www.elenn-okienko.sk

13. 04. – 19. 04. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Slniečko z vás vytiahne potrebný pozitivizmus, hravosť a úprimnú radosť. Každopádne vám to len prospeje, čím sa potlačí všetko ťaživé, nepekné a tmavé. V polovici týždňa by ste sa nemali veľmi namáhať a už vôbec nie tlačiť v čomkoľvek na pílu. Všetko vám na jeden-dva dni zamrzne a s ničím nebudete môcť pohnúť. Tento čas a priestor využite na oddych, pokoj a  precítenie svojich vnútorných pochodov. Keď sa tento stav zmení a veci sa začnú hýbať, môžete sa s vervou pustiť do práce, ktorá bude prinášať svoje ovocie. Zároveň sa vám čo-to upraví aj v oblasti lásky a vaše srdce sa otvorí viac, než inokedy. V celom týždni stavte na svoju spontánnosť, ktorú by ste v žiadnom prípade nemali brzdiť a okliešťovať. Vo finančnej sfére sa nedajte zavádzať, je potrebné, aby ste v nej mali dokonalý prehľad. Zdravie – hlava.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Na plecia vám sadne roztopašnosť, ktorá bude ovplyvňovať každú vašu konverzáciu, či samotné konanie. Každému to prospeje, vrátane vás samých, treba však poznať jej hranice, inak sa môže vo vašom prevedení stať nepríjemnou zbraňou na dokonalé odplašenie známych a priateľov. Správa, ktorá k vám „dofrčí“ rýchlosťou blesku, vás donúti zaujať určité stanovisko, musíte sa rozhodnúť hneď v tom čase bez akéhokoľvek odkladu. Niekto vo vašej bezprostrednej blízkosti zmení svoje správanie, ukrýva sa za ním veľká dávka smútku, nešťastia a nespokojnosti, pokúste sa tomuto človeku pomôcť, pretože len vás pustí k sebe do takej miery, že sa vám so všetkým zdôverí. V tomto období sa vám končia akékoľvek finančné záväzky, takže splatíte posledné peniaze a v tomto smere budete oslobodení. Láska sa u vás v tieto dni uloží na sladký spánok. Zdravie – celková podráždenosť jednotlivých orgánov.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Panovačnosť bude mať tendenciu si vás úplne podmaniť a preto budete okolo seba prskať síru, v podstate pre svoje konanie nebudete mať ani racionálne vysvetlenie, jednoducho to pôjde z vás bez kontroly. Tendencia všetko ovládať vám naznačuje, aby ste sa viac uvoľnili a niektoré záležitosti nechali voľne plynúť bez vášho zásahu, upravia a vykryštalizujú sa samé. S peniazmi nehazardujte, ako ľahko k vám prídu a ešte ľahšie odídu. Viete skvelo poradiť svojim priateľov v pálčivých situáciách súvisiacich s láskou, sebe však pomôcť neviete. Preto sa viaceré vzťahy u vášho znamenia ocitnú v úzkych, riešte to pokojne a pokúste sa z vášho vzťahu vytiahnuť len to pekné, čo bolo a stále pretrváva. Nezameriavajte sa s klapkami na očiach len na tie zlé veci. Potom príde pochopenie, ktoré bude viesť k udobreniu až upokojeniu situácie. V práci očakávajte rutinu. Zdravie – črevá (trávenie, nechutenstvo a pod.).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

U vás sa bude striedať jasná obloha s poriadne zamračenou, veľmi rýchlo sa vám budú meniť nálady. Štart týždňa bude náročnejší, k čomu prispeje aj únava. Toto kolísanie sa podpíše nielen pod vaše výkony v práci, ale aj pod konanie a jednanie v súkromnej oblasti. Budete doslovne ako rozladený klavír. Samozrejme, že každý jeden z vás má možnosť mraky zahnať a týždeň si užiť v plnej paráde s radosťou, spokojnosťou a s veľkou dávkou lásky. Vybojujte si svoj vnútorný boj o úsmev a radosť. Vyjadrenie citov smerom k vám príde nečakane, rýchlo a od človeka, pri ktorom vám padne sánka, lebo doteraz ste si to nevšimli a veru nebudete to čakať. Hlavne nezadaní sa môžu pokúsiť z priateľstva začať budovať lásku a plnohodnotné partnerstvo. Pomaly, ale isto, sa do vašich životov zakrádajú veľmi príjemné zmeny. Zdravie – pokožka.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Stereotyp a zaužívané každodenné rituály úplne rozbijete. V tomto týždni sa z vás stane nový človek. Popustíte od všetkého, na čom ste horúčkovito lipli a na margo toho pocítite obrovskú úľavu. Pomerne vysoké tempo nasadíte v práci, výraznejšie úspechy a zdary prídu už okolo štvrtku, kde budete mať zo seba fantastický pocit. Šťastie zaútočí zamerane na lásku, kto hľadá – ten nájde, preto sa máte na čo tešiť. Iskrivosť medzi vami a niekým (zatiaľ neznámym) bude viesť k vášmu až závideniahodnému (samozrejme v dobrom) naladeniu. Ku koncu týždňa, teda cez víkend, na vás čaká cestovanie. Je dôležité, aby ste si doma nezabudli nič potrebné, inak sa výlet premení na nervózny a veľmi rýchly, no hlavne, nepríjemný zážitok. Nezanedbávajte nikoho, kto sa bude snažiť k vám dostať. Títo ľudia vás potrebujú, preto sa pokúste svoj čas adekvátne k tomu zadeliť. Zdravie – cievy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Dariť sa vám bude v každej oblasti. Začnime láskou, tá vám veru poriadne popletie hlavu. Ale práve v tomto smere sa záležitosti pohnú vpred a vy budete zasa o kus bližšie k objektu vašej pozornosti a túžby. Počúvajte svoje srdce, kam a prečo vás ťahá. V práci budete priam fantastickí, všetko vám pôjde od ruky, preto nejaké nečakané situácie, ktoré by vás mohli zaskočiť, ani neočakávajte. Nalaďte sa do stavu rovnováhy a všetko vám pôjde až ukážkovo hravo. Menšie problémy zažijete v súvislosti s peniazmi. Tu si s vami osud trošku zahrá a vďaka vašej dobrosrdečnosti môžete o nejaké to euro nenávratne prísť. V skratke, budete nepekne oklamaní, preto si dávajte pozor. Koncom týždňa sa vám ozve muž – priateľ, kamarát z minulosti, ktorý vás vytiahne na kávu a vy budete mať možnosť obnoviť vaše priateľstvo. Zdravie – pozor na nešikovnosť (pády, modriny, odreniny a pod.).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Začínate s prácami vedúcimi k zveľadeniu vášho životného priestoru. Rozbehli ste sa do záhrad alebo ste sa chopili lopaty a pustili ste sa do prerábania? Vybrali ste si na to vhodný čas, práca vám bude rýchlo odsýpať a zároveň vám bude robiť radosť. Čas je vhodný aj pre tých, ktorí sa rozhodli kúpiť nehnuteľnosť. Je vysoko pravdepodobné , že práve v tomto období nájdete presne to, čo ste si vysnívali. Dokonca budete k tomu privedení nečakane, ale sami viete, že všetko je tak, ako má byť. Čaká na vás veľmi krásne obdobie naplnené láskou, harmóniou a tými najkrajšími pocitmi. Vyhrievajte sa v svetle vášho úspechu a vnútorného pokoja. Verte, že nejeden neprajník vám váš pokoj závidí. Tiež sa vám podaria vybaviť všetky náležitosti súvisiace s peniazmi a bankami. Užívajte si univerzálnu prajnosť, ktorá sa

k vám sype plnými priehrštiami. Zdravie – oblasť hrdla, krku, hrudníku.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Na to, že patríte medzi spoločenskejšie znamenie milujúce zábavu a samotný život, sa práve

v tomto období budete utiekať k samote. Budete prahnúť po chvíľkach, kde budete sami so sebou izolovaní od ruchu miest a ťarchy problémov blízkych. Na pár dní sa zakuklíte a budete si naplno vychutnávať ticho. Vyleziete do víru života, keď to vy sami uznáte za vhodné a urobíte to naozaj pompéznym spôsobom. V podstate vám nič nechýba a ste spokojní, no niektoré veci je potrebné doklepnúť, hlavne, čo sa týka vzťahov a financií, ale nebudete robiť z toho drámu. Sami cítite, že sa to všetko pekne postupne rieši a vy nič nemusíte naháňať. Nezadaní si môžu vybrať zo širokého radu záujemcov/kýň o vašu osobu, takže môžete „randiť“ a spoznávať sa, kým nenájdete toho, ktorý/á vám pri vašej menšej náročnosti bude vyhovovať. Prežijete pomerne príjemný týždeň. Zdravie – krčná chrbtica, oči, hlava.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vo všetkom, na čo sa zamierite, trafíte priamo do čierneho a presne tak sa vám bude niesť celý týždeň. Nič neminiete (žiadny cieľ), nič nepremeškáte a všetko vám pôjde presne podľa vašich predstáv. Okrem jedného – vaše zmysly opantá osoba, ktorá si vás svojím nielen výzorom, ale aj správaním, úplne podmaní. Nuž, bude veľmi ťažké tomuto človeku odolávať, apropó, chcete mu vôbec odolať? Týždeň vám prinesie možnosti na prežitie horúcej lásky plnej prekvapení. Vopred si však určte, o čo vám pôjde, aby ste predišli akémukoľvek sklamaniu. Na účet vám prídu peniažky, na ktoré ste čakali dlhšiu dobu. Práve teraz prišla tá chvíľa, aby sa vám vrátilo všetko investované a požičané späť. Veľmi podporené máte aj myslenie, čo by ste mali využiť pre vzdelávanie sa. Nezabudnite priebežne vybavovať a riešiť poštu. Zdravie – chrbtica.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Jedna správa vás zastihne nepripravených. Jedná sa viac menej o klebetu, ktorá vás nielen zamrzí, ale aj položí na lopatky. Nedajte neprajníkom šancu, aby vás zničili, sú to len slová, ktoré vyvolajú krátkodobú senzáciu, jednoducho ich odignorujte. Máte svoju rodinu a najbližších, s ktorými by ste mali držať ako ohnivká reťaze. Smutnejšiu náladu vystrieda tá veselá, postará sa o to zdar, ktorý bude plynúť z vašich pracovných povinností. Blysnete sa a to vám pomôže odpútať sa od vzniknutých, a povedzme si pravdu, z väčšej časti zavádzajúcich rečí. Príjemnou správou je a aj bude blížiaca sa väčšia oslava (narodeniny, svadba, krstiny a pod.), ktorej sa zúčastníte a presne tam na vás čaká niekto, kto sa stane buď vaším skvelým priateľom/kou alebo dokonca partnerom/kou. Nezabudnite, že ľudia a samotný život vás bude kopať len do takej miery, do akej vy sami pripustíte. Zdravie – žalúdok.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Partnerstvá budú priam prekvitať, nevylučuje sa ani to, že sa posuniete niekam ďalej, preto budete rozoberať otázku svadby, či dieťatka. Nezadaní by nemali mať hlavu v smútku, práve naopak, mali by si vychutnávať pocit slobody a nespútanosti, ktorá ich privedie do náručia niekoho milého v ten pravý čas. Vo všeobecnosti by ste nemali prepadať čiernym myšlienkam, ktoré si vás dokážu opantať na dlhší čas, než by ste chceli, preto buďte opatrní na skĺzavanie do sebaľútosti. V práci si dávajte pozor, hrozia vám menšie prešľapy, chyby. Chce to väčšiu dávku precíznosti a pozornosti. Navštíviť by ste mali aj rodinu, ktorú ste dlhší čas ignorovali, nech sa deje medzi vami čokoľvek, skúste to napraviť a dať na poriadok. Rodinu máme len jednu a práve preto by ste mali prekonať hrdosť a urobiť prvý krok. Zdravie – krížová oblasť.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Budete viac na cestách, ako by ste predpokladali. Preto sa vyzbrojte a v aute majte po ruke všetko potrebné, aby ste neboli zaskočení menšími nepríjemnosťami (nabíjačky, náhradné oblečenie a pod.). O niečo viac vám vyskočia zdravotné problémy prepojené na bolesť, vychádzajú z vás touto formou všetky vaše nespracované záležitosti. Nebojte sa, ako rýchlo prídu, tak rýchlo aj odídu (s vašim pochopením). V práci sa presunie stav zamrznutia do stavu úspešnosti, hlavne s blížiacim sa víkendom, tam vám veľa voľného času veru nezostane, poriadne sa zapotíte. Je potrebné, aby ste boli v tomto období silným, budú sa vám totiž diať veľké zmeny a je potrebné, aby ste každú jednu ustáli. Peniažky sa budú kotúľať o čosi viac, preto očakávajte aj nejaké výdavky, budú nutné rýchle riešenia a bez peňazí to nepôjde (opravy, šeky, podlžnosti a pod.) Zdravie – srdce (búšenie, bolesť).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

 

 

 

Leave a reply

TOPlist