www.elenn-okienko.sk

15. 08. – 28. 08. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… teraz výnimočne dvojtýždňový (dovolenka)

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Čert nikdy nespí, mali by ste to mať na pamäti a adekvátne k tomu platí, že je fajn byť vopred na všetko pripravení. V naviazanosti na jednotlivé situácie majte preventívne v rukáve viacero variant možných riešení. Pohodovejšie dni vystriedajú tie stresujúcejšie, kde pod tlakom vo všeobecnosti podáte kvalitnejšie výkony. V partnerstvách nastane síce bezvetrie, ktoré, pokiaľ vám nebude vyhovovať, môžete veľmi rýchlo zmeniť vďaka svojej iniciatíve. Nezadaní sa nateraz vzdajú ilúzie hľadania „dokonalého partnera“, čo ich privedie do potrebnej roviny prijatia tejto situácie, čiže situácie, že sú zatiaľ sami. V práci nezanedbávajte žiadne maličkosti, aj keď ich nepovažujete za dôležité, niektoré veci by totiž mohli stroskotať práve na týchto menších veciach a detailoch. V tomto období sa k vám prirúti akási vlna „kazivosti“, kaziť sa a vypovedávať svoju službu vám bude viacero zariadení, prístrojov, či rôzna technika, ktorá sa v niektorých prípadoch časom „unormálni“. Lenivejšia komunikácia sa podpíše pod rovnakú odozvu, tak sa nečudujte. Peniažky zvyknú prísť nečakane. Zdravie – únava.

Anjelská karta – osloboďte sa duchom od všetkého, čo vám prináša čierne myšlienky a radšej si vychutnajte svoju skutočnú silu a možnosť konať podľa vlastného uváženia.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša prirodzená stránka sa bude natoľko drať na povrch, že ju nebudete môcť utíšiť, preto akákoľvek afektovanosť (umelosť) nebude pustená k slovu a ani k prejavu. Prišiel čas, kde by ste sa mali naučiť v prvom rade riadiť samých seba – riadiť svoje myšlienky, konanie a potom sa o to môžete pokúšať u iných, ktorých názory však neovplyvníte na silu. Do každého dňa vložte veľa radosti, ústretovosti a pochopenia, čo sa vám následne od ľudí v príjemnom prevedení aj vráti. Partnerstvo v sebe ukrýva toleranciu, dopriatie potrebnej slobody, prejavy lásky, týmto všetkým by ste určite nemali šetriť, udržíte tak svoj vzťah v ustálenej rovine bez zbytočných konfliktov. Slobodní Býci by nemali byť natoľko tvrdohlaví a netaktní, že si už na začiatku niečoho črtajúceho sa od seba „odkopnú“ príjemnú bytosť. V práci vám veľmi pomôže časové zadelenie si úloh rovnako ako aj správne vnútorné nastavenie. Pokiaľ dáte strach bokom, zvládnete úplne všetko, čo si zaumienite. Peniaze sa nateraz stanú vaším skvelým priateľom. Zdravie – správne nastavenie prijímania potravy a tekutín.

Anjelská karta – prechádzka v prírode disponujúcej širokým spektrom zelene vám dodá všetko potrebné, čo vnímate na energetickej rovine ako deficitné.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Zapodievate sa vecami, ktoré sa nateraz dajú považovať za zbytočné, naopak tie veľké záležitosti, ktoré je potrebné riešiť, odkladáte alebo zametáte pod koberec. Preto si to pekne všetko dajte na poriadok a počas týchto dvoch týždňov budete mať stále dostatok času na oddych, svoju rodinu, priateľov, deti, či koníčky. Snaha kompenzovať si svoj hnev a nespokojnosť na iných by v žiadnom prípade nemala prerásť do reálnych potýčok, dopadlo by to pre vás zle. V partnerstvách sa budú prioritne riešiť financie, ktoré budú súvisieť aj s deťmi a ich potrebami. Je pravdepodobné, že celú túto sféru nechá partner práve vo vašej kompetencii (zadelenie peňazí), čím sa vzniknuté dusno hneď rozplynie. Nezadaní sa síce ocitnú v období ticha a nevytvorenia sa prípadných príležitostí na nadviazanie nového vzťahu, no pokiaľ vaša túžba bude dostatočne silná, je možné úplne všetko. Práca bude pre vás ľahko zvládnuteľná. Finančná situácia vo vašej domácnosti bude prijateľná a na všetko „vydá“ podľa potreby. Zdravie – pokožka, kožné problémy.

Anjelská karta – pochopíte svoju vlastnú pravdu, ktorá vám umožni pozerať sa na seba správnym spôsobom a vľúdnejším pohľadom.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nečakané veci sú tie najlepšie, takže aj improvizácia má svoje čaro, ktorému pokiaľ sa oddáte, máte pred sebou plné priehrštie nových a poučných skúseností. Rozladenosť, ktorá bude na vás útočiť z prvej línie, je len zaobalená nespokojnosť, ktorá má svoje konkrétne dôvody. Všetko sa vyrieši a vy opäť nájdete svoj ostrov pokoja a oázy šťastia, naplnenosti a lásky. Láska sa bude dať krájať v dlhodobejších vzťahoch, kde sa bude tento cit príjemne násobiť, v mnohých prípadoch svojim „polovičkám“ pomôžete, za čo vám budú veľmi vďačné/í, aj keď sa to u komplikovanejších pováh nebude zdať, nie každý to totiž dokáže dať najavo podľa našich rozprávkových predstáv. Vaše puto je nateraz silné. Nezadaní precitnú vo svojej atraktivite, spravte zo svojich nedostatkov prednosti, ide to ľahko, stačí sa o to pokúsiť. V práci nebuďte na seba takí tvrdí, na všetko si dajte dostatok času. Peniaze sú sférou, ktorá vás v tomto období nebude zväzovať. Zdravie – neprežeňte to so žiadnou zo svojich závislostí.

Anjelská karta – sny sú na to, aby sa nielen snívali, ale aj plnili, no je potrebné tomu trošku dopomôcť, stačí k nim pridať za hrsť viery, potrebné množstvo odhodlania, štipku zdravého sebavedomia a veľa lásky.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Hlavu vám zamotá stav, v ktorom nebudete vedieť nič predvídať, všetko akoby sa dialo opačne, než očakávate a predpokladáte. Možno je to znamenie, že je čas trochu vypnúť a dopriať hlave aj telu ozajstný relax. Prepínanie sa, či už emočné alebo fyzické, vám prinesie problémy, ktoré budú smerovať k ďalším pletkám. Takže deň-dva sa hoďte do stavu offline (keď sa to nedá kvôli práci, urobte tak aspoň v súkromnom čase). Vzťahy budú napnuté ako guma v nohaviciach, no vaša „ješitnosť“ vás bude nútiť túto gumu naťahovať stále viac a viac s očakávaním, do akej miery to bude možné. No, pozor na to, aby nepraskla práve v momente, kedy to vôbec nebudete očakávať, nastalo by veľmi trpké sklamanie. „Ľudkovci“ v stave bez záväzkov stretnú nejednu zaujímavú osobu, tu sa už riaďte svojimi pocitmi, kam vás to bude viac ťahať. Práca vám prinesie radosť a pocity potrebnosti, ako aj toho, že čo robíte, je správne. Čo sa týka peniažkov, platí, že malá kôpka väčšiu pýta, takže platí prirodzené priťahovanie si. Zdravie – bolestivosť celého tela, panva.

Anjelská karta – dôverujte svojim pocitom, sebe a ľuďom, ktorých ľúbite a ktorí vo vašom živote hrajú prím už poriadne dlhý čas.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Budete sa pokúšať vo všetkom nájsť akýsi význam a zmysel, čím viac si to však budete v sebe analyzovať a preberať, o to viac sa budete vzďaľovať od pravdivého vysvetlenia. Znamená to, že vysvetlenia sa nám nedostanú vtedy, keď chceme výhradne my, ale vtedy, keď to má prísť. Aj pochopenie má svoje správne načasovanie. Nemotajte hlavu ľuďom rôznymi sladkými rečičkami, pokiaľ to tak skutočne necítite. Žiarlivosť vie narobiť veľkú galibu, tak „bacha“ na to, aby ste neprekročili určitú hranicu normálnosti a únosnosti aj vy. Ani vám by sa to iste nepáčilo, keby ste tomu boli vystavovaní vy z pozície partnera. Tí, čo sú zatiaľ sami, by mali rozšíriť svoje obzory, treba niekam vyraziť, doma za zatvorenými dverami svoju „polovičku“ nenájdete. V práci pozor na klebety, ohováračky a zavádzanie rôzneho typu, do ničoho sa príliš neangažujte a prezentujte len čisto svoj pohľad na vec a názor. Síce na vás zaútočí silnejší pocit lenivosti, no prekonáte to a tak nič nezostane nedoriešené a nevybavené. Peniažky vás teraz trápiť nebudú, zameriate sa na inú sféru svojho života. Zdravie – bolestivosť pri chôdzi.

Anjelská karta – odovzdajte sa jednotlivým situáciám s tým, že s ničím nebudete bojovať.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Pocity dôležitosti, ktoré vás v tomto období navštívia, sú len čistým produktom ega, ktoré chce vyliezť na svetlo sveta. V udržateľnej forme je to v poriadku, no pokiaľ prekročíte určité hranice, môžete očakávať priam spúšť. Riadenie a dirigovanie nemáte radi, no presne s tým sa budete musieť akosi vysporiadať, bude to náročné dať to do slov, no pôjde to. Pokiaľ ide o partnerstvo, v tom vás čaká akási nuda, meniaca sa na dusivý stereotyp, ten sa však akoby mávnutím čarovného prútika vytratí v prípade, že do vzťahu zakomponujete istú dávku lichôtok, pochvál a aj iskrivej intimity. Nezadaní by si mali dať pozor na príliš úlisného a vtieravého človeka, ktorý sa vykreslí nie príliš v pravdivých farbách, ale na strane druhej, keď chcete niekoho ohúriť, niekoho, kto sa vám naozaj páči, spravte pre to všetko. Bude to ťažšia situácia, kde stále platí mnou opakované – počúvajte svoje pocity. V pracovnej sfére vás čakajú novinky, s ktorými sa rýchlo popasujete, no nadšením sršať nebudete, čo bude neprehliadnuteľné aj pre celý pracovný tím. Zdravie – hrdlo.

Anjelská karta – chýba vám univerzálna inšpirácia, hľadajte ju v maličkostiach a pokiaľ sa vám ju podarí nájsť, všetko bude pre vás schodnejšie, hravejšie a zdarnejšie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Ste majstrami v zvládaní aj tých najťažších situácií, humorom dokážete odľahčiť všetko, čo sa prvotne javí ako tá najdusivejšia a najčernejšia situácia. Vďaka vašim postojom a pohľadom premeníte tieto dni sebe, ale aj ľuďom, s ktorými sa budete stýkať, na veľmi príjemné chvíle. Dá sa to interpretovať aj spôsobom, že teraz je vašou úlohou robiť svet krajším. Vo vzťahoch by ste nemali zanedbávať rozhovory, prostredníctvom ktorých sa dozviete všetko potrebné na to, aby ste svojim „polovičkám“ vedeli pomôcť alebo ich povzbudiť. Spoločne stráveného času bude pomenej, no o to viac si spoločné chvíle budete vážiť. Osamelé dušičky sa ocitnú vo fáze oblietavania druhým pohlavím, tokania a balenia, kde sa nebude šetriť ani priamymi návrhmi. V práci je potrebné, aby ste boli dôslední, nezanedbajte nič, na čom si nadriadení zakladajú, aj mini-chybička by vám mohla byť nepekne vyhodená na oči, čo síce nie je správne, ale… Peniaze si buď ušetríte alebo do centu miniete, stredná cesta nebude existovať. Zdravie – prechladnutie.

Anjelská karta – stoja pri vás pomocníci, ktorých stačí poprosiť o pomoc, usmernenie, ukázanie správneho pohľadu, naozaj to stačí skúsiť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaša nebojácnosť je ukážková, ste skvelým príkladom, ako sa všetko dá s prehľadom zvládať. Vaša terajšia vnútorná sila vám v tomto období prinesie všetko, čo chcete. V súkromnej sfére sa budete zameriavať na dolaďovanie vecí v domácnostiach, ktoré potešia vaše oko a zároveň pohladia dušu. „Detailismus“ a vnútorné cítenie vyčaria spod vašich rúk a nápadov veľa pekného. Do partnerského vzťahu sa minimálne na myšlienkovej úrovni zapletie akási minulosť, nikoho s nikým neporovnávajte, rovnako ako tieto myšlienky prídu, nechajte ich aj odísť, nepripusťte, aby ovplyvnili pohľad na váš terajší vzťah, ktorý je svojou podstatou veľmi kvalitný. Vo víre zábavy a spoločenského diania môžete vždy niekoho zaujať a ak sa to nestane teraz, nevadí, veď ničomu nie je koniec – ani príležitostiam na nájdenie partnera, či partnerky. Práca vás svojou podstatou teší, no teraz bude pre vás nudná, ničím neprekvapujúca a tak sa stane pre vás bežnou rutinou. Prípadnú zadĺženosť zvážte. Zdravie – škrabance (počas spánku, pri pohybe v prírode a pod.).

Anjelská karta – v každom smere vás čakajú nové začiatky, čo sa dá vnímať v smere, že všetko staré v sebe konečne uzavriete.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Váš všeobecný prehľad je ohromujúci, no to, že máte pripravené odpovede na každú jednu otázku bez vypočutia opačných strán, je pre týchto ľudí trochu frustrujúce. Dajte vo vašom okolí priestor aj ostatným, vrátane vašich detí, ktoré nie je potrebné neustále poučovať. Odľahčené rozhovory majú niekedy väčšiu moc, než odborne a striktne vedená komunikácia. Niektorí z vás budú zvažovať výraznejšie životné zmeny, ktoré by vás posunuli bližšie k spokojnosti a naplneniu prianí. Vo vzťahoch budete chcieť ťahať za dlhší koniec, s už spomenutou tendenciou komandovať. Je to únavné pre obe zainteresované strany, tak si dajte pohov, aspoň sa o to pokúste. Nevylučuje sa snaha a pokus o oživenie už ukončeného vzťahu, z dôvodu, že pocity voči tejto osobe ešte stále prechovávate. Zvládať pracovné povinnosti bude pre vás hračkou, dokonca si postíhate nejaké veci porobiť vopred. Finančná stránka je stabilizovaná. Zdravie – svalová stuhnutosť.

Anjelská karta – vydolujte zo seba všetku svoju silu, ktorej máte v skutočnosti naozaj dostatok, v žiadnom smere sa nevzdávajte.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Skackáte na jednom mieste a úprimne sa radujete zo všetkého, čo stojí za to, je to priam nákazlivé. Ste tak nabití energiou, že ste v tomto štádiu schopní hory prenášať. Ste efektívni, rýchli, rozhodní a zábavní. Prenos týchto plusov do okolia bude priam nutný. Tento stav síce spôsobí stavy nesústredenosti a večného hľadania drobných vecí, ktoré neviete, kam ste dali, no beztak to stojí za to. Vyjadreniami lásky nebudete šetriť, rovnako ako nápadmi na možné spôsoby ako tráviť spoločné chvíle plné príjemného osvieženia. Je spojenie človeka, ktorý vás očaril, podľa vás nereálne? Ste si tým naozaj istí? Lebo aj zdanlivo nespojiteľné sa môže spojiť v niečo elegantné, pekné a hlavne hodnotné. Pracovnými povinnosťami budete zahltení viac, než inokedy, preto si do práce nezabudnite zobrať poriadnu dávku trpezlivosti a prípadne aj balenie fajnej kávy. Financiami sa nemusíte zaoberať, tie sú nateraz v rovine plusových čísel. Zdravie – unavené oči, unavené telo.

Anjelská karta – nájdete a pochopíte svoje skutočné a pravé Ja, ktoré je vašou neoddeliteľnou súčasťou, fungujúcou ako riadiaca jednotka.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Priateľské „poplácanie“ sa po pleci sa dá vysvetliť rôznymi spôsobmi, vo vašom prípade sa stretnete aj s menšou iróniou a teda pokusom o menšie zosmiešnenie vás, určite sa toho nechyťte, nevyvádzajte a rovnako stavte na humor, čím z tejto čudnej situácie vykľučkujete úplne bez ujmy a bez pošramoteného ega. V partnerstve sa stretnete s tým, že vaša „polovička“ bude trochu vymýšľať, čo vás bude mierne vytáčať, no skúste sa podvoliť a nechať viesť v jeho/jej réžii, zostanete príjemne prekvapení. To, že vo vašom srdci nesídli láska ku konkrétnemu človeku, neznamená, že sami zostanete navždy. Osoba, ktorá sa k vám, podľa vás, správa protivne, prechováva vo svojom vnútri úplný opak, má vás rada, len si to nedovolí prejaviť aj navonok a prekrýva to svojím nemožným správaním. V práci sa pousilujete dosiahnuť niečo viac, keď sa dostanete do polovice tejto cesty, určite to nevzdávajte, aj keď na čas primrznete na jednom mieste. S peniažkami nakladajte uvážene. Zdravie – uši, spánky.

Anjelská karta – sledujte všetky znamenia, ktoré vám vaši anjelikovia budú posielať v rôznych prevedeniach.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist