www.elenn-okienko.sk

07. 03. – 13. 03. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

O čosi intenzívnejšie prídete do stretu s konzervatívnosťou, ktorú príliš nemusíte, no napriek tomu sa v určitej oblasti vášho života od vás minimálne v tieto dni očakávať bude. Pri hektickejšom a vypätejšom týždni si zároveň dajte pozor na nechcené vymknutie sa z domu, zabuchnutie dverí alebo dokonca zabuchnutie kľúčov vo vašom, či inom štvorkolesovom tátošovi. V práci a neskôr s pribúdajúcimi dňami aj v súkromnej sfére nebudete súhlasiť s nastolenými zmenami, ktoré sa vám zo žiadneho uhla nebudú pozdávať. Niektoré plány budete nútení odložiť alebo úplne zrušiť. O čosi prečisťujúcejším a pokojnejším bude práve víkend, ktorý sa budete snažiť „ukradnúť“ len pre seba. V láske sa nejaké záležitosti vykryštalizujú, no finančne sa veci nevylepšia. Zdravie – korunná čakra (hlava).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Obvykle ste tichými vytvárateľmi, či už menšieho alebo väčšieho chaosu, ktorý elegantne roztrúsite okolo seba a potom sa bavíte na jeho dôsledkoch. V tomto prípade sa však v chaose ocitnete vy. Citové rozladenie vás zasiahne pri strete s osobou, ktorú ste dlhšie nevideli a jej opakované vzhliadnutie vám rozbúši srdiečko. Okrem toho to bude o čosi náročnejšie v práci, kde sa budete z niečoho konkrétneho zodpovedať nadriadenému, výsledok záleží od jeho ľudskosti a empatie. Každopádne vopred vo všetkom konajte čisto a dôsledne. Roztržitosť vás bude mať tendenciu ovládať v tých najnevhodnejších chvíľach, preto sa preventívne sústreďte pri všetkých činnostiach, kde je koncentrácia potrebná. Napriek nechuti sa pustite v domácnostiach do trošku hĺbkovejšieho upratovania, čím rozprúdite potrebné, nové energie. Zdravie – oblasť 6. čakry alebo tzv. tretie oko (čelo, zrak, dutiny).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Posudzovanie odložte bokom a voči osobe vytesnenej z určitého kolektívu, čoho ste priebežne boli svedkami, spravte minimálne ústretový krok. Naštartujte v sebe ľudskosť a triezvym rozumom si spracujte, o čo tu vlastne kráča, v rovnakej situácii sa totiž mohol ocitnúť ktokoľvek iný, vrátane vás. Hon na „čarodejnice“ v tomto týždni nebude nič pre vás. O to viac by ste sa mali sústrediť na súkromné záležitosti, v ktorých sa trošku začínate strácať, vrátane potrebnej romantiky. Obetujte nejakú časť zo svojho osobného voľna a strávte ju s osobou, ktorú milujete. Vsaďte na uvoľnenosť, prirodzenosť a samotnú lásku. Nezadaní budú stále dokola dupkať a vymáhať si prípadné stretnutie s potenciálnou láskou od Univerza a nášho Najvyššieho čoraz nástojčivejšie. Naučte sa spracovať fakt, že trpezlivosť ruže prináša a vy rozhodne máte čo robiť. Zdravie – nohy (chlad, kŕče, bolestivosť, opuchy…).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

U vás sa do popredia v tomto týždni prederie koketnosť a to nezávisle od toho, či ste žena alebo muž. Pre to, aby ste zaujali, spravíte aj niektoré záležitosti navyše – viac času vám „zožerie“ samotná úprava vizáže rovnako ako aj nákupy, kde trošičku zastoná nejedna peňaženka. Za chuťou flirtovať sa však ukrýva jediné a síce dokázať si, že ste stále chcení a že ešte nepatríte do“ starého železa“. Avšak zadaní by mali byť opatrnejší a do prípadnej role zvádzateľov by sa nemali pohrúžiť natoľko, že sa tým dajú bezhlavo strhnúť. Nezabúdajte odtiaľ – potiaľ. V práci sa nastavíte do lenivejšej polohy, kde si to v podstate teraz môžete dovoliť, ale opakujem – všetko s mierou. Na niektorých z vás bude trošičku útočiť rozmaznanosť, preto pozor na to, kde ju použijete, vy si totiž naivne budete myslieť, že pôsobíte rozkošne, milo a na „zožratie“. Jednoducho máte čo robiť, v týchto dňoch budete krotiť nejednu vychádzajúcu a von sa derúcu, či už chcenú alebo nechcenú črtu. Zdravie – chce to istejší krok a držanie sa pri zemi, fyzická rovnováha, neuškodil by aj nejaký pohyb.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Levia hrdosť musí ísť z času na čas bokom a to aj napriek vášmu vnútornému pocitu akéhosi poníženia. Teraz príde čas, kde bude potrebné urobiť nejaké tie ústupky. Je otázne, či dokážete prekročiť ducha vašej už vyššie spomínanej hrdosti a teda samotného sebavedomia. V týchto dňoch sa medzi vami a inými ľuďmi „zmažú“ všetky rozdielnosti a roztopia všetky predsudky. Ocitnete sa pred spoločnosťou v pozícii nahých (emocionálne, duchovne, psychicky) ľudí, rovnako budete vnímať spoločnosť aj vy, konkrétne iných ľudí. Všetky bariéry padnú a vy budete vidieť len čistú podstatu jednotlivých osôb rovnako, ako dovolíte, aby oni videli vás. Znie to „strašidelne“, ale v skutočnosti to bude niečo nové, svieže a hlavne oslobodzujúce, čo výrazne pocítite už pri prvej takejto situácii a skúsenosti. Zdravie – prijmite svoju mužskú/ženskú podstatu a sexualitu.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Rozhadzujete rukami a nemo ukazujete na nespravodlivosti, ktoré sa dejú okolo vás a zároveň aj vám. Máte plné zuby všetkého, v čom nenachádzate zmysel a čo i len zrniečko nádeje na lepšie zajtrajšky. Vaše pesimistickejšie naladenie však strháva aj vaše okolie, tak sa trochu kroťte, inak zažijete strmhlavý emocionálny, osobnostný pád. Radšej sa zamerajte na všetko pekné a síce na lásku, ktorá vo vašich vzťahoch kvitne, pričom nezadaní, pokiaľ sú citom otvorení, majú rovnako vysokú šancu konečne ochutnať príchuť nevinnej lásky. Vo finančnej oblasti to bude trošku na hrane, čo bude, u niektorých do konca už bolo, spôsobené jednorazovým vyšším výdavkom. Bez obáv, všetko ustojíte a opätovné vyrovnanie pocítite už budúci týždeň. O čosi intenzívnejšie vám bude v tomto týždni vládnuť rozum, bude potrebné sa s týmto faktom vysporiadať a zvládnuť to. Zdravie – oblasť 5. čakry (oblasť krku).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rozkošnícky hľadíte na všetko, po čom túžite a nútite sa krotiť v tom, aby ste po tom siahli. Pokiaľ to spadá do kategórie materiálnych vecí, tie si aj tak priebežne a podľa svojich finančných možností beztak všetky zaobstaráte. Ak sa jedná o vzťahové záležitosti, a teda o konkrétne objekty vašej túžby, ktoré obdivujete ako vzácny tovar z bezpečnej diaľky, ktorú zabezpečuje, obrazne povedané, samotné sklo výkladu, je čas niečo s tým spraviť. Preto si konečne ujasnite, o čo vám v spojitosti s touto osobou ide a podľa toho sa zariaďte, len to už konečne riešte, inak vás to úplne pohltí. Vopred rátajte s každou možnou alternatívou dopadu tejto záležitosti, ktorá u jednotlivých zástupcov tohto znamenia môže dopadnúť rôzne a najmä individuálne a adekvátne k vašej nastavenosti (+, -), duchovnej vyzretosti a viere v samých seba. V práci to pôjde o čosi hladšie. Zdravie – žalúdočné problémy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Malátnosť a túžba nevyliezť z domu, či bytu ani na krok, bude natoľko silná, že podaktorí z vás si dokonca zoberú deň, či viac dovolenky. Iní sa zasa vyhnú akýmkoľvek spoločenským stretnutiam, vrátene tých priateľských, kde nejeden kamoš/ka môže rátať s tým, že akýkoľvek pokus vytiahnuť Škorpióna do akéhokoľvek víru diania skončí poriadnym košom. Zamrznutý úsmev úplne roztopí správa, ktorá ani jedného z vás nenechá chladným. Vo vzťahoch ste doslova zleniveli, vaše spoločné aktivity sú na bode mrazu, existujúci plameň a oheň vášne udržujete len sporadicky, aj to ste naozaj leniví opakovane ho zapaľovať. Vyhasnutie plamienka je u vás častokrát varovným signálom na zdvihnutie kotiev, v tomto prípade však s myšlienkami tohto typu brzdite a to z dôvodu, že ste sa k tomuto stavu pričinili aj vy sami a nebolo to len o partnerovi. Vo všeobecnosti vás čaká uťahaný, nudnejší, neatraktívnejší týždeň, ktorý si však minimálne svojou náladou môžete prikrášliť a nápaditosťou ozvláštniť (zatoč s lenivosťou). Zdravie – končatiny.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Porovnávanie nie je vhodné ako varianta zistenia, či je váš partner vhodným kandidátom na prípadné rozvíjanie vzťahu. Uvedomte si, že všetci sme individuálne bytosti, nesúce so sebou svoj vlastný kód správania. Takže neporovnávajte svojho/u ex s terajším/ou a nič si nenahovárajte, platí to aj naopak. Sami sa meníte a tiež nie ste dokonalými, tak majte pochopenie. V práci sa vám trošku zamotá hlava z problému, ktorý dlhodobo spal a mlčal, teraz však do popredia vyskočí v plnej, žiarivej a jasnej zbroji. Podpísali ste sa podeň aj vy, síce iba z časti, ale predsa. Keď sa tímovo spojíte, vyriešite ho pomerne rýchlo a bezbolestne, no nenechávajte ho ležať ladom a narastať na svojej vážnosti a rozmeroch. Priskacká k vám šťastíčko, ktoré sa zjaví v nevinnej a krehkej forme – vydaria sa vám a vyriešia síce menšie a menej závažné životné problémy, ale jednoznačne potešia. Zdravie – oblasť podbruška, sexualita.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Koľkokrát ste si už povedali, že urobíte hento a tamto, no doteraz sa z toho nič neudialo. Je čas svoje vnútorné predsavzatia začať postupne aj plniť. Spadalo tam cvičenie, či učenie jazykov? Tak s tým neotáľajte a začnite konať. Sami viete, že začiatky sú najťažšie, no keď s tým začnete, pôjde to veľmi ľahko, rýchlo a s efektívnym a očakávaným výsledkom. Takže preč s prokrastináciou (odkladaním všetkého dôležitého a pre vás prioritného) a šups do toho. Vo vzťahoch svitá na krajšie zajtrajšky, čo platí aj pre nezadaných, sami cítite vo vzduchu a prípadne aj v kostiach, že vaša spriaznená dušička nie je ďaleko. Tí, ktorí patria do skupinky zadaných, by mali viac popracovať na dohodách. Vy ste totiž dosť tvrdohlaví, aby ste na nejaký z tých kompromisov, ktoré partner/ka predloží, pristúpili, teraz je však vhodné obdobie na to, aby ste ukázali svoju veľkosť a vytasili svoje pocity k svojim polovičkám a pretavili to do kompromisov a spoločných dohôd. Zdravie – oslabenosť, imunita, psychika.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Príliš ste sa zavŕtali do svojej minulosti, v ktorej hľadáte kto vie čo. Tisíc výčitiek, ktoré na seba hádžete, padá späť do vášho vnútra ako čriepky rozbitého, drahého porcelánu a každá z nich zanecháva za sebou jazvu – toto je vaša predstava sebapokánia? No vyvediem vás z omylu, nezafunguje to. Jedným z najefektívnejších receptov na vyliečenie sa z minulosti a jej dôsledkov, je úprimné odpustenie prameniace z hĺbky srdca nielen voči sebe, ale aj aktérom tohto bôľu. Máte dostatok síl na to, aby ste to zvládli. Od pesimistickejších záležitostí skĺznete k tým pozitívnym. V rodinnom a aj priateľskom kruhu príde čas na rôzne oslavy, či už z príchodu nového života na svet, rôznych jubileí alebo krásnych výsledkov v práci, či v štúdiu. Takže hor sa do víru osláv! Láska bude kvitnúť jedna radosť, skoro ako ružový, voňavý sad. Peniažky na seba nenechajú dlho čakať. Zdravie – pozor na pády a menšie odreniny, modriny…

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Niekto vám už dlhší čas leží v žalúdku, ten pocit ťažoby bude taký akútny, že sa to rozhodnete v tomto týždni riešiť. Po kontaktovaní, či stretnutí s touto osobou, sa veľmi veľa vecí ujasní a privedie na pravú mieru, dokonca si priznáte nejaký ten pocitový, či vnemový omyl. Takže ťažoba bude zažehnaná a potom sa v plnej miere môžete sústrediť na svoju kariéru, či vzťah. Pokiaľ ste sami, porozmýšľajte nad tým, či ste vôbec ochotní do svojho srdca niekoho pustiť, pretože sťažovať sa na fakt, že ste sami, je jedna vec, ale dovoliť niekomu, aby do vášho srdca vstúpil, je iná a bez tejto stránky veci to jednoducho nepôjde. V práci sa trošku zapotíte, pretože času a možností je naozaj málo a tak budete donútení nejaké veci zosmoliť doslova v rýchlosti a na kolene, buďte na to pripravení. Významným spôsobom porastú a zosilnejú všetky priateľské a partnerské vzťahy. Zdravie – srdce (v tomto prípade zamerané na emocionálnu stránku), fyzicky hlava.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Leave a reply

TOPlist