www.elenn-okienko.sk

15. 02. – 21. 02. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… :)  

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

V každom smere by ste mali byť k sebe úprimní, napriek tomu, že je to nepríjemné a často aj bolestivé, odhodlajte sa k tomuto kroku, čím sa odstráni to, že dobrovoľne, či už seba alebo iných, klamete. Čaká vás náročnejší týždeň plný otázok, nepokoja a zároveň aj tajomnosti. Pokúste sa z každého dňa vytesniť snahu iných obmedzovať vás a riadiť. V druhej polovici týždňa sa stretnete so situáciou, ktorá z vás vyplaví všetko negatívne a vaše telo napumpujú potrebné, pozitívnejšie pocity. Rozveselia vás aj stretnutia s priateľmi, ktorí pri vás stoja a ktorí vám prinesú nejednu novinku a správu. V celkovom behu by ste nemali zabudnúť na akési úradné záležitosti, prípadne „papierovačky“. Úplný záver týždňa vám prinesie nábeh na zmeny, prijmite ich, dokonca sa z niektorých budete prekvapivo tešiť. Láska a peniažky sú záležitosti, ktoré v tieto dni nebudete chcieť riešiť a preto čokoľvek nadväzujúce práve na tieto oblasti budete vedome odignorovávať, svoju silu a energiu potrebujete koncentrovať niekde inde. Zdravie – hlava, pocit chladných končatín.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

V ničom nebudete chcieť riskovať, preto budete tichí a nenápadní ako pena. V podstate vám bude vyhovovať, že splyniete s prostredím a nijakým spôsobom nebudete pútať pozornosť. To vám však nevydrží príliš dlho, pretože budete vytiahnutí z tohto ticha a to hlavne v práci. Bude nutné, aby ste si nejaké záležitosti nielen dokončili, ale aj nejaké nové návrhy na určité riešenia inovatívne priniesli. Rovnako to bude aj v láske, niekto si na vás „brúsi“ zúbky, no vy túto osôbku stále obdarúvate akousi nevšímavosťou alebo naopak, dávate jej pocítiť, že k nej prechovávate čisté priateľstvo. Pravdou však je, že sa vám páči a iba vlastný strach vás obmedzuje v tom, aby ste to skúsili, či jednoducho do toho „skočili“. V tomto týždni sa táto sféra prelomí a tak, buď sa to úplne uzavrie alebo do toho bez rozumu vhupnete a jednoducho zistíte, čo a ako. Šťastie sa podpíše pod vaše vnútorné zmeny, resp. vás navedie na správnu cestu a to vo všetkých smeroch. Obrňte sa voči klamstvám (prioritne vám ich bude posúvať postaršia pani) a rovnako sa pokúste aj vy neklamať. V domácnostiach bude potrebné urobiť nejaké opravy, ktorým sa už nevyhnete. Zdravie – srdce.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Svoje odhodlávanie stále posúvate, podmieňujete to už priam nezmyslami, postavte sa svojmu problému, či niečomu inému, čo vás trápi a raz a navždy to konečne zažehnajte, vaša myseľ aj duša vám budú povďačné. Konečne si potom oddýchnete a uvoľníte sa. Prekvapujúcim bude fakt, že v práci alebo v prostredí, v ktorom sa často pohybujete, precitnete v zistení, že niekto je do vás naozaj zahľadený. Pokiaľ ste osamelí, nezadaní, je to veľmi príjemná možnosť ako otvoriť cestu k nájdeniu spriaznenej duše. Pokiaľ patríte medzi zadaných, berte to ako skúšku, aj keď naozaj bude čomu odolávať, povestná iskra si čas a priestor naozaj nevyberá. S financiami by ste mali narábať opatrne, nechajte si nejakú železnú rezervu, ktorú v potrebnom prípade nájdete a ak nie, tak ju minimálne použijete v čase dovoleniek. Zaujímavou bude situácia, v ktorej sa ocitnete naozaj nečakane a nepredvídateľne, budete konfrontovaní s niektorými členmi rodiny alebo jednou konkrétnou. Budete musieť určité veci, či už objasňovať, obhajovať, resp. sa bude od vás očakávať vyjadrenie triezveho názoru.  Svojím spôsobom na vás prehovorí aj vaša minulosť. Zdravie – odreniny, modriny, „narazeniny“.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vo vašej rodine sa konečne dotiahnu do úspešného konca finančné záležitosti, vynulujú sa niektoré dlhy, či pozdĺžnosti. Pokiaľ spadáte do skupiny rodičov, všímajte si svoje ratolesti, ktoré zjavne trápi láska, nastal správny čas na úprimné, no hlavne povzbudzujúce rozhovory. Je zvláštne, ako vás zasiahne láska, či minimálne popletenie hlavy vďaka človeku, ktorého ste dlho nevideli a ktorý sa vráti buď zo zahraničia, či dlhej cesty. Prekvapivé šťastie, ktoré sa vám rozhodne klopať na dvere s upozornením, že je tu, sa postará o krásne chvíle. Rakom sa vyriešia všetky finančné problémy. Za nepríjemné sa bude pokladať tendencia skĺzať k hádkam, už si nedávate skákať po hlave, čo viacerých zaskočí. Stáť si budete za svojím dokonca aj za cenu vydierania, či strašenia s tým, že prípadné kamarátstvo sa ukončí. Svedčí to o vašej vyzretosti a vnútornom napredovaní. V partnerstvách sa ocitnete trošku v úzkych, váš partner bude mlčanlivejší a zadumanejší, čo si nebudete triezvym rozumom nijako vedieť vysvetliť. V tomto prípade dajte polovičke najavo, že keď bude chcieť túto záležitosť prebrať, ste tu, no na strane druhej netlačte a dajte mu dostatok času a priestoru. Zdravie – žalúdok, oči.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Opantá vás hravá nálada, ktorú vám budú všetci doslova závidieť. Vaša „cinkavá“ naladenosť, podmanivý smiech a úprimná radosť zo života bude natoľko silná, že vám do života pritiahne nielen rovnako naladených ľudí, ktorých je ako šafranu, ale aj samotné šťastie. Zároveň rozjasníte pochmúrne nálady ľudí, s ktorými sa budete stretávať. Všetky problémy sa u vás odľahčia a niektoré dokonca potichúčku úplne vymiznú. Všetky potrebné vybavovačky dotiahnete do úspešného konca a to bez vynaloženia väčšej námahy. Zmeny nastanú aj v partnerstvách. Vaša nálada odplaší na čas človeka, ktorý kráča po vašom boku, vaše energie budú pre jeho šeď, zármutok, či tendenciu prepadať v sebaľútosť ako svätená voda na čerta. V rámci pracovných záležitostí bude nutné, aby ste od svojej osoby trošku odstrihli, či od seba oddialili, človeka, ktorý sa naplno prejaví práve v týchto dňoch. Napriek tomu, že to bude bolestivejšie, berte to momentálne ako niečo nevyhnutné a dočasné. Neplánovane sa ocitnete vo väčšej spoločnosti, v ktorej ako „načančaní“ Levíkovia zoženiete nejednu pochvalu a úspech. V určitých situáciách bude potrebné, aby ste opustili svoju komfortnú zónu, bude to však stáť za to. Zdravie – oblasť podbruška (oblasť 2. čakry).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vzhľadom k okolnostiam budete musieť odložiť určité plány, či cestu. Neberte to ako niečo nespravodlivé, či neférové, aj keď to znie naozaj ako klišé. Je pravdou, že všetko zlé je na niečo dobré. V práci, či v škole sa vám nebude príliš dariť, z čoho budete trošku nešťastní s tendenciou obviňovať sa zo zlyhania. Nerobte to, menšie problémiky berte jednoducho ako dočasný stav, čo tak aj bude, už v tých nasledujúcich týždňoch bude všetko v najlepšom poriadku. Niektorých z vás potrápi vzťah so svokrovcami, či iba jedným z nich, stavte na pokoj, rozvahu a pokojne aj na osobný šarm, ktorý vám je daný. O čosi viac by ste mali krotiť svoju žiarlivosť a prípadnú podozrievavosť, stavte na komunikáciu a rozobratie svojich nie príliš dobrých pocitov. Vo všeobecnosti by ste v dňoch tohto týždňa nemali prepadať pocitom samoty a smútku, práve naopak, spoločnosť je to, čo vám bude veľmi prospievať, na strane druhej, nezadaní predsa nikdy vopred a s istotou nemôžu vedieť (v niektorých prípadoch, pri zapnutí intuície, cítiť môžu), koho a kde stretnú. O čosi viac vás zasiahne správa o rozchode, rozvode, či rozpade nejakého vzťahu z prostredia vašich priateľov a známych. Zdravie – močový mechúr a celkovo oblasť podbruška.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Odutosť a prejavy trucovania vám príliš nepristanú, tak ich rovno hoďte za hlavu. Platí to aj v prípade, ak ide o srandu, nie každý to totiž musí pochopiť práve ako žart. Prekvapivým u vás bude obnovenie viery v človeka, kde v poslednej dobe dôveryhodnosť pokrivkávala. Rovnako sa obnovia a zosilnia pokrivkávajúce partnerské vzťahy, kde to škrípalo nielen na ľudskej, ale aj intímnej úrovni. Nejaké peniaze bude potrebné investovať do obnovenia „zastaralejšej“ techniky, ktorá je vo vašej domácnosti naviazaná, či už na vašu prácu alebo štúdium. Preto si preventívne všetky potrebné údaje zálohujte (istota je guľomet). Vaša, z vás sálajúca, otvorenosť spôsobí fakt, že sa vám ľudia, ktorí sú nositeľmi väčších a menších životných problémov, či údelov, budú sami od seba zverovať a to aj v prípade, že sa stretnete iba na kratučkú chvíľu. Osoba mužského pohlavia sa vám pokúsi podložiť, v niektorých prípadoch až vnútiť, určité predstavy, s ktorými nie ste ani trošičku stotožnení a už vôbec nie, ak by mali prejsť do reálnych podôb. V láske sa na čas nastolí ticho, bude však ozdravujúce a až priam liečiteľské. Vďaka tichu sa aj vy aj váš partner naladíte na tie správne vlny a vibrácie. Zdravie – oblasť hrdla, dýchanie, pokožka.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Pricupká k vám neodolateľná príležitosť na atraktívnu pracovnú pozíciu, pokiaľ ste naplno rozhodnutí nechať svoje doterajšie, aj keď stereotypnejšie, zamestnanie. Choďte do toho. Je však potrebné, aby ste o správnosti voľby boli naplno a bez zaváhania presvedčení. Niektorí z vás sa ocitnú v zložitejšej situácii súvisiacej s partnerstvom, premýšľať budete nad rozchodom, akosi vám dlhodobo absentuje pocit radosti a šťastia. Pokiaľ je to len o týchto aspektoch a pokiaľ ešte stále voči polovičke niečo cítite, je vhodnejšie sadnúť za okrúhly stôl a všetko zo seba „vypľuť“. Ak vám ten človek stojí za to, určite komunikujte! V niektorých vzťahoch sa bude rozoberať otázka potomstva, držím palce, nech vám to vyjde, čo je viac než pravdepodobné. Všetci z vášho znamenia zabúdajú na lásku, skutočnú, pocitovú a univerzálnu lásku, v ktorú by ste za žiadnych okolností nemali prestať veriť. Preto sa ju pokúste dostať na povrch a nechať sa ňou prehriať od hlavy až po päty. Myslím tým, samozrejme, nielen lásku k partnerovi, ale ako som už spomínala lásku univerzálnu, tá vám pomôže cítiť sa lepšie a veriť v dobro, ktoré ešte stále okolo nás existuje. Zdravie – chrbát, stuhnutosť.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

O čosi viac vás potrápia financie, preto je potrebné s nimi narábať naozaj s uvážením, aby ste na nejaký čas nezostali úplne na „suchu“ a nemuseli siahnuť po prípadnom požičaní si. Rovnako ste si zanedbali viacero úradných povinností, už ich neodkladajte a postupne sa im venujte a dotiahnite ich do konca, platí to aj pre rôzne lekárom stanovené termíny kontrol, či iných povinností. Nezadaných prekvapí príjemné stretnutie s potenciálnym budúcim partnerom, v tomto prípade sa na nič nehrajte, úprimnosť nadovšetko, no zároveň nechajte nejaký priestor aj vždy atraktívnemu a super pôsobiacemu tajomnu, ktoré chce opačné pohlavie vždy prelúskať. Príliš sa sústredíte na negatívne záležitosti, s ktorými sa vo svojom živote stretávate a to, či už priamo alebo iba sprostredkovane. Toto je niečo, čo vás ťahá dolu a preto je to nevyhovujúce, takže nič negatívne neprijímajte a nechávajte každú temnú informáciu okolo seba len „obtiecť“, nič z toho neabsorbujte! Jeden deň alebo víkend venujte svojim priateľom, ich spoločnosť vás poteší a tým správnym spôsobom „nabudí“ a rozjarí. Zdravie – tlak, búšenie srdca, prípadné pichanie, či bodanie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Snažíte sa nad všetkým a nad všetkými mať určitú kontrolu, je to síce fajn, ale uvedomte si ako to pre niektorých citlivejších ľudí môže byť stresujúce a obmedzujúce, preto si dávajte trošku pozor. Postupujete vo svojom živote podľa predstáv a nevzdávate sa, ani keď vám niečo nevyjde, je to skvelé. Rovnako máte tendenciu skĺzať k tomu, že ste na seba príliš tvrdí. Vaše zanietenie sa vo viacerých prípadoch mení na rutinu a to vás veľmi irituje, preto v plynúcich dňoch hľadáte vzrušenie, či nejaké nabudenie, kde potom máte tendenciu spadať do situácií, v ktorých  zachádzate za hranice, ktoré ste si sami určili. Kľúčovým pre vaše znamenie bude v tomto týždni akési stabilizovanie a ustálenosť, v ktorých aj zotrváte. Nehľadajte za každú cenu „vzrúšo“ a o to viac, ak by mohlo vo vašom živote ohroziť sféry, v ktorých to naozaj funguje. Áno, patrí tam aj partnerstvo a láska. Ak sa vám podarí nejaký voľný čas ukoristiť pre seba, venujte ho čítaniu, štúdiu, či jednoducho činnostiam, ktoré vám prinesú rozšírenie vlastných vedomostných obzorov. Zdravie – nervozita, podráždenie žalúdka, kyselina.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Prišli ste na veľmi veľa myšlienok, ktoré vo svojom živote používate ako afirmácie, resp. formulky, ktoré vás povzbudzujú a posúvajú vpred. Je to super, našli ste spôsob, ako sa dokážete nabudiť správnym a hlavne neškodným spôsobom. Pri rôznych aktivitách, do ktorých sa pustíte, si dávajte pozor na zdravie, prípadne na prudšie pohyby, čo by mohlo spieť k tomu, že na nejaký čas budete vyradení z bežných činností. Láska si nevyberá a je viac než pravdepodobné, že pre niektorých z vás bude stačiť len jeden, jediný pohľad a budete mať „nakúpené“. V práci a aj v škole sa vám bude dariť s ľahkosťou a hlavne, zapojíte aj nadhľad, ktorý sa postará o odosobnenie sa od prípadných klebiet, či nesvárov, kde hlavnú úlohu máte zohrať práve vy. Neodkladajte nič dôležité, neskoršie by vás to mohlo nepekne dobehnúť, takže bez strachu sa pusťte do všetkého, čo je treba. V rodine spojte sily a spoločne doriešite všetko, čo je potrebné. Individuálne to z vašej strany nebude za tak krátky čas možné, aj keď budete mať chuť vyskúšať to, viacerí zvládnu viac, čo platí aj v tomto prípade. Zdravie – kríže, obličky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.

Nemáte radi rozpory a samotné rozporuplné situácie, v ktorých sa však v tento týždeň budete ocitať priam pravidelne. Niektorí z vás sa dokonca dostanú do situácie, v ktorej budú postavení pred rozhodnutie medzi dvomi ľuďmi, konkrétne priateľmi, ktorí si stanovia určité podmienky typu buď ja – alebo on/ona. V skratke, ocitnete sa v strede medzi nepriateľskými stranami, ktoré medzi sebou odmietajú komunikovať a preto budete tlačení do rozhodnutia. Napriek tomu sa vám z tejto situácie podarí „vykorčuľovať“ a vaša priateľská základňa zostane na osoby nezmenená. Láska si dá na čas a opantá vás príjemným a sladkým spôsobom, oddáte sa jej naplno. Sladkosť dní však môže vystriedať menšia, priam nezmyselná hádka, ktorá sa dá preventívne zažehnať tým, že nebudete hádzať polienko do ohňa. Vaše osobné priority budú trošku otrasené, no ich zmysel aj význam zostanú nezmenené. Veľmi sa vám bude dariť na poli získavania nových poznatkov, obohatené to budete mať o zosilnený dar komunikácie „vypeckovaný“ skvelým obchodným duchom, ktorý bude v tomto týždni kumulovať, takže práce bude viac než dosť. Nenechajte sa odradiť ničím a znechutiť nikým. Choďte si za svojím. Zdravie – spánky, uši (citlivosť na šperky, prievan…).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

 

Leave a reply

TOPlist