www.elenn-okienko.sk

14. 03. – 20. 03. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Viacero z vašich rozbehnutých vecí, záležitostí, projektov, či dokonca črtanie sa vzťahov (vo všeobecnej rovine myslené, takže nie iba partnerských), sa zrazu pozastaví a vy budete iba stáť a nechápavo sa prizerať na tento nelichotivý stav. Dôvod je prostý, niektoré záležitosti ste trošku (podaktorí až príliš) chceli urýchliť, no tým by ste zmarili ich prirodzené smerovanie a napredovanie, takže ich pozastavenie je teraz pre vás vhodným riešením a vyhnutím sa prípadnému nezdaru, či totálnemu fiasku. Svoju energiu by ste mali vložiť do svojho osobného duchovného sveta a síce samotného rozjímania a spoznávania sa. Partnerské, kamarátske a iné vzťahy sa opätovne rozhýbu až koncom týždňa, ale tá iná časť „bloknutých“ alebo pozastavených aktivít sa spustí až v dňoch nasledujúcich po uplynutí tohto týždňa. Zdravie – oblasť 4. čakry (srdcovej).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Svoju silu rozložte na jednotlivé dni v týždni, nevymláťte si ju hneď v jeho úvode. Budete totiž zápasiť s negatívnymi postojmi, nie príliš dobre naladenými ľuďmi, či dokonca s ľudskou nevedomosťou, ktorá je prirodzená, nie však pre vás a preto vás to bude vytáčať do vnútornej, u niektorých aj na úrovni vonkajších prejavov, dosť silnej vývrtky. Menšie zmeny sa vám začnú črtať, konkrétne na poli lásky, už okolo stredy. Čistota osôbky, s ktorou budete v kontakte, vás bude z každého uhla pohľadu fascinovať. Menšie, ale o to viac na pocity výraznejšie, zmeny nastanú v kruhu a okruhu vašich známych, či priateľov. Správanie sa niektorých z nich bude pre vás nevysvetliteľné. V domácom, súkromnom sektore pocítite výrazne finančné zmeny, v tomto prípade ľudovo povedané „suchoty“. Zamyslite sa nad tým a do budúcna si zvoľte iný, efektívnejší spôsob zaobchádzania s peniažkami. Zdravie – pitný režim (pozor na alkohol), trávenie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vo vzťahoch to bude náročné, minúty strávené pri žiarlivostných scénach, výstupoch a pri všakovakých obvineniach a výčitkách budú mať na ich fungovanie značný dopad. Preventívne si uvedomte silu doterajšieho hladkého fungovania týchto vzťahov. Menšie pletky sa dajú predsa vyriešiť aj inak, než značným útočením, ktorého cieľom bude vaša osobná vnútorná nespokojnosť prameniaca…, ale to už vy viete odkiaľ, u každého je to individuálne. Pre svoje vlastné vnútorné poryvy neútočte na sféru, v ktorej to funguje k spokojnosti. Nervozitu dajte bokom a pustite sa do plodnejšej práce, veľa povinností ste odkladali nielen na pracovisku, ale aj v domácnostiach, tak sa do ich pekne a s vervou pustite. Popri všetkom nezabudnite na dôležité a hlavne sľúbené stretnutia, ktoré ste si dohodli už dávnejšie. Pri vypisovaní a podpisovaní dôležitých tlačív si pozorne a dôkladne všetko prečítajte. Zdravie – pocit únavy a straty energie, kĺby.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Raci, zatnite zuby a päste, otvára sa vám pomerne náročný týždeň. Striedať sa vo vás bude veľa protichodných a prevažne negatívnych pocitov, ktoré vás môžu stiahnuť aj do roviny nevhodného sa správania, či celkového konania. Preventívne v ničom a na nikoho, vrátene samých seba, nevyvíjajte žiadne tlaky. Upokojte sa a hoďte sa do pozície, že všetko prijmete. Prioritne by ste sa mali zamerať na pozvoľné a prirodzené (bez nátlakov) fungovanie rodiny, čo sa týka samotných vzťahov, pomáhania si a vzájomného povzbudzovania. Spolu s vaším upokojením sa a nevzpieraním sa voči pocitom príde aj zvrat. Postupne s približovaním sa k dňom budúceho týždňa sa nastolí príchod opätovnej pohody a spolu s ňou aj zjavenie sa povestného, pre každého známeho šťastíčka. Zdravie – citové rozpoloženie, nervozita.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Pri akejkoľvek snahe niečo sa dozvedieť a zistiť, či už od niekoho konkrétneho alebo vo všeobecnosti z dostupných informácií alebo dokonca klebiet, narazíte na stenu, či akýsi múr mlčanlivosti. Minimálne pár dní budú pre vás niektorí ľudia nedostupní a aj spomínané správy úplne blokované. Rovnako narazíte na múr svojich finančných možností a tak budete musieť z niektorých svojich nárokov, prípadne návykov trochu ubrať. Za zaujímavé sa bude považovať nečakané a neplánované osobné stretnutie s osobou opačného pohlavia, z čoho vzíde niečo príjemné a na tú chvíľu aj čarovné. Vychutnajte si tieto chvíle, v uvoľnenej nálade sa porozprávajte, či pospomínajte, padne vám to veľmi vhod. Nie príliš príjemným bude prinavrátenie sa niektorých zdravotných problémov, čo by malo byť už v tomto smere len doznievajúcimi dozvukmi, ktoré vystrieda obdobie úplného zotavenia sa a dosiahnutie stavu, ktorý sa dá označiť ako FIT. Kľúčovým slovom je pre vás očista. Zdravie – dozvuky predtým vykúkajúcich zdravotných problémov.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Rozpoloženie, v ktorom sa ocitnete, bude doslova patové: buď zoberieš alebo necháš tak, návratu niet. Neobávajte sa svojho rozhodnutia, pokiaľ sa budete riadiť srdcom, nemáte dôvod, aby ste šliapli vedľa. Trošku budete precitlivenejší, čo môže vaše okolie veľmi rýchlo využiť a tento váš stav na svoje účely aj použiť, či zneužiť. Preto pozor na prípadné zavádzanie a klamanie od ľudí, ktorých až tak dobre nepoznáte. Rovnako opatrne pristupujte aj k financiám, ktoré by ste si mali vážiť a preto žiadosti o finančnú podporu, či pomoc triezvo zvážte, aby ste neboli oklamaní. Na správu, na ktorú ste nejaký čas už čakali, ešte nejaký čas budete musieť počkať, všetko má totiž svoje načasovanie, ktoré pôjde v súlade s vaším naladením, čoho zrkadlom je aj stav potrebný na jej spracovanie a prijatie nezávisle od toho, či sa bude niesť v pozitívnom alebo naopak negatívnom duchu. Zdravie – menšia svetloplachosť a reakcia očí na stále viac svietiace slniečko.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Prestaňte nad sebou lamentovať, v skutočnosti na to nemáte žiadny dôvod a poteším vás, nejaký väčší dôvod ani mať nebudete. Odhliadnuc od menších peripetií, ktoré sa rátajú medzi tie bežné (zaspanie, meškanie, nestihnutie nejakých stretnutí, či drobné hádky), prichádza k vám v sprievode s narastaním vášho sebavedomia, a teda viery vo svoje schopnosti, vlna príjemných životných zmien a prekvapení. Začne sa to láskou (vysporiadanie vzťahov, nájdenie lásky, zaľúbenie…), pokračovať bude spoznaním nových, zaujímavých a pre vás prínosných ľudí a pri finančnom polepšení si sa to končiť nebude. Nenechajte sa znechutiť miniatúrnymi nezdarmi, ktoré sú len akousi skúškou vašej viery, ktorá, ak bude dostatočne silná, nedovolí, aby ste sa s niečím silno negatívnym ani len stretli, nie to ešte priamo konfrontovali. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Iní vám neubližujú, tak prečo si ubližujete vy sami? Vaše fantázie sa podpísali pod vytvorenie nejedného scenára, ktorým ste sa dali ovplyvniť, hovoríme však o tých nepríjemnejších záležitostiach. Skúste nejako prehodiť svoju vnútornú páčku na level umožňujúci všetko vidieť buď reálne, alebo len mierne pozitívne. Menšie záležitosti bude nutné vyriešiť v prepojení na domácnosť, bude sa jednať alebo o murárske zásahy, či kúpu nového zariadenia alebo spotrebičov. Ráta sa tam aj výmena nábytku, ktorý máte, vymaľovanie, či vyhodenie „starín“. Tieto menšie zmeny naštartujú tie väčšie a už koncom týždňa sa budete cítiť lepšie a ľahšie. Láska u vášho znamenia dostáva zelenú, tak si to vychutnajte. Rovnako k vám pricupkajú aj nejaké peniažky. Nezabudnite na prípadný termín rodinného stretnutia, nejaký sviatok, či kúpu darčeka. Zdravie – hlava vrátane vlasov a pokožky hlavy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Láska kvitne v každom veku a zrodí sa pri rôznych, aj dosť bizarných situáciách. Vy si zrovna trošku zabojujete práve s najkrajším citom, ktorý človek môže v sebe objaviť, s láskou. Je na vás, ako si tento stav „ukočírujete“ a čo sa rozhodnete robiť, ako konať. Nezadaní to budú mať, samozrejme, jednoduchšie a Amorov šíp s otvorenou náručou príjmu, no pokiaľ sa s týmto budú „potýkať“, zadaní by mali byť opatrní a uvedomiť si plnú mieru prípadného pokušenia. Väčšina z vás bude postavená, či už pracovne alebo súkromne, pred osobu, ktorá, podľa vás, sympatiami rozhodne oplývať nebude. Nepodceňujte tento pocit a zvážte, do akej miery túto osôbku zasvätíte do svojich súkromných záležitostí a ako hlboko pod kožu si ju pripustíte. Pokiaľ o to stojíte, tak v tomto období sa s ľahkosťou dopracujete k peniažkom, ktoré sú síce vaše, ale na ceste k vám zostali niekde akosi „visieť“. Pokúste sa vo všeobecnosti menej riskovať. Zdravie – podráždenie pokožky, bolestivejšie odreniny, či „záderky“.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Ste vo zvláštnom rozpoložení, pokiaľ sa konečne odhodláte a spravíte krok vpred, život vás automaticky hodí o rovnaký krok späť. Nehľadajte v tom nespravodlivosť a ani nič veľkého, či neprajného. Všetko to totiž spočíva v správnom načasovaní a vy ste chceli nejaké tie záležitosti predbehnúť alebo aspoň urýchliť. Neobávajte sa, vpred spravíte viac krokov, než len ten plánovaný jeden a bude vám to umožnené v správny čas, ktorý sa blíži. Nerozhodujte za iných a to ani na požiadanie, sami máte čo so sebou robiť a zároveň si prípadnú ťarchu dôsledkov uvalíte práve na svoj, beztak už dostatočne zavalený, chrbát. Iné je to však s pomocou, čo sa týka rozprávania sa, či podania akejsi opory. Vo vzťahoch si dávajte zo svojej strany pozor na prípadnú tendenciu klamať a zavádzať, mohli by ste sa v tom poriadne zamotať. Užite si svoj voľný čas a pokiaľ nepracujete, tak aj víkend, načerpajte potrebné sily. Zdravie – chrbtica (zaťaženie, bolestivosť, vystreľovanie, obmedzená pohyblivosť).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Príjemný týždeň plný pohody nielen v domácom prostredí, ale aj v práci, tiež milých, či už menších alebo väčších prekvapení, lásky, pochopenia, hrejivosti a aj samotnej sexuality, to je zmes toho, čo vás bude sprevádzať každým jedným dňom, či už v rôznych kombináciách alebo jednotlivo. Rozladiť sa síce tak ľahko nedáte, no predsa, podariť sa to môže osobe, ktorá pochybuje nielen o vašom životnom štýle, výchove detí, či správaní, ale aj o vás samotných vôbec. Spôsob, ktorý zvolí, môže byť rafinovaný a zakamuflovaný ako nepríjemný, pichľavý výsmech a „taktné“ zosmiešnenie. Nedajte sa nachytať na hruškách a zachovajte pokoj, voči tomu človeku sa to otočí samé a v podstate pokus znechutiť vás, nachytať, či blamovať, bude neúspešný a jediný, kto odíde zahanbený a s dlhým nosom, bude práve táto (už budete vedieť), táto neprajná osoba. Zdravie – celá oblasť očí, vrátane obočia a čela.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaše skúsenosti a znalosti sú naozaj bohaté, dokážete sa zapojiť do akejkoľvek debaty, no v tomto týždni sa budete pri niektorých rozhovoroch a pri určitých osobách jednoducho strácať. Objavíte, že témy, v ktorých máte značné základné neznalosti, predsa len existujú. Dôvodom je vaše menšie zakrpatenie a zanedbanie štúdia, zisťovania noviniek, či čítania, čo by sa podpísalo pod rozšírenie vašich obzorov. Paradoxne bude však rásť vaše sebavedomie primiešané vyskakujúcim egom a tak úlohou vašich blízkych bude držať vás trošku pri zemi, za čo im budete neskôr vďační. Za naozaj krásne a príjemné sa bude považovať utužovanie existujúcich, či už partnerských alebo priateľských vzťahov, vrátane členov rodiny. Blízkosť a spriaznenosť bude pre vás veľmi povzbudzujúca a výrazne citeľná. S financiami v žiadnom smere ani žiadnym spôsobom nehazardujte. Dostatok času venujte aj svojim ratolestiam v prípade, ak patríte do kategórie rodičov, ak nie, „ovlažte“ sa detskou nevinnosťou pri iných detičkách, ktoré sú v rodinných kruhoch. Zdravie – zátylok, krk.

 

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

 

Leave a reply

TOPlist