www.elenn-okienko.sk

02. 03. – 08. 03. 2015

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pozitívny štart týždňa sa už v utorok preklenie k uťahaným dňom plným zmiešaných pocitov, pocitov nechuti čokoľvek podnikať, robiť. Najradšej by ste zaľahli do postele a odtiaľ sledovali, čo všetko sa okolo vás, ako aj vo svete, deje. Viete však, že to nie je možné a tak sa premôžete a pustíte sa do bežných,  rutinných, ale nevyhnutných úkonov. Ani nebudete vedieť ako a uvedomíte si, že je tu víkend a spolu s ním vám stúpne chuť robiť bláznivé veci. Buďte však opatrní, pri vašom pojašenom správaní budete mať totiž viac šťastia ako rozumu. Pri podpisovaní papierov a rôznych nových zmlúv, či tlačív, ktoré v sebe ukrývajú akúkoľvek zaviazanosť, všetko si pozorne prečítajte, prípadne si to dajte vysvetliť, aby nedošlo k nechcenému nedorozumeniu. Zdravie – oslabené oči.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ste si istí, že máte v spoločnosti svojich blízkych vybudovanú určitú, no predovšetkým stálu pozíciu? Omyl, tento týždeň bude pre vás poriadna „zaberačka“. Neberte priateľov ako niečo samozrejmé, naozaj je potrebné, aby ste aspoň z času na čas prejavili vďačnosť a potrebnú empatiu. Pochopenie, porozumenie, vypočutie, to je to, čo budete v tomto období veľmi potrebovať a v prípade, že sa tak stane, nebojte sa o to poprosiť. Ešte v prvej polovici týždňa vás zasiahne správa o ukončení dlhšieho partnerstva alebo manželstva. V tomto smere sa však aspoň nateraz sústreďte viac na seba, pretože prichádza niekto, kto sa vám veľmi zapáči a vy sa budete snažiť o jeho pozornosť a priazeň. Vaša myseľ bude najčistejšia na konci týždňa, všetko budete vnímať bez akéhokoľvek skreslenia, čím prídete na zaujímavé veci. Zdravie – silný pocit únavy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nezväzujte si ruky tým, čo sa akože má a čo nie. Predsudky iných ľudí vás brzdia natoľko, že dokonca v niektorých situáciách popierate sami seba. A asi aj sami cítite, že to nie je správne. Áno, niekedy je potrebné zachovávať dekórum, ale zasa všetko v zdravej miere. Rozdeľujte prácu a súkromie, hlavne, čo sa týka vášho správania a pristupovania k ľuďom. Na ľudí pôsobíte dobrým dojmom, nemusíte si to poisťovať žiadnym umelým správaním. Okrem toho, čakajú vás „vybavovačky“ a „behačky“ napojené na financie, ako aj bežné účtovné úkony. Okolo piatku príde známy s návrhom na menší výlet alebo útek do sveta zábavy (disko, bar a pod.). Prijmite jeho pozvanie, prospeje to nielen vašej hlave, ale aj detskému „ja“, ktoré všetci máme. Zdravie – vybičované zmysly (citlivosť na svetlo, hluk, vône…).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

U vás sa všetko staré uzatvára a otvárajú sa vám nové možnosti v každom smere. Začne sa to prekvapujúcou a nečakanou ponukou na novú prácu a bude to pokračovať spoznávaním nových ľudí. Tí vám môžu do života priniesť čerstvý vánok. Narastať bude aj vaša túžba cestovať a byť stále v pohybe. Pokiaľ vám to nie je umožnené, túto energiu vložte do práce, ktorá vám prinesie prekvapivé výsledky. Vaša cesta za vnútorným pokojom bude úspešná, dosiahnete stav vnútornej rovnováhy, vyváženosti, pohody, pokoja a viery. Toto všetko sa podpíše pod vašu úspešnosť vo všetkom, čo si zaumienite. Prioritne sa bude všetko odrážať na zlepšení finančnej situácie. Láska vás bude sprevádzať na každom jednom kroku. Zdravie – oblasť úst a krku.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Pri určitých situáciách vám chýba nadhľad, preto sa väčšinou tento týždeň bude „točiť“ okolo neho. Budete vystavovaní takým okolnostiam, ktoré vás budú nútiť nič si nepripúšťať a všetko brať už so spomínaným nadhľadom, vďaka čomu sa vám bude dýchať ľahšie. Pozor by ste si mali dávať aj na zdravie, a to hlavne okolo stredy, kde budete narážať na chorých ľudí a budete pociťovať nejaké vlastné zdravotné problémy. Ustálenie, ktoré nastane okolo piatku, je menším tichom pred víkendom, ktorý budete mať naozaj hektický, dynamický a dosť vyčerpávajúci. Medzi tým všetkým bude zakomponovaná láska, s ktorou budete zápasiť najmä na rozumovej úrovni. Zdravie – celkovo sa budete cítiť energeticky oslabení.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pomaly sa osmeľujete a vo vašom živote postupne začínate nastoľovať zmeny, o ktorých ste buď len uvažovali, alebo rozprávali stále dokola. Postavili ste sa čelom k svojim hlavným problémom a teraz všetko dávate na poriadok. Je to skvelý a oslobodzujúci pocit, ktorý vás nesie smerom k vyšším métam. Máte čas, robte to bez tlačenia na samých seba, v tomto smere sa niet kam ponáhľať. Svoje karty vám ukáže osoba, ktorá vám prezradí, aké city k vám prechováva. Teraz je len na vás, aký postoj k tomuto poznaniu zaujmete. Celkovo by ste sa v tomto týždni nemali nikam bezhlavo hnať, na všetko si dajte dostatok času, prílišné urýchľovanie záležitosti iba skomplikuje. Doprajte si takzvaný „lenivý“ víkend, prospeje vám. Zdravie – rozkolísanosť celého organizmu.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Balansujete na hrane dvoch svetov – jeden je ten, ktorý vám vytvára váš rozum a druhému dominuje srdce. Máte strach pred vlastným zlyhaním a preto sa vám veľmi ťažko hľadá akási rovnováha, vďaka ktorej by ste neublížili ani sebe a ani iným. Nemajte obavy, keď budete konať na základe svojich pocitov, cieľ zaručene neminiete. Netrápte sa nad tým prílišným analyzovaním a premýšľaním, počúvnite sa a jednoducho konajte. V láske ste mierne zavádzaní názormi iných ľudí, preto si radšej na všetko spravte svoj vlastný úsudok,  prípadne si všetko overte u priameho zdroja a vyhnete sa tak zbytočným a aj bolestivým komplikáciám. Niekto sa vás pokúsi nepekne oklamať, vycítite to včas. Zdravie – močové cesty.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Každá cesta niekam vedie, vy však narazíte na stenu a viacero zavretých dverí. Nič si z toho nerobte, je to tak lepšie, lebo by ste nevybavili alebo nezistili to, čo potrebujete. Takto si počkáte na vhodnejšiu hodinu, či deň alebo týždeň. Tieto dni sa zamerajte na svoj partnerský vzťah, vložte doň svoje citové maximum. Vaša „polovička“ vás naozaj potrebuje, už len z toho dôvodu, že prekonáva nezhody na iných frontoch. Zároveň sa pokúste myslieť triezvo v prepojení na svojich priateľov, aj tí vás budú potrebovať. Vaša rada, či pohotová reakcia, u nich vždy zavážila. Istota a stabilita bude naštrbená menšími nedorozumeniami aj v práci. Tento (ne)problém sa však veľmi rýchlo vysvetlí, preto nepodliehajte panike. Zdravie – oblasť prvej čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Príliš prepínate a podceňujete svoje reálne sily. Je potrebné, aby ste si ich rovnomerne rozložili, inak ste na najlepšej ceste k pocitu vyhorenia a to vy nielenže nechcete, ale podľa seba si to ani nemôžete dovoliť. Tak prečo potom konáte úplne naopak? Všetci predsa vedia, že ste silné osobnosti, nemusíte zachádzať do krajnosti. Týždeň vám prinesie prekvapenia, veľa lásky, šťastia a hrejivých pocitov prepojených na domov a rodinu. To je to, čo vám dobije pomaly dochádzajúce vnútorné „baterky“. Strážte si všetko v oblasti financií, kde by na základe vašej nepozornosti mohli byť vyvodené sankcie. Predsa len mi to nedá, upozorním vás aj na to, aby ste si dávali pozor na jazyk a prerieknutie sa na nesprávnom mieste. Zdravie – žalúdok (nechutenstvo, trávenie, nafukovanie, bolesti…).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Ste divoko a aj bojovo naladení. Hnevá vás úplne všetko, z čoho vyplýva, že ste nahnevaní na celý svet. Položte si otázku, odkiaľ to pramení a pokúste sa s týmto zistením niečo spraviť. Popri vás sa zvezú aj vaši blízki a oni si nezaslúžia, aby si odskákali niečo, za čo vlastne ani nemôžu. Neubližujte nechcene, neklamte a čeľte priamemu problému zoči – voči. Neodkladajte to a potom uvidíte, ako vás zaleje vlna tepla a pokoja. Keď zvládnete tento malý – veľký problém, môžete sa pripraviť na pekné obdobie plné lásky a pohody. Nezadaní dostanú šancu zaľúbiť sa a každý zo znamenia, kto cíti deficit v konkrétnej sfére (vzťahy, práca, financie, osobnostné črty), bude v nej naplnený, takže všetko je na najlepšej ceste k vašej univerzálnej spokojnosti. Zdravie – nohy (cievy, žily, reuma, „svalovica“, kŕče a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Otrasie vami neprajnosť jednej osoby (ženy), ktorú budete citeľne vnímať. Zachovajte si chladnú hlavu. Každý, kto vás má rád, predsa vie, kto ste a kým ste, preto všetkému, čo robí a ako koná, nedávajte žiadnu váhu. Nezožierajte sa tým a jednoducho choďte ďalej. Ak neukážete svoju slabosť, prestane ju to baviť a dá vám pokoj. Mali by ste sa porozprávať aj so svojimi deťmi, niekde tam sa vykľuje problém v súvislosti s ich priateľmi. Po vašom vysvetlení a rozhovore všetky trampoty zmiznú a vašim deťom sa na tvár vráti úsmev. Víkend budete mať nabitý, preto vopred nikomu nesľubujte to, čo bude počas víkendu nemožné splniť. Nechajte nateraz všetko otvorené a stretnutia, cesty, či ostatné záležitosti si nejaký čas pred termínom odobrite po telefóne. Zdravie – cievny, krvný systém.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Šťastie vás sprevádza na každom kroku, ktorý uskutočníte, pokúste sa ho precítiť a vďaka nemu sa vám bude naozaj nielen dariť, ale vás to naplní pocitom šťastia od hlavy až po päty. Vypustite z hlavy všetky trápenia a oddávajte sa krásam života. V podstate vy, znamenie Ryby, sa môžete tešiť na to, že sa vám bude dariť. Nemusíte dokonca vynaložiť ani väčšie úsilie. Vložte všetko do rúk Univerza a ono vás povedie správnym smerom. Už v strede týždňa budete vnímať, že všetky osobné sny sa plnia a tie vaše nie sú výnimkou. Budete tichými pozorovateľmi toho, ako sa veci riešia za vás tým najlepším spôsobom. V práci budete mať toho o čosi viac ku koncu týždňa, ale nie je to nič, čo by ste nezvládli, alebo, čo by vás zaskočilo nepripravených. Zdravie – chrbtica.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Leave a reply

TOPlist