www.elenn-okienko.sk

12. 10. – 18. 10. 2015

 

Milí čitatelia, prostredníctvom týchto riadkov sa Vám veľmi ospravedlňujem za to, že ste sa v tomto týždni nedočkali kompletných horoskopov, ktoré pre Vás pravidelne pripravujem. Dôvodom ich nespracovania bola zdravotná indisponovanosť. Dovoľte mi, aby som aj napriek pokročilejšiemu dátumu priniesla menší, stručnejší výklad, ktorý som spravila z Anjelských kariet. Ďakujem za Vaše pochopenie.

 

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vypočutá modlitba: Nikdy nie je neskoro priať si to, po čom v skutočnosti túžite. Anjeli Vás počúvajú a sú vám vždy nápomocní. Definujte si svoje priania a sny, ktoré začnú naberať reálnejšie kontúry. Rovnako počúvajte hlas svojho tela, ktoré vám tíško šepká, čo potrebuje. Ale nezabúdajte na to, aby sa všetko, čo si želáte, tiahlo v rovine čistoty bez prímesí zloby a hnevu.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Pomocníci: Napriek tomu, že sa často cítite sami, nie je to tak. Stoja pri vás tichí pomocníci, ktorým hovoríme anjeli. Okrem nich máte okolo seba veľa dobrých priateľov, ktorí sú pripravení podať vám pomocnú ruku, stačí o ňu požiadať. Takže zahoďte škrupule, pocit zahanbenosti a obráťte sa vo svojich ťažších životných situáciách na tých, ktorí vás ani v týchto chvíľach neopúšťajú.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Odpustenie: Nech vám ktokoľvek a akokoľvek ublížil, pokúste sa mu odpustiť. Zapojte do toho svoje srdce a pokúste sa na tom pracovať, aby ste sa z tohto bremena oslobodili. Urobíte si tým obrovskú službu. Okrem toho sa snažte vo svojom živote nadobudnúť väčší nadhľad, ktorý vám to vo viacerých situáciách uľahčí. Nebojujte s pocitom krivdy (práve naopak, prijmite ho), inak mu tým dávate svoju silu.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Príroda: Naučte sa oddychovať a prinášať svojmu telu, mysli a duši potrebný pokoj. Neustále naháňanie vám v tieto dni nešlo a ani nepôjde k prospechu. Kúsok svojej oázy pokoja vám pomôže nájsť príroda – teda samotná zeleň, či domáci miláčikovia. Veľmi osviežujúcim je známe objímanie stromov. Spolu s tým súvisí aj potrebné váženie si prírody, ktorej pomôžete svojím kladným prístupom.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Priateľstvo: Karta dáva do popredia priateľské vzťahy, ktoré je potrebné si vážiť a zároveň aj pestovať. Chce to veľa pochopenia, empatie a lásky. Preto sa pokúste časť vášho vzácneho súkromného času venovať ľuďom, ktorých považujete za svojich priateľov. Nie je vylúčené, že v tomto období sa ich kruhy rozšíria o ďalšiu zaujímavú osobu, s ktorou budete mať veľa spoločného.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pravda a integrita: Vždy buďte k sebe a svojim najbližším úprimní, neklamte sa zbytočne, ani si nič navyše nenahovárajte, či nevytvárajte trápenia a problémy. Zároveň je dôležité, aby ste sa sústredili na udržanie všetkého, čo funguje. Celistvosť je presne to, čo posilňuje vás, vášho duch a aj ľudí, na ktorých vám záleží. Nedajte sa nijako vnútorne rozhádzať a tým narušiť akúsi vnútornú komplexnosť.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nové začiatky: Zmeny, ktoré postupne vplávali do vášho života, práve teraz prinášajú svoje ovocie. V niektorých životných sférach s radosťou začínate od nuly, teda od začiatku. Je to osviežujúce a vy tak môžete na sebe, ako aj na tom, po čom túžite, začať pracovať systematicky a s otvoreným srdcom. Strach dajte bokom a nepoddávajte sa mu za žiadnych okolností. Vy ste si sami sebe pánmi.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Božské vedenie: Utíšte a započúvajte sa do vnútorného hlasu alebo do tzv. intuície, ktorá vás s ľahkosťou, presnosťou a radosťou povedie aj v situáciách, ktoré považujete za nevyriešiteľné. Vďaka tomu nájdete svetlo aj tam, kde teraz vnímate len čistú tmu. Viete, vždy vidíme len to, čo chceme vidieť, takže nikdy to nie je až také zlé. Trošku viac si všímajte znamenia a pozorujte svoje sny.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Starostlivosť o telo: Vážte si svoju telesnú schránku a s vážnosťou k nej aj pristupujte. Prijmite sa takí, akí ste, všetci ste krásni. A najmä, doprajte svojmu telu potrebný oddych a všetko, čo k zdarnému fungovaniu potrebuje. Chýba vám pohyb? Smelo do toho, rovnako si v prípade potreby doprajte masáž, či kozmetiku. Svoje miesto má aj zdravá strava, pitný režim, vitamíny a minerály.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Sny: Zabudli ste snívať, sny sú presne to, čo vás vedie ku krokom v realite a tým k ich splneniu. Verte v svoje sny. Zároveň sledujte aj sny, ktoré sa vám snívajú počas spánku, nájdete v nich rôzne odkazy, nápady, či riešenia. Prihovárať sa vám v nich môžu nielen anjeli, ale rovnako sa vám môžu pripomenúť aj ľudia, ktorých ste milovali a nezdieľajú s vami už pozemský život.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Požehnanie: Máte všetky cesty a dvere otvorené. V podstate ste dostali akési „odobrenie“ na kroky, ktoré ste sa odhodlali podniknúť. Všetko to pramení z počúvania sa a viery, že všetko dobre dopadne a vaše konanie je vo všetkom správne. Dariť by sa vám malo v každučkom smere. Silnú podporu a prepojenie pocítite a aj nájdete hlavne v oblasti lásky. Keby dačo, poproste anjelikov o pomoc.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Harmónia: Ste dosť rozladení a rozhádzaní, chýba vám akási vyváženosť, ktorá by s vašou pomocou mala prísť ešte v týchto dňoch. Je potrebné, aby ste sa dali do stavu pokoja a zbytočne „nechaosili“, ani si nevytvárali stres. Počúvajte hudbu, tancujte, spievajte, bavte sa s priateľmi, venujte sa svojím koníčkom, čo vám pomôže nájsť potrebnú, ale absentujúcu, rovnováhu. Nebalansujte medzi dvoma svetmi.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

 

Leave a reply

TOPlist