www.elenn-okienko.sk

04. 07. – 10. 07. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Ak chcete, môžete napísať dole do komentára, ako Vám pomáhajú Majkine horoskopy… Ďakujem… :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Na lodi, ktorá symbolizuje váš život, ste sami. Na tom nie je nič zlé, ale úprimne, dať ruky preč ešte aj z kormidla, ticho sedieť a rezignovane čakať, čo sa bude diať, nie je príliš vhodná forma ako ho prežiť. Napriek únave sa prekonajte a chyťte svoje šťastie a aj život do rúk. Zo začiatku to bude ťažké, aj vaša nálada sa bude striedať, no pokiaľ vydržíte, časom sa všetko zmení a na vašu loď znovu nastúpia ľudia – ľudia, ktorých máte radi a ktorí so sebou prinesú radosť, smiech a pohodu. Tí silnejší, ktorí sa nedali stiahnuť a všetko majú pevne v rukách, zažijú menšiu stagnáciu, berte to ako čas a priestor na načerpanie dostatku energie. V práci to rovnako pôjde kostrbato, no nič hrozivého sa diať nebude. Láska je oblasť, ktorá je pre vás veľmi dôležitá, tak si na ňu pekne posvieťte, čo znamená, že sa jej oddáte a poddáte. Pohladenie duše príde nečakane, no o to viac vás to povzbudí a poteší. Zdravie – mentálna sila a energia.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

S ničím a nikým sa nelúčte predčasne, lebo všetko môže na poslednú chvíľu vypáliť úplne inak, než ste si predstavovali a potom sa ocitnete pre vás v trápnej situácii. Rovnako by ste nejaký čas mali držať „bobríka mlčanlivosti“ a nerozprávať veci, ktoré nie sú isté, respektíve nešíriť informácie, ktoré ste si mali nechať pre seba. V polovici týždňa s vami „zahrčká“ vaše emocionálne Ja, ktoré sa naladí na jednu konkrétnu osobu opačného pohlavia. Snažte sa to nepokaziť skôr, než z toho niečo vzíde, preto preventívne svoju komunikáciu nalaďte práve na vlnu tejto osôbky, čo vám pomôže prekonať vaše prvotné strachy naviazané na vnútorné obavy. S peniazmi by sa nemalo zahrávať, tak sa prestaňte chvastať tým, či oným! V práci si svoje názory a prípadné výbuchy radšej kontrolujte. Najlepším liekom na všetky vnútorné boľačky je odpustenie, smiech a skvelí priatelia, či rodina, neprehlbujte zbytočne už beztak ťažšie sa hojace rany. Zdravie – ranný strečing vám zabezpečí potrebnú sviežosť (minimálne si svaly a kosti popreťahujte ráno po zobudení ako mačka).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Pred tým, než poviete svoje definitívne rozhodnutie negatívneho charakteru, čiže striktné NIE, ešte trošku popremýšľajte, nič neunáhlite a ak po nejakej dobe svoje rozhodnutie nezmeníte, tak s ním vylezte, no s tým, aby ste nekonali unáhlene a nepremyslene. Za rohom na vás čaká aj nová pracovná príležitosť, ktorá bude pre vás dostatočne atraktívna. Je len na vás, či vám vyhovuje tá terajšia situácia alebo sa strmhlav pustíte do výzvy, ktorá na vás čaká. V partnerstvách to budete akosi flákať, preto vaša polovička znervóznie a vznikne nábeh na škriepky, radšej sa o všetkom porozprávajte. Peniaze vás netrápia, s tým, čo máte, ste spokojní a práve vďaka tejto vďačnosti si nejaké tie neočakávané peniažky do života v tejto dobe pritiahnete. Pri rôznych oslavách a stretnutiach pozor na nekontrolovanú konzumáciu alkoholu, máte tendenciu neustrážiť si svoju hranicu. Zdravie – problémy kožného charakteru.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaša nedostupnosť vyprovokuje u opačného pohlavia priam „hystériu“ a snahu priblížiť sa k vám a dostať sa vám až na kožu. Prekvapením je pravda, že nezávisí, či ste alebo nie ste zadaní, jednoducho sa niečo spustí, čo neznamená, že skĺznete niekam, kam nechcete alebo nemáte. V obchodoch si dávajte pozor na dátumy spotreby a rovnako pozor aj na poškodený tovar, všetko si poriadne prekontrolujte ešte predtým, než vykročíte smerom k pokladniam. Ostrosť, ktorá sa objaví vo vzťahoch z vašej strany, bude pôsobiť pre partnerov smiešne a miestami až atraktívne, no pre istotu to neprežeňte a keď sa bude schyľovať k nepeknej hádke, radšej to uhrajte do autu alebo to obráťte na fór, možno bude mizerný, ale aspoň predídete pár dňom tichej domácnosti a detinskej nadutosti. Viacero láskavostí, ktoré ste vykonali, sa vám začne vracať a kľudne môžete pri tom aj neveriacky „zírať“ s otvorenou pusou. V práci sa vám bude zdať, že idete z kopca, no nie je to tak, tak „klídek“. Zdravie – pozor na rôzne nárazy, utrpeli by vaše kosti a hlavne rebrá.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vo vzťahoch sa to o čosi viac skomplikuje, do cesty vlezie tretia osoba, je jedno, či bude naviazaná a či bude nadbiehať vám alebo vášmu partnerovi, každopádne si zachovajte triezve myslenie a človeku, ktorého milujete, prejavte patričnú pozornosť a lásku, to pomôže.

Nezadaní by mali aspoň trošičku ubrať z nárokov (vizuál, matéria, chyby a pod.), inak skončia pri tom, že požiadajú o ruku samých seba, vďaka pocitu, že sú takí skvelí. Tí, ktorí sú na tom lepšie, a náročnosť ich vďaka duchovnému vyzretiu nepohltila, majú šťastie. Láska čo nevidieť zaklope na dvere. Tak čo? Otvoríte? V práci sa príliš nepretrhnete, no zároveň si všetky svoje povinnosti splníte a to ešte v dobrom časovom predstihu. Keby „horelo“, tak sa aspoň tvárte, že „makáte“. Finančne sa nič nemení, ale len nateraz, čo nevidieť si pekne prilepšíte a to so sebou prinesie úprimnú a nefalšovanú radosť. Hlavou budete neveriacky krútiť v naviazanosti na jednu konkrétnu informáciu – novinku. Zdravie – telesné zhyby (kolená, lakte…).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaše oči sa konečne rozžiaria a nebudú nadobúdať pocit prázdna. Vaša brána do duše (oči) bude v sebe ukrývať nádej, radosť, lásku, o čom budú svedčiť povestné iskričky. Pri iskrení ešte zostanete a tak vám hovorím, že ho zažijete aj na pocitovej úrovni, konečne pocítite vlnu tých najpríjemnejších pocitov smerom k človeku, ktorý vás nielenže chápe, ale aj sústredene počúva. U vás sa nevylučuje ani prípadný návrat starej lásky, viazanej na vašu minulosť. Vychutnajte si príjemné dotyky, ktoré budú hovoriť za všetko. V pracovnej sfére sa nezamotajte do niečoho nekorektného, či nekalého, čo by viedlo k striktným dôsledkom. Šušťavé papieriky (peniažky) vás v štichu nenechajú, máte a aj ich naďalej budete mať dostatok, nie nadbytok, ale dostatok pre potrebný štandard. Nehľaďte von na leto len cez okná vašich domácností, ale staňte sa jeho súčasťou, užívajte si slnko, vodu, spoločnosť. Zdravie – pery (bolestivosť, vysušenie, popraskanie a iné…).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Menšie prekážky, ktoré sa vynoria v priebehu jednotlivých dní, vás nezastavia ani neprekvapia, čím nijako výrazne neovplyvnia ich priebeh. Každý voľnejší moment vám však hlavu zaplnia rôzne myšlienkové pochody, ktorých základnou ideou je láska a všetko, čo s ňou súvisí (nespokojnosť, smútok, pocity, prečo sa veci dejú a ako a pod.). Netýrajte sa týmto a pokúste sa každú otravnú a hlavne ťažkú myšlienku neprežívať cez pocity a radšej si povedzte, že je všetko dobré a dobré aj bude, čo nie je klam, lebo táto sféra sa vám dá na  poriadok bez toho, aby ste sa sužovali. Nezadaní by nemali hrať „formu“ a nenechávať človeka, ktorý sa im páči, dlhšie čakať na svoje vyjadrenia, inak ho to môže omrzieť a tesne pred vaším kladným výrokom to môže vzdať, čím sa vám stratí príležitosť, akých býva menej. V práci by ste si mali zakladať na svojich vedomostiach a znalostiach, prostredníctvom ktorých pomôžete svojim kolegom vyriešiť menšie, no ošemetnejšie problémy. Peniažky sú na ceste. Zdravie – opakujúce sa nepríjemné mravčenie a tŕpnutie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Každý má na jednotlivé oblasti svoj názor, len vy si práve v tých svojich neveríte, máte obavu, že nie sú správne a preto s nimi preventívne ani nevyleziete na svetlo sveta a tak radšej len počúvate a mlčíte. Nepopierajte svoj pohľad na jednotlivé sféry a hrdo sa za seba postavte. To, že niekomu neulahodíte, neznamená, že na vás bude hľadieť inak a ak aj náhodou áno, nevadí, buďte sami sebou, čo je v dnešnej dobe vzácne, no zároveň tak krásne oslobodzujúce. Menšia žiarlivosť a obvinenia, ktoré vzídu z partnerovej predstavivosti, vás zaskočia a v podstate aj obmedzia, je to síce prejav jeho/jej záujmu o vás, ale skryté prejavy vlastníctva (že vy ste niekoho majetkom) vás poriadne vytočia. Pred tým, než vznikne hádka s nepríjemnými dôsledkami, ukorigujte to a nedovoľte, aby to zašlo príliš ďaleko. Radšej privrite oči a urobte menšie ústupky, stojí to za to. V práci sa vám bude dariť a aj nadriadení budú s vašimi výkonmi veľmi spokojní. S peniažkami ste na tom v poriadku. Zdravie – menšie problémy kozmetického charakteru.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Už v úvode týždňa chytíte pre vás ten správny vietor do plachiet, tak sa to snažte udržať čo najdlhšie a každý deň vám so sebou prinesie nielen tie najlepšie a najpríjemnejšie pocity, ale aj samotné zážitky. „Zaláskovanosť“ príde postupne a nečakane, jednoducho po dlhšej dobe si uvedomíte, čo ku konkrétnej osobe v skutočnosti cítite. Je to krásny pocit, tak si to naplno vychutnávajte. Silu, ktorú pocítite, budete úročiť všade, kam prídete, bude z vás natoľko citeľná, že okolie nebude chápať, kde sa to vás vzalo a tak si budú od vás pýtať recept na šťastie, spokojnosť a radosť. Je to jednoduché, tou najzákladnejšou ingredienciou je láska. Práca sa vám trošku vymkne spod rúk, nedovoľujte si viac, než je z pohľadu nadriadených prístupné, mohli by ste sa „popáliť“ a váš kredit by značne poklesol. Váš bankový účet síce nepraská vo švíkoch, no na strane druhej, nie je v ňom ani „prievan“, tak buďte spokojní a nesťažujte sa, nemáte na to aspoň nateraz dôvod. Zdravie – podráždenie pokožky, svrbenie, vyrážky.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Netvárte sa a nechovajte sa ako obete. Vyvolávaním sebaľútosti si nepomôžete, tak to ani neskúšajte. To, že sa vám v tomto období trochu nedarí, neznamená, že sa rúca celý svet. Nenafukujte maličkosti do obrích rozmerov a radšej prejavte dávku empatie voči priateľom, ktorí tie skutočné, dokonca existenčné, či zdravotné, problémy naozaj majú. Na to, aby ste na seba upozornili, nepotrebujete sebaľútosť, tá je veľmi zlou paňou. Neznesiete žiadnu kritiku, ale tá, ktorá vám bude od okolia posunutá, bude naozaj konštruktívna. Zamyslite sa nad tým bez prehnaného urážania sa a obhajovania. No dobre, aby ste nepovedali, že som na vás zlá, čaká vás aj krásne milostné vyznanie, kľudne sa aj červenajte. Celkom pohodovú, dá sa povedať aj odľahčenú a vtipnú náladu, prežijete na pracovisku, čo vám naozaj padne vhod. Peniažky, ktoré máte odložené v železnej rezerve, nechajte pekne na mieste a nemíňajte z nich na veci, ktoré nie sú pre vás nevyhnutné a sú len dočasným rozmarom. Zdravie – žalúdok ako na vode.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Horúce správy, ktoré si budete vymieňať so svojou láskou alebo nápadníkom/čkou, vás budú privádzať do šialenstva rovnako ako aj tých, ktorí sa ocitli v čerstvých vzťahoch. Nebudete sa vedieť svojej spoločnosti nasýtiť. Zadaní a tí, ktorí sú vo vzťahoch ukotvení nejeden rok, zažijú menší splín, odzrkadlí sa na tom, že vám bude chýbať romantika, napätie a vzrušenie. Nuž nesťažujte sa, neotáľajte, nečakajte a sami k tomu prispejte, aby ste dostali to, po čom túžite a to nezávisle od toho, či ste muž alebo žena. Vo všeobecnosti narazíte na menšie komunikačné bariéry, možno sami nebudete nachádzať tie správne slová, nič si z toho nerobte a nad prípadnými „breptami“ a zamotaniami sa len pousmejte, nenechajte sa tým znechutiť alebo zahanbiť, veď o nič nejde. V práci sa pokúste nevypadnúť zo svojho obvyklého tempa. Nejaký čas venujte aj najbližším, neodkladajte to na úkor povinností, ktoré počkajú. Zdravie – zhyby, kĺby, trhanie, šklbanie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Toľko objatí, čo tento týždeň rozdáte, ale aj dostanete, sa už nebude dať ani spočítať. Ako prejavy povzbudenia, pochopenia, vyjadrenia súcitu a iných emočných prejavov je to na nezaplatenie. Pokiaľ máte v sebe skrytú potrebu vyjadriť svojim blízkym a milovaným, čo k nim cítite, neotáľajte s tým, z reakcií budete poriadne prekvapení. V týchto dňoch preventívne nič neočakávajte, predídete tak prípadným sklamaniam, ktoré si môžete ušetriť. Neprispôsobilosť určitých ľudí na pracovisku vás vytočí, no už teraz vám poviem, radšej držte jazyk za zubami, vás sa to ani len omylom netýka. Na to, aby sa tam urobil poriadok, sú iní ľudia. Pokiaľ sa vám nebude dariť, nerezignujte a nevzdávajte sa, prekvapenia sa ešte stále dejú, prečo by sa nemohli udiať aj vám? Nesťažujte sa, že míňate veľa peniažkov, keď prestanete nakupovať viac ako potrebujete, čo sa vzťahuje na všetok sortiment, tak sa aj táto sféra dostane do normálu. Sklamaniu z odignorovania určitou osobou sa nevyhnete, prijmite to s hrdosťou a slzy dajte bokom. Zdravie – triesla, stehenné a sedacie svaly.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist