám mohlo byť prínosné, alebo čo by vám mohlo priniesť nejaký zisk, a to nielen finančný, vám neunikne. Pocitové anténky vám budú fungovať na plný plyn. Vo vzťahoch sa vám všetko vyrieši a prinesie vám to vytúžený pokoj na duši, pretože vo všetkom budete mať jasno. Vaše kroky budú úmerné tomu, po čom v láske túžite a prahnete, takže daný pokoj môže pre vás priniesť aj prirodzené ukončenie nefungujúceho vzťahu, v ktorom trpíte. Pokiaľ je však vaša láska k „polovičke“ silná, tak v prípade nezhôd na tomto vzťahu zapracujete o to viac, aby vyššie spomínaný pocit pokoja prišiel. Nezadaní by sa nemali štítiť spravenia prvého kroku. V práci budete priam nezastaviteľní, pôjdete ako píla, budete ukážkovým príkladom pre ostatných. Majte pod kontrolou všetky prevody a finančné úkony. Zdravie – vyvážená strava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaše konanie bude okolie vnímať, obrazne povedané, ako typické pre nejakú rozdvojenú osobnosť. Vysvetlenie je v tom, že si nebudete skoro ničím istí, preto budete skúšať všetky možné alternatívy k dosiahnutiu pocitu spokojnosti a to v každej sfére a budete skĺzavať aj do nie príliš rozumných prejavov a činov. Rovnako sa to prejaví aj na rýchlejšom striedaní nálad, ktoré dostanete pod kontrolu vďaka svojim koníčkom, priateľom a času, ktorý strávite v príjemnej spoločnosti, v podstate vtedy, keď na to nebudete mať žiadny priestor a keď nebudete sami. V práci si dávajte pozor na to, čo vypúšťate z úst, „švanda“ má tiež svoje hranice, čo sa týka vašich výkonov, tie budú uspokojivé. V láske nehazardujte, ani so svojimi pocitmi, ale ani s pocitmi iných, rovnako ako ani so zdravím. Konajte dospelo. Nezadaní, ktorí sú zaľúbení do predstavy ideálneho partnera, sa konečne priblížia k naplneniu tohto sna. Finančné výdavky majte naplno pod kontrolou. Zdravie – rozmnožovacie orgány- oblasť podbruška, držanie tela.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Kritikmi vieme byť všetci, ale to, čo vy budete mať tendenciu vypúšťať, bude fakt ohurujúce. Nič nebude pre vás dobré, nikto podľa vás nebude konať správne a všetko, čo sa netýka vás, bude celé zle. Iba vy budete mať ten správny návod, názor a pohľad. No tu ste trochu „vedľa“. Pod toto správanie sa jednoznačne podpíše vaša osobná nespokojnosť so sebou samým a preto si to musí „zlíznuť“ každý, kto sa okolo vás len mihne. Buďte k sebe úprimní a snažte sa to utlmiť hneď v náznakoch prejavovania sa. To je v poriadku, že ste teraz nespokojní, to všetko sa dá v krátkej dobe do poriadku, len pozor na prípadnú spúšť, ktorú by ste za sebou nechali. Vo vzťahoch vás čakajú príjemné chvíle, len tomu dajte šancu, rovnako ako aj svojim kolegom v práci. Nezadaní by teraz na prípadný „lov“ mali radšej zabudnúť. Pracovne by sa vám mohlo veľmi dobre dariť, ak si budete dať vedieť so sebou rady. Na peniažkoch budete sedieť doslova ako žaba na prameni, čo vám niektorí rodinní príslušníci budú vyčítať. Zdravie – nervozita, nespokojnosť, celková rozladenosť, pomôže nejaká pravidelnejšia aktivita.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Na hazard, nech sa týka čohokoľvek, radšej, a hlavne preventívne, zabudnite. Priniesol by vám len trpkejšie skúsenosti, sklamanie a možno aj slzy. Stavte na istotu. Nebojácnosť, ktorá na vás sadne, z vás spraví silnejších a odolnejších ľudí, no nemali by ste to využívať na úkor slabších, na to pozor. Váš partner/ka bude trošku trpieť vďaka vašej nepozornosti, preto dbajte na to, aby v tejto sfére bolo u vás všetko v poriadku, inak si to vaše „polovičky“ môžu vysvetliť po svojom a dospieť k nesprávnym dedukciám, čo by vás neskôr veľmi mrzelo. Nezadaní by nemali hrať žiadnu formu a radšej by mali staviť na svoj prirodzený šarm, ktorý môžu podčiarknuť priateľským správaním a úsmevom. Pracovné záležitosti na vás doľahnú a budete toho mať veľa. Ak to bude nutné, poproste svojho blízkeho (kolegu/yňu, kamoša, kamošku) o pomoc. S financiami sa teraz nemusíte trápiť, na všetko potrebné budete mať dosť. Zdravie – celková „oťapenosť“, ospalosť, zívanie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Budete sa cítiť mierne rozpoltene a k žiadnej strane sa nebudete vedieť nakloniť. Nevenujte týmto pocitom prehnanú pozornosť, pomerne veľmi rýchlo po ich zjavení sa aj vymiznú, tak im myšlienkovo nepridávajte na dôležitosti. Všetko, čo sa budete snažiť vylepšiť, sa vám aj podarí, takže čaká na vás úspech a radosť. Vo vzťahoch sa čo-to bude črtať v lepšom svetle a vy si to nebudete vedieť vysvetliť a už vôbec nie snahu „polovičky“, kde ste to už začali úplne vzdávať. Nuž, zázraky sa dejú a to aj v láske. Nezadané osôbky prídu na chuť spoločnému životu a tak dajú láske na plný úväzok šancu, čo je skvelým začiatkom k úplnému zdaru. Pracovne sa pohnete vpred, čo niektorí budú znášať s poriadnym pregĺganím, závisť tu vždy bola, je a aj bude. A ako zvyknem hovorievať, každý vidí len to, čo chce vidieť. Miernym šokom bude oživenie minulosti, k čomu ste však nijako neprispeli. Peniažky sa pomaličky začnú násobiť. Zdravie – posilnenie imunity a celkovo organizmu, vitamíny, minerály, očista.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist