www.elenn-okienko.sk

02. 05. – 08. 05. 2016

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia… 

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Riešenie problémov sa môže uskutočniť aj bez vášho pričinenia s pomocou vyšších síl, čo pre tento týždeň bude aj váš prípad. Nepokojné večery a noci vám prinesú veľa odpovedí, ktoré si budete musieť v sebe „upratať“, čo vám pôjde ľahšie, ak do tohto procesu zapojíte svoje srdce. Odovzdajte sa všetkému, čo vás stretne, pretože to bude niesť so sebou svoj zámer. Rozjímanie a akési meditovanie vám prinesie potrebný pokoj a dosiahnutie vnútornej rovnováhy. Menšiu osobnú, vnútornú, oslavu vám prinesie na margo hore opísaných vnútorných postupov zmena, ktorú učiníte a ktorú intenzívne pocítite. Prílišné sústredenie sa na malichernosti vás odkláňa od podstaty dní, aj od pocitov, ktoré sa ukrývajú hlboko vo vašom srdci. Váš osobný vnútorný boj vám prinesie veľa nového. Zdravie – zlepšenie zdravotného stavu a už existujúcich problémov.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Strach z lásky, zmien a prípadného obmedzovania vám bráni pustiť si do života osôbku, ktorá je už pomerne blízko. Spriaznenosť duší sa niekedy začína čistým priateľstvom, tak dajte tomu šancu. V prípade, že nebudete vedieť ako ďalej, spoľahnite sa na svoju intuíciu, ktorá vás povedie, verte jej, nepodceňujte ju a spoznáte inú dimenziu osobného, no hlavne zjednodušeného a „trefnejšieho“ fungovania. Nie vždy počúvate ľudí, ktorí by vám mohli byť v živote svojimi posunutými informáciami prospešní, preto odporúčam o čosi viac a sústredenejšie počúvať aj tam, kde ste to doteraz nerobili. Pokiaľ sa ocitnete v akýchsi trošku bezradnejších situáciách a s vašou intuíciou ešte nie ste kompatibilní, tak sa bez obáv zdôverte priateľom, nemusíte sa ostýchať požiadajte ich aj o prípadnú radu, či priamu pomoc, v žiadnom smere to nie je prejav slabošstva. Rovnako by ste mali začať pracovať na univerzálnom odpustení sebe a aj tým, ktorí vám, podľa vás, ublížili. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Je potrebné, aby ste v sebe skonsolidovali a zhromaždili všetku vašu vnútornú silu, dôvodom sú skúšky, ktorým budete pravidelne vystavovaní. Jedná sa o skúšku priateľstva, lojality, lásky, či samotnej schopnosti poradiť si s vypätejšími situáciami na pracovisku. V prípade vysilenia si baterky dobijete skrz rodinné hodnoty, v pocite šťastia, pri zmyselných a obľúbených tónoch hudby alebo v náručí krásnej, zelenej prírody. Dôverujte v seba a svoje schopnosti. Nie je dôvod, aby ste všetko nezvládli s hravosťou, ľahkosťou a umom vám daným. Nedajte sa strhnúť silou okolo vás pôsobiacich ohováračiek, intríg, máte predsa váš vlastný rozum a svoje vnútorné cítenie. Po zvládnutí týchto peripetií čaká na vás univerzálne požehnanie, ktoré vám prinesie zdar a úspech v každej oblasti, no prioritne sa to odrazí na zosilnení priateľských a partnerských vzťahov. Svet sa na vás usmieva, opätujte mu to. Zdravie – relax, oddych, vyvetranie hlavy od ťaživých myšlienok.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Napriek tomu, že ste podcenili určitú zložku vášho života, na nič nie je neskoro. Každú chybičku, či prešľap, môžete ešte stále dotiahnuť do sféry vyriešenia a prečistenia. Nebojte sa tomu postaviť z očí do očí a pekne s pomocou anjelov všetko zvládnete. Cestu a štýl napravenia týchto pokrivkávajúcich záležitostí si už každý zvolí podľa svojho uváženia (ospravedlnenie, komunikácia na úrovni úprimného a otvoreného rozhovoru, večera, prijatie pravdy, uznanie svojej chyby a pod.). Zhmotnenie vašich prianí je na dosah ruky, dôležité je, aby ste o tom nepochybovali, v podstate vám život môže dať všetko, po čom túžite, základom však ostáva, aby ste vedeli, čo to vlastne je a správne to aj pomenovali. Niektorí z vás podľahnú čaru romance, ktorej budú vystavení neplánovane. Nepodceňujte silu myšlienky a vedomostí, preto v prípade, že patríte medzi študujúcich, nič nezanedbajte. Rovnako aj starší by sa nemali vyhýbať akejkoľvek ponúknutej forme štúdia. Zdravie – starostlivosť o telo – prevencia.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Všetky vaše zmysly dokážu naplno fungovať vtedy, keď ste vo všeobecnosti na úrovni úplného pokoja. Či už menší alebo väčší chaos, vnútorný alebo na úrovni vonkajšej, a teda existenciálnej, vám neumožňuje používať a preciťovať ich naplno, preto by ste sa vo všeobecnosti mali trošku ubrzdiť a upokojiť. Pre vás platí, aby ste si svoje sny a túžby predstavovali a je len otázkou času, kedy sa zhmotnia. Platí to aj pre nájdenie partnera duše, kde vám nejaké tie fragmenty z tejto sféry môžu byť poodhalené vo vašich snoch, preto im venujte viac svojej pozornosti. Všetky vzťahy, vrátane tých pošramotených, sa zacelia a dosiahnu iný, hlbší rozmer, takže týždeň bude pre vás aj o priateľstvách. Koniec týždňa so sebou prinesie uspokojivý a vyrovnaný pocit, potrebný na vaše odviazanie sa, ktoré si bez výčitiek môžete dopriať. Ocitnete sa vo viacerých prekvapivých, no hlavne príjemných situáciách, z ktorých si odnesiete veľmi veľa pekných pocitov a myšlienok. Zdravie – rozmnožovacie orgány (zápaly, prechladnutia, bolestivosť a pod.).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Stále dokola si len niečo sľubujete a podmieňujete to rôznymi termínmi typu „od zajtra cvičím“, „d budúceho týždňa sa začnem učiť jazyk“ a pod. Teraz je vhodný čas na to, aby ste sľuby začali napĺňať a nie ich len presúvať. Všetko vám pôjde hladko bez väčších prekážok, tak sa do toho s vervou pustite. Niektorí z vás, najmä tí nezadaní, dospejú k záveru, že túžia po zmene a teda po nových začiatkoch aj v naviazanosti na lásku. Je to základný bod, od ktorého sa môžete odrážať. S týmto priznaním si sa naštartujú aj vaše energie, čím si do života začnete priťahovať potenciálnych partnerov. V práci to chce viac energie, lebo váš letargickejší prístup k povinnostiam začína byť pre kolegov otravný, čo následne spustí lavínu všeobecnej negativity, ktorá potom so sebou prináša väčšiu tendenciu robiť chyby. Premôžte sa a vneste do svojich pracovných dní viac radosti, slnka a hlavne energie. V tomto týždni neodporúčam myšlienkový návrat do bolestivejšej minulosti, čo by vás ťahalo niekam, kde netúžite byť. Zdravie – prečistenie hlavy, celkové odľahčenie ducha a mysle (napr. masáž).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vy, ako znamenie, v tomto týždni môžete naplno podliehať spontánnosti a samotným nápadom, ktoré sa zjavia akoby odnikiaľ len tak, z ničoho nič. Nechajte sa strhnúť slobodou a voľnosťou, ktorú vám vaša myseľ v týchto dňoch povoľuje. Nič, čo urobíte, sa nestane krokom vedľa, práve naopak, každý jeden deň prežijete naplno v sprievode s vítaným pocitom šťastia a naplnenia. Niektorí z vás budú mať tendenciu podľahnúť zvodom pre vás éterickej bytosti, kde by predsa len bolo na mieste zváženie vášho vzťahu. Ak ste nezadaní, je len na vašom uvážení, či si dovolíte „uletieť“. Rovnako vás bude sprevádzať jednotlivými dňami hravosť, smiech, príjemná jednoduchosť a pohoda. V práci sa všetko zlé zmaže a vám sa bude veľmi dariť, no toto je jedna zo sfér, v ktorej treba vyššie opisovanú spontánnosť predsa len krotiť, pretože nadriadení pre nejaké „úlety“ nemusia mať pochopenie. Zdravie – doprajte telu, čo si vypýta.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Pozor na prípadnú bezohľadnosť a nevšímavosť, ktorá by mohla urobiť vo vašich životoch menšiu neplechu, vysvetľovanie vašich stavov a príčin by bolo trošku náročnejšie a mohli by ste sa stretnúť s nepochopením, preto konajte predvídavo a preventívne. Vo všeobecnosti sa nachádzate v štádiu obnovovania univerzálnej dôvery, dôvery v seba, v ľudí a v spoločnosť ako takú. Keďže sa jedná o krehkú záležitosť, váš opatrnejší spôsob je v tomto prípade na mieste. U niektorých z vás sa existujúce vzťahy posunú ďalej na vyšší stupienok spoznávania sa, či dokonca spoločného bývania, či zásnub alebo duchovného prehĺbenia. V prípade, že vás prepadnú akékoľvek pochybnosti o správnosti vašich krokov, nazrite do svojho srdca, kde nájdete odpovede na to, či je to správne. Ak je tam láska, tak to správne je a ak tam nie je, tak sa zamyslite nad tým, či vás od skutočných citov neodkláňa prípadný strach, ktorý zvykne narobiť poriadnu spúšť. Na všetko si v pohode doprajte dostatok času. Zdravie – doprajte svojmu telu aj mysli potrebný odpočinok.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Strach zo straty osobnej slobody je v tomto týždni z vašej strany naozaj neopodstatnený. Napriek tomu, že ste možno uviazli v akomsi kole príkazov, zákazov a rozkazov od niekoho k vám, uvedomte si, že kedykoľvek môžete povedať „nie“ aj s prípadným vysvetlením. Takže vaša sloboda je uchránená a nikto vás účelovo nezväzuje, pretože vo všeobecnosti sa nám deje len to, čo sami dovolíme a pripustíme, aby sa nám dialo. Takže v pokoji vo vzťahu, či inde, robte kompromisy, prípadne, ak to tak cítite, pritakávajte, niet sa čoho obávať, aspoň nateraz. Ak sa ocitnete „v úzkych“, stále platí, že môžete o pomoc poprosiť anjelov a u vás konkrétne aj archanjela Michaela, pod ktorého ochranou v týchto dňoch budete. Niektorým veciam nebudete rozumieť, rovnako ako niektorým ľuďom, nič si z toho nerobte, prechádzate fázou, v ktorej sa vám viacero vašich vnútorných hodnôt doklepáva – dotvára, takže prečkajte tento čas a potom budete všetkému rozumieť aj vďaka inému pohľadu, ktorý nadobudnete a získate. Zdravie – nerozrušujte sa, nervy.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vďaka stálemu hľadaniu akejsi pravdy vám uniká veľa podstatných vecí a okamihov, ktoré prebiehajú tu a teraz. Na niektoré otázky nenájdete odpovede a o to viac sa od nich budete vzďaľovať, o čo viac na to tlačíte. Tak si dajte trošku pohov a potrebnú pravdu sa dozviete v správny čas. Oddávajte sa tomu, čo vám jednotlivé dni ponúkajú a radujte sa z prítomnosti ľudí, ktorí vás zbožňujú a ako zistíte, nie je ich málo. Rovnako si doprajte menšie vypnutie a cez víkend sa oddajte zábave. O čosi viac sa blížite k naplneniu niektorých z vašich túžob, konkrétne, ak sú napojené na vzťahy a deti,. Stále pracujte na svojich prianiach, ktoré smerujete hore, hoci len vo forme tichých modlitieb. Ak sa niektoré, aj keď len tie menšie, naplnia, nezabudnite poďakovať. Ak v zázraky veríte, tak sa zázraky budú aj diať, svoju rolu tam však zohráva aj potrebná trpezlivosť. Nebojte sa prípadných zmien, ktoré sa v tomto týždni zjavia, prijmite ich. Zdravie – rozladenosť, nepokoj, nervozita.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

V žiadnom smere „netlačte na pílu“, inak sa vám viacero záležitostí vymykne spod kontroly a spod rúk. Vaša nástojčivosť môže byť natoľko dravá, že vás samých pohltí a vlastne sa stanete jej väzňami vy sami. Nad všetkým majte dostatočný nadhľad a neočakávajte od ľudí v krátkom čase nadľudské výkony. To, že ste ich schopní pod vlastným nátlakom vy, neznamená, že tak fungujú a existujú aj ostatní. Ste na seba dosť nároční, popremýšľajte nad tým, či je to naozaj nutné za každých okolností. Kde je vlastne čas pre osobný priestor na koníčky, zábavu, lásku a priateľov? Aspoň v tomto týždni berte všetko s ľahkosťou podobne ako aj fakt, že niektorí z vás sa „zaláskujú“ a ocitnú sa tak v osídlach čerstvého závanu novej a čistej lásky. Vo všeobecnosti by ste sa nemal brať až tak vážne a sem-tam si doprajte aj prípadné prejavy detinskosti, čo ťažšie situácie zaručene odľahčí. Ak by ste náhodou zabudli, na tomto svete existuje aj humor a veru neuškodí, ak ho z času na čas použijete. Zdravie – oddych.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Veľa vecí sa vo vašom živote čistí, čím sa vytvára dostatočný priestor na zmeny a príchod noviniek, ktoré vás môžu potešiť, niekam posunúť, prípadne sa podpíšu pod váš kariérny rast. Karta Uzdravenie hovorí za všetko, lebo všetko bolestivé sa zaceľuje a vy prechádzate k ďalšiemu štádiu, kde vás čaká síce veľa nepoznaného, no hlavne osviežujúceho a pre váš život aj prínosného. Tí, ktorí sa svojej samoty nebáli a s pokorou ju prijímali, zažijú milé prekvapenie, ktoré sa prejaví v spoznaní niekoho nového a naozaj zaujímavého. Zadaní budú v rodinnom kruhu riešiť deti, ich výchovu, či príchod na svet. Vaša pravda nemusí byť za každých okolností tá jediná a správna, skúste si vypočuť názory iných ľudí, aj opačnej strany, ktorej sa daná záležitosť týka. Znenazdajky a potichučky k vám prichádza všeobecná hojnosť, tak  uvítajte všetko, čo vám dopraje a prinesie. Rovnako stále platí, aby ste nepodceňovali silu a význam prípadných znamení, sledujte ich. Zdravie – strava, pitný režim.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist