www.elenn-okienko.sk

06. 06. – 12. 06. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Samovoľne sa vám upracú všetky kamarátske vzťahy, zistíte, kto aký v skutočnosti je a už je len otázkou času, kedy sa vám práve táto sféra o čosi zmení. Je podstatné, aby ste boli verní tomu, v čo najviac veríte, vrátane vykonávania činností, či koníčkov, v ktorých ste excelentní, v skratke, neskĺzajte nikam, kde by ste istým spôsobom zakrpateli. Menšia výmena názorov, javiaca sa sprvoti ako nevinné doťahovanie, ktorej sa však nevyhnete, padne na úrodnú pôdu a viacero vecí sa v nej vydiskutuje a pomenuje správnymi slovami. Finančné vyhliadky vyzerajú veľmi dobre, nepokazte si to až príliš veľkými očami a unáhlenými krokmi, ktorými by ste si to zmarili alebo o čosi viac posunuli smerom k budúcnosti. Ku koncu týždňa budete na seba tvrdí, viacero vecí budete riešiť naraz, nebudete vedieť ako naložiť so všetkými tými myšlienkami a vaša hlava bude v stave tesne pred výbuchom. Zdravie – hlava, chôdza.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše citlivejšie Ja sa preberie natoľko, že sa spustí lavína s potrebou nezištne pomáhať iným. Priateľov neradi vidíte v stavoch smútku, nostalgie, či v pozícii úplnej bezbrannosti, preto v tomto týždni sa akýmsi vaším tichým sprievodcom stane tendencia pomáhať. Nepremárnite žiadnu zo šancí zažiariť, napredovať, prijať ponuku na rande alebo stretnutie, úspešnosť máte znásobenú aj vďaka šťastíčku. Vaše srdce majte otvorené, neobávajte sa bolesti a sklamaní, pusťte k sebe lásku a pokúste sa jej veriť. Napriek tomu, že k vám niekto nebude úprimný a vycítite, že ste klamaní, nepôjde o veľkú vec, práve naopak, niekto sa bude snažiť vo vašich očiach vyzerať lepšie a vyberie si práve túto cestu „šplhnutia“ si, nerobte z toho vedu, pousmejte sa a hneď to aj vypustite. Rozhodnutie vás bude čakať v náväznosti na nejakú investíciu, pri kúpe môžete byť dosť sklamaní, očakávania robia veľa. Zdravie – nástojčivejší pocit nezadefinovateľnej úzkosti (spoločnosť to spraví).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Pestujte si svoje partnerstvá, zamerajte sa viac na romantiku, nežnosti a spoločne strávený čas, než na hádky, handrkovanie a výčitky, inak to nemusí dopadnúť dobre. Trucovitosť sa veľmi rýchlo mení na zlobu a tá je len krok od úplného odlúčenia. Rovnako pristupujte ku všetkým rodinným príslušníkom. Všetko sa dá prekonať, ale len vtedy, ak chcete a stojíte o to. Opatrne nakladajte s citlivými informáciami, s ktorými sa vám zdôverí niekto blízky, nesklamte jeho dôveru, veľmi si na nej zakladá. To, že niekam vycestujete (výlet), vám len a len prospeje, načerpáte veľa síl, energie a hlavne sa upokojíte a na všetko budete mať opäť ustálenejší a triezvejší pohľad, ktorý vám v prvej polovici týždňa bude chýbať. Napriek tomu, že máte dostatok finančných prostriedkov nemusíte ich minúť hneď a to na veci, ktoré vôbec nepotrebujete. V práci sa nenechajte vystresovať rečami, ktoré sa šíria. Zdravie – oblasť krku, pozor na príliš úzke oblečenie obzvlášť v teple – potničky, zapareniny.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vo všeobecnosti budete bojovať s dilemou, či tráviť viac času v spoločnosti, ktorá vás odkloní od vtieravých myšlienok alebo sa zadebniť v pohodlí svojich domovov. Konajte podľa hlasu svojho srdca, to vám napovie, čo je pre vás vhodnejšie a ktorá alternatíva by bola pre vás prínosnejšia. Univerzálne prečistenie, ktorým ste prechádzali, prinesie konečne svoje ovocie, očakávajte vír zmien, spokojnosti a áno, aj hojnosti. Dávajte si o čosi viac pozor na neprajnosť, s ktorou sa stretnete v krásnom obale. Ovplyvňovanie, ktorému budete vystavení, však nepadne na úrodnú pôdu a vy si zachováte svojskosť a spolu s ňou aj svoju tvár. Niektorí z vás budú vystavení aj menšej vzťahovej skúške, horúci flirt a prílišne zapozeranie sa do iných očí, než partnerových/kiných, môže priniesť problém. Odporúčam za všetkým boľavým a omínajúcim, nielen na teoretickej, ale aj praktickej rovine, spraviť hrubú čiaru, smelo do toho. Nechajte sa nikým z blízkych uniesť na miesto prekvapenia. Zdravie – zakopnutia, pády, motanie hlavy.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Niekto sa bude snažiť nabúrať vaše myslenie a otočiť ho „prvoplánovejším“ smerom, no aj v tomto prípade stále platí, že sa síce nad tým zamyslíte, ale konať budete podľa vášho svedomia a vedomia. V tomto týždni sa o čosi viac zastabilizujete a všetko budete stíhať podľa preDstáv a plánov, ktoré si stanovíte, takže sa vyhnete stresu. Menšie vykoľajenie, za ktorým sa budú ukrývať ohurujúce novinky, kde si treba na ich pravdivosť dávať pozor, sa podpíše pod zaváhanie, no veľmi rýchlo si s tým poradíte. Príjemné pocity budete zdieľať na margo prepojenia s najbližšími a rodinou, odkiaľ budete čerpať aj radosť, smiech a potrebný duševný pokoj. Vo vzťahovej rovine sa viacero záležitostí zmení, upraví alebo úplne vyrieši. Rovnako sa prebudí vaša sexualita, ktorá bude pre opačné pohlavie neprehliadnuteľná na úrovni zachytávania vašich príťažlivých energií. Láska si dáva na čas a nezabúdajte na fakt, že môže dať o sebe vedieť rôznymi formami. Nebuďte na seba nároční a násilní, netlačte sa do ničoho, s čím nie ste stotožnení. Financie a ich prínos sú na správnej ceste. Zdravie – oblasť 7. čakry (korunná – hlava).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Viacero vašich predstáv konečne zavediete do praxe a začne sa to naozaj ukončením všetkého starého. Chytíte nový dych, elán a nadšenie, ktoré vás povedie v ústrety všetkmu, čo vo vašom živote chýba. Zaradíme tam naozaj všetky sféry a síce lásku, prácu, financie, súkromie a aj dosiahnutie vnútornej vyrovnanosti, ale aj to má svoje väčšie alebo menšie prekážky, ktorým budete priebežne vystavovaní . Vo vzťahoch alebo v začiatkoch črtajúceho sa vzťahu neklaďte na polovičku prílišné a hlavne prehnané nároky, inak sa môžete nechcene o tohto milého človeka pripraviť. V práci konajte svedomito, nedajte sa zlákať na vedľajšie chodníčky, nie je sa čoho obávať. V súkromí sa vyhnite zbytočným hádkam a to hlavne prilievaním oleja do ohňa, v čom ste naozaj profíkmi. Financie budú pomerne ustálené, no mali by ste myslieť aj na nejakú rezervu a trošku si začať šetriť. Viac počúvajte druhých. Zdravie – oblasť 2.čakry, vyhnite sa samotrpiteľstvu.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rovnako ako budete správy prijímať, rovnako ich budete aj rozdávať. Všetko sa bude niesť v duchu noviniek, niektoré príjemne prekvapia, iné zarazia. V láske to síce zamrzne a kde tu bude viaznuť aj komunikácia, no nerobte si z toho ťažkú hlavu, ani sa nenazdáte a všetko to dusivé vyšumí ako bublinky zo šampanského. V rodine si budete riešiť záležitosti spojené s peniazmi a síce kúpu, predaj, prenájom nejakej nehnuteľnosti alebo akejsi plochy. V práci sa vás pokúsi staršia osoba konfrontovať, čo bude znásobené pokusom zvaliť na vás nejakú chybu, ktorá nečakane vyskočí. V tomto prípade nezvyšujte hlas, len jednoznačne preukážte svoju nevinu. Človek, ktorý sa tvári ako váš priateľ a ktorého poznáte veľmi kratučkú dobu alebo ho len teraz spoznáte, nie je až taký nevinný, čo sa preukáže na margo reakcie, ktorej budete svedkom. Urobíte si svoj názor a pocitovo budete vedieť, pokiaľ si ho na telo pripustíte, aspoň nateraz. V tomto týždni na vás dýcha plodnosť! Zdravie – oči (slzenie, ťahanie, pálenie, oslabenie…).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Sadne na vás duch akejsi pračudesnej žiarlivosti, tá bude smerovať k partnerovi, ale aj k ľuďom, ktorý sa podľa vás majú lepšie ako vy. Nie je to pre vás typické, tak to berte ako vnútorné oslabenie vašej duchovnej sily, je to prirodzené, že prepadáte akejsi slabosti, no vďaka týmto výstupom a pocitom nedopusťte, aby sa niektoré vzťahy pokazili a zmarili. V rýchlom kolobehu dní nezabudnite na dôležité stretnutia a dohodnuté schôdzky, či už súvisiace so súkromím alebo s úradmi a lekármi. Keď zvládnete všetky peripetie, ktorým budete vystavení, čaká vás sladké zadosťučinenie, ktoré k vám príde v rôznych formách v závislosti od vašich individualít alebo osobností, každého poteší niečo iné. Tí, ktorí sú nezadaní, budú mať veľkú tendenciu miešať prácu s láskou a lásku s prácou. Ak máte svoju lásku na pracovisku, tak sa snažte nájsť akýsi kompromis, jednoznačne to oddeľujte. Nezabudnite na oddych a čas venujte aj príjemným záležitostiam. Zdravie – končatiny (nohy, ruky).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

V domácom a pre vás v známom prostredí sa budete cítiť dusno a akosi obmedzene, preto budete vyhľadávať úniky a s radosťou prijmete každú možnosť niekam „vypadnúť“. Závan adrenalínu a niečoho nového vás naštartuje natoľko, že všetko bude pre vás akosi ľahšie zvládnuteľné a prekonateľné, preto hor sa do spoznávania nových kútov vášho bližšieho, ale aj vzdialenejšieho vonkajšieho prostredia. Myslite aj na príjemnú spoločnosť pri potulkách (priatelia, blízki, domáci maznáčikovia). Rozhodnutie v otázkach srdcových záležitostí bude naozaj náročné, preto si naň dajte dostatok času, aby ste si niečo s odstupom času nevyčítali. Zmena, ktorá sa začne rysovať a vykúkať približne v strede týždňa, nebude pre vás príliš prospešná, o čom vás presvedčia aj vaše zmiešané pocity. Prehodnoťte túto možnosť a skočte do nej a ak budete o nej úplne presvedčení, prijmite do úvahy fakt, že to nemusí vypáliť úplne dobre (práca, bývanie a pod.). Financie si strážte o čosi viac. Zdravie – krvný obeh (žilky, cievky (začervenanie oka) a pod.).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Skúška oddanosti svojim koreňom bude dosť náročná a poriadne vyčerpávajúca. Urovnať rodinný spor so širším záberom si naozaj bude vyžadovať maximálne sústredenie, potrebné pre dosiahnutie uspokojivého riešenia, s ktorým budú súhlasiť všetci zúčastnení. S kúpou nejakej novinky, ktorá je finančnejšie náročnejšia (elektrotechnika, auto a pod.) ešte chvíľku počkajte, čo platí o to viac, ak nie ste ani vy sami o tom úplne presvedčení, časom sa to odzrkadlí minimálne na lepšej cene. V práci budete pociťovať akési napätie, neťahajte si na seba strach z prípadnej výpovede alebo krachu, či neúspechu, neživte v sebe žiadnu negatívnu emóciu. To, že letná dovolenka, ktorú budete riešiť už v tomto období, nedopadne podľa vašich predstáv (miesto – destinácia, cena, termín a pod.) vás rozčertí a iba priklincuje náročnosť tohto obdobia, ale potešujúcim faktom je, že týmto nezdary na čas končia. Všetko sa deje pre niečo! Zdravie – plodnosť v naviazaní na potomstvo, inak sú to nohy, čo budú o čosi viac trpieť.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vaše „hormóny“ si s vami budú až úsmevne zahrávať. Síce sa ocitnete vo fáze „zahmlenia“ rozumu – páni sa ocitnú v stave „tokania“, dámy v pozícii „vampa“. Je to skvelé pre zahnanie všetkých chmúr a rozprúdenie tých správnych, hravých energií, nič nie je však dobré preháňať, tak nezabudnite, že s mierou. To, že si v poštovej, či mailovej, schránke nájdete nepríjemnejšiu poštu, vás síce rozladí, ale nie natoľko, aby ste sa nad to nedokázali povzniesť, čo bude v tomto prípade správne. V domácnostiach vás dobehne vlastné a o čosi častejšie odkladanie bežných povinností, takže samotné naprávanie vám pohltí viac času. Pokiaľ sa ocitnete v pozícii, že sa stanete sprostredkovateľmi medzi dvomi alebo viacerými stranami, dajte si pozor, aby si na to nezvykli a odstupom času vás iba týmto nepríjemným spôsobom nezneužívali. Univerzálnym kľúčom pre vás bude zmýšľanie, ktoré vám môže rovnako pomôcť ako aj „ublížiť“. Zdravie – nepokojný spánok, čudné a nečitateľné sny, čo vedie k únave.

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nič nie je také zložité, ako sa na prvý dojem zdá, len to netreba zbytočne nafukovať a rozpitvávať. V istom smere sa k vám rúti veľmi príjemné zadosťučinenie, ktoré poteší a zároveň aj zahreje. Veľmi perspektívny a šťastný začiatok týždňa sa preklenie do náročnejšej druhej polovice, v ktorej môžete očakávať vypätie, prípadný nátlak iných osôb, alebo dokonca zamotanie sa do nejakého niekým iným vypusteného klamstva. Nezamotávajte sa v niečom, čo by vás ťahalo dolu, sami vycítite, čo by to malo byť. Akúkoľvek pletku, problém, či tlak, zmierníte vďaka univerzálnej láske, na ktorú by ste za žiadnych okolností nemali zabúdať. Uvážlivo by ste mali nakladať aj s financiami, ktoré budete mať tendenciu bezhlavo a niektorí aj márnivo minúť. V práci sa vám síce darí a aj sa bude, keď odignorujete okolité dusno, ktoré si majú vyriešiť osoby, ktorých sa to týka. Zdravie – nehazardujte so svojím zdravím, krk, krčná chrbtica, pozor na zuby!

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist